Wiz jeszcze nie zniesiono.

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

Informacje jakoby Polska była już w ruchu bezwizowym są mocno przesadzone. Przed nami ciągle jeszcze daleka droga do tego celu. Donald Trump tylko Polskę na razie „nominował” do uwzględnienia w systemie bezwizowym. Oświadczenie Białego Domu wyraźnie mówi, że Department of Homeland Security „will take necessary action, as soon as possible, to assess Poland’s entry into the program” ("podejmie niezbędne kroki tak szybko jak to tylko możliwe, w celu oszacowania możliwości wejścia Polski do bezwizowego programu").  Jeżeli Department of Homeland Security zaopiniuje sprawę pozytywnie dopiero wtedy Kongres będzie mógł nad tym zagadnieniem zastanowić się, przedyskutować i zagłosować.

https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/statement-press-secretary-regarding-nomination-poland-entry-visa-waiver-program/?fbclid=IwAR1ikSbDoTdL1rhKJriH-KfESeCCDTa7L-iJ_LtgkEWgnDR-efignHN8skc

https://www.youtube.com/watch?v=H7i9hb9rR4Q&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1NY39YTrQoeP-MogjJBmYL7WhCt9bVq8NgRz_IVGY-aSFGJgHlkIPJgis

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.8 (głosów:10)

Komentarze

Myślałem, że to oczywiste, bo raczej nie powinno się wierzyć samym skrótowo-sensacyjnym nagłówkom. Nikt chyba nie wsiadł od razu w kajak powiosłować do Ameryki?

Ale przynajmniej youtubersi mają temat. Ten Jeśman dalej jest przeciw lustracji i broni esbectwo?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1605084

Już dawno temu prosiłem ciebie o to, abyś wybrał sobie do kontrowania inne miejsce, a nie mój blog. Skoro jednak kłamiesz o prezesie KPA na płd. Kalifornię, to nie mogę milczeć i muszę odpowiedzieć. Pan Wojciech Jeśman zawsze był za lustracją i nigdy nie bronił SB-cji. Jeszcze raz pokazałeś kim jesteś i na jakie podłości ciebie stać. Won i nie pokazuj się tu więcej.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1605090

To wyjątkowy kłamca i manipulator. Ciekawe tylko w czyim imieniu działa.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1605091

.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1605094

https://wpolityce.pl/polityka/393468-nasz-wywiad-dzialacz-polonijny-o-ustawie-447-to-proba-przygotowania-gruntu-prawnego-zeby-wyludzic-od-polski-setki-miliardow

Podobno odwdzięczono mu się wycofaniem zaproszenia na V Światowy Zjazd Polonii i Polaków z Zagranicy – Warszawa, 20–23 września 2018.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1605095

- przez platformę komunistów ale i wcześniej przez PZPR.

We wszystkich polskich Ambasadach już trwa "inwentaryzacja" - intensywne działania porządkowe po tych wyborach.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1605096

I jaki ma to związek z wizami?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1605107

Spytaj dr Ciesielczyka o sprawę Petryki. Tak na początek. Myślałem, że w swoim gnieździe lepiej się orientujesz. Zawsze mnie dziwiło, jak można iść w ciemno za różnymi "kontrowersyjnymi" prezesami etc. To i jak ma być lepiej? Lepszych tam nie ma? 

To, że o czymś nie wiesz, nie znaczy że nie istnieje bądź jest przeciwnie. Normalny człowiek by rozpytał i sprawdził ale tacy inni wiedzą lepiej, bo mają się za nadludzi i nienawidzą innych. Tłumaczę jak dziecku. Jeśli stajesz w ciemno za kimś, to jesteś tyle samo wart i masz swój udział. Dasz sobie odciąć dłoń za tych wszystkich działaczy? Jak na Dzikim Zachodzie: z koniokradem jedziesz, z koniokradem wisisz.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1605203

- "Zakopiankę" - i starali się sukces PiS-u pokazać jako porażkę bo kierowcy zwalniają na tej drodze aby dłużej popatrzeć na piękno okolicy. To się stał najbardziej widokowy odcinek w Polsce i nawet z zagranicy zaczęli tu przyjeżdżać aby choć chwilę popatrzeć z ciągle "zakorkowanej" zakopianki :)

Tefałenoskie mordy zazdroszą nam wszystkiego i plują na Polskę każdego dnia.

Potem zaczęli inny wątek o ociepleniu klimatycznym - ja w tym momencie do domowników powiedziałem że na końcu pokażą Polskę jako jedynego truciciela CO-2 i że to wszystko jest przez polski węgiel - i tak sie stało - wszyscy buchnęliśmy śmiechem :) bo tych łgarzy i bandytów z tefałenu już dobrze rozpracowaliśmy.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1605093