Przemysł pogardy przebił sufit na oczach red. Olejnik!!!!

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Ach, jak szkoda, ze kamery przy tym nie było! Ależ byłby hicior! A tak, mamy tylko ustną relację pani porucznik redaktor Olejnik, przekazana w czasie przesłuchanie Pawła Kowala w radiu ZET. No, dobre i to, bo zdarzenie niezwykłej rzadkości.

Mianowicie na oczach porucznik redaktor Olejnik przemysł pogardy wobec Prezydenta Komorowskiego, oby żył wiecznie, uzyskał energie kinetyczną i przebił sufit! Nie znamy szczegółów, czy były jakieś ofiary na górnych piętrach, czy tylko tynk zdruzgotał fryzurę Pani Redaktor, czekamy, aż Pani Olejnik doprecyzyje.

No, ale zacznijmy od początku. Otóż, jak zapewne niektórzy słyszeli, określone koła, zawsze te same, jątrzące i dzielące Polaków od jakiegoś czasu usiłowały wmówić Polakom, ze istniała jakaś kampania nienawiści, czy pogardy wobec Prezydenta Kaczyńskiego. Aż chciało by się zakrzyknąć za dozorcą Grasiem- „Bzdura, bzdura, bzdura! Brednie, brednie, brednie!!!!” Te proste, z serca płynące słowa należałoby ryć w marmurze i pozłocić, tfu, co mówie, pozłocić- poplatynować, potytanic, pokevlarzyć, pokryc procesorami pentium V, czy czym tam mamy najdroższym!

Tak, tak należy odpowiadać tym mącicielom i szkodnikom! Zresztą, nie tylko w tej sprawie- w każdej, w której owa, tak zwana pożal się Boże opozycja zabiera głos i przeszkadza w budowie autostrad z prędkością 2 kilometrów dziennie, jakby nie wiedziała, ze zgoda buduje. Pan Prezydent, oby żył wiecznie, a wówczas kandydat, oby żył wiecznie, w czasie kampanii tyle razy to powtórzył, ze nawet jego zwolennikom obiad podchodził do przełyku w odruchu zwrotnym, a ci nic, nie dociera!

No, bo co to za przemysł pogardy, jeśli czasem, ot, z lekka ironią, jak wyjaśnił red. Wołek, się krzyknęło w czasie manifestacji PO, „Spieprzajdziadu razem z bratem”? Że się niekiedy słusznie i konstruktywnie skrytykowało, jak Prezydent dokonał czynu niegodnego swego urzędu, jak, na przykład, gdy przekręcił imię jakiegoś psa, czy niewyraźnie wymówił nazwisko jakiegoś bramkarza, co skutkowało zrozumiałymi spazmami piosenkarek i ich piesków, omdleniami na wizji gitarzystów w dziwnych kapelutkach, całymi wieczorami kabaretowymi poświęconymi tym wydarzeniom, zwrotami orderów i odznaczeń państwowych, rezygnacjami z polskiego obywatelstwa i poszukiwaniami kraju, w którym można by umrzeć w wolności, to to zaraz miałby by przemysł nienawiści?

Co innego teraz, za rządów Pana Prezydenta , oby żył wiecznie, Komorowskiego, gdy nie wiadomo dlaczego uważa się, że jak ktoś jest Prezydentem, to zaraz musi być mądry i subtelny? Że ma mówić w jakiś językach? A gdzie jest napisane, że nie można sobie od czasu, do czasu wystąpić z NATO? Albo porechotać na temat duńskich żołnierek i ich niebanalnej urody ( co przecież było jedynie wyrazem najwyższego uznania, bo pan prezydent, oby żył wiecznie, w takich właśnie gustuje, jak widać po First Lady), albo zajrzeć do Wikipedii, albo ustrzelić sobie czasem ( bo przecież nie codziennie!) sarenkę ( a w czasie kampanii wyborczej przecież kandydat musiał walić sarenki po główkach teleobiektywem kamery, zgodnie ze swoja deklaracją- ileż to wysiłku!). No gdzie to jest napisane, co????? No GDZIE, NO????!!! Że „pojadę Grasiem” i jego stylem dyskusji.

No, a już zupełnie nie można zrozumieć, czego się czepiają, szkodnicy, ze niby się nie pochwalił kandydat narodowością, licznymi nazwiskami i przynależnością do ubeckiej dynastii swojej małżonki. Co trzeba było, to się opublikowało w prasie kobiecej i w zaprzyjaźnionej telewizji i wystarczy.

No, zresztą, co tu dyskutować po próżnicy, Wiodący Tytuł Prasowy jednoznacznie się wypowiedział, żadnej kampanii nienawiści nie było, wszystkim prezydentom okazywano cześć i szacunek, nawet Kaczyńskiemu, choć przecież nie zasługiwał. Przemysł pogardy, przed lipcem 2010 nie występujący w przyrodzie w stanie wolnym (no, może poza Radą Polityczną PiS), po tym, okresie rozrósł się do takich rozmiarów, że przekroczył masę krytyczną, uzyskał energię kinetyczną wystarczającą do zniszczenia sufitu.

Szkoda, ze nie mamy relacji filmowej, ale przynajmniej wiemy, w która stronę wycelować webcamy i czekać. A potem- na YouTube wrzucić! Hicior!!

http://seawolf.salon24.pl/
http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf

Brak głosów

Komentarze

Witam

Po przerwie czytam i... coraś żeś lepszy Mocium Panie. Tylko gratulacje słać a moniczkę poruczniczkę na piedestały należy zsyłać a nie się z niej naigrywać szpetnie. Co prawda zwiędłą stokrotką już jest, ale zawsze zaś pięknym kwiatem była. I szkoda, że płatki już szczerniały bo w głębi zgniłą zawsze była...

Pozdrawiam
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#123196

http://www.youtube.com/watch?v=sMzSqo_q4cc&feature=related - rozdziawiłem japę ze zdziwienia jak końcówkę usłyszałem...

Vote up!
0
Vote down!
0
#123207

przebił wszystkich Stasiek z Działdowa (Żelichowski) który stwierdził że tzw. katastrofie smoleńskiej winni są Kaczyński i Piloci bo jakby Stasiek z Działdowa wyjechał do radia ZET w mgle i spowodowałby wypadek toby winny był STASIEK i nikt inny.
Wot chłopek roztropek rodem z pod Działdowa.

Sapere Aude

Vote up!
0
Vote down!
0

Sapere Aude

#123210

"Bolek" był od Staśka lepszy! Wyczytalam dzisiaj na lemingowym portalu, że - jego zdaniem - winnym katastrofy jest...Jarosław K. bo to on na lot do Smoleńska "naciskał".

Vote up!
0
Vote down!
0
#123226

Bolek sam prowokuje, lepiej juz by kretyn siedzial cicho...

Ale tego akurat nie potrafi

Pozdrawiam ;-)

seawolf

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam ;-) seawolf

#123307

Określenia "blondynka" nie należy mylić z kolorem włosnów inteligentynch Polek.
Blondynka to gatunek stokrotki.

Nathanel

TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.

Vote up!
0
Vote down!
0
#123220

Określenia "blondynka" nie należy mylić z kolorem włosnów inteligentynch Polek.
Blondynka to gatunek stokrotki.

Nathanel

TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.

Vote up!
0
Vote down!
0
#123223

Na wszelki wypadek - parę miesięcy temu, przefarbowalam się z powrotem na mój naturalny ciemny blond - cha, cha, cha. Pozdrawiam, Nathanelu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#123224

A może stary dowcip o blondynce?

Jak sprawić, by blondynka zaśmiała się w sobotę?

Trzeba powiedzieć jej dowcip we środę.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#123264

To jest bardzo okrutny dowcip, wybaczam,jezeli dotyczy to najslawniejszej z TVN. Nie ma takiej drugiej, zreszta, czy widzial ja ktos jak sie smieje? Moze robi to hurtowo, raz do roku?

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#123269

to może jeszcze jeden?

Jak zilustrować powiedzenie "palić głupa"?

Wrzucić Stokrotkę na płonący stos.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

PS. Mam nadzieję, że teraz już bez wątpliwości co do właściwej blondynki. :-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#123273

Pozdrawiam ;-)

seawolf

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam ;-) seawolf

#123308

W żydowskim domu, żydowskie łże seriale TVN i POlsratu mają największe widownię.
Całe rodziny lgną od szklanego bożka, jak muchy do gówna.

Obibok na własny koszt ====================================================== Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#123267

Przykro tak mówić o kobiecie, ale red. Olejnik Monika starzeje się bardzo brzydko, niestety. Na starość wyłażą z człowieka wszystkie wady ze zdwojoną siłą i w podwójnej dawce. Nie da się ukryć, że Olejnik Monika to już równia pochyła. Tego procesu nic już nie zatrzyma, bo na nawrócenie, pokutę i zadośćuczynienie jest cokolwiek późno. Jak ktoś tak głęboko zabrnął w szambo, to marne szanse, aby się z niego wygrzebał. Nawet jeśli, zawsze snuć się będzie za nim obrzydliwy smrodek judaszowskiej zdrady.

A Komorowski Bredzisław ("oby żył wiecznie")? Cóż, to nie jedyny w swoim rodzaju przypadek prezydenta, z którego przyszło nam się śmiać i wstydzić. I oby tylko tyle...

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#123284

To coraz trudniejsze wyzwanie dla kamerzystow o oswietleniowcow!

Pozdrawiam ;-)

seawolf

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam ;-) seawolf

#123309

No to będą ją filmować przez pończochę, jak Irennnnę Dziedzic, TW "Tele-Echo echo echo echo kła kła kła..." ;-)

Dobranoc.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#123648

Kriss66
Świetny tekst, jak widać jesteś w dobrej formie.
"pozłocić- poplatynować, potytanic, pokevlarzyć, pokryc procesorami pentium V, czy czym tam mamy najdroższym!"
- nic lepiej nie nastraja niż takie cacko. Rewelacja. Dawno tak się nie uśmiałem :)))
Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0

Kriss66

#123299

Jade rownym tempem, do finiszu daleko ;-)))))

Pozdrawiam ;-)

seawolf

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam ;-) seawolf

#123306

seawolf,dycha

potwierdzam pani porucznik starzeje się brzydko.......bo ma

brzydkie wnętrze...........;)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#123327

....... no rzuciłeś mnie na podłogę tą "galwanizacją "..
Znakomity tekst- 10 pont i " Złote Pióro ". Służy Ci ten reis...
Wracając do merytum ... powiedz jak to możliwe że do tej pory nikt nie poradził sobie / no może J. Brudziński/, w rozmowie z tą kretynką ??? przyjmują jej konwencję jako - standard . To jest słynna szkoła tzw. redaktora Gębarowskiego , pamietasz ???
Pozdrawiam
Marek
ps.
....... mam nadzieję że za trzy miesiące, będziesz w Warszawie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#123329

"To jest słynna szkoła tzw. redaktora Gębarowskiego , pamietasz ???"
Gębarowskiego nie da się zapomnieć, to juz "klasyk" ;-)

Ale z drugiej strony, czy pamiętacie, jak skończył rzeczony Gębarowski? Ciepłą wódkę mu stawiali koledzy po fachu :-)

Taaak, to były czasy! Dzisiaj już nie do pomyślenia...

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#123359

I zamiast komentarza - co odczuwa szara komórka blondynki M.O.????

Pozdrawiam.
contessa

PS. ćśontomas

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#123639

Red. Olejnik Monika nie ma szarych komórek. Ona może mieć tylko tlenione blond komórki ;-)

ps.
aleśmy są złośliwe zołzy... :-D

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#123647