Nie dziwmy się

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

Nie dziwmy się, że w Polsce jest tak jak jest, a nie lepiej i nie tak jak być powinno. Od wielu lat Polacy nie wiedzą na kogo głosują, a głosują na zakamuflowanych wrogów ukrywających się pod zmienionymi nazwiskami. Ludzie ci, politycy, publicyści, reżyserzy i "cwelebryci", którzy szafują patriotycznymi hasłami i wymachują polskimi flagami, w rzeczywistości robią wszystko co w ich mocy aby naszą Ojczyznę zniszczyć.

Dzieje się tak od zakończenia wojny, aż do disiejszego dnia i nie zmieni się to dopóki Polacy nie poznają prawdziwych nazwisk tych udawaczy Polaków i donosicieli do Brukseli, Moskwy, Berlina i innych stolic. Nie zmieni się nic, dopóki nie dowiemy się kim byli przodkowie cwelebrytów ukryci pod polskimi, pięknie brzmiącymi nazwiskami. Należy także wywierać naciski na rządzących i prez. A. Dudę, aby w końcu spełnili swoje obietnice przedwyborcze i odtajnili aneks do raportu WSI.

Jeżeli to się nie stanie, nie liczmy na to, że Polska stanie się w końcu silnym i niezależnym państwem. Będziemy zawsze przeżywali tylko chwilowe poprawy bytu, a po nich katastrofy. Polskie służby powinny pilnować  skąd pochodzą pieniądze różnych dziwnych fundacji, partyjek, a nawet dużch partii i to ujawniać. Bardzo polecam wysłuchanie wywiadu w Mediach Narodowych z panią Aldoną Zaorską i gwarantuję, że nie będzie to stracony czas. Jej książka pod tytułem "Poznaj ich prawdziwe nazwiska" powinna znaleźć się w każdym polskim domu.

https://www.youtube.com/watch?v=ag-3cZw3qeI

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:13)

Komentarze

Romku nie widziałem twego artykułu na twoim blogu i napisałem o tym na gadace, bo bym swego wpisu nie zrobił na gadace.

Będzie ciekawie, jak Polacy to przeczytają, nie jednemu pejsatemu puszczą nerwy i zaczną się podawania pisarki do sądu i będzie duża reklama i więcej Polaków o tych faktach się dowie.

Cieszy Romku fakt że Polacy się budzą i już się nie boją o tych faktach pisać.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1610742

A myślałeś, po co ustawa"o ochronie danych osobowych" ?.
Mam uzasadnione obawy, że dzisiejszy parlament, to kneset 2.
Nie wykluczając z tego "towarzystwa" chłopców i dziewcząt z PISu...
Wszystko będzie widać wyraźniej, przy chanukowych świecach 25 grudnia...
Głowny, pałacowy mistrz celebry, da sygnał...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1610744

Szuria.

Zwalanie wszystkiego na spisek takich ze zmienionym nazwiskiem. Niech zgadnę- taki to tajny spisek, że wyjaśniony w necie na szurskich stronkach ale absolutnym przypadkiem nie sięga opcji politycznej ujawniającego wraz z jego skromną osobą.

 Absolutnym przypadkiem też brak konkretów- kto ukryty Żyd, z kim dokładnie i jak spisuje oraz z jakim efektem. Ale co tam dowody i szczegóły, nie po to są takie bajki.

 

To jest tak głupie na tylu poziomach, że aż brak słów. Jak to jest, że mimo tylu lat sprawa się nie rypła? Jak niby "Polacy nie wiedzą" , skoro od dekad widać efekty różnych w polityce a legendy innych są zakłamane od poczatku na żywca, np. Jaki z biednej rodziny, co "stał pod blokiem"? Dlaczego niby zakłada się, że ludzie mogą mieć tylko jedyny słuszny pogląd, i zapewne pochodzenie? Dlaczego niby Polak bez zmienionego nazwiska nie jest większym zagrożeniem, skoro takich jest najwiecej? 

jeszcze ciekawiej, jak Autor to połączy ze swymi poglądami, tj. antypisem i konfederacją. Jakiż był kwik, gdy ujawniono część tego, co wiadomo od dawna. Jaka jest ta zbieranina liberałów, to wie kazdy, kto tylko zechce. Jeśli to mają być Ci jedyni sprawiedliwi...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1610825