Armia Szwajcarii szykuje się na rozpad muzułmańskiej Francji

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

„Francja: muzułmanie przejmują Marsylię – gangi imigrantów i prawo szariatu”...”Dzielnice otwarte tylko dla muzułmanów, grasujące na ulicach szajki imigrantów i „policja” szariatu – tak wygląda dziś Marsylia. Częściej można spotkać tam flagi algierskie niż francuskie. „...”To właśnie z Marsylii pochodzi duża część francuskich dżihadystów, którzy walczą obecnie w Syrii. W tym największym mieście portowym Francji mieszka dziś już ćwierć miliona muzułmanów. Jednak według niektórych źródeł informacji, liczba ta może sięgać nawet 40 proc. populacji 860-tysięcznego miasta. W większości są to przybysze z północnej Afryki – z: Algierii, Maroka i Tunezji. „...”Skala bandytyzmu w Marsylii jest przerażająca. Arabscy przestępcy zaczynają terroryzować ludność. Miasto to porównywane jest dziś do Chicago z czasów panowania w nim gangów. W przewodnikach po Marsylii zaleca się, by kobiety nie wychodziły same na ulice po zmroku. W Marsylii obowiązują już strefy, w których właściwie obowiązuje szariat, a biali nie mają do nich wstępu. Choć we Francji modlitwy na ulicach są zakazane, imigranci organizują modły i własne posterunki.”...(źródło )

W wyniku problemów natury finansowej (bankructwo socjalnego sektora publicznego) oraz zmian w etnicznym składzie kraju Francja upada. Na jej gruzach powstają mniejsze, lokalne ośrodki władzy. Jeden z nich zaplanował wchłonąć we własne władanie skarbce sąsiedniej Szwajcarii i pod pretekstem winy sąsiadów za złą sytuację ekonomiczną postanawia to zmienić. Zachodnie obszary atakowane są przez oddziały państwa „Saônia” współpracujące wespół z brygadą „Wolny Dijon”. Nie, to nie jest fikcja, według szwajcarskiej prasy to scenariusz gier wojennych w tym kraju jakie realizowano pod kryptonimem Duplex-Barbara w sierpniu tego roku przez jedną z brygad pancernych.   Ćwiczenia zakładające podobne scenariusze (w 2012 roku Stabilo Due – upadek UE i wielkie migracje ludności) prowadzone są zresztą na żądanie władz. Skoro środki publiczne łożone są na system obronny, winien on być przygotowywany na realne scenariusze mogące wystąpić w XXI wieku – upadek państw.”...(źródło )

Jakub Pacan „W krajach UE o dużym odsetku imigrantów islamskich mnożą się napaści i uprowadzenia białych chrześcijanek. W oczach muzułmanów ma to swoje religijne i historyczne uzasadnienie. „...”To nie przypadek, że seksbiznes w Europie opanowały gangi muzułmańskie. W dzielnicy czerwonych latarni w Amsterdamie na 80 właścicieli domów publicznych jedynie trzech było Holendrami, resztę stanowili Marokańczycy i Turcy.

Nader perfidnym sposobem uwodzenia nastoletnich Europejek przez muzułmanów jest działanie tzw. "loverboys", czyli kochasiów, którzy wystają pod szkołami i podrywają tam nieświadome niczego dziewczyny zapewniając je o miłości i oddaniu. Gdy młoda dziewczyna jest już zakochana na zabój, alfons karze jej iść pracować  do burdelu. Anita De Witt, założycielka organizacji Stoploverboys.NU twierdzi, że to już prawdziwa plaga społeczna, której ofiarą padło co najmniej 5 tys. kobiet. Część z nich nigdy nie wróci do Holandii, ponieważ zostały wywiezione do burdeli na Bliskim Wschodzie.

W Niemczech również muzułmanie (głównie Turcy) w 90 proc. opanowali seksbiznes. Problem dotyczący muzułmańskich gangów gwałcących białe dziewczyny nie ominął też  Wielkiej Brytanii. Podczas debaty Izby Gmin w listopadzie 2012 roku konserwatywny poseł Kris Hopkins grzmiał z mównicy: Seksistowska kultura muzułmanów zachęca do ataków na kobietyNie możemy uciec od faktu, że gangi muzułmanów gwałcą białe dzieci w tym momencie". Chodziło mu o serię skandali, w których dwóch muzułmanów Shamir Rashid i Amar Hussain porwało i zgwałciło dwie nastolatki. Potem z okazji muzułmańskiego święta ofiarowania Eid al-Adha pozwolili znajomym „używać je dla seksu„. Później wyszła na jaw sprawa organizatora sex-grupMohammeda Liaqat, który terroryzował ok. 100 dziewczyn w wieku 12-18 lat.

Do używania sobie na niemuzułmankach wzywają islamskie autorytety moralne. Egipski szejk Ishaq Huwaini namawia dżihadystów do zabierania na targ niewolników „łupów wojennych”, gdzie „sprzedaje się niewolnice i konkubiny”. Nie tak dawno imam Kopenhagi Shahid Mehdi tłumaczył, że Europejki nie nosząc chust i nie zasłaniając twarzy „pożądają tym samym gwałtów”.Przykładów zezwalających gwałtów na Europejkach jest w internecie bardzo wiele. Posiadanie seksualnych niewolnic przez muzułmanów popiera np. kuwejcka gwiazda telewizyjna i polityczna aktywistka Salwa al Mutairi. - Nie ma powodu do wstydu, szariat tego nie zabrania. Z pewnością w Czeczeni jest sporo rosyjskich niewolnic. Wystarczy tam pojechać, przywieźć je i sprzedać tu w Kuwejcie – przekonywała.”..(źródło )

Powiedział, że zgodnie z islamem wolno mu zgwałcić niewierną. Że gwałcąc mnie, przybliża się do Boga… Powiedział, że gwałt na mnie jest jego modlitwą do Boga”. „...”I rzeczywiście, Bunzel ma rację: pojmanie niewiernych dziewcząt jako seksualnych niewolnic jest usankcjonowane przez Koran. Zgodnie z prawem islamskim muzułmanie mogą wziąć „branki prawej ręki” (Koran 4:3, 4:24, 33:50). Koran mówi: O Proroku! My uznaliśmy za dozwolone dla ciebie żony, którym dałeś wiana, i niewolnice, które ci darował Bóg jako zdobycz” (33:50)* [cytaty wg. tłumaczenia Józefa Bielawskiego, PIW, Warszawa 1986 — przyp. tłum.). Wersy 4:3 i 4:24 rozszerzają ten przywilej na wszystkich muzułmanów w ogóle. Koran mówi, że mężczyzna może uprawiać seks ze swoimi żonami oraz z niewolnicami seksualnymi: „Szczęśliwi są wierzący, którzy są pokorni w swoich modlitwach, którzy się odwracają od pustej gadaniny, którzy dają jałmużnę, którzy zachowują wstrzemięźliwość, z wyjątkiem swoich żon i tego, czym zawładnęła ich prawica, bo wtedy nie będą ganieni’ (23:1-6).

Gwałt na pojmanych kobietach także jest usankcjonowany w islamskiej tradycji:Abu Sirma powiedział do Abu Sa’id al Khadriego:

“Pożądaliśmy ich [branek], ponieważ cierpieliśmy z powodu nieobecności naszych żon, ale jednocześnie pragnęliśmy dostać za nie okup. Zdecydowaliśmy zatem współżyć z nimi, ale zachowując al-azl [stosunek przerywany]. Ale powiedzieliśmy sobie: Dlaczego to czynimy, kiedy Posłaniec Allacha jest z nami? Dlaczego go nie zapytamy? Zapytaliśmy więc Posłańca Allacha (niech pokój będzie z nim!), a on powiedział – Nie ma znaczenia czy to robicie, ponieważ wszystkie dusze, które mają się narodzić do dnia Sądu Ostatecznego i tak się narodzą.” (Sahih Muslim 3371)

Jest tak również w islamskim prawie: „Kiedy dziecko lub kobieta będą schwytani, stają się w wyniku tego niewolnikami, a poprzednie małżeństwo kobiety natychmiast anulowane” (Umdat al-Salik 09.13).

Szejk egipski Abu-Ishaq al-Huwayni ogłosił w maju 2011, że „jesteśmy w epoce dżihadu”, co znaczy, że muzułmanie mogą brać niewolników.”...”Buduje się targ niewolników, także seksualnych, nazywanych w Koranie milk y-yamin, „ci, których posiada twoja prawa ręka” (Koran 4:24). Ten wers z Koranu jest nadal w mocy, nie został uchylony. Milk al-yamin to niewolnicy seksualni. Idziesz na targ, oglądasz niewolnicę i ją kupujesz. Ona zostaje jakby twoją żoną, ale nie potrzebuje aktu ślubu, ani rozwodu jak wolna kobieta, ani nie potrzebuje wali. Wszyscy uczeni zgadzają się co do tego – nie ma pomiędzy nimi niezgody. (…) Kiedy pragnę niewolnicy seksualnej, idę po prostu na targ i wybieram kobietę, która mi się podoba, i ją kupuję.”W mniej więcej tym samym czasie, 25 maja 2011, kobieta-polityk z Kuwejtu, Salwa al-Mutairi, także wypowiedziała się na korzyść islamskiej praktyki niewolnictwa seksualnego wobec niemuzułmańskich kobiet. Położyła nacisk na to, że jest to zgodne z islamskim prawem i czynnikami islamskiej moralności.”..(źródło )

Szwecja w szoku! Ludzie nie mogą pojąć, jak można w tak okrutny sposób okaleczyć własne dzieci. Muzułmanie zabrali dzieci na święta do swoich krajów, gdzie 30 dziewczynkom wycięto Łechtaczki i wargi sromowe po czym zszyto pochwę , pozostawiając jedynie małe otwory - czytamy na sfora. pl. „..”Od marca w zamieszkałym przez muzułmanów Norrköping we wschodniej Szwecji odkryto 60 takich przypadków. - Ofiarami rytualnego obrzezania były dzieci w wieku 4 - 14 lat - podaje portal. W Szwecji, obrzezanie kobiet jest zabronione od 1982 roku. Od 1999 r. szwedzka policja traktuje je jak przestępstwo , również wtedy kiedy zabiegi  wykonywane są w innym kraju. Tak też było w przypadku większości dzieci z Norrköping. Okaleczono je, gdy wyjechały na święta do rodzinnych krajów. „...(źródło)

Bilderberg – plany ujawnione: zdesperowana Elita na ratunek Nowego Porządku Świata”...”Wewnętrzne źródła Infowars potwierdzają, że biorąca w niej udział w pięciogwiazdkowym Hotelu Marriott elita skoncentruje się przede wszystkim na tym, jak zapobiec politycznemu, globalnemu przebudzeniu będącego największym i teraźniejszym zagrożeniem dla wielkich planów Grupy Bilderberg w ustanowieniu Nowego Porządku Światowego. Centralizacja władzy w jednym świecie, polityczna federacja i rozszerzenie partnerstwa transatlantyckiego (TTIP- Transatlantic Trade and Investment Partnership) jest bez wątpienia głównym tematem dyskusji na tegorocznym spotkaniu.

TTIP stanowi integralny składnik w planach Bilderberg w ratowaniu Nowego Porządku Świata, poprzez stworzenie ‚światowych firm’ w początkowo wolnej strefie handlu łączącego Stany Zjednoczone z Europą. Podobnie jak to zrobiła Unia Europejska rozpoczynając od utworzenia obszarów wolnego handlu, by ostatecznie nabrać charakteru federacji politycznej kontrolującej ponad 50% praw swoich państw członkowskich i tworząc przepisy z całkowitą pogardą dla ich suwerenności i demokracji. TTIP w założeniu jest przeznaczony do osiągnięcia tego samego celu, tylko na większą skalę.

Sprawę wspiera amerykański pełnomocnik ds. handlu Michael Froman, zaufana postać Wall Street i członek CFR, siostrzanej organizacji Bilderberg. Froman bierze czynny udział w budowaniu kolejnego bloku globalnego rząduTrans-Pacific podobnego do TTIP, ale z udziałem państw azjatyckich.

Biorąc pod uwagę, że Bilderberg planował stworzenie wspólnej waluty euro już w 1955 roku (1) (przewodniczący Bilderberg Etienne Davignon w wywiadzie 2009 r. (2) przechwalał się tym, że wspólna waluta euro była pomysłem Bilderberg) ostatnie wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego wszczęły alarm wśród globalistów Bilderberg wywołując w nich przerażenie, że ich planowanie superpaństwa UE staje się teraz utrudnione w wyniku populistycznego oporu jak i wrogości wobec niekontrolowanej polityki imigracyjnej.”...(źródło )

Przywódca terrorystycznej islamskiej organizacji Boko Haram opublikował nagranie, w którym przyznał się do organizacji porwania 276 nigeryjskich dziewcząt. 90 proc. z nich to chrześcijanki.

Terrorysta opublikował 57-minutowe nagranie, w którym tłumaczy powody i cele porwania dziewcząt. Chodzi o porwanie 276 nigeryjskich licealistek, do jakiego doszło 14 kwietnia tego roku. 90 proc. dziewcząt to chrześcijanki.„Porwałem wasze córki. Sprzedam je w imię Allaha na rynku, bo one do niego należą” – zapewniał terrorysta. Dodał też, że sam ma zamiar niebawem poślubić 9- i 11-latkę. Terrorysta mówił też, że kobiety powinny opuścić szkoły i wychodzić za mąż. Fronda informowała kilka dni temu, że pojawiły się już doniesienia o sprzedaży niektórych z dziewcząt. Źródła z Czadu informowały, że chrześcijanki są sprzedawane za cenę ok. 10 euro. „..(więcej )

Armia Państwa Islamskiego porwała setki jazydek, które mają być wykorzystywane jako niewolnice seksualne – poinformował iracki rząd. Kamil Amin, rzecznik irackiego ministerstwa praw człowieka potwierdził, że kobiety zostały porwane przez bojowników Państwa Islamskiego. Powiedział, że część z kobiet jest przetrzymywana w Mosulu. „Sądzimy, że terroryści uważają je teraz za niewolnice i mają wobec nich brutalne plany” – dodał Amin.„Przypuszczamy, że kobiety te będą wykorzystywane przez terrorystów w poniżający sposób, by zadośćuczynić ich zwierzęcym potrzebom w sposób, który przeczy wszystkim ludzkim i islamskim wartościom” – dodał rzecznik rządu.Według jednego z urzędników USA przebywających w Iraku, jazydki mogą też zostać sprzedane lub zostać zmuszone do poślubienia bojowników Państwa Islamskiego.”. „...(więcej )

Raymond IbrahimKolejny islamski kleryk zezwolił dżihadystom w Syrii – uprzejmie zwanym „opozycją” – gwałcić obywatelki swojego kraju. Salaficki szejk Yasir al-‘Ajlawni, mieszkający od 17 lat w Damaszku Jordańczyk, w ubiegłym tygodniu opublikował na YouTube film, w którym oświadczył, że zabiera się do wydania „prawomocnej fatwy” dającej (w oczach islamu) muzułmanom walczącym przeciwko świeckiemu prezydentowi Basharowi Assadowi i dążącym do wprowadzenia szariatu prawo „porywania i uprawiania seksu” ze wszystkimi niesunnickimi kobietami. W szczególności dotyczy do przedstawicielek odłamu, z którego wywodzi się sam Assad, a mianowicie alawitek, jak i druzyjek i wielu innych – zasadniczo wszystkich kobiet, które nie są sunnitkami, ani nawet muzułmankami.”...”Szejk nazwał owe Bogu ducha winne kobiety używając prawnego, arabskiego terminu melk al-yamin, który wywodzi się z Koranu, a którym określa się tam po prostu niewolnice seksualne niemuzułmańskiego pochodzenia. W Koranie 4:3 muzułmanie otrzymują nakaz: „Żeńcie się zatem z kobietami, które są dla was przyjemne – z dwoma, trzema lub czterema. Lecz jeśli się obawiacie, że nie będziecie sprawiedliwi, to żeńcie się tylko z jedną albo z tymi, którymi zawładnęły wasze prawice”. Islamscy ulemowie czy też „uczeni” jednomyślnie zgadzają się, że zgodnie z islamskim prawodawstwem kobiety „którymi zawładnęły wasze prawice” to po prostu seksualne niewolnice. Dalsze badania językoznawcze pokazują, że postrzegane są one raczej jak zwierzęta lub rzeczy niż istoty ludzkie. Stąd nieludzkość tej fatwy. „....”Szejk nazwał owe Bogu ducha winne kobiety używając prawnego, arabskiego terminu melk al-yamin, który wywodzi się z Koranu, a którym określa się tam po prostu niewolnice seksualne niemuzułmańskiego pochodzenia. W Koranie 4:3 muzułmanie otrzymują nakaz: „Żeńcie się zatem z kobietami, które są dla was przyjemne – z dwoma, trzema lub czterema. Lecz jeśli się obawiacie, że nie będziecie sprawiedliwi, to żeńcie się tylko z jedną albo z tymi, którymi zawładnęły wasze prawice”. Islamscy ulemowie czy też „uczeni” jednomyślnie zgadzają się, że zgodnie z islamskim prawodawstwem kobiety „którymi zawładnęły wasze prawice” to po prostu seksualne niewolnice. Dalsze badania językoznawcze pokazują, że postrzegane są one raczej jak zwierzęta lub rzeczy niż istoty ludzkie. Stąd nieludzkość tej fatwy. „...”Kilka miesięcy wcześniej saudyjski kaznodzieja Muhammad al-Arifi również wydał fatwę zezwalającą dżihadystom na kilkugodzinne „małżeństwo celem pożycia” z trzymanymi w niewoli Syryjkami tak, „aby każdy z bojowników miał swoją kolej” – co w innych częściach świata znane jest pod nazwą gwałtu zbiorowego. „....” Natomiast egipski szejk Ishaq Huwaini opowiada o tym, jak niewiernych jeńców – czy też używając kolejnego pojęcia z Koranu, ghanima albo „łupy wojenne” – należy rozdzielać między dżihadystów, zabierać na „targ niewolników, gdzie sprzedaje się niewolnice i konkubiny”. On również nazywał owe kobiety „tym, czym zawładnie twa prawica”, mówiąc: „Idziesz na targ i sobie ją kupujesz, ona zostaje wtedy twoją prawną żoną – ale bez żadnych umów, opiekunów i tych wszystkich utrudnień. Ulemowie są co do tego zgodni”. …..” Nawet niektóre muzułmanki popierają gwałty na niemuzułmankach w świetle prawa. Kuwejcka aktywistka polityczna Salwa al-Mutairi na przykład prowadzi kampanię na rzecz przywrócenia instytucji niewolnictwa. Opublikowała w Internecie filmik, w którym tłumaczy, jaką odpowiedź otrzymała od największych autorytetów Mekki, świętego miasta islamu na temat prawomocności niewolnictwa seksualnego. Mutairi tłumaczy:„Muzułmańskie państwo najpierw musi zaatakować państwo chrześcijańskie – przepraszam, jakiekolwiek niemuzułmańskie państwo – by następnie wziąć je w niewolę. Czy to zabronione? Nic z tych rzeczy – w islamie niewolnictwo seksualne w ogóle nie jest zakazane. Wręcz przeciwnie, zasady dotyczące niewolnic seksualnych są inne niż w przypadku wolnych kobiet [tzn. muzułmanek]: ciała tych drugich muszą być całkowicie zakryte poza twarzą i dłońmi, podczas gdy niewolnice seksualne chodzą nago od pasa w górę – różnią się od wolnych kobiet. Wolne kobiety należy oficjalnie zaślubić z mężem, a niewolnicę seksualną się po prostu kupuje”.....”Kuwejcka aktywistka proponuje też konkretne rozwiązania: „Na przykład na wojnie w Czeczenii bez wątpienia brane są w niewolę rosyjskie niewolnice seksualne. Tak więc możesz tam pojechać, kupić sobie kilka i sprzedać tu w Kuwejcie; to dużo lepsze, niż żeby nasi mężczyźni mieli wchodzić w zakazane relacje seksualne. Nie widzę w tym najmniejszego problemu”. „ ...(więcej )

Tłumaczenie Małgorzata Koraszewska Konkubiny, niewolnice i kobiety jako łup wojenny we współczesnym islamie”.....”W pakistańskiej telewizji państwowej 31 maja 2010 r. odbyła się debata o stosunku islamu do

niewolnictwa i posiadania konkubin. Uczestnikami byli Allama Ibtisam Elahi Zaheer, sekretarz

generalny purytańskiej organizacji religijnej Jamiat Ahl-e-Hadith; duchowny barelvi (odłam islamu)

maulana Raghib Naeemi, Nazim-e-Aala (prezydent) madrasy Jamia Naeemia; i dr Mohammed Aslam

Siddiqui, polityk Jamaat-e-Islami i były dyrektor Wydziału Meczetów na uniwersytecie w Pendżabie,

który dołączył przez telefon. Uczeni duchowni zgodzili się, że handel kobietami jest dozwolony,

niewolnictwo również; Koran tego nie zabrania.

Podajemy fragmenty tego programu [ 1 ], dostęp 10 czerwca 2010.}

Gospodarzem programu był znany prezenter Mubasher Lucman. Jego pierwsze pytanie

brzmiało:

Czy islam pozwala na trzymanie konkubin? Czy w islamie można trzymać kobietę bez nikah

(małżeństwa)? Czy można mieć z nią wszelki rodzaj kontaktów seksualnych? Czy dzieci z niej

zrodzone będą miały jakiś spadek, dochód od ojca albo z pieniędzy biologicznego ojca?… Zacznijmy

od odpowiedzi jednym słowem: tak lub nie. Czy konkubinat jest dozwolony?

Allama Zaheer: Tak, oczywiście.

Maulana Naeemi: Nie ma dwóch zdań w tej sprawie.

Mubasher Lucman: Zanim pójdziemy dalej, wyjaśnijmy: czy są jakieś warunki, pod którymi

można trzymać konkubiny?

Allama Zaheer: Są warunki; nie można uważać każdej kobiety za konkubinę. Na przykład,

kobiety pracujące jako pomoc domowa nie są konkubinami, ale jest tradycja w regionie Chitral,

gdzie kobiety są na sprzedaż. Sądzę, że nie powinniśmy wymieniać konkretnych obszarów.

W każdym razie na obszarach plemiennych kobiety są sprzedawane; nie uważam ich za konkubiny.

One nie są konkubinami. Konkubinat jest dozwolony pod dwoma warunkami i jeśli spełniasz te

warunki tak, jak były one spełniane w epoce Proroka Mahometa lub pobożnych kalifów, którzy byli

po nim lub podczas kalifatu Jeśli dzisiaj spełniasz te warunki, to możesz trzymać konkubiny.

Pierwszym warunkiem jest, że jeśli podczas prowadzenia dżihadu kobiety, które przychodzą

z siłami wroga, żeby go wspierać, zostają pojmane i emir armii przydziela je według swojego

uznania, możemy trzymać je jako konkubiny. Drugi, jeśli zbadamy sytuację i znajdziemy jakiś

rynek, gdzie sprzedaje się niewolników i konkubiny, i sprzedaż jest tam ustaloną instytucją

społeczną, kobiety, które tam kupujemy, będą konkubinami. Porwanie wolnej kobiety, żeby ją wziąć

na konkubinę lub sprzedanie wolnej kobiety jest, moim zdaniem niesłuszne...

Mubasher Lucman: Mam pytanie, do szczegółów przejdę później. Czy islam pozwala na

handel niewolnikami?

Allama Zaheer: Islam pozwala na handel niewolnikami tam, gdzie są określone rynki dla tego

celu. Branie nowych, tj. wolnych ludzi na niewolników nie jest dozwolone w islamie, ani islam do

tego nie zachęca.

Mubasher Lucman: Potomek niewolnika jest niewolnikiem, czy tak?

Allama Zaheer: Nie. Istnieje szereg warunków, pod którymi potomek niewolnika jest wolny.

Jeśli właściciel chce go uwolnić, jest on… Jeśli ktoś żeni się z konkubiną i ona zachodzi w ciążę,

potomek nie jest niewolnikiem. Po zawarciu małżeństwa z konkubiną pan może dać jej wolność albo

może wydać ją za mąż za innego mężczyznę, ale nie może jej znowu sprzedać… Nie jest tak, że

dziecko niewolnika jest zawsze niewolnikiem...

Mubasher Lucman: Jak pan widzi takie warunki?

Maulana Naeemi: ...Po pierwsze ważne jest zauważenie, że niewolnicy byli sprzedawani

i istniały rynki także przed islamem… Jak zostawali niewolnikami? Byli chwytani w warunkach wojen;

byli porywani z dróg; dzieci porywano siłą i sprzedawano; przed islamem niewolnicy mieli

nieszczęsne życie.

Pojęcie niewolnictwa w islamie nie jest po to, żeby kontynuować tę praktykę, ale niewolnictwo

zostało dozwolone, ponieważ istniało w owym czasie; nagłe zakończenie go spowodowałoby

mnóstwo problemów. Dlatego pojęcie niewolnictwa zostało przyjęte w islamie, ale nakazano szereg

kroków, żeby nie myślano, że niewolnictwo jest dozwolone w islamie, że niewolnictwo będzie trwać;

raczej, wraz z tymi krokami, niewolnictwo zaczęło posuwać się ku zakończeniu w społeczeństwie.

Jeśli zaś chodzi o kwestię, jak ludzie zostawali niewolnikami… i jak ci niewolnicy byli traktowani;

w czasach proroka (pokój z nim) odbywała się bitwa i przynoszono łupy wojenne; wśród nich piękną

damę. Została ona oddana towarzyszowi proroka (pokój z nim). Prorok odebrał ją z powrotem od

niego, wysłał ją do Mekki i w zamian za nią uwolniono kilku więźniów muzułmańskich. Jest szereg

podobnych przykładów, gdzie niewolnicy zdobyci na wojnie byli używani do wymiany więźniów lub

dostawali wolność w zamian za jakąś zapłatę lub, co najważniejsze, dostawali wolność jako gest

dobrej woli.

Mubasher LucmanDr Mohammed Aslam Siddiqui, witamy w programie „Z bliska". Dziękuję

za zgodę na udział w programie; słyszał pan dzisiejszą dyskusję. Chciałem zadać panu to samo

pytanie: czy konkubinat jest dozwolony w islamie?

Mohammed Siddiqui (przez telefon): Chodzi o to, że w niewolnictwie mężczyzna jest

niewolnikiem; kobieta jest konkubiną. To nie jest nakaz islamu, że bierzesz sobie kogoś na

niewolnika albo że niewolnictwo powinno trwać. Islam ani nie rozpoczął niewolnictwa, ani nie nakazał

utrzymywania tej tradycji przy życiu. Podczas wojen prowadzonych w czasach proroka (pokój z nim)

istniała już wcześniejsza praktyka, że jeńcy wojenni na ogół nie byli wymieniani; jeśli były wymiany,

to w zamian za jakieś olbrzymie zapłaty. Na ogół mężczyźni zostawali niewolnikami, a kobiety

konkubinami.

Także w Indiach przed panowaniem Brytyjczyków ta kwestia, szczególnie dotycząca konkubin,

była bardzo poważna. Nie mówię o prehistorii. W czasach Sułtana Tipu (muzułmański król Mysore,

1750-1799 n. e.), kiedy walczył i całkowicie pokonał Marathów w bitwie, ich siły uciekły i pozostawiły

kobiety. Pojmano namiot pełen kobiet. Były to żony ich dowódców. Sułtan był gentlemanem;

następnego ranka posłał kobiety pod strażą 20 mężczyzn do ich sił, które obozowały całe kilometry

od miejsca porażki. Kiedy żony tam dotarły, oni odmówili przyjęcia ich z powrotem. Chodziło o to, że

spędziły noc z muzułmanami, więc nie mogli ich wziąć z powrotem.

Na całym Wschodzie panował obyczaj nie akceptowania z powrotem kobiet, które były

pojmane przez wroga choćby przez jedną noc…

Mubasher Lucman: Czy stosunki między panem a konkubiną są w porządku, czy można

mieć stosunki z niewolnicą...?

Mohammed Siddiqui: Proszę mi pozwolić na podanie kontekstu. To nie jest tak, jak ludzie

powszechnie myślą, że armia muzułmańska zdobywała mnóstwo niewolników, wybierała konkubiny

i trzymała dużą liczbę niewolników. Tak nie było. Islam ma ścisłą dyscyplinę. Mężczyzna ginął na

wojnie i ludzie mówili, że jest męczennikiem, bo dał swoje życie za islam. Prorok powiedział: „Widzę

ogień piekła płonący nad tym, który ukradł płachtę materiału z łupu wojennego". Po tym nie zdarzył

się żaden incydent; nikt nie ukradł nawet igły. Praktyka była taka, że kiedy przynoszono łupy

wojenne, przyprowadzano również jeńców wojennych. Odpowiedzialnością Emira było zdecydowanie

poprzez jego Szurę, komu zostaną przyznani mężczyźni jako niewolnicy lub jeśli były to kobiety, jako

konkubiny, jeśli nie było żadnych innych opcji. W taki sam sposób w jaki Nikah-Khwan (osoba

religijna, która udziela ślubu) prowadzi ceremonię ślubu w imieniu Allaha, w ten sam sposób emir

przekazywał konkubiny żołnierzom w imieniu Allaha, żeby rozwiązać stworzoną przez wojnę

trudność, chociaż nie powinniśmy tego nazywać nikah — ślubem...

Mubasher Lucman: A więc tego nie można nazywać nikah...?

Mohammed Siddiqui: Sam pan wie, że nikt na świecie nie lubi żenić się z więźniem...

Mubasher Lucman: Allama Ibtisam Elahi, zadam trudne pytanie. Wiem, że nie waha się pan

odpowiadać na takie pytania. A więc, to znaczy, że istnieje sposób, w którym mężczyźnie i kobiecie

wolno mieć stosunek seksualny bez nikah?

Allama Zaheer: Nie mam co do tego wątpliwości. Mój osobisty pogląd jest taki, że dr Aslam

Siddiqui zgodził się w tym punkcie, który wskazałem wcześniej, że emir sił islamskich rozdziela

pojmane kobiety jako konkubiny po konsultacjach ze swoimi dowódcami. Teraz, pytanie brzmi, czy

jest to zalecane? Nie, nie jest. Jest dozwolone, ale nie zalecane.… Kwestią, którą dyskutujemy, nie

jest czy to jest zalecane, ale czy to jest dozwolone. Nie mam wątpliwości, że jest to dozwolone.

Przechodząc do pytania, które pan zadał; Allah opisując cechy muzułmanina w Surze Muminun

powiedział, że wierni strzegą swojej czystości, ale nie przed żonami i konkubinami. Tym samym

Allah wyraźnie wskazał, że mogą pokazywać swoje narządy prywatne żonom, których liczba nie

może przekroczyć czterech, lub konkubinom, które są dozwolone.

Przedstawię dowody historyczne. W Biblii, kiedy czytamy list św. Pawła, jest on dumny ze

swojej linii rodowej; mówi, ze nasza linia jest lepsza, ponieważ jesteśmy synami wolnej kobiety,

Sary, a narody przeciwko nam, to jest, on krytykuje Arabów, są synami konkubiny. Nie ulega

wątpliwości, że Sajeda Hagar została ofiarowana Sajedzie Sarze jako dar, jako niewolnica, chociaż

jej status zmienił się później...

Mubasher Lucman: Była konkubiną?

Allama Zaheer: Tak, była, chociaż jej status zmienił się później na żonę…

Mubasher Lucman: Czy była poślubiona...

Allama Zaheer: Tak, była. Była żoną Proroka Abrahama. Nie ma co do tego wątpliwości… Jest

hadis, że ten, kto uwalnia konkubinę i żeni się z nią, będzie podwójnie nagrodzony w zaświatach…

Jedną z żon Świętego Proroka (pokój z nim), była Sajeda Maria Qitbia; niektórzy ludzie mówią, że

była konkubiną… Istotnie, dano ją w podarunku Świętemu Prorokowi jako konkubinę, ale Święty

Prorok ożenił się z nią i jej status zamienił się na żonę… Chociaż Świętemu Prorokowi dozwolone były

konkubiny, zadowalał się żonami. Powiedzenie więc, że konkubiny nie są dozwolone w islamie, to jak

ukrywanie nauczania Koranu i Sunny. Z pewnością konkubinat jest dozwolony w islamie. Ale

konkubina nie jest kobietą jak zarobek dla każdego; jest własnością jednego mężczyzny. Rozkazy

dla niej różnią się od rozkazów dla żony i jest albo nabyta albo posiadana.

Mubasher Lucman: Nie ma więc żadnych praw dla takiej kobiety?

Allama Zaheer: Dlaczego nie? Z pewnością są dla niej prawa.

Mubasher Lucman: To znaczy, że nie jest sprzedawana lub podarowana komuś niezgodnie

z jej wolą...?

Allama Zaheer: Jeśli jestem właścicielem jakiejś własności, jestem właścicielem kozy lub

właścicielem konia, lub właścicielem kobiety, właściciel ma prawo sprzedać ją komukolwiek. Jest inna

sprawą, że hadisy proroka zachęcają nas do uwolnienia jej… Koran zachęca do uwalniania

niewolnika, jeśli ma on dobry charakter i może żyć jako pożyteczny obywatel w społeczeństwie…

Myślę, że tutaj ma on szansę na użycie własnej woli. To samo jest w wypadku konkubiny, jeśli chce

kupić wolność od swojego pana, to może to zrobić.

Mohammed Siddiqui: Jeśli mężczyźni i kobiety są pojmani na wojnie, co powinniśmy z nimi

zrobić? Są jeńcami, nie mogą zostać wymienieni; nie mogą zostać zwróceni; druga strona nie jest

skłonna zapłacić okupu za nich; muzułmanie nie chcą uwolnić ich w geście dobrej woli… Co więc

powinni zrobić w takiej sytuacji? W takim wypadku, musimy ich trzymać. Jak powinniśmy...?

Przypuśćmy, że muzułmanin już ma cztery żony, czy ma dostać piątą przez „ożenek"

z niewolnicą? Podczas kalifatu nieustannie prowadzono dżihad i zbierano dużo niewolników. Nawet

jeśli ktoś nie ma jeszcze czterech żon… dając mu kobietę w małżeństwo, czy chce pan spowodować

konflikt w jego domu?

Mubasher Lucman: Czy więc mężczyzna powinien utrzymywać konkubinę w sekrecie? Czy to

nie stworzy problemu?

Mohammed Siddiqui: Jeśli te kobiety, konkubiny, są częścią łupu wojennego; Koran je

dozwala. Jeśli uważasz rząd islamski za przedstawiciela Allaha… jeśli rząd na to pozwala, to kim pan

jest, by to kwestionować?

Mubasher Lucman: Próbuję się dowiedzieć, nie wchodzić w dyskusję…

Mohammed Siddiqui: Pan to wie; jestem tego pewien. Zapytał pan, jak możemy trzymać

w naszych domach kobiety bez nikah? Jeśli przeprowadzimy nikah, będzie ona żoną. Konkubiny

trzymamy bez nikah. Ale inną ważną sprawą jest to, że są niezliczone drogi do jej wolności, które

dostarcza islam.

Mubasher Lucman: Tak więc to najwyraźniej znaczy, że konkubinat jest dozwolony

w islamie?

Allama Zaheer: Tak, jest.

Mohammed Siddiqui: Tak, jest; ale konkubiny były dozwolone, w owych czasach.

Mubasher Lucman: Powiedzmy dzisiaj, jeśli pójdziemy na wojnę przeciwko Kufr [światu

niewiernych] w sprawie Kaszmiru, zwyciężymy i przyprowadzimy niewolników, mężczyzn i kobiety…

Mohammed Siddiqui: Powinien pan spytać uczonych religijnych; oni są zdania, że krajom,

które podpisały Kartę Organizacji Narodów Zjednoczonych, nie wolno brać obywateli innych krajów

członkowskich na niewolników.

Mubasher Lucman: Mówię o perspektywie islamu, nie ONZ, ponieważ ONZ nie wyznaje

islamu.

Mohammad Siddiqui: Dlaczego się pan sprzecza na ten temat?

Mubasher Lucman: Nie sprzeczam się. Próbuję zrozumieć. Jak są powiązane ONZ i islam?

Mohammed Siddiqui: Związek między ONZ a islamem jest taki, że Koran nakazuje nam

dotrzymywać umów. Jeśli umowa nie jest sprzeczna z islamem, jesteśmy nią związani.

Allama Zaheer: Maulana Mohammed Siddiqui słusznie powiedział, że nie możemy brać jako

niewolników obywateli krajów, z którymi mamy stosunki dyplomatyczne.

Racjonalista.pl Strona 3 z 5

Mubasher Lucman: A jeśli pójdziemy na wojnę przeciwko Izraelowi, czy możemy brać

niewolników i konkubiny, ponieważ nie mamy z nimi stosunków dyplomatycznych...?

Allama Zaheer: Tak, możemy. Jest dozwolone mieć konkubiny z Izraela.

Mubasher Lucman: A co pan mówi, maulano Aslam Siddiqui? Czy słyszał pan maulanę

Ibtisama Zaheera?"

Mohammed Siddiqui: Nie mamy umowy z krajami, z którymi nie mamy żadnych stosunków

dyplomatycznych...

Mubasher Lucman: Możemy więc brać niewolników z Izraela, jeśli osiągniemy zwycięstwo

nad Izraelem...?

Mohammed Siddiqui: Pomyśleć tylko! Jestem zdziwiony, jak pan daleko myśli…

[Przerwy i śmiech...]

Maulana Naeemi: Prawo islamskie jest bardzo stare i prawdziwe. Prawo z czasów kalifów

mówi, że trzeba dotrzymywać obietnic. Jeśli jest umowa o wymianie więźniów z jakimś krajem,

trzeba mu oddać jeńców wojennych.

Allama Zaheer [przerywa]: Dał pan bardzo pozytywny przykład Izraela. Oni są Żydami.

Moglibyśmy ożenić się z ich kobietami w wypadku zwycięstwa, ale nie potrzebujemy tego robić, bo

nie mamy stosunków dyplomatycznych; jeśli więc zwyciężymy i pojmiemy niewolnice, jeśli emir

armii rozdzieli konkubiny, możemy trzymać je jako konkubiny, jeśli dostaniemy jakieś jako naszą

część łupu wojennego. I za to powinniśmy być wdzięczni Allahowi. Ale nie możemy ukraść kobiety

z łupu wojennego...

Mubasher Lucman: Mam ważne pytanie, które wymaga szczegółowej odpowiedzi… każdy

z panów może odpowiedzieć… Wydaje się, że istnieje szara strefa, w której nie definiujemy zina [to

słowo oznacza zarówno gwałt, jak i cudzołóstwo] jako zina, czym to jest?

Maulana Naeemi: Nie, to nie tak. Musimy trzymać się Koranu. Nie możemy kwestionować

Koranu. Jeśli Koran mówi, że to jest czarne, musimy powiedzieć, że to jest czarne; nie możemy

myśleć, czy to jest czarne, czy nie. Jeśli Koran mówi, że to jest białe, to jest to białe. Koran mówi, że

kiedy dostajesz kobietę jako łup wojenny, wolno ci mieć z nią stosunki seksualne. To mówi Koran,

nie ja.

Allama Zaheer: Nie ma żadnej szarej strefy. To, na co pozwala Koran, jest dozwolone, to

czego zabrania Koran, jest zabronione…

Na podstawie Specjalnego komunikatu (http://www2.memri.org/bin/polish/latestnews.cgi?

ID=SD306110) MEMRI Nr 3061”. „...(więcej )

Boko Haram i gwałcenei dzieci w dżihadzie” Dziewczynki mają między dwanaście a piętnaście lat. Chrześcijanki zostaną zgwałcone, nawrócone na islam, a potem, tak jak dziewczynki muzułmańskie, „wydane za mąż” za jednego ze swoich porywaczy. Niektóre zostaną sprzedane jako seksualne niewolnice, w ramach handlu kobietami, który jest pandemiczny w całej Afryce i na muzułmańskim Bliskim Wschodzie. Prawo szariatu pozwala mężczyznom na kupowanie usług seksualnych dziecka lub młodej kobiety na godzinę, tydzień lub miesiąc. Istnieją także prywatne i publiczne burdele. „....”Zachowanie Boko Haram jest typowe dla każdej muzułmańskiej siły zbrojnej, poczynając od czasów Mahometa. Wojownicy Proroka dokonywali napadów i systematycznie masakrowali plemiona żydowskie w Arabii. Mężczyznom, którzy odmawiali nawrócenia się, obcinano głowy – a potem Prorok rozdzielał kobiety, dzieci, domy i dobytek między muzułmanów. Kobiety nawracano przymusowo i trzymano jako „żony” lub niewolnice. „....”Oczywiście męska poligamia będzie legalna, małżeństwo będzie przymusowe, kobiety będą zakwefione, regularnie bite i gwałcone bez możliwości ucieczki, zabijane w imię honoru za najlżejsze prawdziwe lub wyimaginowane nieposłuszeństwo. „...”W 1971 r. setki tysięcy kobiet zgwałcono podczas wojny wyzwoleńczej w Bangladeszu. Pakistańscy żołnierze muzułmańscy publicznie i wielokrotnie gwałcili zbiorowo i torturowali muzułmańskie kobiety (z przyszłego Bangladeszu). Te kobiety otrzymały przydomek „Birangona” czyli „odważne kobiety”. Tymczasem wiele z nich popełniło samobójstwo lub, jeśli zaszły w ciążę, zabiły ich rodziny w imię honoru. Czterdzieści lat później te, które przeżyły, nadal żyją w traumie i hańbie tego, co im zrobiono. Wiele z nich poniżają krewni, wiele zostało odrzuconych przez ich mężów. „...”Od 1992 r. islamskie oddziały paramilitarne zniewalają młode dziewczyny muzułmańskie w Algierii – zarówno jako niewolnice seksualne, jak sługi domowe; po prostu porywają je z ulicy. Jeśli próbują uciec, zabijają je; robią to także, kiedy zachodzą w ciążę. Historia nie pamięta ich imion, nikt ich nie spisuje. „...”A potem był rok 2004 w Sudanie, długa i okropna wojna, w której etniczni Arabowie muzułmanie zajmowali się tym, co nazywam „czystką płci”, kiedy publicznie i wielokrotnie gwałcili zbiorowo głównie czarne kobiety afrykańskie: muzułmanki, chrześcijanki i animistki. „...Autorka: Phyllis Chesler Tumaczenie: Małgorzata Koraszewska  „...(więcej )

Parlament Europejski stanowi instrument lewicowej inżynieri społecznej - dowodzi Instytut Ordo Iuris.Na łamach portalu OrdoIuris.pl opublikowano artykuł, z którego jasno wynika, że lewica silnie oddziałowuje na PE. 8 września przyjęty został w PE raport nawołujący do "kwestionowania naturalnej tożsamości związku małżeńskiego, promowania eutanazji, aborcji  czy seksualizacji dzieci w trakcie lekcji szkolnych". Dzień później przyjęta została z kolei rezoulucja w sprawie wzmocnienia pozycji dziewcząt poprzez edukację. Nawołuje ona do zatarcia różnic pomiędzy płciami i upowszechnienia wiedzy o subkulturze LGBT.”...(źródło )

------

Mój komentarz

Przy okazji przybliżyłem Państwu teologiczne rozważania uczonych i duchownych muzułmańskich o prawie muzułmanów do gwałcenia Polek , Europejek itp. oraz do posiadania ich jako niewolnice.

Kiedyś Żydzi byli narodem pobożnych handlarzy niewolników , narodem kastrującym miliony młodych niewolników i sprzedającym miliony kobiet jako zabawki seksualne ( fakty na podstawie książki „Żydzi, świat, pieniądze „ napisanej przez francuskiego żyda Attali Jacques byłego prezesa Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju . ..http://www.empik.com/zydzi-swiat-pieniadze-attali-jacques,10810,ksiazka-p ) „ zyciorys ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacques_Attali )

Tak teraz narodem burdelowców stali się pobożni muzułmanie.

Wróćmy jednak do tytułowego problemu , czyli dostrzeżenia przez Szwajcarów zjawiska postępującego rozpadu Francji na niezależne politycznie obszary rządzone prze muzułmański gangi i jaczejki. Stefy szarii w miastach są tego początkiem. Już za niedługo muzułmanie będą stanowili większość społeczeństwa francuskiego.

Jak widzimy lewacki projekt wpuszczeni milionów muzułmanów do Europy, przerzucenia sporej ich części do Polski i reszty Europy Środkowej i wywołaniu szybko masowych muzułmańskich powstań , przy tłumieniu których mogłoby powstać europejskie totalitarne państwo policyjne chyb się zawalił. Zadanie przekroczyło zdolności organizacyjne Merkel.

W tej sytuacji jeśli we Francji nie uda się zbudować lokalnego totalitarnego państwa policyjnego, które wprowadzi karę śmierci i zacznie masowo eksterminować fanatyczne muzułmańskie elity to powoli dojdzie do rozpadu Francji .

Nie wiemy co się stanie z Niemcami ,na pewno jednak warto rozważyć budowę muru anty muzułmańskiego na Odrze i Nysie i przeprowadzać przez polskie wojsko symulowane odparcie ataku jakiegoś muzułmańskiego bandyckiego państewka powstałego na gruzach rozpadu Niemiec . Tak na wszelki wypadek , bo a nuż …..

http://naszeblogi.pl/49040-rozwiazanie-kwestii-niemieckiej-przylaczenie-ziem-po-labe )

video Grzegorz Braun o fali uchodźców w Europie – MOCNE

video Cena Seksu

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewic z Twitter 

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie Niosącego Światło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.amborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 

 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)