Niewygłoszone orędzie do Narodu Marszałka Grodzkiego

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Wczoraj wieczorem doszło do wielkiego skandalu, kiedy to prezes Kurski nie wpuścił do gmachu TVP Marszałka Grodzkiego z przygotowanym orędziem do Narodu. Nie pomogły prośby i groźby Marszałka, że jak tylko przewodniczący Budka zdobędzie władzę, to prezes Kurski zostanie wysłany do bratniej kolonii karnej, zaś ochroniarze, którzy nie zezwolili asystentce Marszałka nagrywać zdarzenia na smartfonie – zostaną postawieni przed Trybunałem Konstytucyjnym!

Prezes Kurski był tak nieugięty, że nie pozwolił nawet marszałkowi, podsadzanemu przez swoją asystentkę pokonać barierek, którymi pisowska telewizja odgrodziła się od suwerena. W tej sytuacji Marszałek Grodzki usiłował wręczyć prezesowi Kurskiemu kopertę z orędziem i to przy świadku z niezależnej i całkowicie wolnej telewizji. Właśnie dzięki temu bohaterskiemu reporterowi, niedoręczone orędzie Trzeciej Osoby w państwie dociera do ciebie, drogi czytelniku:

„Obywatelki i obywatele! Rodaczki i Rodacy! Europejczyczki i Europejczyki!

Zwracam się do was w tej dramatycznej sytuacji, gdy demokratyczna większość opozycyjna w senacie została pozbawiona prawa do wprowadzenia preambuły do ustawy o ratyfikacji systemów zasobów własnych Unii Europejskiej, którą to ustawę dopchnął kolanem lewicy pisowski Sejm.

W tej sytuacji każda obywatelka i obywatel – każda Europejczyczka i Europejczyk powinni dać odpór próbie przekupienia Narodu przez PIS – nie zgadzając się na zwiększenie kwoty wolnej od podatku! Będzie to wyraz przywiązania społeczeństwa do Budki i do jego większości opozycyjnej w Senacie, która przez trzy tygodnie prowadziła wnikliwą analizę każdego słowa z przyjętej w dniu 4 maja przez pisowski Sejm ustawy.

Jako Trzecia osoba w państwie zmuszony jestem podkreślić, że Sejm bez żadnej dyskusji wprowadził Art. 1. w którym:

„Wyraża się zgodę na dokonanie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ratyfikacji decyzji Rady (UE, Euratom) 2020/2053 z dnia 14 grudnia 2020 r. w sprawie systemu zasobów własnych Unii Europejskiej oraz uchylającej decyzję 2014/335/UE, Euratom (Dz. Urz. UE L 424 z 15.12.2020, str. 1)”, zaś w Art. 2., że „Ustawa wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia”.

W sprawie zapisów tej ustawy zadałem naszym senackim ekspertom wnikliwe pytanie, dlaczego akurat Prezydent RP ma dokonać ratyfikacji, a nie na przykład Trzecia Osoba w państwie, która jest całkowicie niezależna nie tylko od Prezydenta a także od RP? Ponadto, dlaczego ustawa ma wejść w życie bez preambuły Senatu?

Po trzech tygodniach wnikliwych analiz, gdy już się nam wydawało, że osiągnęliśmy konsensus w sprawie preambuły – dwóch naszych senatorów zostało perfidnie oszukanych przez wiadome nam siły: jeden senator nie dosłyszał i myślał, że głosuje przeciwko Łukaszence, drugi zaś nie dowidział, gdyż w czasie głosowania zatrzasnął się w ciemnej ubikacji. Jeśli dodam, że zamek w ubikacji naprawiał poprzedniego dnia przebrany za naprawiacza zamków w ubikacji agent PIS-u, to tylko po to, by ujawnić perfidię reżimu Kaczyńskiego!

Dotarły bowiem do senatu informacje, że rząd PIS-u w ramach funduszu odbudowy zamierza sprywatyzować Orliki a w ich miejsce pobudować gigantyczne Orleniki!

W tej sytuacji, jako Trzecia Osoba w państwie zwracam się do Narodu nie tylko o bojkot Orlenu, ale także o bojkot kwoty wolnej od podatku i otrzymywanych od pisowskiego reżimu 500+, 300+, podwyżek emerytur i trzynastej emerytury! Niech reżim pisowski wreszcie się dowie, że Narodowi wcale nie zależy na funduszu odbudowy, ale zależało i nadal zależy na przygotowanej przez demokratyczną opozycję Preambule!

Ja, jako Trzecia Osoba w państwie jestem w stanie zagwarantować Narodowi, że od dzisiaj do każdej ustawy będziemy wprowadzać preambuły, przygotowane z wielką starannością przez doktora Klicha. Ja jako Pierwsza Osoba w izbie refleksu i refleksji, praworządności i uczciwości jestem jedynym gwarantem, że wychodzące z senatu ustawy nie będą już takie same jak do senatu wchodzące.

Z wielką starannością sprawdzać będziemy każde słowo, każdy przecinek, żeby Naród wiedział, że Senat – choć czasem nie dowidzi i nie dosłyszy – to zawsze stoi na straży praworządności, uczciwości i staranności!"

Nie pozwolimy na dalsze łamanie Preambuły!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:16)

Komentarze

Sam bym napisał, ale ubiegł mnie M.Pyton.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1672174

Czy inne okreslenie stanowiska zajmowanego przez grodzkiego wynika z jego przekonan marksistowskich.Mysle ze sposob postepowania grodzkiego byl szczegulowo dyskutowany z budka i holownia przy akompaniamencie sciekowego.Tym samym grodzki zafundowal sobie awans z czeciej osoby na pierwszom w jewropie pod wzgledem sluzalczosci przebijajac tuska.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1672176

Otóż ciecia osoba w państwie okazała się paskudnym homofobem, transfobem, agenderofobem, bigenderofobem, cisgenderofobem, .... etc., etc.

On ośmielił się rozpocząć orędzie od słów: "Obywatelki i obywatele! Rodaczki i Rodacy! Europejczyczki i Europejczyki!"

Czyli wprost odniósł się do dwu płci, choć w trzech formułach. A gdzie pozostałe 54+ płcie? Pisze preambułę w imię poszanowania jewropejskich wartości, a zapomina o jewropejskiej polityce różnorodności! Takiego dyskryminującego orędzia nie mogła by puścić żadna postępowa telewizja poczynając na TVN, a na stacji puszczającej tylko reklamy (nie zapłacili za promocję, więc nie będę ich lokował) włącznie. Trochę dziwi, że nie puściła orędzia też ciemnogrodzka TVP, ale może i tam zaświtał już promyk tolerancji. 

Ciecia osoba w państwie powinna wziąć sobie do serca to, że w takiej Wielkiej Brytanii, tamtejsze koleje przeprosiły pasażerów za wybryk konduktora, który przywitał pasażerów słowami: „Dzień dobry Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczęta”. A to tylko konduktor, a nie marszałek demokratycznie zasiedziałego Senatu!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1672209

Sorry, poprzedni wpis mi się zdublował, a skasować się nie da. W tym miejscu nic nie ma być!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1672210

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1672367

"Wykrakałam" je w starszym o 1 dzień od powyższego obrazku, hahaha!

 

Pzdr.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1672369