"Bandytyzm w Auschwitz"

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

Tak określił to co dzieje się dzisiaj w Auschwitz i Polsce Krzysztof Karoń, historyk, filozof, a przede wszystkim patriota, którego poznali już chyba wszyscy internauci. Jego ostatniej  wypowiedzi na temat tego co dzieje się w Polsce wysłuchałem z zapartym tchem. Nie owija on niczego w bawełnę, lecz mówi odważnie, że to, co chcą zrobić z Polską i Polakami nasi wrogowie, to nie jest nic innego jak bandytyzm i rabunek.

 Porównuje on także rządy PO i ich niszczycielskie działanie z obecnymi rządmi PiS. Mówi o roszczeniach, S447 i o tym co można jeszcze zrobić, aby Polska nie przestała istnieć. Wyboru dużego nie ma, a i czasu też niewiele pozostało. Podaje on jednak rady co w takiej sytuacji, rząd i Polacy mogą jeszcze zrobić, jeszcze nie wszystko stracone. (Widząc dotychczasowe zaniechania polityków na rząd za bardzo nie liczy.) Oczywiście nie będzie to bezbolesne, ale konieczne, jeżeli Polacy nie chcą żyć w niewoli i chcą aby ich dzieci i wnuki mogły żyć w prawdziwie wolnej Polsce.

Wszystkim bardzo polecam tę rozmowę, a szczególnie tym, którzy tak bardzo wierzą w to co mówią obecnie rządzący. Niech nie będzie tak jak w tym porzekadle, że "Polak przed szkodą i po szkodzie", dopowiadać nie chcę. Polacy, nie oszukujcie się, sytuacja jest bardzo poważna. W tej chwili największym zagrożeniem dla Polski nie jest Związek Socjalistycznych Republik Europy, ale są ci, którzy nas niesamowicie nienawidzą.

https://www.youtube.com/watch?v=75HCdxLdpc0

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:10)