PO remanencie 2014

Obrazek użytkownika wilre
Kraj

kRaj przegranych " polaków "

MOTTO:

 

"Istotą zła, które nas dziś osłabia jako naród, kulturę i cywilizację, jest państwo, które nas okupuje - ono okupuje nie tylko nasz teren i naszą własność, ale też nasze umysły" (GPS).
Większość Polaków utraciła instynkt samozachowawczy, a niektórzy zidiocieli. Ponad połowa dorosłej populacji od wielu lat nie chodzi na wybory i akceptuje to co jest. Do tej tępej części społeczeństwa nic nie trafia; oni mają gotową odpowiedź: i tak to nic nie zmieni.
________________________________________________________________________________________
 

Przegrana Polska    SEE


Zapytam wprost: czy takiej Polski pragnąłeś? O taką Polskę walczyłeś? Czy za taką Polskę może siedziałeś w więzieniu? Jeżeli nie - to przykro mi; przegrałeś ideały, przegrałeś nadzieję, przegrałeś życie.
Zapytam o to nie tylko Warszawiaka, ale i przeciętnego obywatela w Polsce...
 
Tymczasem nie milkną echa warszawskiego referendum o odwołanie prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz. Wygrane referendum z pewnością przyspieszyło by rozpad PO, jednak Warszawiacy skorzystali z okazji by siedzieć cicho... Głosy analityków na temat referendum są podzielone - zob: ->
Większość komentujących to wydarzenie na Neonie24 nie kryło oburzenia:"Trzeba sobie powiedzieć jasno. Jesteśmy za murzynami daleko w tyle. Jak bardzo trzeba Warszawiaka wpienić, żeby głosował tak jak należy? Trzeba go dosiąść, założyć nowiutkie wyostrzone ostrogi i trzeba mu je wbić prosto w d..? Nie. to wydaje się nie wystarczy. Warszawa, to blamaż dla całej Polski. Takie głosowanie jak w Warszawie świadczy jedynie o pustych łbach Warszawiaków" (Topstopjuve).
 
"Po raz kolejny moi ukochani Rodacy pokazali na co ich naprawde stać, czyli:

na darcie buzi na cały głos jak to im źle,

na marsze (nie tylko żalobne) wszelkiej maści,

na protesty--ale tylko w kuluarach i po cichu, aby konkurencja się nie dowiedziała,

na gotowość w każdej chwili ze wzgędu na siłę i zwartość,

na przegraną na pełen pysk na równej drodze,

na kolejną butelkę o pojemności 750 ml,

na zaczęcie po staremu wszystkiego od nowa;

w międzyczasie wakacje w Egipcie, Maroku, Tunezji lub Meksyku". (Comsens)
 
"PiS wypromował lewaka i karierowicza Piotra Guziała, za pieniądze Polaków, człowieka, którego tak naprawdę do tej pory nikt w Polsce nie znał, oprócz warszawskiego lewactwa i palikociarni i takich ludzi jak Urban. 350 tysięcy ludzi poszło zagłosować za tym, aby odwołać Hankę z Warszawy, to więcej niż liczba powstańców uczestniczących w Powstaniu Warszawskim, o dobre 200 do 250 tysięcy na korzyć tego referendum. Te tysiące Warszawiaków poszło na referendum (mimo strachu), w mieście gdzie ok. 600 tysięcy ludzi, być może więcej, jest związanych z administracją rządową PO-PSL oraz jest związanych z administracją ratusza warszawskiego pod rządami HGW. Ponad 350 tysięcy prawdziwych warszawiaków zagłosowało, a to już jest wielki potencjał i wielki sukces prawdziwej walczącej Warszawy, potencjał polityczny"  (Paweł Tonderski).
Bardzo duża grupa Warszawiaków jednak nie poszła na referendum. Czy to warszawskie lenie? A może "referenda powinny być ważne bez względu na frekwencję? Tylko wtedy można zmobilizować ludzi do głosowania? (Iskrzych). Niestety regułą jest, że Polacy w większości wolą nie chodzić na wybory. "W 2005 r. odbyło się 30 referendów w sprawie odwołania wójtów, burmistrzów czy prezydentów miast, z czego tylko w dwóch przypadkach udało się osiągnąć frekwencję zapewniającą ważność plebiscytu. W latach 2011 -2012 referendów było już blisko 80 i doprowadziły do odwołania dwóch wójtów, czterech burmistrzów i jednego prezydenta miasta. W bieżącym roku mieszkańcy zdążyli już m.in. odsunąć od władzy prezydenta i radnych w Elblągu. Według PKW w 2013 roku odbędzie się jeszcze co najmniej 10 referendów w sprawie odwołania lokalnych władz" (Torin za Batorkiem)."Jeśli frekwencja normalnie wynosi 30-40%, to ilu zwolenników HGW nie poszło oddać głosu? - Maksymalnie  10%. I tyle maksymalnie wynosi beton platformiany. Można tu jeszcze odnotować, że ten beton jest karny. Świadczy o tym wynik, tych którzy poszli - dziewięćdziesiąt kilka % przeciw HGW" (Torin).
Zastanawiające jest skąd Tusk wiedział, żeby zagrać na frekwencji. Po drugie: czy głosy były liczone i weryfikowane niezależnie od oficjalnych danych i "ruskich serwerów"? - zob.: ->
Pojawiają się głosy, że referendum przebiegało w warunkach niekonstytucyjnych. Trzeba było jawnie, pod nazwiskiem opowiedzieć się przeciwko władzy. Chciałem pochylić głowę przed tymi, którzy w tych niełatwych czasach się na to zdecydowali, w pełni szanując decyzję tych, którzy nie chcieli wziąć udziału w tej demokratycznej procedurze – oświadczył prezes PiS Jarosław Kaczyński.Z kolei szef stołecznych struktur PiS Mariusz Kamiński poinformował, że cały czas zbierane są informacje o wszystkich nieprawidłowościach, jakie miały miejsce przed referendum, jak i w dniu referendum. Wkrótce przedstawiony ma zostać szczegółowy raport w tej sprawie. PiS rozważa także skierowanie stosownego raportu w tej sprawie do Rady Europy i zwrócenie uwagi na ingerencję w referendum, którą podejmował zarówno prezydent jak i premier.- W naszej opinii prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz nie wywiązała się z obowiązków, jakie nakłada na nią ustawa. Nie było obwieszczeń w większości dzielnic Warszawy. Zniechęcano do do pisywania się do list wyborczych. Mieszkańcy byli informowali, że może się pojawić u nich Straż Miejska lub policja oraz że będzie przeprowadzany wywiad środowiskowy. Tego typu uchybień jest bardzo wiele – tłumaczył Mariusz Kamiński. (niezależna.pl)
 
 
Niestety przeważają głosy, że nie odwołanie HGW to klęska. "Warszawiacy wybrali niebyt zamiast nędzy, a będą mieli i jedno i drugie" (Cyborg).
Chociaż "może i dobrze się stało... Lepiej, gdy złodzieje i żydy w kupie i na widoku siedzą. Bo gdy się pochowają po urzędach jewropejskich, za granicę umknąwszy, to ciężko ich będzie do Ojczyzny ekstradytować i sprawiedliwie ukarać. Gdyby komisarz jaki żydówę na urzędzie zastąpił, przez Ryżawca podstawiony, to gdzieżbyśmy potem kurwiszcze za granicami odnaleźli i sprawiedliwie ukarali? Szkoda tylko, że pani Isabella niezadowoloną będzie. Ale już niedługo los Stolicy naszej się odmieni. A ten cały Ursynów to się wyburzy, Polacy to tam z pewnością nie mieszkają." (Pan podporucznik).
Dlaczego Polacy nie potrafią się zjednoczyć i zadziałać skutecznie? Dlaczego są ciągłe kłótnie i nie przebierająca w środkach walka polityczna? Prawica w Polsce jest podzielona. "Teraz się zastanawiam - co mnie łączy z większością przeciwników Hanny Gronkiewicz-Waltz? Oprócz samej niechęci politycznej? W wielu środowiskach prawicy czuję się po prostu obco, gdyż ton tam nadają nie-Polacy, dys-Polacy i anty-Polacy" (Eugeniusz Sendecki).
Czy wynik referendum w Warszawie to porażka czy katastrofa? Wielu jest takich, co rozdzierają szaty. Jak tedy wytłumaczyć to, co się stało?
Najbardziej rozsądne wyjaśnienie jakie dzisiaj przeczytałem to Syndrom Sztokholmski - niczym nie usprawiedliwiona miłość ofiary do kata...
- Komentarze były gorące, zacinały sie klawiatury: "chciałem Lancelotowi dać 5 * za wyjątkowo celne i trafne uwagi ale miałem awarię klawiatury wyszło że ma 2-gie miejsce w rankingu normalnych na tym forum. Brakuje liter., zużyłem na Zawiszy, czeka mnie naprawa albo zakup nowej" (koniecPOLSKI).
"To chyba prawda, jak mówią, że prawdziwi Warszawiacy zginęli w powstaniu, a reszta, która została to niestety garstka..." (Trybeus).

- To jest obraz zdecydowanej większości społeczeństwa IMHO. Mają po prostu wszystko gdzieś. A jak napluć im w twarz to powiedzą, że "deszcz pada"."Dla Polaków można zrobić wszystko, z Polakami nic" - Powiedział Aleksander Ignacy hrabia Wielopolski. Powiedział i ... czynem zanegował swoje słowa. W Powstaniu Styczniowym wiele tysięcy ludzi straciło życie; po jego stłumieniu zniesiono resztę autonomii Królestwa Polskiego, nazywanego odtąd Krajem Przywiślańskim.Winston Churchill o Polakach mówił tak: "Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych."Dużo lepsze zdanie miał o nas ... Adolf Hitler: "Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy, według mojej opinii oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Guberni, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyją ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany. "Kanclerz  Bismarck powiedział "dajcie Polakom wolność to sami się wykończą". Widać to jak na dłoni. Polak Polakowi wilkiem jest. Kolaborantów jest zdecydowana większość. Taki naród nie powinien istnieć."
 
Polacy w przeważającej większości mają wyprane mózgi, to stracone pokolenie. Nic się nie zmieni ani po Marszu Niepodległości 2013, ani po wyborach do PE, ani nawet po nadchodzących wyborach parlamentarnych.
Sytuacja ekonomiczna Kraju jest tragiczna, czego wielu Polaków nie przyjmuje do wiadomości. "Struktura gospodarki polskiej jest strukturą gospodarki kraju skolonializowanego, tak samo jak struktura Burundi, Rwandy i krajów afrykańskich. 95% kapitału bankowego, 90% kapitału handlowego i praktycznie rzecz biorąc minimalny procent własnych przedsiębiorstw produkcyjnych..." (prof. Witold Kieżun)
"Istotą zła, które nas dziś osłabia jako naród, kulturę i cywilizację, jest państwo, które nas okupuje - ono okupuje nie tylko nasz teren i naszą własność, ale też nasze umysły" (GPS).
 
Większość Polaków utraciła instynkt samozachowawczy, a niektórzy zidiocieli. Ponad połowa dorosłej populacji od wielu lat nie chodzi na wybory i akceptuje to co jest. Do tej tępej części społeczeństwa nic nie trafia; oni mają gotową odpowiedź: i tak to nic nie zmieni.
Ogromna większość jest też podatna na manipulację; mają wrodzoną niechęć do samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków. Do tych lemingów wierzących ślepo mediom mętnego nurtu trafia jedno propagandowe hasło: trzeba głosować na Tuska po to, aby Kaczor nie dorwał się do władzy, bo przyjdą po ciebie o 6-ej rano; a jak wiadomo każdy ma coś na sumieniu od przejechania na czerwonym świetle, niezapłaconych rat, pracy na czarno, ściągniętych nielegalnych mp3-ek i filmów, po zdrady współmałżonka - to i strach jest powszechny.
Kaczor wypowie wojnę Rosji, zamiast ulubionego TVN będą ciągle nadawać msze; na wszystkich placach polskich miast staną pomniki Lecha Kaczyńskiego; zamiast wolności w postaci małżeństw homoseksualnych i nieskrępowanego dostępu do aborcji wszędzie będą marsze z krzyżami..., itp., itd. Niestety, te przygłupy naprawdę w to wierzą; moje rozmowy z wieloma ludźmi to potwierdzają. Na Neonie24 też takie indywidua się produkują w ten deseń...
Są też tacy, którzy myślą, że PO i PiS to to samo; hm.., są tacy, którzy rzeczywiście tak myślą!
Jeszcze inni chcą trzeciej drogi, czyli ani PO ani PiS, chociaż zgadzają się z tym, że Tusk to zło. Do tak ograniczonych nie trafia tłumaczenie, że Tuska może pokonać tylko ktoś, kto ma realne szanse to zrobić. A, że tak się teraz składa, że jedynie PiS może realnie zagrozić PO, to oczywistym jest, że trzeba poprzeć Kaczora. Niech wygra i przejmie władzę. Oczywiście później przyjdzie czas na jeszcze lepszą alternatywę dla Polski. Niestety do tych tępaków to za trudne do zrozumienia. W głowie im się nie mieści, że wąż może zjeść słonia. Jak? - Po kawałku!

 
Są też tacy, co dali sobie wmówić, że to wszystko wina żydów, masonów, banksterów, KRK... Wiara w spiski, nadchodzący upadek pieniądza i gospodarki światowej, kataklizmy kosmiczne, UFO - są doprawdy łatwym wyjaśnieniem wszelkich niepowodzeń tak narodowych jak i osobistych. Nosi to znamiona wiary; niestety wiary dla bardzo naiwnych, zdolnej jedynie do bardzo uproszczonego postrzegania świata.
Prawda jest też taka, że większość Polaków jakoś się w reżimie urządziła i nie chce żadnych zmian, równocześnie gardząc tymi nieszczęśnikami, którzy są poniżej kreski (Interesariusz z PL).

 
Jeśli do tego dodać nieustanne wyrafinowane pranie mózgów przez przychylne władzy media, selekcję informacji, manipulację, sztaby specjalistów od pr-u, sondaże na zamówienie; alienację polityczną, czyli wyobcowanie się rządzących - odcięcie się od społeczeństwa; arogancję władzy; płatnych trolli i agentów wpływu zupełnie nieskrępowanie działających w przestrzeni Internetu, TV, radia, prasy; ruskie serwery liczące głosy i pozwolenie dla działania na terenie Kraju rosyjskiej FSB; dyspozycyjni sędziowie, policjanci i urzędnicy; korupcja, donosicielstwo, kolaboranctwo i ich powszechna akceptacja; łatwe wytłumaczenie: "Polacy, przecież nic się nie stało"; pogardę do tradycji narodowej, wiary katolickiej, brak honoru, odrzucanie słów wieszcza "tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem" - to trudno się dziwić że Polacy są przyzwyczajeni do nienormalności i najczęściej wybierają drogę na skróty, która wiedzie na zatracenie.
Ogromny wpływ mają też takie cechy narodowe jak słomiany zapał, naiwność (np. po co kontrolować wyniki wyborów), irracjonalna wiara w cuda, w wybawcę na białym koniu, kłótliwość (gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania i trzy partie), zazdrość, interesowność, skłonność jedynie do narzekania, że jest źle, z czego niewiele wynika - to mamy smutny obraz Polskiej rzeczywistości i Polaków zanurzonych w tym piekle...
"To wszystko sprawia, że to ciągle nie jest Polska naszych marzeń, to ciągle nie jest Polska na miarę swoich potencjalnych możliwości, to ciągle jest Polska zmarnowanych i marnotrawionych szans. To Polska skorumpowana, złodziejska, nieuczciwa. Polska agentury, nikczemników i manipulatorów" (prof. Józef Szaniawski). To Polska dokładnie taka, jak w przejmująco mądrym wierszu


"Cóż to za kraj", którego autorką jest Teresa Paryna:Tu o sprawiedliwość

Kamienie wołają.

Tu spryt się nagradza,

A wyszydza prawość.

Tu depcze się prawdę

I krzyżuje świętość.

Tu kpi się z proroków,

Patriotów i mędrców.

Tu dużo się krzyczy, a robi niewiele.

Tu wyznaje się Boga jedynie w kościele.

Tu podcina się skrzydła

Wielkim ideałom.

Tu życie poświęcić

- to jeszcze za mało!

Tu honor, wstyd,

Dumę odesłano w baśnie.

- A cóż to za kraj jest?

A to POlska właśnie.
 
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:16)

Komentarze

"A to PO-lska właśnie" powinien kończyć się wiersz...bo to co jest naroślą nowowtworowa na ciele Polski to tylko wstrętne choróbsko, które potrafi utrzymywac Polaków w marzmie, kłamać,że białe to czarnei żywić się narodowym majątkie...ale to nie jest Polska tylko sztucznie wykreowana - PO-lska...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Yagon 12

#1457793

Tak  i  POprawiłem oryginał  Wiersza.

A od siebie przypominam: Prawda o Polakach  Wolnych to: Gdynia-COP-PZL-Ursus-Rożnów  to  Armia-Hel-Modlin-ORP ( )
to budżet bez długów, to interweniowanie gdy partyjniactwo i sejmokracja poniżały Rzplitą ( )

Prawda zaś na dziś: Od siedemdziesięciu paru lat, Polska istnieje już tylko jako pojęcie geograficzne, bo "rządy" "państwa" - od utworzonego przez Stalina w roku 1944 do (?) - są całkowicie niesamodzielne. 
Amen.

Pozdrawiam  Patriotów - na drogę  do  Kalwarii.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


"Stworzyliśmy Rzeszę za pomocą propagandy" - dr Joseph Goebbels
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1457816

mamy jej tylko ciągłe mutacje,

ale cel tych mutantów - okupantów

jest ciągle niezmienny,

ten sam:

 

unicestwienie

POLSKI

POLSKA,

jako Wolny, Niepodległy Kraj, istniała tylko 20 lat, po 123 letnim okresie niewoli, nieistnienia na mapach, gdzie okupant ten sam, co dziś zmutowane PeO rusyfikował i germanizował Obywateli.

Dzieci w szkołach musiały modlić się po niemiecku. I Dzieci Wrzesińskie walczyły z germanizacją, i mówiły

NIE !

Będziemy mówić po Polsku Naszą Modlitwę

OJCZE NASZ !

Nie chciały mówić...

GOT  !!!

unsere...

 

Pisał Wielki Stefan Żeromski w Swoich "Syzyfowych pracach" o walce uczniów z rusyfikacją....

 

a później.....

Zamarzyła się

DZIECIOM,

Orlętom Lwowskim POLSKA:

 

 

 

 

i Walczyly

O

NIĄ

z bronią w ręku !

 

Walczyły

O NIĄ

Warszawskie Dzieci, w Płonącej ogniem Warszawie:

 

 

 

 

 

Walczyła O NIĄ Bohaterska Inka i ŻOŁNIERZE  WYKLĘCI.

Za NIĄ Zginął w Poznaniu 56,

Bohaterski Romek Strzałkowski.

mordercy,

kulą w serce pozbawili życia Dzieciaka, Bohatera.

 

Dziś okupant wyrzuca lekcje HISTORII POLSKI  z programów nauczania.

 

okupant, mutant,

POstkomuna i naćpane hołoty, szajki przestępcze tuskomoruskich łotrów, boją się POLAKÓW. boją się NARODU OBYWATELI.

OBYWATELI

Świadomych Swej Przeszłości i Swej

WIELKIEJ

Historii...

 

POlikwidowali Wielkie Zaklady, huty, stocznie, fabryki,

bo się boją !

wygonili Miliony Młodych POLAKÓW  na emigrację,

bo się boją !

 

Zawłaszczyli bandyci, mafijne szajki przestępców, tuskomoruskie łotry,

wszelkie środki przekazu i sączą swe jady 24/365 dni w roku w umysły 

POLAKÓW !

bo się boją !

 

więc czynią co czynią                                                                                                              
 

.....Sytuacja ekonomiczna Kraju jest tragiczna, czego wielu Polaków nie przyjmuje do wiadomości. "Struktura gospodarki polskiej jest strukturą gospodarki kraju skolonializowanego, tak samo jak struktura Burundi, Rwandy i krajów afrykańskich. 95% kapitału bankowego, 90% kapitału handlowego i praktycznie rzecz biorąc minimalny procent własnych przedsiębiorstw produkcyjnych..." (prof. Witold Kieżun (link is external)) "Istotą zła, które nas dziś osłabia jako naród, kulturę i cywilizację,
 
jest państwo,
 
które nas okupuje - ono okupuje nie tylko nasz teren i naszą własność, ale też nasze umysły" (GPS).......
 
 
Obudź Się Polsko !
 
niezbędny jest
 
ROKOSZ !
 
jak kiedyś mówił w jednym z wywiadów Historyk,
Poeta Marek Rymkiewicz:
 
ROKOSZ,
 
TO ŚWIĘTE,
ODWIECZNE  PRAWO
 
NARODU,
 
POLAKÓW.
 
PRAWO NARODU,
 
PRAWO  WOLNYCH  OBYWATELI,
 
stojące
ponad każdym prawem stanowionym, przez władzę.
 
każdą !
 
władzę,
 
więc
 
 
....przyjdzie
 
ROKOSZ
 
i
 
ich zdmuchnie,
 
 
 
 
 
 
to całe PeO
 
i zostanie po nich tylko smród historii.....
 
Amen
 
 http://niepoprawni.pl/blog/poeta/ojczyzno-moja-i-lekcja-historii
 
 
 
 
Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1457818