PiS zdemaskowany

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

Czyżby rządzących sparaliżował strach? Czy już dawno podpisali cyrograf i teraz nie wiedzą jak z tego wybrnąć z twarzą, której nie mają? Dlaczego zaistniała sytuacja w której Polacy mieszkający za granicą walczą o niepodległość Polski, a rząd wybrany do służenia Polsce oddaje Polskę w niewolę? Poniżej zamieszczam odpowiedź brytyjskiego parlamentarzysty, urodzonego w Polsce, który odpowiada amerykańskim senatorom na ich bezczelny list do M. Pompeo. Gdzie jest reakcja polskiego rządu? Znowu woda w ustach?

Mr. Kawczyński walczy a pan Kaczyński się boi. Brytyjski parlamentarzysta zawstydził PiS [FOTO]

Przez

 SG

 -

09/08/2019

Daniel Kawczyński, Jarosław Kaczyński Źródło: Wikipedia, PAP, Collage

Daniel Kawczyński to polsko-brytyjski parlamentarzysta. Na co dzień niewiele ma wspólnego z Polską, a jednak ostatnie doniesienia z USA go zabolały i postanowił odpowiedzieć na antypolski list 88 amerykańskich senatorów.

Polski rząd korzy się przed swoimi amerykańskimi panami i żaden z jego przedstawicieli nawet słowem nie pisnął z sejmowej mównicy o ostatnich antypolskich wybrykach amerykańskich senatorów.

Nie możemy też liczyć na poważną symetryczną odpowiedź naszych senatorów. Prawo i Sprawiedliwość daje Amerykanom opluwać Polaków i próbuje wcisnąć wyborcom, że dzięki polityce rządu na wyschniętą Polskę pada w końcu deszcz.

Tymczasem przez tę służalczą postawę Polska w końcu zostanie zmuszona przez „Wujka Sama” do zapłacenia Żydom odszkodowań za bezspadkowe mienie.

Mr. Kawczyński pisze o tym, że podczas wojny zginęły 3 miliony Żydów, polskich obywateli oraz prawie dwa miliony Polaków nie będących Żydami, w tym członkowie jego rodziny.

Parlamentarzysta z Wielkiej Brytanii pisze o wielkim poświęceniu Polaków podczas drugiej WŚ; o tym, że 72 proc. Warszawy zostało zrównane z ziemią (w tym zapewne te budynki za które Żydzi chcą dostać pieniądze przyp. red.); o tym, że w Polskiej stolicy zniszczono 90 proc. ważnych historycznie i kulturalnie budynków…

Jednym słowem – brytyjski parlamentarzysta zrobił to na co kiedyś było stać Lecha Kaczyńskiego, a na co jego brat po prostu nie ma odwagi.

To jednak nie wszystko! Brytyjczyk polskiego pochodzenia w liście do senatora Barrasso wezwał Amerykanów do wymuszenia na Niemcach wypłacenia Polakom reparacji wojennych.

Amerykanie zapewne nie będą bić się o nasz interes z taką samą zaciętością co o interes Żydów, ale sam gest Kawczyńskiego pokazuje, że jest on prawdziwym mężem stanu.

Dla Polski to wstyd, że bronić nas muszą politycy z zewnątrz gdy nasi w kontaktach z politykami z USA gną kark i oglądają czubki swoich butów.

Odpowiedź polsko-brytyjskiego parlamentarzysty @DKShrewsbury na list 88 senatorów USA ws. JUST Act 447. pic.twitter.com/l9g8Y2MENF

— Marcin Makowski (@makowski_m) August 9, 2019

Źródło: Twitter

https://nczas.com/2019/08/09/mr-kawczynski-walczy-a-pan-kaczynski-sie-boi-brytyjski-parlamentarzysta-zawstydzil-pis-foto/

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:14)

Komentarze

- jak szczerbaty wygryzł włosy łysemu".

Tak pisz agencie to może ktoś ci uwierzy. To ty zostałeś zdemaskowany Mośku a nie PiS,- chcesz skłócić Polskę z USA intrygancie tymi gniotami i tak osłabiać naszą pozycję.

Bym ci powiedział coś więcej ale po rozpoznaniu wezmę się za was profesjonalnie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1599773