tvpinfo

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Nie ma lepszej ilustracji zidiocenia lub celowej manipulacji niż reakcja idiotów na program Macieja Pawlickiego “StudioPolska” w sobotę wieczorem w TVPInfo, w którym, na samym początku, zademonstrował on informacyjnego fake'a o zatrzymaniu podejrzanego o szpiegostwo Ryszarda P. posła na Sejm, który miał posłużyć jako wprowadzenie do programu o wojnie informacyjnej i który natychmiast zdementował....

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Miałem dziś okazję obejrzeć gościnnie TVPInfo i w serwise moją uwagę zwróciła wypowiedź pana Sławomira Sierakowskiego z Krytyki Politycznej, poproszonego przez redaktora prowadzącego o opinię w kwestii dyskusji o Polsce przewdzianej w europarlamencie(?) na wtorek. Czyżby pan Sierakowski był jedynym autorytetem w Polsce w tej kwestii ?

Pan Sierakowski raczył stwierdzić, iż polityka Orbana na...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

*/

Masakra w Paryżu mnie nie zaskoczyła, bo wpisuje się logicznie w długofalowy scenariusz wydarzeń. Natomiast moją irytację wywołało coś innego, coś na co akurat mamy większy wpływ. Miałem okazję dziś oglądać u rodziny program TVPInfo poświęcony tej masakrze. Całe szczęście, że nie mam tej stacji w domowym pakiecie.

Gdybym był terrorystą, wiedziałbym jaki cel wybrać jako następny, a byłaby nim...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)
Obrazek użytkownika Zolmar
Kraj

Przy okazji zapoznania się z wynikami głosowania kto wygrał debatę warszawską http://www.tvp.info/17760302/gronkiewiczwaltz-czy-sasin-kto-waszym-zdaniem-zwyciezyl-w-debacie-ankieta zauważyłem wpis niejakiego Tomasz Węgorowski ·o treści:

Szanowny P. kolego. W odróżnieniu od PIS ludzie z PO reprezentują inne wartości i nie wychodzą na ulicę protestować z pochodniami.Swoją demokracje już...
4.65
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (15 głosów)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Napisałem ogólnikowo o rozdmuchiwaniu incydentów na obrzeżach Marszu,ale mam dla Państwa link do szczegółowego opisu podawania relacji z marszu przez TVP jak i głupawych prób rozdmuchiwania. Nikt nie opisze tego lepiej niż red.Kozicka-Kołaczkiwska w "Rzeczpospolitej". Wszelki dalszy komentarz jest tu zbędny.

http://www.rp.pl/artykul/1064378.html

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika 35stan
Kraj

Na TVP Info w dniu 10.04.2010 roku o godz. 5:57(zmieniony dużo później na 6:13 11.04.2010) ukazał się tekst orędzia B.Komorowskiego „W tych trudnych dniach bądźmy razem” , oznajmiającego o katastrofie smoleńskiej i śmierci Prezydenta L.Kaczyńskiego.
http://www.tvp.info/informacje/polska/oredzie-marszalka-sejmu-do-polakow/1643874

W tym samym dniu na rosyjskim portalu "Komsomolskiej Prawdy" o...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

trochę przeterminowany, ale chyba nadal aktualny komentarz do poglądów Jana Hartmana prezentowanych w popularnym programie publicystycznym kanału TVPinfo podczas debaty z Robertem Winnickim.

 

na początek (niekoniecznie dobry;))) cytat z apoteozy bolandyjskiej demokracji obwieszczony przez lewackiego filozofa - Jana Hartmana, który w programie "Młodzież Kontra" [nr 429 z dnia 5-XI-2012]...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

wczoraj w tvpinfo POseł Halicki stwierdził, że jest Katolikiem i to bardziej katolickim niż cała Lux Veritatis... i to było chyba główne przesłanie jego występu w "Forum" u Marka Czyża ;)))

 

cały program był poświęcony dyskryminacji TVTRWAM w komisjach i sądach III.RP, ale oczywiście większość goszczących w studiu tvpinfo parlamentarzystów wyrażało pochlebne opinie zarówno o kompetencjach...

0
Brak głosów