Towarzysz Czarzasty - pajac Aleksandra i Władymira…

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

W trakcie nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej wystąpił co-lider lewactwa tow. Włodzimierz Czarzasty. Towarzysz Włodzimierz, który z założenia miał być wierną kopią Wodza Rewolucji – mimo upływu blisko wieku od czasu gdy Lenin „skonczałsa” - nie potrafi uwolnić się od swojego pierwowzoru.

Towarzysz Czarzasty bredzi dokładnie tak samo jak oryginalny Włodzimierz. Co gorsza – towarzysz Włodzimierz 2.0. stara się być „dowcipny” na miarę skeczów Monty Pythona z Leninem w roli głównej. Takoż i było w trakcie występu towarzysza Włodzimierza na nadzwyczajnym posiedzeniu Sejmu w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej:

– Każdy człowiek, który przekroczy granicę powinien poczuć różnicę między wschodnim despotyzmem a zachodnim poszanowaniem godności i praw człowieka. Bo właśnie te dwa światy oddziela polsko-białoruska granica. Po stronie białoruskiej brak szacunku do ludzkiego życia, po stronie polskiej: ciepły koc, posiłek, bezpieczny nocleg, pomoc medyczna i cywilizowane procedury azylowe – przekonywał tow. Czarzasty w trakcie swojego skeczu…

Zatem nie żadne Wojsko Polskie, nie Straż Graniczna, nie Policja i WOT na granicy z Białorusią, tylko czekające na terrorystów byłe pierwsze damy z cukierkami czekoladowymi, Lempart z kociołkiem gorącej zupy, Szczerba z Jońskim ze śpiworami i królik Sterczewski latający z pizzą pomiędzy migrantami, którym udało się włamać do Polski! Każdy arabski włamywacz powinien od razu poczuć różnicę między wschodnim despotyzmem a zachodnim poszanowaniem godności i praw człowieka!

Niestety. Reżim PIS-u oraz osobiście Jarosław Kaczyński nie mają żadnego szacunku dla Arabów, którym udało się włamać do naszego domu! Gdyby nie Kasta Niezwykłych Ludzi, na włamywaczy czekały by w państwie PIS-u drakońskie kary więzienia. A tak - co najwyżej czeka na nich bilet lotniczy do Syrii lub Iraku i wyprawka w walucie euro...

Ale to się może zmienić, gdy obywatele Polski obalą reżim PIS-u i pozwolą by Polską rządzili ci, którzy poszanowanie godności i praw człowieka zawsze mieli i nadal mają na pierwszym miejscu! To przecież za czasów towarzysza Włodzimierza Czarzastego partia wprowadziła nie tylko „ścieżki zdrowia” ale także cywilizowane procedury azylowe, dzięki którym setki tysięcy mieszkańców Polski znalazło schronienie w RFN, Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Kanadzie i Izraelu – uciekając przed wschodnim despotyzmem, który zbudował towarzysz Włodzimierz Czarzasty wraz z towarzyszami z PZPR. Nikt zatem lepiej niż towarzysz Włodzimierz 2.0 nie wie, czym jest wschodni despotyzm. Bo jak mówi towarzysz Włodzimierz - "lewica zawsze była tam, gdzie ludzi bili po mordach".

Dlaczego więc pisowskie, okrutne prawo nadal przewiduje kary więzienia dla włamywacza, który pokona zabezpieczenia naszych domów i posesji? Dlaczego rząd PIS-u nic nie robi, by każdy włamywacz i terrorysta mógł się przekonać, że po dokonanym włamie oczekiwać na niego będzie właściciel mieszkania z ciepłym posiłkiem oraz pomocą medyczną – gdyby włamywacz pokaleczył się w trakcie forsowania naszego domu? Dlaczego pisowskie prawo nie przewiduje, by włamywacz po skutecznym sforsowaniu naszego domu nie otrzymał prawa nie tylko do noclegu, ale także do zamieszkania?

Towarzysz Czarzasty byłby w swoim skeczu na temat sytuacji na granicy polsko-białoruskiej bardziej wiarygodny gdyby oświadczył, że decyzją władz zjednoczonych partii lewackich tow. Włodzimierza i Roberta Biedronia (który nie mógł być na posiedzeniu Sejmu z uwagi na pilny urlop w Tajlandii) – wszyscy członkowie partii zgodzili się przyjąć do swoich domów migrantów arabskich. Niestety zabrakło oświadczenia tow. Włodzimierza, że każdy Arab który przekroczy mieszkanie lub dom lewaka otrzyma ciepły koc, posiłek, bezpieczny nocleg, pomoc medyczną oraz cywilizowaną procedurę stałego zakwaterowania.

Skoro tego oświadczenia zabrakło w skeczu tow. Włodzimierza w trakcie nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu - wychodzi na to, że tow. Czarzasty kolejny raz zrobił z siebie pajaca baćki Aleksandra i cara Władymira…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

dziwne jest ze dotychczs nie otrzymal zaproszenia od cara Putina albo od tow Lukaszenki do odczytu swojej nysli na tamtejszym zebraniu izby kierujacej panstwem Bialoruskim lub Rosyjskim..Po takim odczycie napewno by zostal uchonorowany dlugoletnim pobytem z zakladzie zamknietym albo w gulagu na dalekiej syberii.Taki osobnik tylko w polskim parlamencie jest sluchany i nie ponosi za to zadnej konsekwencji.To wszystko jest o tyle dziwne ze mamy podobno demokracje i wolnosc slowa bez wzgledu na tresc.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1635273

nie minął się z prawdą ani o milimetr. "Lewica była zawsze tam gdzie ludzi bili po mordach".

Poznań czerwiec 1956, wybrzeże grudzień 1970, Radom i ursus 1976, stan wojenny 1981 i zbrodnia w kopalni Wujek, tylko z tych najważniejszych. 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1635277

     Ludzie wspierający i działający na rzecz Totalitaryzmu Komunistycznego zasiadają w polskim i europejskim parlamencie,  Totalitaryzmu który ma krew na rękach milionów istnień ludzkich. To jakaś szatańska narracja granicząca z absurdem wykolejonej demokracji.

Vote up!
0
Vote down!
0

ronin

#1635303

Kazdy czlowiek ktory przekracza granice nielegalnie jest w cywilizowanym swiecie traktowany jako intruz. Jezeli cie nikt nie zaprasza do swego domu, to wejscie bez zaproszenia jest wlamaniem za ktore mozna byc poczestowanym porcja olowiu. Tego Czarzasty nie slyszal. 

Vote up!
0
Vote down!
0

JanStefanski

#1635372

Wiza jest promesa wpuszczenia na wizyte do kraju od ktorego sie otrzymalo te wize. Ona moze byc zignorowana na granicy z roznych powodow. Wpuszczenie osoby nie posiadajacej stalego pobytu lub obywatelstwa jest przywilejem ktory mozna na granicy odebrac.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

JanStefanski

#1635373

Czarzasty to relikt dawnego systemu i trudno od muzealnego eksponatu oczekiwać czegoś innego, stary komuch i tyle

Vote up!
0
Vote down!
0

To ya.

#1635383

- przyznam że z niedowierzaniem go słucham (Krzaczastego) - i bardzo się dziwię że taki komunistyczny dinozaur jest jeszcze i przemawia do ludu.

Jak przemawiał w Sejmie to wyłączyłem TV bo się nie dało tego czerwonego bełkotu słuchać.

Vote up!
4
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1635386