Treści z tagiem: tvpinfo

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Nie ma lepszej ilustracji zidiocenia lub celowej manipulacji niż reakcja idiotów na program Macieja Pawlickiego “StudioPolska” w sobotę wieczorem w TVPInfo, w którym, na samym początku, zademonstrował on informacyjnego fake'a o zatrzymaniu podejrzanego o szpiegostwo Ryszarda P. posła na Sejm, który miał posłużyć jako wprowadzenie do programu o...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Miałem dziś okazję obejrzeć gościnnie TVPInfo i w serwise moją uwagę zwróciła wypowiedź pana Sławomira Sierakowskiego z Krytyki Politycznej, poproszonego przez redaktora prowadzącego o opinię w kwestii dyskusji o Polsce przewdzianej w europarlamencie(?) na wtorek. Czyżby pan Sierakowski był jedynym autorytetem w Polsce w tej kwestii ?

...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

*/

Masakra w Paryżu mnie nie zaskoczyła, bo wpisuje się logicznie w długofalowy scenariusz wydarzeń. Natomiast moją irytację wywołało coś innego, coś na co akurat mamy większy wpływ. Miałem okazję dziś oglądać u rodziny program TVPInfo poświęcony tej masakrze. Całe szczęście, że nie mam tej stacji w domowym pakiecie.

...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Zolmar
Kraj

Przy okazji zapoznania się z wynikami głosowania kto wygrał debatę warszawską http://www.tvp.info/17760302/g... zauważyłem wpis niejakiego Tomasz Węgorowski ·o treści:

Szanowny P. kolego. W odróżnieniu od PIS ludzie z PO reprezentują inne wartości i nie wychodzą na ulicę protestować z pochodniami.Swoją...
4.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:15)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Napisałem ogólnikowo o rozdmuchiwaniu incydentów na obrzeżach Marszu,ale mam dla Państwa link do szczegółowego opisu podawania relacji z marszu przez TVP jak i głupawych prób rozdmuchiwania. Nikt nie opisze tego lepiej niż red.Kozicka-Kołaczkiwska w "Rzeczpospolitej". Wszelki dalszy komentarz jest tu zbędny.

http://www.rp.pl/artykul/...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika 35stan
Kraj

Na TVP Info w dniu 10.04.2010 roku o godz. 5:57(zmieniony dużo później na 6:13 11.04.2010) ukazał się tekst orędzia B.Komorowskiego „W tych trudnych dniach bądźmy razem” , oznajmiającego o katastrofie smoleńskiej i śmierci Prezydenta L.Kaczyńskiego.
http://www.tvp.info/informacje...

W tym samym dniu na rosyjskim portalu "...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

trochę przeterminowany, ale chyba nadal aktualny komentarz do poglądów Jana Hartmana prezentowanych w popularnym programie publicystycznym kanału TVPinfo podczas debaty z Robertem Winnickim.

 

na początek (niekoniecznie dobry;))) cytat z apoteozy bolandyjskiej demokracji obwieszczony przez lewackiego filozofa - Jana...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

wczoraj w tvpinfo POseł Halicki stwierdził, że jest Katolikiem i to bardziej katolickim niż cała Lux Veritatis... i to było chyba główne przesłanie jego występu w "Forum" u Marka Czyża ;)))

0
Brak głosów