Jaką nam PiS Polskę zafundował

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Powoli dobiega koniec kadencji "dobrej zmiany" pod szumną nazwą Zjednoczona Prawica i Bóg Honor Ojczyzna, a ja się pytam gdzie jest Bóg i Jego Prawa u PiS-u gdy nadal prawo pozwala na zabijanie dzieci nienarodzone bo słupki poparcia ważniejsze??? Gdzie jest honor PiS-u, gdy jadą do Izraela i się kajają żydom z Polskich ustaw sejmowych??? Ojczyzna ale która, bo chyba nie Polska, skoro wydaje się miliardy na cele żydowskie w Polsce i wspieranie żydo-banderowskiej Ukrainy, pożyczając im wielomiliardowe pożyczki których bankrut banderowski nigdy nie spłaci !!! Więc nie można to nazwać z całą stanowczością dbanie o interesy Polskie, a dbaniem o interesy innych państw i w dodatku wrogo nastawionymi do Polski.  

 

Gdy jesienią w 2015 PiS wygrał wybory, wielomilionowa armia wyborców PiS popadła w euforie  na myśl że to już koniec niszczenia Polski, a winni zostaną surowo ukarani, bo przecież w przedwyborczych spotkaniami z wyborcami, PiS o tym mówił i zapewniał nieustannie że nie będzie żadnej taryfy ulgowej dla ludzi którzy złamali prawo. Nie będę ukrywał że byłem też entuzjastą tego co przed wyborami obiecywał PiS. Mając w pamięci czarne i mroczne czasy komuny, która niszczyła każdą próbę bycia niezależnymi od kacapów sowieckich i suwerennością Polski.  Zabijając Polaków tylko dla tego że chcieli podwyżek i chleba, by utrzymać własne rodziny, bo 90% co wyprodukowała Polska szło do ZSRR i NRD. Liczyłem również na rozliczenie za złodziejską prywatyzacje UD, UW, co sprzedała 3/4 Polski za półdarmo. Co spowodowało że miliony Polaków wywalili na zbity pysk, pozbawiając ich środków do życia. Nikt już dziś nie pamięta i nie chce pamiętać, że dzięki Balcerowiczowi i Lewandowskiemu i spółce kamratów , tysiące Polaków odebrało sobie życie wpadając w spiralę długów nie zawinionych.

A fortuny złodziei i aferzystów rosły jak grzyby po deszczu, nie niepokojone przez wymiar sprawiedliwości, weźmy przykład z bidnego kierowcę taxi z Wrocławia Frasyniuka, który nagle nie wiadomo skąd staje się potentatem w przewozach tirami, a takich fortun nieprawnie zdobytych jest cała masa wykonaniu UW, UD. A 8 lat nierządu PO-PSL, to nawet nie dam rady by wszystkie afery opisać, a jest ich ponad 1000.

A PiS co robi by się za tę patologie zabrać jak obiecał przed wyborami, a PiS ma to w tyłku i robi cyrk z ustawami o sądach i ustawy degradacyjnej by nikogo nie ukarać. A główne rolę grają Kaczyński i Duda.

Jeden uchwala drugi wetuje, by nikomu kto ma korzenie żydowskie, nie stała się żadna krzywda i by nadal mogli się cieszyć że swoich nieprawnie zdobytych majątków.

Tak się robi w Polsce geszefty, by wilki byłe syte i majętne i nikt się do tyłka im nie dobierał i to dzięki PiS-owi i Dudzie, którzy nie pozwolili by skorumpowanych i towarzyszy w togach usunąć.

Weto ustawy degradacyjnej Dudy i z cichym poparciem PiS, bo nie protestowali, skutkowało tym że czerwoni bandyci nie zostali osądzeni. A  na nazwy Polskich ulic powracają znowu na nowo żydo-bolszewicka hołota

Zbrodnie czerwonych bandytów w Polsce

Poznań 1956 nie rozliczono

Wybrzeże 1970 nie rozliczono

Radom 1976 nie rozliczono

Kopalnia Wujek nie rozliczono.

Bo pan Duda zawetował ustawę degradacyjną z cichym poparciem PiS, bo nie protestowali.

Weta Dudy co do sądów, by nie można było posprzątać tej stajni Augiasza jakim jest wymiar sprawiedliwości i naprawy Rzeczypospolitej Polski, również z cichym poparciem PiS, bo nie protestował.

PiS, my nie karzemy waszych, wasi nie karzą naszych, a żydo-komuna dalej obowiązuje i rządzi i decyduje.

Tak wyglądają rządy PiS, czyli wszystko po staremu, może jeszcze raz uda się zrobić wyborców w bambuko na patriotyczne sloganowe hasła. Polacy nic się nie stało!!!

Już czuje jak wyznawcy takiej Polski jaką nam daje PiS, rzucają mi się do gardła żądni krwi, za prawdę o której napisałem artykuł.

No to ile PiS pozamykał polityków z UW, UD, PO, PSL, za ich przewały i niszczenie Polski???

A ilu czerwonych morderców w mundurach, za mordowanie Polaków???

Miarą sukcesu jest  skuteczność rządu w realizacji przed wyborczych obietnic, a te w zakresie ukarania winnych i naprawy państwa Polskiego są równe zeru, a nie slogany przed wyborcze, w których PiS bryluje i którymi nas karmił przed wyborami, by nas złapać jak lep na muchy.

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:22)

Komentarze

Dałem 4, bo niby ze wszystkim się zgadzam, jednak nie opisałeś wszystkiego i właściwie uprościłeś to do porównania z PO. Owszem PiS i PO ma wiele wspólnego (choćby to, my nie każemy was a wy nas) ale jednak PiS zrobił też troche dobrych rzeczy i tutaj diametralnie rózni się od PO, które nie zrobiło kompletnie ani jednej dobrej rzeczy. Więc jednak jakaś ta różnica między nimi jest. Owszem jest to i tak dalece dla nas niesatysfakcjonująca ale jednak.

Tak jak pisałem, to co napisałeś to wszystko prawda, jednak PiS oprócz tego co nie zrobił, to jednak wprowadził 500+, Nie ma już afer, ze komuś zabieraja dzieci ze względu na mały dochód (ale z drugiej strony to teraz straszą, ze będa zabierali jeśli się dzieci truciznami nie zaszczepi, a szykany i kary pienieżne są już o to na porządku dziennym - swoją droga, to nie wiem co w tej kwestii uważa Konfederacja i nim zagłosuje na nich tak na prawdę to sie najpierw musze dowiedzieć). Nie ma zadym na Marszu Niepodległości (czyli nie ma prowokatorów - ale z drugiej strony, żaden z wcześniejszych prowokatorów nie ma kary, a wielu z nich to POlicjanci) - jednak tak jak za PO, tak i teraz minister z PiS gratuluje Policji pałowania Narodowców na manifestacjach. Ukrócili wyłudzenia Vat od mafii - zmniejszyło się bezrobocie. Przywrócili wiek emerytalny i zmienili tak bardzo oczekiwaną reformę szkół (sześciolatki już nie muszą iść do szkoły i zlikwidowano gimnazja, a podstawówki 8 letnie - duzy +) - jednak przy tym nie zmienili komuszych terrorystów i nie zmienili podręczników (jak czytam podręczniki dziecka, to czasem rzygać się chce nachalną propagandą jak np. w książce od matematyki są namalowane serduszka owsika i każę je policzyć uczniowi).

Tak więc zrobili troche dobrego i to ich odróżnia od PO (które nic dobrego nie zrobiło przez 8 lat) - jednak wiele też POzostało tak jak za PO, a niektóre rzeczy zrobili źle - służalczość żydom, reforma sądownictwa (mimo, że unia im kładła kłody to mogli zrobić referendum i sprawa byłaby rozstrzygnieta), wprowadzanie coraz więcej obowiązkowych trucizn w szczepionkach, brak mediów narodowych, brak polonizacji mediów i tak mógłbym dłużej...

Reasumujac jest lepiej niż za PO ale bardzo bardzo daleko do ideału, więc szukamy kogoś bliższego ideału w Konfederacji.

Ps. czytałem, że się bardzo aktywnie angażowałeś, a teraz jesteś rozgoryczony. Znam ten ból, kiedyś w rocznicę smoleńska jak stałem przy scenie, gdy przemawiał Kaczyński, a jakiś prowokator (raczej POlicyjny, bo później poszedł do gliniarzy, a i mnie chciał do nich w boczna uliczkę ściągnąć) głośno nadawał na Kaczyńskiego i filmował (był razem z jakąś babką niby ze Szczecina - tak o sobie gadali - za nimi stała Anna - prowokatorka z obrońców krzyża, którą potem sfilmowano z posłanką PO - coś jak hadacz), wyłapał od mnie pare uwag, a w konsekwencji poleciał jego aparat. Już dzwonił po gliny (ale mówiąc jak do kumpli, jestem tu i tu, mam delikwenta) ale ludzie zaczęli krzyczeć prowokacja i się zmył - w kupie siła :) To był mały pikuś z wielu innych co zrobiłem dla PiS i Kaczyńskiego - ale spoko, wiem, że drugi raz aż tak mocno się nie zaangażuje w obrone partii czy polityka - choć wtedy uważałem, że to dla Polski. Niemniej mówię Ci Jjj postaraj sie trochę wyluzować, bo polityka jest brudna niestety - ciesz się tym, że masz mózg i samemu myślisz, a nie kierujesz się tym co powie przywódca stada lemingów :)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-7
#1591453

Nie może być tak w państwie, gdzie mówią że jest prawo i porządek, a bandyci i złodzieje uchodzą za ludzi honoru i plują Polakom w twarz i cieszą się życiem z nielegalnym zdobytym majątkiem.

Ja jak składam obietnice to może się walić i palić, a dotrzymuje słowa i tego samego chciałem od rządu na którego głosowałem.

Mieli wszystko na tacy, wystarczyło tylko podpisać i żydo-komuna znika, A a Duda wetuje i po ptakach i dalej jest jak jest.i żydo komuna dalej jest nietykalna.

To jest panie kolego geszeft Dudy i Kaczyńskiego przeciwko Polsce i moja niechęć do PiS-u, w tym przypadku nie ma znaczenia.

To widzę że bardzo się różnimy w ocenie sytuacji.

To jak chcesz na takich podwalinach budować wolne i niepodległe państwo Polskie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-7
#1591459

Niezwykłych zdrajców, złodziei także zaprzańców

Zaprzedali się żydom przy PO współpracy

Dając niepodległość Kraju UNI na tacy

Boga do konta schowali dla swej prywaty

Udając wierzących, ale tylko na raty

Pozdrawiam

Szczęść Boże

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1591461

Tak się dzieje, gdy Boga chowa się do szafy bo wybory, więc co to za chrześcijanie, to faryzeusze i tylko na pokaz.

Szczęść Boże Jacku.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6
#1591467

... PiS zdaje się kopie fundamenty pod Sukennice ? Może trochę krzywo , nie  w tym miejscu ,ale jednak . Okres szabru i wyburzeń się chyba zakończył . A tak Bazyliki Mariackiej i Wawelu ,to chyba nie ma jeszcze nawet na  planach ...

A tutaj pretensje . Już wszystko natychmiast ...

:-)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1591462

"PiS zdaje się kopie fundamenty pod Sukennice ? Może trochę krzywo , nie w tym miejscu ,ale jednak"...

Parafrazując Twoje zdanie, mi się jakoś dziwnie kojarzy, że PIS kopie raczej pod fundamentami Sukiennic...
Obym się mylił...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8
#1591465

Przecież uni mówią że zamek na Wawelu to ich, bo zbudowany za ich kasę.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1591468

Dużo wątków ale bez problemu można je odkłamac, no chyba że i tak wiesz lepiej. Niektóre rzeczy nijak się zresztą nie mają do wymarzonego efektu.

Nie za dużo też oczekujesz? 

Tysiące w więzieniach czy pod murem, rozliczanie komunistów i prywatyzacji lat 90-tych...

Ustawę degradacyjną i o sądach chciałbyś mieć za narzedzie, by przejęto państwo, które będzie przesladowac wszystkich swoich i cudzych wrogów

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591477

Najlepiej by żydo-komucha nie ruszać, choć jego ręce ociekają krwią Polaków.

To dowód kontrik kim i czym jesteś, sługus i niewolnik, to bardzo łagodna nazwa dla ciebie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1591481

Jasne.

A teraz poskarż się, że nie da się dyskutować, bo chamstwo w dyskusji... tych pisiorów, żydków i banderowców.

A może jakieś konkrety i nieco kultury, chyba że to przeszkadza takim oszołomskim hasełkom.

Dopisz też koniecznie, jak to PiS obiecał wszystkich rozstrzelać, choć sam Kaczyński przed wyborami zapewnial, że nie będzie zemsty.

Tak samo i podobnie jest ze wszystkim tym, co wypisujesz. Jeden konkretny argument i leżysz, bo nagle okazuje się, że tylko powtarzasz hasełka i dlatego uciekasz od konkretów.

Myślisz, że tylko ja to widzę? Że jak coś napiszesz, to stanie się prawdą?

Nie jesteś w stanie nawet bronić własnych słów, które stale powtarzasz. 

Też miałem nadzieję na IV. RP (ze sporymi zastrzeżeniami) ale nie muszę obwiniać za własne myśli, że cały świat się im nie poddaje.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591485

Po prostu nie ma sensu.

Naród już się budzi i dostaniecie takiego kopa i jak kiedyś SLD.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6
#1591487

Macie absolutną rację, Jjj. Z tymi świniami pisowskimi no nie da się rozmawiać. Zresztą to kaczystowscy totalitaryści są, dokładnie jak opozycja twierdzi. Przegoni ich trzecia sila- ani z USA, ani z Niemcami tylko z ruskimi. Bracia- Slowianie, przebudźcie się, pobudka!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591489

PiS mając swojego prezydenta i większość w sejmie praktycznie nic nie potrafił zreformować. I proszę nie mówić mi o 500 plus, emeryturze plus bo takie coś byle kretyn potrafi wprowadzić.

 Służba zdrowia leży i jest coraz gorzej. Ponad 50% pielęgniarek ma ponad 50 lat i nie są to jakieś bzdury ruskich agentów, ruskich onuc, ruskich trolli czy jak wy tam ich nazywacie, w dodatku szpitale mają ogromne długi, a o kolejkach już nie wspomnę.

Przejdźmy do finansów. Pamiętam jak był zapowiadany świetny pomysł ujednolicenia podatków w Umowie o Pracę, ponieważ pobieranie składki NFZ, ZUS, PIT to jakiś kompletny bezsens bo to i tak do jednego wora trafia, ale z niewiadomych przyczyn wycofano się z tego pomysłu (podejrzewam, że banki prowizje by na transferach straciły).  W dodatku brak jakichkolwiek reform podatków, nadal toniemy niczym Titanic w tej całej biurokracji i przepisach rodem z PRL.

Co z aneksem WSI ? Czemu prezydent go ukrywa. Co z aneksem autostrady A4 i ze sprawą Wąsacza. Przecież pamiętam jak podczas expose minister Adamczyk buńczucznie stwierdził, że odtajni umowę A4 ze Stalexportem. I co zmiękła faja? Czy takie expose to tylko dla frajerów? Co z poszkodowanymi podczas budowy dróg na Euro? Bo jakoś GDDKiA nadal nie wypłaca pieniędzy. Co z Amber Gold ? po 3 latach doszli, że Marcin P. to słup. Normalnie Amerykę odkryli, ale czy urzędnicy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności? Czy ludzie za lukę VAT też zostaną pociągnięci do odpowiedzialności ?

Nie chce mi się dalej wymieniać bo tego jest cała masa chociażby wycofanie ustawy o ochronie życia, wycofanie ustawy reprywatyzacyjnej, wycofanie ustawy IPN i jej negocjacje w siedzibie Mossadu, przyjmowanie imigrantów i krytyka naszych zwyczajów (chodzi mi o bicie kukły Judasza w Pruchniku)

I ta cała farsa z konferencją bliskowschodnią na której amerykanie z Izraelem nasrali nam na dywan i skłócili z Iranem.

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-5
#1591491

Dokładnie jak opisujesz, a naprawy państwa jak nie było tak nie było

Wolą wydawać na eskimosów jak ściągnąć naszych rodaków ze wschodu.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1591500

Dobrze prawisz, ale trudno sie z tym przebić na tym zażydzonym portalu.
Za chwilę Cię spałują, a właściciele fajnie "zamażą" ci tekst. Mają tu taki durny sposób...
Wcześniej jednak, wskoczy na Ciebie to londyńskie towarzystwo...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4
#1591507

jeżeli ktoś nie chce, aby temu "ktosiowi" pojaśniało w głowie, to na to nic nie poradzimy. Tacy wolą czekać na nadejście mrozów, aby odmrozić sobie uszy. Wszystkim polecam wysłuchanie rozmowy z K. Karoniem.

https://www.youtube.com/watch?v=5EVEuUXtz0s

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1591494

Ten zwolennik pejsatych niech sobie przypomni jak plagiatował i włamywał się na serwer u Gawriona, a potem innych poucza jak być moralnym.

Pozdrawiam serdecznie Romku.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1591501

dzisiejsza Polska na pewno jest lepsza, w czym zasługa PiS-u oraz wszystkich, którzy wsparli to zwycięstwo.

wg notki, kluczowe jednak ma być, czy rozliczono komunistyczne zbrodnie ustawą degradacyjną oraz przejęciem sądów, by represjonowali wg czyichś wskazówek a nie prawa.

kluczowe mają być stosunki żydowskie, czyli bić Żyda, PiS jest oskarżany mimo skonfliktowania się z Żydami, Izraelem oraz USA.

kluczowa ma byc wrogość wobec Ukrainy, bo to banderowcy, czyli znów jacyś podludzie, zwł. odkąd bezczelnie bronią wlasnego kraju.

kluczowa ma być aborcja, tak jakby to pisowcy ją przeprowadzali czy chcieli zalegalizować.

to wizja własna Jjj państwa i polityki a PiS jej nie spełnia. jak to wszystko przeprowadzić, kto ma byc lepszy i jak to zrobi- nieważne, byle obsmarować rząd za to, że nie spełnia życzeń Jjj.

a oskarżenia są w gruncie rzeczy oskarżeniem Polski o jej politykę i wymyślone zarzuty, np. wielomiliardowe pozyczki i wspieranie wrogich państw.

dowodem zdrady ma być porównanie z obietnicami wyborczymi, zero ukarania winnych i zero naprawy państwa no i weta prezydenckie. 

cóż, tak samo piszą na neonie. że rządy PiS-u to ustawka pod patriotycznymi hasłami i by bić żyda i banderowca.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591517