Blog Stanisława Michalkiewicza

Obrazek użytkownika Kuki
Blog

Proszę o poparcie blogów St. Michalkiewicza na finiszu konkursu.

http://michalkiewicz.pl/index.php

Teraz finał - i ponownie proszę o poparcie dla mnie, co można uczynić wysyłając pod nr. 7144 SMS o treści C00169.
UWAGA, po C są zawsze ZERA (nie litera O!), nie wolno robić przerw między literami i cyframi! Tylko ten kod, bez żadnych dopisków! Koszt 1 zł + 22% VAT - pieniądze idą na rehabilitację dzieci z porażeniem mózgowym.

Z jednego telefonu można wysłać tylko jeden SMS. Ale jeśli kogoś stać, to proszę o poparcie mojego Kolegi, Waldemara Rajcy, wysyłając na ten sam nr (7144) drugi SMS o treści C00050.

Bierzemy udział w konkursie Blog Roku 2008. Link do informacji o zgłoszeniu: http://www.blogroku.pl/michalkiewicz,gw43m,blog.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

czy to jest Twoje stanowisko, czy całej redakcji Niepoprawnych.pl? Chciałbym wiedzieć po tym, jak Michalkiewicz z Korwinem robili wszystko, by mojego bloga (zresztą także z blogiem Niepoprawnych) wyrzucić z finału, co u Korwina przyjęło nawet postać poparcia dla Matki Kurki.
Jest to o tyle ważne, że będę musiał rozważyć dalszą współpracę z Niepoprawnymi w takiej sytuacji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#12837

to jest moje stanowisko. z nikim tego nie konsultowałem. to ja proszę. w tej chwili St.M. ma największe szanse, a to co zrobił JKM już oceniłem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#12839

tę złotówkę wolę dać na potrzebujących, a Miachalkiewiczowi będzie ciężko odzyskać moją sympatie bez względu jak dalej wysoki będzie poziom jego felietonów!Po jego ostatnim jego potraktowaniu m.in. FYM,a smrodek na długo pozostnie.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#12845

mimo bliskości poglądów w wielu kwestiach. Jeżeli oni już zniżają się do takich tryków, jak popieranie Matki Kurka, to nie mam zamiaru wspierać ich działalności - czy to publicystycznej, czy politycznej, nawet żelaznymi spartańskimi pieniędzmi.

A najlepszy cytat z forum mikkolubów: "Musimy walczyć na równi zarówno z socjalistami jak i zamordystycznymi konserwatystami". To już mi wystarcza... nie chcę mieć z tą ferajną nic wspólnego.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#12852

Ja w ogóle nie śledzę głosowań. Może pan powiedzieć szerzej jak to było z tym torpedowaniem pańskich szans przez Michalkiewicza i Korwina.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#12856

wg mojej oceny St.M. nie przebierał w blogach. uważam, że to robota JKM. oceniłem szanse na zwycięstwo w głosowaniu na bloga blogerów i wyszło mi, że warto wesprzeć St.M. i wyeliminować z gry Senyszyn. St.M. dołączył u siebie prośbę o głosowanie na blog Rajcy, który ma też duże szanse na pokonanie pani z pejczem, chociaż nagroda jest jedna. przewaga tych blogów nad pozostałymi, które nas interesują, jest duża, bo 3 kulki to do 250 sms-ów a trzy pierwsze blogi zbliżają się do 1000. skoro przy nominacjach internautów były następujące wyniki http://www.blogroku.pl/kategoria.html?catId=32 , to tylko te trzy blogi się liczą. po nominowaniu przez "jury" 3 blogów w każdej kategorii szansę ma Gnyszka - wszystko w rękach "Kapituły". niestety Brixen nie został doceniony przez jurora - tu popełniłem poważny błąd - nieznajomość regulaminu, sądząc, że dalsze głosowanie może mieć jeszcze jakiś wpływ na ostateczne oceny w kategorii Absurdalne i offowe. zresztą sami oceńcie, czy organizator nie wprowadza w błąd internautów.

Trwa trzeci etap Konkursu Blog Roku - ocena wybranych blogów przez Kapitułę Konkursu oraz głosowanie na najlepsze Blogi Blogerów. W wyniku głosowania SMS-owego do oceny Jury przeszły blogi, które otrzymały największą liczbę głosów w poszczególnych kategoriach tematycznych.
Oto lista 10 takich blogów w kategorii Polityka.
Równocześnie można głosować na najlepsze blogi według internautów, czyli Blogi Blogerów.
Lista zwycięskich blogów w poszczególnych kategoriach oraz wybór Bloga Blogerów zostaną przedstawione 09.02.2009 o godz. 15.00 na stronach serwisu konkursowego.

trzeba wiedzieć, że blogi blogerów są tylko dwa - do i od 16 lat, a z tego wyżej nic takiego nie wynika.
btw ten regulamin jest całkowicie d.d. - i tak ostatecznie wybiera "Kapituła". jedyne uczciwe głosowanie (o ile JKM nie namiesza) to głosowanie na bloga blogerów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#12965