Agresja na Polskę

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

Po wysłuchaniu ostatniego wykładu Witolda Gadowskiego postanowiłem podzielić się z Państwem tymi wiadomościami-ciekawostkami, ponieważ są one niesamowicie ciekawe jak i szokujące. Nie zamieściłem tego nagrania w dziale filmów, ponieważ chciałbym aby szokujące informacje podane w tym nagraniu dotarły do jak największej ilości Polaków.

Gdyby do uczestników marszów w obronie "demokracji" dotarły informacje podane w tym filmie, to przypuszczam, że przynajmniej część z nich, ta uważana za pożytecznych idiotów otworzyłaby oczy i zrozumiałaby, że pomagają największym wrogom Polski. Co zaszokowało mnie najbardziej to to, że Polska pożycza rocznie Stanom Zjednoczonym 40 miliardów dolarów, tak 40 miliardów, nie milionów.

W głowie się nie mieści, że biedny kraj jakim jest Polska pożycza bogatemu państwu tak wielką sumę na łatanie dziury budżetowej tego państwa. W filmie Gadowskiego są też nowe ciekawostki o islamie i planach islamizacji Europy, a więc warto poświęcić zaledwie 17 minut i wysłuchać od początku do końca.

https://www.youtube.com/watch?v=02MLOwEl7Io

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:14)

Komentarze

... jest szokujący!

Oto cała III RP pod (nie)rządami platformersko-peselowej swołoczy. Ręce opadają, że ich elektorat nie widział i nadal nie widzi antypolskiego działania tej swołoczy. Myślę, że tenże elektorat w 50 % to ludzie o niepolskich korzeniach, którzy mają Rzeczpospolitą w ostatnim ogniwie układu pokarmowego. Natomiast pozostałe 50 % - to użyteczni durnie, którzy są na tyle głupi, że myślą coś ugrać dla siebie w taki sposób, jak... Boluś, Donaldinio Teskolini, Bredzisław Komoruski, Radek Zdradek, Ewa - na metr w głąb, Grzesio Strychnina, Władek od Frasyniuków czy reszta swołoczy z "ichniejszej wierchuszki". 

 

Pozdrawiam,

Satyr

 

P.S.
Kiedy Witold Gadowski mówił (3':56"), że Donald Trump nie zamierza spłacać długów, jakie za czasów prezydentury Baracka Obamy USA zaciągały na świecie i jest w stanie oddać za każdego pożyczonego dolara... 2 pensy, to pomyślałem że W. Gadowski po prostu się przejęzyczył. Zapewne chodziło jemu nie o pensy, a... centy. 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1514394

W. Gadowski nie przejęzyczył się, tu mówi się "one cent", "two cents", ale także "one penny", "two pennies".

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1514403

i....czytać ale groźniejszy jest wirus głupoty.

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/222202-naukowcy-potwierdzaja-wirus-glupoty-atakuje-jak-ocalic-niezaleznosc-gdy-sila-propagandy-zostanie-wzmocniona-bakteria

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1514407