Tusk osobiście zamieszany w niszczenie Brauna w Gdańsku ?

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Rejestracja Grzegorza Brauna jako kandydata na prezydenta Gdańska odroczona do poniedziałku 11 lutego”..”Kandydat na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun poinformował, że komisja wyborcza w Gdańsku odroczyła do poniedziałku 11 lutego jego rejestrację. Chodzi o wadę w formularzu zgłoszeniowym.”..(źródło )

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski i p.o. prezydenta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz rozmawiali w środę w Brukseli z szefem Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem m.in. o obchodach 30. rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 r. „..(źródło )

Neuman Ola Dulkiewicz musi te wybory przejść i wtedy zajmiemy się czerwcem i obchodami 30-lecia wyborów 1989 roku
Szef klubu PO-KO i lider struktur Platformy na Pomorzu Sławomir Neumann zwrócił w rozmowie z PAP uwagę, że większość prezydentów miast wywodzi się lub współpracuje z PO.

Te obchody będą organizować nasi samorządowcy i Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku. Zapraszamy wszystkich do Gdańska, my tam będziemy - wspólnie z samorządowcami, z działaczami Pierwszej Solidarności - Lechem Wałęsą, Bogdanem Borusewiczem, Jerzym Borowczakiem, Henryką Krzywonos, Zbigniewem Janasem, czy Władysławem Frasyniukiem. Zapraszamy wszystkich ludzi, którzy cenią wolność, solidarność do miasta wolności i solidarności, jakim jest Gdańsk— powiedział Neumann.

Projekt 4 czerwca” ma celu organizację dużych ogólnopolskich obchodów 30-lecia wyborów 4 czerwca 1989 r., nie tworzenie nowej inicjatywy politycznej - powiedział PAP b. działacz opozycji demokratycznej Jerzy Borowczak. Według Sławomira Neumanna (PO) w przedsięwzięcie włączy się także Platforma. „..(źródło)

--------
Mój komentarz

Braun jest zagrożeniem dla planów pruskich jurgieltników. Nawet jeśli przegra, ale uzyska dobry wynik zdelegitymizuje plany uczynienia Gdańska bastionem Układu.
Do czasu spotkania Dulkiewicz z Tuskiem nic nie zapowiadało takiego obrotu sytuacji . Czyżby Tusk osobiście nakazał zniszczyć Brauna ?

O tym jak groźny jest Braun najlepiej świadczy zakazanie przez PiS Ruchowi Kontroli Wyborów zaangażowanie w kontrolę wyborów w Gdańskiu oraz spisek, zmowa TVP Kurskiego i amerykańskiej gadzinówki TVN w celu zamilczenia Brauna na śmierć

Niech żyje demokratyczna ochlokracja

Video Rejestracja Grzegorza Brauna na kandydata prezydenta Gdańska odroczona
Video Wyszkowski o „układzie gdańskim”: Adamowicz jest tu symbolem, ale to słup.
Video Dr Stanisław Krajski o Masonerii w Gdańsku?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:14)

Komentarze

Nic dodać, nic ująć.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1580365

Dzięki internetowi nie jest możliwe "zamilczenie Brauna na śmierć".

Dziękuję za ten wpis.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1580417

Czy wiecie, że Pani Dulkiewicz karierę zaczęła w Sopocie jako kochanka Jacka Karnowskiego? Czy wiecie, że Karnowski ma z nią dziecko? Czy wiecie, że po tym jak spłodził dziecko to załatwił jej intratną posadkę w Gdańsku u Adamowicza, bo żona jak się dowiedziała "prawie go zabiła,"
Gdansk może być dumny. Jak zwykle najwyższe normy moralne. Po prostu PO

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1580419

Pamiętam w 2008r. aferę w Sopocie, kiedy prezydent Sopotu Jacek Karnowski załatwiał u biznesmena Sławomira Julke dwa mieszkania, dla matki i kochanki. Julke chciał dostać zgodę na rozbudowę poddasza zabytkowej kamienicy w rejonie Monte Cassino i za tę zgodę Karnowski miał dostać  dwa mieszkania. Julke rozmowę z Karnowskim nagrał i odtworzył Tuskowi, dowiedzieli się o tym też inni i to się wydało, zrobiła się straszna afera, ale Tusk kazał zamieść sprawę pod dywan, więc i dyktafon Julkego "uległ zniszczeniu", a prokuratura przycięła głupka.  Aleksandra Dulkiewicz w 2008r. miała 29 lat, więc była wtedy w kwiecie wieku. Zastanawiam się po tym co napisałeś, czy jedno z tych mieszkań nie miało być dla niej, chyba że Karnowski miał kilka kochanek.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1580450

Duże prawdopodobieństwo że tak

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1580455

Grzegorz Braun to rzeczywiście duży problem dla wszystkich politycznych frakcji od lat...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1580453

a nie tylko duży problem jak Napisałeś Yagonie.

Grzegorz Braun bardzo wyraźnie góruje nad tymi mafijnymi gdańskimi elytami. Góruje, mądrością, intelektem, wszystkim! Nie mają z NIM najmniejszych szans w prawdziwych wyborach, w równej walce, więc usiłują i będą do końca usiłować, używać wszelkich starań, by zdeprecjonować Kogoś, z Kim żadnych szans by wygrać nie mają. Wszak Gdańsk, Trójmiasto matecznikiem jest gangsterskich, mafijnych struktur. Nie od dziś. Stamtąd wszak wywodzą się "wodze". Jeden szczyt yntelektu, co dziś jewropą "trzęsie", a co to się urwał z gdańskiego komina - matołem zwany, drugi, wychodowany gdzieś na polance przez wachowskich WSIowych "ogrodników". Ciągle wszak obowiązuje sowieckie primo - im głupszy tym "lepszy"! Jakżeby więc nie rzucać kłód pod nogi TEMU FAKTYCZNIE NAJLEPSZEMU, z KTÓRYM głupki POstkomusze, POtuskie, komoruskie, najmniejszych szans nie mają............

Coś mi się przypomniało. Wspomnienie z przeszłości. Był także czas przedwyborczy. WSIowy agent ruski starał się o reelekcję na urząd prezydenta. Wśród kandydatów był wtedy Andrzej Duda, dziś Andrzej Juda sz. Był także Pan Grzegorz Braun. Pojechałem w okolice Nowego Jorku na spotkanie właśnie z Panem Grzegorzem Braunem. No i koniec spotkania, nadszedł dla publiczności czas na zadawanie pytań. Pamiętam zdobyłem się na odwagę no i zadałem. Pytanie moje brzmiało:

- Czy nie lepiej byłoby rozproszone głosy wyborców przeznaczyć na jednego kandydata tylko - Andrzeja Dudę? Byłaby większa szansa pokonania WSIowego, ruskiego  agenta "Litwina". 

No i odpowiedź Kandydata na urząd - Pana Grzegorza Brauna:

- pan Andrzej Duda nie nadawałby się na kandydata do mojej prezydenckiej kancelarii.........

Dziś oceńmy sami JAKA MOGŁABY BYĆ POLSKA, gdyby Prezydentem Został wtedy Pan Grzegorz Braun. Został Andrzej Duda, dziś Andrzej Juda sz......

I co z Polską zrobił, i Jaka ONA dziś jest, wiemy, i widzimy wszyscy. I widzimy i wiemy kto tę smycz trzyma, na której wodzony jest POP, czyli Pełniący Obowiązki Polaka  - prezydent RP  Andrzej D(?)

 

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA !!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1580556

Jak wiemy Tusk zrobi wszystko aby Gdańsk pozostał w łapach peowców , a ze miesza i i zachowuje się podle to wielu ludziom jest znane .
Jego wypowiedzi jątrzące nawołujące do awantur to żadna nowina .
Ostatnia jego wypowiedz na temat Anglików potwierdza jaki ma podły charakter,potwierdza także ze jest osobnikiem bez honoru wtrącającym się w nie swoje sprawy , to facet zły , sfrustrowany

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1580477