Rusza kampania wyborcza Platformy Obywatelskiej!

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Szef sztabu wyborczego Brejza poinformował media, że funkcjonariusze Platformy Obywatelskiej będą chodzić od płotu do płotu, agitując za wyborem Platformy Obywatelskiej w nadchodzących wyborach. Brejza oczywiście nie powiedział mediom, że funkcjonariusze Platformy – w celu uniknięcia poszczucia psami, lub przegonienia widłami – przebiorą się na prowincji za domokrążców lub świadków Jehowy.

Zgodnie z zaleceniami pijarowców Platformy – taki domokrążca będzie oferować np. koce, których nie trzeba prać – zaś dopiero w trakcie uzgadniania ceny wyjaśni, że takiego koca nie trzeba będzie prać dopiero wtedy, gdy kupujący zagłosuje w wyborach na Platformę Obywatelską… Podobnie należy postępować, oferując cudowny płyn na łupież, lub oferując niemiecką maść na odciski, która zacznie działać wtedy, gdy klient zagłosuje na Platformę Obywatelską…

W ten sam sposób funkcjonariusz PO, przebrany za świadka Jehowy – w trakcie rozmowy o Królestwie Jehowy wyjaśni, że droga do tego królestwa wiedzie przez królestwo Grzegorza Schetyny! I oczywiście zamiast broszury pt. Strażnica Zwiastująca Królestwo Jehowy – wręczy broszurę Platformy Obywatelskiej, zawierającą wszystkie cudy dokonane przez aferałów od czasu pojawienia się Tuska na tej ziemi…

A przecież w Platformie Obywatelskiej są też specjaliści od specjalnych zadań, jak wzmiankowany wyżej poseł Brejza. Brejza to przecież męczennik, który cudem uniknął zamachu w podpalonym TOI-TOI-u! Nie trzeba wyjaśniać, że był to zamach piosowskiego reżimu, który czyha na Brejzę przy każdym szalecie. Brejza, stojąc przy TOI-TOIach może w trakcie wakacyjnych imprez publicznych informować społeczeństwo o zagrożeniach wynikających z korzystania z tego przybytku – wręczając przy okazji broszurę z obietnicami Platformy Obywatelskiej! Pijarowcy Platformy uznali także, że nikt lepiej niż poseł Szczerba nie poinstruuje bywalców baru piwnego, w jaki sposób dostać się do szaletu bez kolejki! Poseł Szczerba może to osobiście zademonstrować, okazując immunitet posła Platformy Obywatelskiej i zdobywając przy tej okazji kilka głosów w wyborach…

Znacznie łatwiejsze zadanie będą mieli agitujący funkcjonariusze Platformy Obywatelskiej, w trakcie Parad Gejowskich, zwanych Marszami Równości. Wystarczy tylko zdjąć spodnie, by zdobyć zaufanie w nadchodzących wyborach!

Nikogo też nie powinien zaskoczyć widok przysłowiowej baby z jajami na powiatowym bazarze. Sprzedając małe jajeczka przebrana Kidawa-Błońska zaraz wyjaśni kupującym, że po przegranej Platformy w poprzednich wyborach do Sejmu, kury przestały się nieść! Ale gdy chętni na te jajeczka zagłosują na Platformę – wtedy otrzymają na jesieni prawdziwe jaja! Większe niż od strusia!

Pomysłów na wygranie wyborów przez Platformę Obywatelską jest wiele: wystarczy tylko odpowiednio się przebrać, by dotrzeć tam, gdzie ludzie każdego platformersa przegonili by za Ural lub za Men. Jak jednak informuje Policja - tę sytuację wykorzystali zwykli oszuści, przebierając się z kolei za funkcjonariuszy Platformy Obywatelskiej, oferujących koce, których nie trzeba prać, oraz płyny na łupież i maść na odciski….

„Trudno dziś odróżnić zwykłego oszusta od członka Platformy Obywatelskiej” – żali się komendant policji w jednej z gmin na południu kraju, dodając:

- Codziennie otrzymujemy sygnały o działających w naszej gminie bandach oszustów. Na przykład wczoraj zatrzymaliśmy oszusta oferującego mieszkańcom cudowny program odchudzający. Po zatrzymaniu okazało się, że jedyny program jaki oszust posiada, to program Platformy Obywatelskiej! I co możemy w tej sytuacji zrobić, skoro rzecznik Bodnar tylko czeka na torturowanie osób zatrzymanych przez Policję? Wypuszczamy więc oszusta, który nadal bezkarnie grasuje po naszej gminie….

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:21)

Komentarze

mowi ludowe przyslowie...

 A PO to chyba w zgodzie z inna madroscia ludowa: "Szczerze nie odpowie, chodzi kolo plotu"...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1596008

"DYNDAŁA"Na swój pokład wziął balast w postaci Lubnaerów,Agresorki,Mieszkowskiego itp. cymbalistów.

Pójdzie jesienią na dno aż miło będzie patrzeć

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1596012

Ludzie Platformy mówią uczciwie i wprost

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1596109

- PO-uciekali do peo a kto spałci długi tych komunistycznych s...synów ?

- znowu nasrali i poszli świnie !!! - tam gdzie czerwone świnie - tam złodziejstwo, kłamsywo, oszustwo a często i zbrodnia.

Na te czerwone, zbrodnicze q...wy to i bomba atomowa jest za mało! - jak narazie to ukradli majątek narodowy Polakom i zatrudnili ochroniarkę w SN M.Gersdorf czy jakoś tam i są nie do ruszenia.

PS.- a tu ostatni przykład że wypluta flegma gruźlika na chodniku ma większą wartość niż najświętrza przysięga komunistyczno-socjalistycznej świni. Dla tych rodziawionych z zachłaności mord tylko władza i "piniendze" się liczą ! To są dwa bożki czerwonych q*ew ! Link:

https://niezalezna.pl/278443-jak-wybierano-14-wiceprzewodniczacych-pe-w-tle-skandal-doszlo-do-zlamania-umowy

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1596176

Jak w tytule. Świetne podsumowanie  :))))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1596014

Świetna notka. Naprawdę się uśmiałem, ale tak szczerze, bo trafił Pan w sedno i to z lekką ironią, co jest trudne. Dobra robota. Mnie już też tylko ogarnia politowanie i pusty śmiech na działania PO i jej jakichś tam wiosenno-nowoczesnych przystawek. Czy ktoś sobie wyobraża, że Tusk albo jakiś Schetyna i inni poiltycznie głupkowaci opozycyjnie politycy sprawiliby tak,jak Morawiecki do którego pokoju przesłuchań w PE czekała z pokorą i Merkelowa i także z tą samą pokorą Makaron i najprawdopodobniej już zablokował nienawistnika Timermmansa (czy jakieś tam ileś m inaczej) na szefa Komisji Europejskiej. Nawet jeżeli nie to i tak ma coraz większe poważanie w UE. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#1596019

Ja się pytam po co te wpisy i komentarze, przecież aż rzygać się chce jak sie widzi co robią. Dacie sie nabrać na Kosiniaka vel Kamysza - te "kundle" PSL wszystko zrobią, żeby dostać się do sejmu. Po ostatnich wyborach paru wyleciało, ktorzy zyli za nasze pieniadze. teraz trzeba wyp.... all

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1596024

Wiem, że chce się rzygać, ale jednak około 20-25% Polaków na nich głosuje. Żenada? A owszem, ale chcociaż pisaniem jesteśmy w stanie przemawiać do ich tępych umysłów. 

Pzdr

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#1596027

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

......"przemawianie do tępych umysłów"...zamiast osądzenia złodziei.

Czy wszyscy ekonomiści zostali pozbawieni elementarnego poczucia sprawiedliwości?...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1596178

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1596046

Propagandziści bolszewicko-rosyjskiej ścierwoneonówki i nienawidzące polskiego patriotyzmu stalinowskie małpy z Ubywateli PRL - wypisują różne bolszewickie brednie o aferach PiS.

Ta antypolska działalność jest to doskonale opisana w notkach: "Opara ze 'ścierwoneonówki' w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu" lub "Rosyjscy 'narodowcy' z Neon24 sterowani przez rosyjską agenturę wpływu".

Sporo jest także w notce "Raz sierpem, raz młotem – a ruscy zapłacą potem, czyli Neon24"...

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1596206

Po to już tylko zbieranina bezideowych cwaniaków i koniunkturalistów....

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1596030

W końcu coś w wersji  light . To PO towarzycho jest tak beznadziejne że aż boli.. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Zakamarnik

#1596037