Nienawidzący Kościoła lewak - Leszek Jażdżewski, redaktor naczelny Liberté - współorganizował żałosną wizytę Tuska

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Kraj
komuniści rozstrzeliwują posąg Chrystusa w Hiszpanii 1936

 

 

 

 

 

 

Nienawidzący Kościoła lewak - Leszek Jażdżewski, redaktor naczelny Liberté - współorganizował żałosną wizytę Tuska

 

Jażdżewski niczym zdegenerowana stalinowska małpa porównał polskich patriotów i katolików do świń. Nazistowscy zbrodniarze z Niemiec w ten sposób porównywali Żydów...

Lewak Jażdżewski mocno zaatakował także i Kościół! Tusk dotychczas unikał tak agresywnych ataków skierowanych przeciwko Kościołowi. Widocznie, musiał się jednak dostosować do komunistyczno-bolszewicko-lewackich sojuszników Schetyny - wszystko w ramach nienawiści do PiS.

Komunista i stalinowski zbrodniarz z NKWD W. Gomułka miał swojego generała z NKWD po podstawówce - znanego jako gen. gazrurka. Takimi gazrurkami Tuska byli Palikot i Niesiołowski.

Widocznie teraz kolej by patologiczną nienawiść Tuska do Polaków wyrażał w jego imieniu lewacki degenerat Jażdżewski...

* * * * * * *

Antykościelny amok redaktora „Liberté”! "Kościół używa krzyża jak pałki"; "Zaparł się Chrystusa". I to wszystko na auli UW!

(...)

Kościół katolicki w Polsce obciążony niewyjaśnionymi skandalami pedofilskimi, opętany walką o pieniądze i o wpływy stracił moralny mandat do tego, aby sprawować funkcję sumienia narodu

— rozpoczął redaktor naczelny „Liberté” Leszek Jażdżewski

Ten kto szuka transcendentu Absolutu w Kościele będzie zawiedziony, ten kto szuka moralności w Kościele nie znajdzie jej. Ten kto szuka strawy duchowej w Kościele wyjdzie głodny. Polski Kościół zaparł się Ewangelii, zaparł się Chrystusa i gdyby dzisiaj Chrystus był ponownie ukrzyżowany, to prawdopodobnie przez tych, którzy używają krzyża jako pałki do tego, aby zaganiać pokorne owieczki do zagrody

— drwił publicysta przy owacji auli na Uniwersytecie Warszawskim.

Dziś agendę tematów dnia układają nam czarnoksiężnicy, którzy liczą, że przy pomocy zaklęć i manipulacji złymi emocjami będą wstanie zdobyć władzę nad duszami Polaków. Ale rywalizacja na inwektywy i złe emocje z nimi nie ma sensu, dlatego że po kilku godzinach zapasów ze świnia w błocie orientujesz się w końcu, że świnia to lubi. Trzeba zmienić zasady gry

— ciągnął. (...)

Całość na: wPolityce.pl

[Zdjęcie przedstawia komunistycznych zbrodniarzy w Hiszpanii roztrzeliwujących posąg Chrystusa w 1936 r.)

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

Ten lewacki degenerat Jażdżewski jak żywo (w swoim słownictwie i zachowaniu) przypomina mi pewnego dziennikarza obywatelskiego z "pewnego" portalu.
Lustrzane odbicie ???

Jednym słowem, kawał buca reszta **uja
Autor
24+

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1588557

Kto stoi za człowiekiem, który przy Tusku zaatakował Kościół? Niemcy z FDP i Soros

 

Od wczorajszego "wykładu" Donalda Tuska w Warszawie bardziej chyba zapadło w pamięć swoiste wprowadzenie autorstwa Leszka Jażdżewskiego, redaktora naczelnego pisma "Liberte". Zaatakował on brutalnie Kościół oraz polskich katolików. Warto więc przypomnieć, kto finansuje fundację finansującą pismoJażdżewskiego.

Jak stwierdził oklaskiwany przez publikę Jażdżewski, Kościół katolicki jest "obciążony niewyjaśnionymi skandalami pedofilskimi, opętany walką o pieniądze i o wpływy."

– Ten, kto szuka transcendentu Absolutu w Kościele, będzie zawiedziony. Ten, kto szuka moralności w Kościele, nie znajdzie jej. Ten, kto szuka strawy duchowej w Kościele, wyjdzie głodny

- grzmiał publicysta, którego wystąpienie było wprowadzeniem do "wykładu" Tuska. I dodawał:

Polski Kościół zaparł się Ewangelii, zaparł się Chrystusa i gdyby dzisiaj Chrystus był ponownie ukrzyżowany, to prawdopodobnie przez tych, którzy używają krzyża jako pałki do tego, aby zaganiać pokorne owieczki do zagrody. (...)

Jażdżewski jest redaktorem naczelnym kwartalnika „Liberté!”, który wydawany jest z kolei przez Fundację Industrial. Przez kogo finansowane jest pismo i fundacja? 

Partnerami kwartalnika są związana z niemiecką partią FDP Fundacja im. Friedricha Naumanna i portal 4.liberty.eu, sponsorowany przez tę właśnie fundację. Fundacja Naumanna, która od lat wspiera finansowo wydawcę „Liberté!”, jest zaś utrzymywana wprost z niemieckiego budżetu federalnego. Mówiąc krótko: kwartalnik Jażdżewskiego wydawany jest częściowo za pieniądze niemieckiego rządu.

Przyznał to zresztą jakiś czas temu sam naczelny „Liberté!”, pisząc sarkastycznie: „«Liberté!» z dumą może oznajmić, że bierze kasę zarówno od Niemców (Fundacja im. Friedricha Naumanna), jak i od Open Society Institute”. Ten ostatni podmiot to oczywiście fundacja należąca do słynnego spekulanta finansowego George'a Sorosa. Warto dodać, że na czele Fundacji Naumanna stoi Steffen Saebisch, niemiecki polityk z liberalnej partii FDP.

Wśród sponsorów pisma Jażdżewskiego znajdujemy też Europejskie Forum Liberalne (EFL), którego przewodniczącym (a wcześniej wiceprzewodniczącym) jest niemiecki polityk FDP Jürgen Martens - w latach 2009-2014 minister sprawiedliwości Saksonii. Co ciekawe, na liście donatorów EFL jest...  Fundacja im. Friedricha Naumanna (a także Open Society Institute). Wszystkie tropy finansowe prowadzą więc do FDP.

(...)

Całość na Niezalezna.pl

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588575

Koszmar i D. Tusk to firmował. Gnój, bo to on się merda w błocie z fekaliami!!!!!! Donaldino winien stąd s...lać i to szyko i nigdy nie wracć. jestem wściekły!!!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1588609

    Witam!  Przecież, to była zaplanowana w Brukseli czysta ustawka Ryżego kreta. Mimika i gesty mówią same za siebie. Zresztą, czego się spodziewać po tych faryzeuszach. Oni, to mają w genach. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1588684

Rektor UW próbuje tłumaczyć się z wystąpienia Jażdżewskiego: "Oceniam je bardzo krytycznie". Internauci odpowiadają: "Tylko dymisja"

Rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. Marcin Pałys próbuje się tłumaczyć z faktu, że w auli UW miało miejsce skandaliczne, antyklerykalne wystąpienie redaktora naczelnego „Liberte” Leszka Jażdżewskiego.

Rektor był współorganizatorem wydarzenia i wczoraj obecny był na sali, jednak nie zareagował na skandaliczne słowa Jażdżewskiego. Teraz stara się zreflektować na Twitterze. Wielu internautów jednak uważa, że powinien podać się do dymisji.

Wielu internautów uważa, że rektor UW w tej sytuacji powinien podać się do dymisji.

Cytat za wPolityce.pl

[Na portalu są kopie wielu wypowiedzi internautów na twitterze.]

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588645

Dlatego też apel do pryszczatych.

Tuż przed wyborami wzajemne nawalanie prawych między sobą, zamiast robić wszystko by wygrać z opozycją, nie jest postawą patriotyczną i żadne bieganie z flagami czy hasła tego nie zmienią.

Proponuję w dupę sobie wsadzić te szczeniackie gierki i przez chwilę skupić sie na Polsce.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1588657

Patrzę na to wszystko od kilku dni i dochodzę do wniosku, że lewaki potrafią być mega solidarni w swoim sqrwysyństwie, a prawi się zadziobią sami, mając oczywiście dobre intencje

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1588666

Błąd błędem błędy pogania. Istna aria BBBP. Szanowny Andy nie dostrzega pewnych zjawisk społecznych ale i jednoznacznych deklaracji polityczno religijnych. Otóż front lewicowo-islamsko-protestancko-judaistyczny jest w swoich staraniach europejskich jednoznaczny. Nie dostrzegać tego to tak jak widzieć wyłącznie burzę z ulewą w Małopolsce gdy w tym czasie cała zachodnia Europa suszy się od lat.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

norwid

#1588696

takich krótkowzroczności jest wiele:

kretyński ignorancki art. wpolityce.pl

https://wpolityce.pl/polityka/443357-spiewak-schetyna-niczym-pilat-zdradzil-nauczycieli

nawet nie wiem kto taki głupi że nie rozumie żydowskiej natury choć Chrostowski o tym wykłady robił.

następny do rozpiski:

https://wpolityce.pl/polityka/443323-prof-spiewak-atakuje-jakiego-niech-bedzie-po-jego-trupie

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1588698

Bo kto niby tworzy ten wielki światowy "front lewicowo-islamsko-protestancko-judaistyczny"? To jest jakieś bardzo dziwne i jednocześnie bardzo uproszczone spojrzenie na procesy polityczne i społeczne zachodzące na świecie. Tylko czemu ma to służyć?

Może mi norwid to łaskawie wyjaśni...

Owszem jest współpraca lewactwa z islamistami w dążeniu lewaków do zniszczenia chrześcijaństwa w Europie. Lecz w tym, w jakimś stopniu, biorą też udział hierarchowie kościoła katolickiego w Niemczech popierający islamską emigrację i zapowiadający rewolucję oraz odrzucenie katolickiej moralności. Swój udział w tym mają także zlewaczeni i zdegenerowani biskupi z wielu kościołów protestanckich.

W ramach współpracy lewactwa i islamistów - dżihadyści i islamscy terroryści atakują księży i kościoły oraz Żydów i synagogi w zachodniej Europie. A lewactwo [u norwida - we froncie razem z judaizmem] bardzo mocno krytykuje judaistyczny Izrael. Zresztą sami Żydzi są mocno podzieleni i w Izraelu i w USA...

Sami muzułmanie 3 różnych odłamów sami siebie nawzajem mordują. Dżihadyści i zbrodniarze z ISIS mordują wszystkich innych... Więc gdzie jest ten wielki światowy front skierowany przeciwko biednemu norwidowi?

Jak się komuś zarzuca błędy norwidzie - to trzeba najpierw pomyśleć o tym, czy samemu się ich nie popełnia.

Komuniści mieli swoją religię radykalnie upraszczającą widzenie skomplikowanych procesów zachodzących na świecie - tą ich religią był komunizm.

Lecz czemu służy i do czego ma prowadzić to dziwne uproszczenie problemów na świecie proponowane przez norwida???

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588704

1. "Jażdżewski niczym zdegenerowana stalinowska małpa porównał polskich patriotów i katolików do świń."

Jeżdżewski jedynie powielił poglądy judaizmu rabinicznego który określa Naród Polski jako istoty nieczyste czyli świnie.  Tak przy okazji Jażdżewski nie mógł być zdegenerowaną stalinowską małpą ponieważ wyrażone przez niego poglądy żadną miarą nie odbiegają od poglądów żyda Marksa i żyda Engelsa którzy obaj byli zadeklarowanymi lucyferianami. Skoro źródło stalinowskiej doktryny "manifest komunistyczny" zrodzony jest z tradycji talmudycznej tedy określenie Jażdżewskiego zdegenerowaną stalinowską małpą jest kuriozalne i głupie. Usprawiedliwia takie zachowanie jedynie emocjonalny stosunek autora notki wobec obrażania jego własnej wiary. Właśnie dlatego uniknąłem wytykania błędów i czynię to jedynie na prośbę autora.

Wróćmy jeszcze do tego niefortunnego określenia "zdegenerowana stalinowska małpa".

Zarówno socjalizm narodowy Hitlera jak i międzynarodowy Stalina opiera się na filarze teorii darwinowskiej i w jej szczególnej eugenicznej odmianie darwinizm społeczny. Darwinizm szukał brakującego ogniwa ewolucji człowieka pochodzącego od małpy. Zatem "zdegenerowana, stalinowska małpa" nie przystoi człowiekowi którego źródłem inspiracji jest katolicka doktryna wiary. Tak pisać szanowny autor nie powinien.

2. "Widocznie, musiał się jednak dostosować do komunistyczno-bolszewicko-lewackich sojuszników Schetyny"

Kolejny błąd. Jeśli prześledzić tak poglądy protestanckiego europosła Buzka, byłego polskiego premiera i twórcy 4 reform RP to nie tylko widocznie ale wręcz na pewno wyrażone poglądy Jażdżewskeigo i Tuska są emanacją poglądów Buzka. Proszę sobie pooglądać IPP rabina(podobno pastora) Chojeckiego to nie będzie mieć nikt złudzeń. Innym argumentem już nie na zasadzie analogii jak przypadku Buzek-Tusk ale wprost jest Manifest z Ventotene i program UE którego patronem jest Altierro Spinelli. Obszernie referował temat Krzysztof Karoń. Tusk NA PEWNO nie dostosowywał się do komunistyczno bolszewicko-lewackich sojuszników kapitana Schetinio, jest dokładnie odwrotnie. To owi sojusznicy stare czerwone trepy dostosowują się do doktryny UE.

3. "wszystko w ramach nienawiści do PiS"

Przekroczenie progu wyborczego przez Konfederację spowoduje transformację owej nienawiści do PIS w miłość do PIS. Do puki niema nic na prawo od PIS chłopakiem do bicia jest właśnie ta formacja polityczna. Tak więc politycznie niema mowy o nienawiści do PIS. To taki emocjonalny wytrych służący aktywizacji apatycznych wyborców. Paradoksalnie aktywność Konfederacji pomaga Kaczyńskiemu w osiągnięciu jego celów w polityce europejskiej.

4. "Antykościelny amok redaktora „Liberté”! "Kościół używa krzyża jak pałki"; "Zaparł się Chrystusa". I to wszystko na auli UW!"

Pastor Chojecki w swojej telewizji IPP od lat działa w owym amoku antykościelnym. Od lat twierdzi że KRK zaparł się Chrystusa. Redaktor Liberte nie zrobił nic odkrywczego i nie powiedział nic z czym nie zgadzaliby się WSZYSCY na auli UW z przedstawicielami KRK włącznie. Żaden z nich nawet nie wyszedł z sali w ramach protestu na słowa rzeczonego o werbalnym proteście nie wspominając. Tylko ignorant nie dostrzega tego jasnego i oczywistego przesłania.

5. "Dziś agendę tematów dnia układają nam czarnoksiężnicy, którzy liczą, że przy pomocy zaklęć i manipulacji złymi emocjami będą wstanie zdobyć władzę nad duszami Polaków."

Rzekłbym święta prawda ale wymaga wielu korekt bo opis jest bajkowy dla dzieci a nie dorosłych. Owa agenda tematów dnia którą z łatwością wykorzystał właśnie dziś w niedzielę Jarosław Kaczyński układana jest wcale nie przez czarno-księżników ale spindoktorów. Owi czarnoksiężnicy to nic innego jak fachowcy programu MK-ULTRA. Metodyczna transformacja pojęć znaczeniowych jak chociażby słowa "uwielbiam" czy nadużywane na niepoprawnych słowo "osobnik" służy do transformacji tak moralności jak i wszelkich religii monoteistycznych na rzecz NWO. To się dzieje na naszysch oczach i bardzo, bardzo często z naszym udziałem! Kto z blogerów na niepoprawnych nie odczłowieczał interlokutora używając wobec niego terminu "osobnik" czy "zdegenerowana stalinowska małpa"?

I co nie zdobyli władzy nad duszami Polaków? Oczywiście że zdobyli czego autor jest jaskrawym przykładem! Nie piszę tego ponieważ jestem święty i wniebowzięty. Jestem grzeszny i krótkowzroczny jak wszyscy. Pewnie jeśli by kto chciał to wytknąłby mi masę moich błędów - ale właśnie do tego służy blogosfera, abyśmy wzajemnie się upominali jeśli to konieczne.

Dodatek nadzwyczajny

Pod moim komentarzem dorzuciłem w formie przykładu drugi komentarz gdzie zaprezentowałem ignorancję i niezrozumienie przez redakcję wPolityce.pl tak duszy żydowskiej jak i zachowania młodego i starego Śpiewaka. Obaj reprezentują najważniejszą w Polsce gminę żydowską - Warszawską. Redakcja jak tumany natrząsa się twierdzenia Śpiewaka choć to co napisał jest w pełni zgodne tak z talmudem jak i obecną polityką historyczną Izraela co w jaskrawy sposób odbija się amerykańskiej kinematografii.

Mimo błędów pozdrawiam szanownego autora.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1588742

https://www.youtube.com/watch?v=zac7jncbpAA  (Ks. Prof. Waldemar Chrostowski - Ewangelia Św. Mateusza)

Po to aby zrozumieć błędy w pojmowaniu duszy żydowskiej przez redakcję wpolityce.pl

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1588743

 

Komunistyczny zbrodniarz Stalin chciał w połowie lat 20. XX w. uzupełnić sowiecką armię oddziałami wychodowanych krzyżówek ludzi z małpami. 

Ponoć Stalin miał powiedzieć: "Chcę nowego, niezwalczonego człowieka, niewrażliwego na ból, odpornego i obojętnego na jakość przyjmowanego pożywienia".

W 1926 r. sowieckie Politbiuro wydało Akademii Nauk polecenie stworzenia "żywej maszyny wojennej". Zaangażowano sowieckiego naukowca Iwanowa i wysłano go do Afryki Zachodniej z zapasem gotówki, aby tam przeprowadzał eksperymenty sztucznej inseminacji szympansic ludzkim nasieniem.

Eksperymenty Iwanowa w zachodniej Afryce zakończyły się totalną klęską. Dalsze próby przeprowadzane w Gruzji, gdzie dla odmiany używano małpiego nasienia do sztucznej inseminacji komsomołek również zakończyl się klęską.

Jeżdżewski jest dowodem na to, że chociaż sowieckim zbrodniarzom ten eksperyment się nie udał - to jednak bolszewickie małpy wychodowano za pomocą propagandy - a ich ciągła chodowla przez postbolszewickie pseudo elity ma się dobrze.

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588833

Zamiast odpowiedzi na moje pytanie o to kto tworzy ten wielki światowy "front lewicowo-islamsko-protestancko-judaistyczny" o jakim pisał bloger norwid - doczekałem się jedynie obszernego wykładu na temat tego czym jest i co zawiera Talmud - będący komentarzem do biblijnej Tory. komentarzem, w którym wyjaśniono, jak przestrzegać prawa zawartego w Torze w warunkach, jakie zapanowały wśród Żydów wypędzonych z Palestyny w II wieku.

Nie jestem aż tak wiernym studentem Talmudu jak szanowny norwid... I aż tak pilnie jak on - nie studiuję tajników duszy żydowskiej... Wątpię także w opinię norwida, że, by "Manifest komunistyczny" Marksa jest "zrodzony z tradycji talmudycznej", bo jest powszechnie wiadome, że Marks nie identyfikował się z tradycjami żydowskimi i odrzucał religię - tworząc swoje obłąkańce teorie, których konsekwencją były setki milionów ofiar komunizmu.

Przyznam się, że jednak wolę zapoznać się z opiniami zawartymi w książce Andrzeja Wierzbickiego "Spory o polską duszę. Z zagadnień charakteriologii narodowej w histriografii polskiej XIX i XX wieku", wydanej przez Muzeum Historii Polski i Wydawnictwo TRIO, Warszawa 2010. Polecam to dzieło norwidowi.

Jednak zacytuję jeszcze opinie Pawła Paliwody z jego zbioru pism wybranych "Kambei Shimada" wydanego przez Teologię Polityczną, Warszawa 2015. Otóż P. Paliwoda pisząc o źródłach potęgi lewicowych mediów sądzi, że:

"Cech totalitarnych polskiej demokracji można się dopatrywać na różnych polach. Poglądy lewicowych salonów, wyrażające marksistowskie resentymenty i idiosynkracje językiem liberalnym, transmitowane są do społeczeństwa poprzez większość ogólnopolskich i lokalnych mediów. Ustawodawstwo zaś jest dopasowane do scentralizowanej i nie na żarty już stotalizowanej Unii Europejskiej, w której decyzje zapadają w wąskich gronach przywódczych najsilniejszych jej członków i zmierzają do podporządkowania wszystkich sfer życia obywateli Unii drobiazgowym dyrektywom jej szefostwa.”

“Mówiąc ogólnie” - pisze Paliwoda - “w świecie liberalnym, gdzie jednostka jest ‘zdekonstruowana’ i wcielona do jednej z wielu - często antagonistycznych - mniejszości, albo zaprojektowana tak indywiduaalistycznie, że utraciła jakąkolwiek narodową tożsamość, łatwo jest manipulować masami grupie samoświadomej swojej tożsamości i celów.” Jest to chór internacjonalistyczny, tak jak i Unia Europejska. A członkom tego chóru wolni więcej

Dlatego - pisze Paliwoda - że jest “To nadludzka bohema intelektulno-artystyczna. A tę cechuje - jak napisała Agnieszka Kołakowska - ‘bolszewickie poczucie wyższości moralnej”.

Dlatego - dla mnie - takie niczym nie uzasadnione bolszewickie poczucie wyższości nad ludźmi mogą wyrażać jedynie osobnicy na poziomie stalinowskich małp...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588835

duszy tajniki

 

kto nie wchodzi

w żydowskiej duszy tajniki

ma słabe

finansowe wyniki

 

PS  O tym wszyscy dobrze wiedzą, że nieźle się płaci, najczęściej z kieszeni Polaków, za wchodzenie w te tajniki. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1588838

Kosciol - jako instytucja tworzona przez ludzi - niejedno ma na sumieniu, jednak nalezy oddzielic to co ludzkie (grzeszne), od tego co boskie - jak widac lewaccy filozofowie nie maja o tym pojecia. Dla nich nie liczy sie sfera ducha - a jedynie materia. Czyli mamy "powrot do korzeni" - mysli Marksa, Engelsa i Lenina wiecznie zywe.

Chyba dobrze, ze Tusk i KE odkrywaja swoje oblicze przed wyborami...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1588703

"Kto tu rządzi?" - Na Węgrzech nie ma takich sytuacji, tam pogoniono wszelkie organizacje działające przeciw Racji Stanu Państwa, bo tam jest Rząd, a nie "rząd". Sorosa wyganiają nawet z Austrii, a w Polsce "rząd" flirtuje z lewactwem więc czego można oczekiwać? - Że lewactwo się "opamięta"? A może chodzi o zupełnie coś innego - uwolnić się od winy za niespełnione obietnice - "przecież nam nie pozwolono".

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

antyleming

#1588709

Mnie bardziej od słów tego lewackiego agitatora zastanawia amok elyty III RP - auli pełnej "autorytetów", celebrytów, "totalnych" - wyjących, śmiejących się z polskich wartości...zgłupieli z poprawności...?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1588711

3 maja na #UW odbyła się próba odbicia antyklerykalnego elektoratu Biedronia przez partię niemiecką w Polsce czyli PO-KO. A to wszystko, prawdopodobnie pod auspicjami niemieckich służb specjalnych. #KoalicjaEuropejska #BND #Tusk @eucopresident

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1588717

Bardzo trafne określenia autor Jacek Justyn

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1588727

Kmiota nawet szanować można bo nie dość że wygląda jakby mu ktoś napluł do kieszeni to jeszcze pasuje do towarzystwa jak wół do karety. Ta białoczerwona rozetka w klapie łamie wszelkie unionistyczne standardy czerwonej zarazy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1588745

O takim bydlaku nie warto mówić, nie warto pisać i z nim dyskutować. To jest mentalność hitlerowska, bolszewicka, Natomiast aplauz uczestników wiecu po wystąpieniu tego bydlaka czyli  m.in.  zwolenników Koalicji Europejskiej , lidera Europy folksdojcza D.Tuska , startujących kandydatów do UE z ramienia tejże Koalicji jest wielce symptomatyczna.Nie ma już żadnych wątpliwości że łączy ich nienawiść do Kościoła i katolików z nim się utożsamiających, nienawiść do polskości, nienawiść do rządzących oraz gotowość podporządkowania Polski lewackiej UE. Ponadto za każdą cenę największej niegodziwości i draństwa dojść do koryta. Oczywista, że organizatorzy i główny aktor tego wiecu dokładnie wszystko co tam powiedziano  uzgodnili, a teraz odgrywają komedie zaskoczenia. Teraz już tylko egzamin dla  Polaków 26 maja. Czy zaliczenie sporej ich części z nas do  "świń zanurzonych  w błocie" uznane zostanie za dobrą monetę : zobaczymy ? Czy odpowiemy idąc głosować, czy olejemy, a tym samym i zaaprobujemy ten "sympatyczny " epitet!

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1588912