Apel do Parlamentarzystów, Ministrów i Marszałków Sejmu i Senatu!

Obrazek użytkownika Sybilla
Kraj

Zwracam się z apelem do  Parlamentarzystów /mam na myśli tych POLSKICH i uczciwych/, Marszałków  Sejmu i Senatu oraz Ministrów: bądźcie czujni i przygotujcie się na wtorkowe burdy, jakie z pewnością szykują ubecko - peowsko - nowośmieszne warchoły, w celu zablokowania posiedzenia Senatu , który ma podpisać piątkową ustawę dotyczacą ubecji. Za wszelką cenę trzeba targowiczan i burzycieli powstrzymać przed kolejną hucpą wewnątrz budynku. Chodzi też o zapewnienie bezpieczeństwa i kultury obradującym politykom  - a więc  bezwzględny zakaz wejścia na teren senatu zdrajcom Ojczyzny.

 

A tak na marginesie - wszelkie schetyny petru i inne guru przesiadują sobie w ciepełku kuluarów , od czasu do czasu wyłażąc na "spontanicznie" przygotowaną scenę , wtrząchając tysiąc zamówionych wcześniej kanapek, a ubecja z wnukami marznie na ulicy, ciekawe, czy szetyna załatwił im obiecaną herbatkę?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Zdaje się,że scenariusz PO-mafii przewiduje inne niz parlamentarne rozwiązania...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1528250

nastepuje strzal za strzalem we wlasna piete co jest karygodne, a tam gdzie trzeba dzialac radykalnie to zdechl pies.Oczywiscie do dzis PIS zrobil nieskonczenie wiele dla Polakow, ale czy to co zrobil bedzie trwale czy tylko do nastepnych wyborow i to tych ktore moga sie odbyc przedterminowo jak tak dalej pojdzie.
PIS z dziecinna latwosci na wlasne zyczen9e traci wizerunek i pozniej wlaczy itraci energie na jego odzyskanie.PIS umordowal Polakow TK i ustawami ,wytarczylo Rzeplinskiego olac ,a energie poswiecic na lapanie aferzystow i w tracanie ich do wiezie.
To co sie zdzarzylo w Sejmie to terroryzm i tu powinny dzialc sluzby bo wlasnie okupacja sejmu to jest zamach na demokracje ,a o tym media kurskiego milcza.
podoba mi sie wpis z internetu:

Zamach stanu w pełnym wymiarze.Paraliż sejmu,wzięcie zakładników w postaci posłów PiS,przedstawicieli rządu ,czyli totalny paraliż państwa,akt terrorystyczny godny ISIS.Następnie blokada TVP i połączeń,stworzenie z Sejmu Majdanu na wzór ukraiński. Następnie interwencja Tuska i Angeli Merkel jako rozjemców z żądaniem ogłoszenia przedterminowych wyborów. Ten plan miał być wykonany wczoraj ,dlatego Tusk zjawił się w Polsce i miał przyjechać do Warszawy po opanowaniu Sejmu przez KOD. To jest jawna wojna przeciwko Polsce !!! ,stoją za tym siły postkomunistyczne,Bolek jego otoczenie,media niemieckie,niemiecki wywiad. Premier powinna natychmiast usunać szefów służb odpo. za porządek. Wywiad,kontrwywiad ,ABW powinny to dawno ustalić i rozbić te plany,ale zbyt wielu kretów siedzi w tych służbach. KOD powinna być natychmiast rozbita i jej liderzy powinni być zatrzymani, służby powinny ujawnić rozmowy pomiędzy liderami opozycji a Tuskiem z innymi spiskowcami ,następnie musi być wniosek o delegalizacje PO,N,KOD.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1
#1528278

Myślę, że w tym, co mówisz jest sporo racji. Z własnych autopsji oraz z obserwacji w najbliższym środowisku i w tym sejmowo - rządowym widzę, jak niektórym członkom PiSu sodówa uderzyła do głowy. Od kiedy z naszego wojewódzkiego miasta liderka wspomnianej partii odeszła na ministra a reszta działaczy pochapała stołki - praktycznie nastał marazm - PiS zniknął z przestrzeni lokalnej społeczności. Podziała się też jedność polityczna, czujność , zasnął rozsądek...Ta cała hucpa piątkowa - mam nadzieję -  będzie dla nich zimnym prysznicem. A co mnie - tu na prowincji pozostaje? - modlić się dla wszystkich rządzących o  dary Ducha Św. Bo trzeba działać twardo, konsekwentnie i bezwzględnie. Demony  - bez zdecydowanej ingerencji  - nie odpuszczą.  

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1528282