To nie bydło,

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

bydło tak nie zachowuje się. Krowa nie atakuje drugiej krowy tylko dlatego, że tamta ma łaty innego koloru. Do takich podłości jakie opisane są w załączonym wywiadzie z wdową po senatorze PiS-ci Andrzeju Mazurkiewiczu zdolni są tylko ludzie najgorszego sortu, jacyś psychopaci. Ataki na wdowę i jej dzieci, a w szczególności na jej dwóch jedenastoletnich synów szokują nawet takich ludzi, którzy w swoim życiu już nie jedno widzieli. Nawet nauczyciel WF zamknął sie z tymi jedenastoletnimi chłopcami w jakimś szkolnym pokoju i tam ich bił i znęcał się psychicznie nad nimi, tylko dlatego, że ich zmarły ojciec był senatorem PiS. Jeden z tych chłopców zamierzał nawet popełnić samobójstwo. Zarówno matce jak i jej dzieciom dokuczali także sąsiedzi, jeden z nich, Tunezyjczyk, po pobiciu jednego z chłopców przyszedł do jego matki, wszedł do jej domu i powiedział, że jeżeli poskarży się policji, lub komukolwiek to dostanie nożem pod żebra. "Ludzie" ci, ująłem to słowo w cudzysłów bo nie wiem czy można ich tak nazwać, a inne odpowiednie dla nich słowo trudno mi przywołać z pamięci, przypominają mi tych, których Hitler miał w swojej armii, skąd taka nienawiść i bezduszność? Ale co się będę rozpisywał, posłuchajcie sami, to tylko 18 minut.

https://www.youtube.com/watch?v=7I7x9Ozf_Xo

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:9)

Komentarze

ale właśnie łyknąłeś, for the lack of better term, "a pis of propaganda". (pardon my English)
Z całym szacunkiem dla niepoprawnych inaczej: odkrywanie prawdy ma być cnotą - a nie maskowanie jej tanią jednodniową sensacją - czyli to, co TV Republika uprawia ostatnio.
Ja nie mówię, że ta sytuacja jeśli się wydarzyła nie zasługuje na potępienie. Ale to nie jest rzetelne dziennikarstwo: jakaś jednostronna relacją pani Mazurkiewicz bez wykazania żadnej weryfikacji jej wypowiedzi, za to z wplecionym filmikiem bez żadnego związku, pokazującym jakieś kompletne debilstwo, niby na dowód powszechnej nienawiści do pisu. Kuźwa, zamiast wymienić z nazwy miejscowość to red. Stankiewicz mówi (żeby nie używać wulgaryzmów) o miejscu zamieszkania. To my mamy się domyślać czy to jest Lublin, Jarosław czy jakiś tunezyjski Pacanów? Co to to jest za publicystyka?
Ludzie! Kopiujecie właśnie technikę żydowskiej propagandy stosowanej do oskarżania Polski o niepopełnione zbrodnie!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1564429

Kto ogląda tę koszerną tv lub czyta  podobną gazetę niby polską ... sam sobie i innym szkodzi.To rewersy tvn i gw - tylko mniej inteligentne.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1564433

co ma wspólnego Twój komentarz z wypowiedziami pani Mazurkiewicz i "występami" hołoty pokazanej na filmie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1564490

nagonka i prześladowanie jest, jak było dokładnie w tym przypadku, nie wiadomo. trochę za mało przykładów i z jednej strony, że chciała sobie radzić sama ale z drugiej, że starała się załatwić po instytucjach. nawet jeśli przesadza, ma prawo czuć się subiektywnie, że żyje w zagrożeniu i mieć dosyć takiego otoczenia.

oczywiście, pobicie dziecka (są ślady-obdukcja) i grożby karalne powinny sie spotkać z natychmiastową interwencją. policjanta nie winię, zna lepiej sprawę, widział takie przypadki a i wie, że musi dbać o swój tyłek, więc parę zdań porady od niego nie powinno byc podstawą do oburzenia. poseł nie jest tak głupią osobą, by nie naciskać i nie kierować sprawy formalnie dalej.

ale i tego, co mówi, wystarczy. przecież wiadomo, że bezkarność ataków stwarza zagrożenie a agresywne świry przyczepiają się do PiSowców. są na to różne sposoby ale osoby na świeczniku nieraz polegają tylko na instytucjach państwa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1564455

Przede wszystkim czytaj uważnie to co piszą inni i słuchaj z uwagą tego co mówią. Pani Mazurkiewicz nie jest posłem i nigdy nim nie była, jej mąż zmarł dziesięć lat temu gdy ich dzieci miały zaledwie roczek. Pan Mazurkiewicz nie był posłem, lecz senatorem. Nie ma najmniejszych przesłanek aby nie wierzyć temu co mówi, nikt nie lubi być ciągany po sądach. Jakoś żadna z osób o których mówi nie podała tv Republika, ani pani Mazurkiewicz do sądu. Piszesz, "policjanta nie winię, zna lepiej sprawę, widział takie przypadki a i wie, że musi dbać o swój tyłek,". Odpowiadam Tobie, że policja jest po to aby chronić nie swoje "tyłki", lecz przede wszystkim "tyłki" obywateli, w szczególności tych słabszych, za to mają płacone. Jeżeli nie wywiązują się z tego zadania ponieważ są tchórzami, to powinni zmienić zawód, jest przecież tyle pięknych zawodów, kucharz, fryzjer, kelner itd.. Tłumaczysz jego zachowanie, więc wnioskuję z tego, że zachowałbyś się podobnie, a więc sam zaliczyłeś siebie do tchórzy i takich, którym nie przeszkadza branie pieniędzy za wygrzewanie stołka i czegoś tam jeszcze, a to śmiało można nazwać pasożytnictwem, a nawet kradzieżą.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1564489

nie znam jej a wpis dotyczy tylko jednostronnej relacji. kto miał ją podac do sądu, "tunezyjczyk", wuefista- sam piszesz, ze ludzie nie chcą biegac po sądach. i sam nie wiesz, jak było, w szkole normalne jest dokuczanie w różnych formach, mogło nawet nie być pobicia tylko otarty naskórek czy siniak po np. złapaniu za rękę, sąd tego nie potwierdził więc to tylko wersja zainteresowanej.

sorry, nie będę wchodził w buty innych, którzy lepiej znają sprawę i sa zawodowcami. zwł., że parę zdań tej wdowy po senatorze, nie klei sie zbytnio. załatwia sprawy sama i niby nie chce pomocy a w tym samym czasie zwraca sie do instytucji. wyciąga z kontekstu parę zdań porady policjanta, by móc sie pooburzać- nie wspomni nic, czy było to konkretne zawiadomienie i jak rozpatrywane, bo jeszcze popsuje sobie narrację. nie wyciąga więcej przykładów prześladowania a te, ktore się znajdują, wcale nie są oczywiste. no i oczywiście temat musi iść do prasy, staje się więc dodatkowo polityczny. znam troche życie róznych środowisk więc mam swoje porównania. z pyskówki i nieznanych śladów na ciele dziecka dostajemy historię męczeństwa. u zwykłych ludzi dzieją sie lepsze rzeczy.

nie wiem czy tam u was w USA jak ktoś sie skarży na nauczyciela i sąsiada, to natychmiast policjant jedzie go zastrzelić czy chociaż spałować, bo tego- jak się wydaje- oczekujesz. a i po co, skoro kobieta obwieścila, że się przeprowadza. mimo to napisałem jasno, że przyda sie natychmiastowa interwencja. ma kasę i kontakty ale jakoś nie zalatwi sprawy, o konkretach tez nie mówi. przeciez taką historię kazdy może opowiedzieć. zawsze miałeś milutko w szkole i w sąsiedztwie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1564555