Rusza kampania wyborcza Platformy Obywatelskiej!

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Szef sztabu wyborczego Brejza poinformował media, że funkcjonariusze Platformy Obywatelskiej będą chodzić od płotu do płotu, agitując za wyborem Platformy Obywatelskiej w nadchodzących wyborach. Brejza oczywiście nie powiedział mediom, że funkcjonariusze Platformy – w celu uniknięcia poszczucia psami, lub przegonienia widłami – przebiorą się na prowincji za domokrążców lub świadków Jehowy.

Zgodnie z zaleceniami pijarowców Platformy – taki domokrążca będzie oferować np. koce, których nie trzeba prać – zaś dopiero w trakcie uzgadniania ceny wyjaśni, że takiego koca nie trzeba będzie prać dopiero wtedy, gdy kupujący zagłosuje w wyborach na Platformę Obywatelską… Podobnie należy postępować, oferując cudowny płyn na łupież, lub oferując niemiecką maść na odciski, która zacznie działać wtedy, gdy klient zagłosuje na Platformę Obywatelską…

W ten sam sposób funkcjonariusz PO, przebrany za świadka Jehowy – w trakcie rozmowy o Królestwie Jehowy wyjaśni, że droga do tego królestwa wiedzie przez królestwo Grzegorza Schetyny! I oczywiście zamiast broszury pt. Strażnica Zwiastująca Królestwo Jehowy – wręczy broszurę Platformy Obywatelskiej, zawierającą wszystkie cudy dokonane przez aferałów od czasu pojawienia się Tuska na tej ziemi…

A przecież w Platformie Obywatelskiej są też specjaliści od specjalnych zadań, jak wzmiankowany wyżej poseł Brejza. Brejza to przecież męczennik, który cudem uniknął zamachu w podpalonym TOI-TOI-u! Nie trzeba wyjaśniać, że był to zamach piosowskiego reżimu, który czyha na Brejzę przy każdym szalecie. Brejza, stojąc przy TOI-TOIach może w trakcie wakacyjnych imprez publicznych informować społeczeństwo o zagrożeniach wynikających z korzystania z tego przybytku – wręczając przy okazji broszurę z obietnicami Platformy Obywatelskiej! Pijarowcy Platformy uznali także, że nikt lepiej niż poseł Szczerba nie poinstruuje bywalców baru piwnego, w jaki sposób dostać się do szaletu bez kolejki! Poseł Szczerba może to osobiście zademonstrować, okazując immunitet posła Platformy Obywatelskiej i zdobywając przy tej okazji kilka głosów w wyborach…

Znacznie łatwiejsze zadanie będą mieli agitujący funkcjonariusze Platformy Obywatelskiej, w trakcie Parad Gejowskich, zwanych Marszami Równości. Wystarczy tylko zdjąć spodnie, by zdobyć zaufanie w nadchodzących wyborach!

Nikogo też nie powinien zaskoczyć widok przysłowiowej baby z jajami na powiatowym bazarze. Sprzedając małe jajeczka przebrana Kidawa-Błońska zaraz wyjaśni kupującym, że po przegranej Platformy w poprzednich wyborach do Sejmu, kury przestały się nieść! Ale gdy chętni na te jajeczka zagłosują na Platformę – wtedy otrzymają na jesieni prawdziwe jaja! Większe niż od strusia!

Pomysłów na wygranie wyborów przez Platformę Obywatelską jest wiele: wystarczy tylko odpowiednio się przebrać, by dotrzeć tam, gdzie ludzie każdego platformersa przegonili by za Ural lub za Men. Jak jednak informuje Policja - tę sytuację wykorzystali zwykli oszuści, przebierając się z kolei za funkcjonariuszy Platformy Obywatelskiej, oferujących koce, których nie trzeba prać, oraz płyny na łupież i maść na odciski….

„Trudno dziś odróżnić zwykłego oszusta od członka Platformy Obywatelskiej” – żali się komendant policji w jednej z gmin na południu kraju, dodając:

- Codziennie otrzymujemy sygnały o działających w naszej gminie bandach oszustów. Na przykład wczoraj zatrzymaliśmy oszusta oferującego mieszkańcom cudowny program odchudzający. Po zatrzymaniu okazało się, że jedyny program jaki oszust posiada, to program Platformy Obywatelskiej! I co możemy w tej sytuacji zrobić, skoro rzecznik Bodnar tylko czeka na torturowanie osób zatrzymanych przez Policję? Wypuszczamy więc oszusta, który nadal bezkarnie grasuje po naszej gminie….

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:21)

Komentarze

mowi ludowe przyslowie...

 A PO to chyba w zgodzie z inna madroscia ludowa: "Szczerze nie odpowie, chodzi kolo plotu"...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1596008

"DYNDAŁA"Na swój pokład wziął balast w postaci Lubnaerów,Agresorki,Mieszkowskiego itp. cymbalistów.

Pójdzie jesienią na dno aż miło będzie patrzeć

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1596012

Ludzie Platformy mówią uczciwie i wprost

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1596109

- PO-uciekali do peo a kto spałci długi tych komunistycznych s...synów ?

- znowu nasrali i poszli świnie !!! - tam gdzie czerwone świnie - tam złodziejstwo, kłamsywo, oszustwo a często i zbrodnia.

Na te czerwone, zbrodnicze q...wy to i bomba atomowa jest za mało! - jak narazie to ukradli majątek narodowy Polakom i zatrudnili ochroniarkę w SN M.Gersdorf czy jakoś tam i są nie do ruszenia.

PS.- a tu ostatni przykład że wypluta flegma gruźlika na chodniku ma większą wartość niż najświętrza przysięga komunistyczno-socjalistycznej świni. Dla tych rodziawionych z zachłaności mord tylko władza i "piniendze" się liczą ! To są dwa bożki czerwonych q*ew ! Link:

https://niezalezna.pl/278443-jak-wybierano-14-wiceprzewodniczacych-pe-w-...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1596176

Jak w tytule. Świetne podsumowanie  :))))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1596014

Świetna notka. Naprawdę się uśmiałem, ale tak szczerze, bo trafił Pan w sedno i to z lekką ironią, co jest trudne. Dobra robota. Mnie już też tylko ogarnia politowanie i pusty śmiech na działania PO i jej jakichś tam wiosenno-nowoczesnych przystawek. Czy ktoś sobie wyobraża, że Tusk albo jakiś Schetyna i inni poiltycznie głupkowaci opozycyjnie politycy sprawiliby tak,jak Morawiecki do którego pokoju przesłuchań w PE czekała z pokorą i Merkelowa i także z tą samą pokorą Makaron i najprawdopodobniej już zablokował nienawistnika Timermmansa (czy jakieś tam ileś m inaczej) na szefa Komisji Europejskiej. Nawet jeżeli nie to i tak ma coraz większe poważanie w UE. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw (Krzysztof Jaworucki)

#1596019

Ja się pytam po co te wpisy i komentarze, przecież aż rzygać się chce jak sie widzi co robią. Dacie sie nabrać na Kosiniaka vel Kamysza - te "kundle" PSL wszystko zrobią, żeby dostać się do sejmu. Po ostatnich wyborach paru wyleciało, ktorzy zyli za nasze pieniadze. teraz trzeba wyp.... all

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1596024

Wiem, że chce się rzygać, ale jednak około 20-25% Polaków na nich głosuje. Żenada? A owszem, ale chcociaż pisaniem jesteśmy w stanie przemawiać do ich tępych umysłów. 

Pzdr

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw (Krzysztof Jaworucki)

#1596027

......"przemawianie do tępych umysłów"...zamiast osądzenia złodziei.

Czy wszyscy ekonomiści zostali pozbawieni elementarnego poczucia sprawiedliwości?...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1596178

Po to aby nie pisać o przekrętach i przygotowaniach PiS do zmiany prawa bezdziedzicznego w Polsce.

To jest główne zadanie PiS. Aby to ukryć ...lepiej pisać o aferach  PO, choć  niczym się nie różnią od PiS, które są  tylko bardziej "szlachetne"  tzn mniej bezczelne i jawne  oraz przykryte 500 + 1000+ 300+

https://gloria.tv/article/9HPinWUJwuVy1BuRQxDveVsT9

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1596046

Propagandziści bolszewicko-rosyjskiej ścierwoneonówki i nienawidzące polskiego patriotyzmu stalinowskie małpy z Ubywateli PRL - wypisują różne bolszewickie brednie o aferach PiS.

Ta antypolska działalność jest to doskonale opisana w notkach: "Opara ze 'ścierwoneonówki' w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu" lub "Rosyjscy 'narodowcy' z Neon24 sterowani przez rosyjską agenturę wpływu".

Sporo jest także w notce "Raz sierpem, raz młotem – a ruscy zapłacą potem, czyli Neon24"...

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1596206

Po to już tylko zbieranina bezideowych cwaniaków i koniunkturalistów....

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1596030

W końcu coś w wersji  light . To PO towarzycho jest tak beznadziejne że aż boli.. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Zakamarnik

#1596037