Wilcze prawo PiS-u

Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Pojechałem wczoraj 02. 05. 2020 specjalnie zobaczyć jak będzie reagowała pisowska Policja, gdy patologia euro-burdelowa zrobiła wiec. przeciw PiS-owi, w Poznaniu na Placu Wolności. Patologia euro-burdelowa złamała trzy razy prawo. Pierwsze to zakaż zgromadzeń, a drugie to brak zgody na tą manifestacje, trzecie złamanie prawa, to ścisk ludzi, jak śledzie w beczce.

Scisk był tak duży że deptali sobie po butach, chodząc bez masek i w maskach, Policja stała i nie reagowała, tylko szczekaczka Policyjna prosiła by się rozeszli, bo zagrażają przenoszeniu się wirusa i to było tyle co zrobiła Policja.

Wojewoda Wielkopolski nie wydał polecenia o rozwiązaniu tego nielegalnego zgromadzenia i który zagrażał bezpieczeństwie innych ludzi. Bo strach paniczny dla euro-burdelu przez PiS, jest już doskonale znany Polakom. PiS to po prostu tchórze. Tylko Beata Szydło zrugała i zmieszała z błotem euro-burdel, ale prezes Kaczyński popuścił ze strachu i szybko ją zmienił. Bojąc się że euro-burdel pogrozi lewackim paluszkiem.

Gdy plującym i lżącym Polskę jest euro-burdel czy Izrael, to PiS przeprasza i mówi że deszcz pada. A gdy Narodowcy stają w obronie wiary i dobrego imienia Polski, to PiS wysyła szwadrony swoich pretorianów z Policji i pałami i armatkami wodnymi rozbija patriotów Polskich.  A sprawy trafiają do sądów, by kary jakie dostaną Polscy patrioci, odstraszyło innych, którzy będą stawali w obronie wiary i Ojczyzny.

PiS przez 5 lat swoich rządów nie ukarał żadnego polityka z korzeniami żydowskimi, a przecież politycy z UW, UD w swojej prywatnej złodziejskiej prywatyzacji Polski, wysprzedali 3/4 Polskich zakładów, fabryk, hut, wodociągów, elektrowni.

A ekipa Tuska przemysł stoczniowy i same stocznie, oraz kopalnie i bliska była sprzedanie lasów Polskich i przewoźnika Narodowego LOT Polish Airlines.

I zero winnych i nikomu nie przedstawiono zarzutów i nie będzie, a teatr robiony przez PiS, to nawet szkolniak powie że to blef i fikcja. Nie wspomnę już o olbrzymich fortunach, nie prawnie zdobytych

Bo za Narodowcami ani euro-burdel, ani Izrael nie będzie protestował, gdy pała PiS-u będzie wprowadzał pisowską demokracje. Bo Narodowcy to wróg, którzy chcą Wolnej i Niepodległej Ojczyzny, a my się na to nie godzimy.

To my jesteśm hegemonami nad Polską, a nie Polacy. i stąd te dwie opcje walczące o hegemonie nad Polską. Obcja euro-burdelowa i obcja Hameryka i Izrael.

Ludowy PiS postawił na Hamerykę i Izrel, patologia na euro-burdel i nawet komuchy tez, bo kasa jest większa jak od kacapów.

Dla tego twierdzę, że jak nie było naprawy państwa, tak nie będzie, bo to zagraża interesom obcych hegemonów, którzy w Polsce sprawują władzę.

PiS mądrzejszy nauką 8 lat rządzeniem przez patologie PO-PSL, wymyślił strategie pseudo dobronutu, by ludzie przez pewien czas cieszyli lepszym życiem i lepiej zarabiając. Czym myślał że zamknie myślenie Polakom o naprawie Państwa Polskiego.

Efekt tego "dobrobytu" Polacy poczują za parę lat, gdy Polska będzie mega zadłużona, a obcy już bez ukrywania będą decydowali, co i jak.

 

 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.4 (24 głosy)

Komentarze

Zamieńmy PIS-owska policja na ????

No właśnie

Na jaką?

Ano stanowczą i nie godząca się na łamanie prawa w Polsce.

To byly czasy !!!!

Zapytaj Zawiszy

 

Vote up!
11
Vote down!
-8
#1628870

no tak, biedy Husky leming nie wyobraża sobie policji innej niż PiSowska.

Ja sobie wyobrażam, bo nie jestem lemingiem - policja powinna być po prostu POLSKA i służyć Polakom a nie partiom!

Vote up!
6
Vote down!
-6

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1628920

Żebyś się nie zapłakał, płaczko. Babskie lamenty, bidulek, chciałby zbawić Polskę ale PiS mu nie daje. A tyle ma dobrych chęci. Żebyś się z tych żali nie zasmarkał. "Polityk" z ciebie jak  z koziej dupy trąbka. Też mi się pewne detale nie podobają, ale tak labiedzić mężczyźnie nie przystoi. Pokaż jaja, zbuduj partię, wygraj wybory, zbaw Polskę. A nie płacz.

"I zero winnych i nikomu nie przedstawiono zarzutów". Przez takie płaczki. Bierz transparent i maszeruj pod sądy, protestuj. A jaki prorok "ekonomista". Już wie, że Polska "będzie zadłużona" itd. Jakbym Budkę słyszał. Wszyściutkie  te argumenty z tej samej orkiestry, od jednego dyrygenta. A może  tam gdzie mieszkasz  rządzi PO albo PSL a milczysz ze strachu, ogon podwijasz. Idź tam na ratusz protestuj, ty bido. 

Vote up!
13
Vote down!
-9

janksero

#1628873

rządząca ma pod sobą sądy i prokuratury. Może więc wydawać polecenia. No cóż, wiek ma swoje prawa.... ;)

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1628880

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Ostry (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

No nie przesadzaj...

pi'SS'owcy twierdzą że nie jest tak źle czego dowodem jest to że teraz za pi'SS'u nawet przeciętnego Polaka stać na zakup Konia Arabskiego z Polskich stadnin o czym wcześniej w czasach przed pi'SS'owskich taki przeciętniak mógł tylko pomarzyć :)) :))

Vote up!
5
Vote down!
-9
#1628874

Czemu mnie to już nie dziwi? PIS znowu coś zrobił źle.

Jakby policja spałowała patologię, byłoby super - być może z punktu widzenia Konfederacji. A co powiedzieliby inni? Nieważne, co? A Konfederacji chodzi niby o Polskę. Czy o to tylko, żeby PIS się wyłożył? Wszystko wskazuje na to drugie, więc te jęki rodzącego mysz są trochę śmieszne.

Widać PIS się czegoś przez te lata jednak nauczył. Nikt nie miele ozorem niepotrzebnie (prócz Gowina, ale to podrzutek), nie otwierają niepotrzebnie nowych frontów (bo walka na zbyt wielu zwykle kończy się klęską), kombinują po cichu (aaa, to pewnie knują z tymi lub tamtymi). Są skoncentrowani na celu głównym - i tak właśnie trzeba. I to wyczerpuje temat.

Acha, najpierw trzeba zrobić porządek z sądami, a potem brać się za wytaczanie procesów. Inaczej kończy się tak jak z Lewandowskim, Chlebowskim, Sobiesiakiem i wielu, wielu, wielu innymi. Kolega dawno na tym świecie?

Vote up!
12
Vote down!
-8

Krispin z Lamanczy

#1628882

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Więc dlaczego nie robią porządku z sądami? Osiem lat to za mało???

Vote up!
7
Vote down!
-10

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1628885

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Andy-aandy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

myślenia.

Czyli, mówiąc poprawniej, z prymitywnej głupoty!

Vote up!
5
Vote down!
-9

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1628887

a jeśli nie potrafisz - dlaczego mnie wyzywasz?

Vote up!
5
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1628888

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

przypadłość. To nazywa się zaburzenie poznawcze. Przecież PiS jest u władzy raptem niespełna 4,5 roku, a Ty już robisz z tego 8 lat. Więc może nie tyle logika, co niezdolność odbierania rzeczywistości takiej, jaka jest naprawdę.

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1628928

to za mało, aby postawić największym złodziejom chociaż akt oskarżenia? Ile było afer i komisji i ile one kosztowały? Złodzieje śmieją się w kułak, żaden nie siedzi za kratami. Ale grzybiarkę to potrafią zagnębić.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1629681

a to ciekawe, bo jakoś temu PiSowi nie przeszkadzało pałowanie Narodowców - "A co powiedzieliby inni?"  ano sam minister brudziński z PiS chwalił i gratulował policjantom/milicjantom pałowania Narodowców, którzy protestowali przeciwko.... (uwaga Kryspin, skup się, bo pewnie kolejna rzecz, której nie wiesz)... lewakom a nie PiS

Vote up!
3
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1629678

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika kontrik został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

T p grzybch?

Jśl n m prw n prktyk, by wjwd rzwązywł nlgln zgrmdzn, t zpwn tylk tym wększ wn PS-?

Bc, krn, zmykn - &qt;fjn&qt; t nrdw mrzn. l jst przyznn lpszym życ zrbkch dzęk rządw.

Vote up!
1
Vote down!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1628963

"Bicie, karanie, zamykanie" - to banderowcu nie są Narodowców marzenia, tylko ich doświadczenia z PiSowską POlicją. Durnymi wpisami nie zamażesz tego jak PiSowski brudziński gratulował POlicji za "dzielne pałowanie" Narodowców podczas ich pikiety antylewackiej - bo PiS to lewactwo (zakamuflowane ale tak jest).

Vote up!
7
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1628985