Jak zostać Dublerem Platformy Obywatelskiej?

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Wielu zastanawia się, jak to możliwe że kompletnie niewiarygodny osobnik, który niczego dobrego nie zrobił dla Polski a tym bardziej dla Warszawy – stał się Dublerem Kidawy – kandydatem Platformy Obywatelskiej na urząd Prezydenta RP?Zadecydowało o tym kilka czynników, niezbędnych dla uzyskania poparcia kierownictwa partii odciętej od pięciu lat od koryta pt. Polska.

Pierwszy czynnik to tupet. To tupet sprawia, że można bez zmrużenia oka kłamać i łgać, uśmiechając się przy tym – niczym Donald Tusk. Drugi czynnik to poparcie „zdrowych sił Narodu”. Czyli byłych esbeków, funkcjonariuszy MO, SB i WSI, czyścicieli kamienic oraz lewactwa i zboczeńców. Półtora roku urzędowania Rafała Trzaskowskiego na fotelu prezydenta udowodniło, że oprócz obsadzenia wszystkich stanowisk funkcjonariuszami Platformy Obywatelskiej – potrafił on także zdobyć zaufanie tych, którzy od 1989 roku rządzą stolicą. Szansa na ponowne rządzenie Polską, to istotny czynnik poparcie dla Rafała. Trzeci czynnik – to zdolność do naśladownictwa, czyli tzw. kameleonizm: w Zakopanem Rafał będzie św. Janem Pawłem, w Poznaniu obrońcą przedsiębiorców, w Gdańsku dziedzicem „Solidarności”, a w Warszawie – szafarzem Powstańców Warszawskich.

To nieważne, że w czasie swojej prezydentury Trzaskowski wyłącznie wspierał środowiska LGBT, SB i czyścicieli kamienic. W walce o prezydenturę Trzaskowski nie odpowiada bowiem na niewygodne pytania ostrzegając, że ci którzy je zadają mają już niewiele czasu, gdy Prezydent Trzaskowski wywali ich na bruk razem z TVP…

Donośny głos jest także atrybutem przyszłego prezydenta z wysuniętego ramienia Platformy Obywatelskiej. I tym właśnie donośnym głosem wykrzykuje frazy, wzbudzające entuzjazm jego zwolenników. Słuchając jego wystąpień naliczyłem 42 frazy, które wykrzykiwane w dowolnym szyku, pozwalają na wygłoszenie min. 30 minutowego przemówienia. A to już zrobić potrafi prawie każdy, zwłaszcza że te frazy usystematyzowałem w załączonej tabeli, nazwanej „Przemównik” Dublera RAFAUA.

Tak więc od dziś każdy – za pomocą „przemównika” może wygłosić przemówienie na miarę Rafała, albo też – nie słuchając jego przemówień z kolejnych spotkań wyborczych – wiedzieć, co Rafał powiedział w Poznaniu, Gdańsku, czy w Krakowie. Wystarczy zatem samemu wejść na mównicę z jedną kartką i odczytać te frazy w dowolnym szyku. Oto przykład:

Jako przyszły prezydent chciałbym powiedzieć, że wypalę gorącym żelazem wszelkie przejawy braku szacunku i otwartości oraz dewastacji elementarnych wartości europejskich przez oszalałych z nienawiści tzw. prawdziwych Polaków - przy kompletnej bezczynności reżimowej prokuratury!

Wielki przyjaciel Polski Frans Timmermans już wiedział, że Polacy mają dość języka nienawiści i pogardy oraz wykluczania ludzi innej rasy i orientacji seksualnej przez kapłanów Kościoła katolickiego - za pełną akceptacją obecnego prezydenta!

Muszę także ostrzec rządzących, że mówimy nasze stanowcze NIE dla obrażania nas i przekreślania dorobku okrągłego stołu oraz braku poszanowania dla ludzi myślących inaczej - tak jak to sobie wymyślił dyktator Kaczyński, co za władzy Platformy Obywatelskiej było i będzie zupełnie nie do pomyślenia !

Trzeba więc jasno powiedzieć, że mamy dość narzucania nam jak mamy żyć i z kim mamy żyć oraz dla degradacji środowiska naturalnego w wyniku przekopu przez Mierzeję i budowy CPK - zgodnie z rozkazami płynącymi z Nowogrodzkiej - nie zwracając uwagi na rezolucje Unii Europejskiej i stanowczy sprzeciw Niemiec!…etc, etc, etc…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:17)

Komentarze

Świetny przewodnik. Gratuluję. 

Pzdr.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1633736

Jeszcze jedno, niezbędne do owego przewodnika.

By z niego korzystać, trzeba mieć najmniej obłudę i pochodzenie na miarę przedwojennych "cmokierów".

Każdy inny będzie z automatu używać " języka nienawiści".

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Brian

#1633796

Zły PIS "zmienił" zasady finansowania kampanii...zapomina, że jest tylko DUBLEREM - Małgosia 1/2 część finansów skonsumowała. Należało myśleć przed 15 maja, a nie teraz SKOMLEĆ jak głodny pies nad miską.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1633837

Może nie jest to pomysł odkrywczy (pamiętam podobne schematy "przemówień" aparatczyków w końcówce komuny), ale warto przypomnieć po 40 latach. Zwłaszcza, że młodzi by na to nie wpadli. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1633901