List do Prezesa

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

 

 

Jestem jednym z dużej grupy ludzi internetu i nie tylko na których to co wydarzyło się 10kwietnia2010 wywarło ogromne wrażenie. Tragedia nie mająca swojego odpowiednika w historii żadnego państwa wstrząsneła nami! Następnym wielkim ciosem była postawa osób sprawujących obecnie władzę w Naszym kraju. Niepojęty jest fakt pozostawienia wyjaśniania przyczyn katastrofy w rękach Putina, który jeszcze kilka miesięcy przed tym wraz z Łukaszenką urządził wielkie wspólne rosyjsko-białoruskie manewry wojskowe. Celem tych ich "ćwiczeń" był nie kto inny,jak kraj którego Prezydent wraz z wieloma ludźmi oddanymi służbie dla dobra narodu i całego społeczeństwa. Taka decyzja jest niczym innym, jak zdradą interesów państwa polskiego. Żywa jest ciągle w nas pamięć o ofiarach, doceniamy wszelkie kroki mogące pomóc w uczciwym wyjaśnieniu wszystkich okoliczności tragedii i sami w miarę swoich możliwości staramy się mieć w tym swój choć skromny udział. Chcemy prawdy!

     Równolegle do tego biegnie jednak nadal życie i związane z nim kolejne wyzwania i problemy, których ostatnimi czasy jest swoisty "wysyp"! Kraj Nasz poprzez nieracjonalne wykorzystanie funduszy europejskich podąża drogą w kierunku... "Grecja". Nieubłaganie tykający Zegar Długu Polski wprawia w osłupienie! Wysiłki "samozwańczych elit" mające na celu uwypuklenie (na siłę) różnorodności Naszego społeczeństwa w imię zaślepiającej je EuroPOprawności. To nic innego,jak dzielenie nas pod względem narodowościowym i społeczno-obyczajowym! Drzewo bez korzeni usycha!

    Kwestia eksponowania narodowości śląskiej i ewentualnej autonomii, orientacji seksualnych i związków partnerskich, aborcji i eutanazji, sprowadzanie służby zdrowia do poziomu straganu z warzywami oraz podział społeczeństwa na słuchaczy Radia Maryja i na tych którzy nimi gardzą to... ośmieszanie narodu i osłabianie pozycji Naszego Państwa. Wszyscy, na wszystkich możliwych odcinkach tego "frontu" powinniśmy temu się przeciwstawiać.

    Jeśli idzie o internet to tu staje się coraz trudniej czego choćby ja jestem tego przykładem. Igor Janke administrator Salonu24.pl, człowiek któremu Pan,Panie Prezesie udzielił pierwszego i przez czas jakiś jedynego wywiadu po 10kwietnia ub.roku,ten sam, gdzie założył Pan swojego pierwszego i chyba jedynego bloga(staż ponad 3lata) - stał się moim cenzorem. Przed wejściem na mój baltow.salon24.pl umieścił straszaka w postaci ostrzeżenia przed tym co piszę. Proszę o odwagę i zignorowanie tego komunikatu i ocenę zasadności takiego kroku. Cenzura,czy nie?

    Sytuacja lokalnie jest jeszcze gorsza.Daruję sobie szczegółową wyliczankę i wspomnę jedynie o forum największego dziennika w świętokrzyskim "Echo Dnia".Miałem tam konto(baltowcom) przez 3 lata,aż początkiem bieżącego bez podania przyczyn straciłem do niego dostęp,więc założyłem kolejne(baltow_com) utrzymało się 3 miesiące,a teraz... (chyba rekord świata?)- TYLKO JEDNĄ MINUTĘ!!!Nie zdążyłem nawet dokończyć jednego posta! 

   Bez wsparcia przedstawicieli PIS w terenie...

To już jest ... Białoruś!!! 

Mając na względzie troskę o wynik PIS w najbliższych wyborach pozwoliłem sobie na ten list. 

 Pozdrawiam baltowcom 

  

Jestem na Niepoprawni.pl . . NowyEkran.pl . . Salon24.pl . .  Fronda.pl 

 HOME - www.baltow.com . . . . . . www.baltow.cba.pl*

(*bywają częste i z nieznanych przyczyn problemy z przekierowaniem z baltow.com i dlatego podaję dwa adresy) 

 

Brak głosów

Komentarze


Dlaczego Okręgowe Komisje Wyborcze po wyborach do sejmu i senatu w 2007r. nie umieściły protokołów wyników głosowania z podpisami członków komisji na stronie internetowej http://www.pkw.gov.pl/pkw2/index.jsp?place=Menu01&news_cat_id=21613&layout=1 Brakuje protokołów z następujących OKW znajdujących się w : - Legnicy, - Wałbrzychu, - Wrocławiu, - Bydgoszczy, - Toruniu, - Lublinie, - Chełmie, - Zielonej Górze, - Piotrkowie Trybunalskim, - Chrzanowie, - Krakowie, - Nowym Sączu, Tarnowie, - Opolu, - Częstochowy, - Elbląga, - Olsztyna, - Kalisza

Vote up!
0
Vote down!
0
#171114