Donald Tusk – człowiek Baćki w Polsce…

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Donald Tusk, który przez Niemców został obwołany Führerem totalnej opozycji, finalnie okazał się nędzną marionetką w rękach Baćki Łukaszenki powtarzając Polakom to, czego Baćka nie mógł Polakom bezpośrednio przekazać. Baćka póki co nie jest bezpośrednio transmitowany przez „wolne” media w Polsce, więc żeby napluć na Polskę musiał wystąpić w telewizji rosyjskiej, oskarżając polskie władze o sfałszowanie wyborów prezydenckich.

We wspomnianym wywiadzie Aleksandr Łukaszenka nie szczędził ciepłych słów Donaldowi - swojemu człowiekowi w Polsce. Bowiem kilka dni po wypowiedzi Baćki identyczne tezy wysunął lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk, oskarżając polskie władze o chęć sfałszowania kolejnych wyborów! Jednak Donald Tusk ogłosił tezy Łukaszenki w „wolnych” mediach, czyli w polskojęzycznym portalu Der Onet…

Donald Tusk – podobnie jak jego mentor Łukaszenka strasznie boi się wolnych wyborów, czemu dał wyraz w wywiadzie dla niemieckich mediów. Tusk licząc się z przegraną już dziś zakłada, że: – Wybory mogą być nie tylko nieuczciwe, ale być może także sfałszowane. Więc żeby uniknąć tego największego ryzyka, trzeba mieć też własny, niezależny, oczywiście legalny, system kontroli wyborów – powiedział wódz PO zapewniając, że w tym celu jest w kontakcie m.in. z Komitetem Obrony Demokracji (sic!)

Donald Tusk, podobnie jak Baćka Łukaszenka doskonale wie jak się fałszuje wybory, gdyż w czasach gdy rządził, w Polsce dochodziło do uznania za nieważne aż 40% głosów ! A kto lepiej, niż bojówki platformerskie mogą sprawdzić, czy wybory były sfałszowane? Donald Tusk doskonale wie, że gdyby nie bojówki Aleksandra Łukaszenki, to także na Białorusi mogło dojść do sfałszowania wyborów! Dzięki białoruskiemu OMON Baćka nie tylko wygrał wybory, ale też został uznany przez kanclerzową Angelę za legalnie wybranego Prezydenta Białorusi!

Niestety Angela Merkel, która z Baćki zrobiła prezydenta a z Donalda Króla Europy – przeszła już na zasłużoną emeryturę. W tej sytuacji Donald Tusk został ze smyczą Angeli, jak ten Hililsbach z angielskim. Na szczęście Donaldowi pozostała jeszcze smycz Baćki Łukaszenki, który z kolei jest na smyczy Putina...

Co by nie mówić, po przejściu Angeli na emeryturę, Donald Tusk gwałtownie spadł w hierarchii piesków na smyczy Putina. Kiedyś Tusk (gdy haratał w gałę jako premier Polski) uznany został przez Kreml, jako człowiek Putina w Warszawie. Dziś człowiekiem Putina jest Biden w Waszyngtonie – a Donek spadł na pozycję człowieka Łukaszenki, trzymanego na smyczy Putina.

To Biden jest dziś głównym pieskiem na smyczy Putina, gdyż zgodnie z oczekiwaniem Putina – zgodził się na uruchomienie gazociągu NordStream2 stwierdzając w rozmowie on-line, że Rosja nie może atakować Ukrainy, jeśli chce uruchomić Nord Stream 2 !!!

W tej sytuacji szykowany przez Niemców na gubernatora Polski groźny Führer totalnej opozycji Donald Tusk,  stał się żałosnym pieskiem na smyczy Baćki Łukaszenki – powtarzając w polskojęzycznych mediach wszystkie tezy swojego Pana…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (16 głosów)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika uczeń został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

To na zdjęciu w końcu Łukasz czy Adolf?

Chyba jakieś przeróbki hybrydowe.

Vote up!
1
Vote down!
-5

WAŻNE! Polska ma udział w morderstwach dzieci:
https://wrealu24.tv/recordings/bo4ikcj7.mp4

#1637982

- dla tego antypolskiego rudego gada jest tylko jedno ważne - zniszczyć Polskę.

Vote up!
6
Vote down!
-1

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1637983

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1638048

Napisałeś Pytonie - 

stał się żałosnym pieskiem na smyczy Baćki Łukaszenki.......

Jaki z niego piesek jest???

TO kundel obrzydliwy.

Zawsze takim był.

Jak tylko się urwał z komina. 

kundel sługus makreli,

kundel i sługus Putina.

Pieskiem nigdy nie będzie. 

Piesek przyjaciel człowieka.

kundle wstrętne od zawsze.

Na takich wstrętnych kundli,

Piekło tam gdzieś już czeka.

Nie uniknie przeznaczenia.

AMEN!

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1638087

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika uczeń nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A ja mu życzę szybkiego, ale skutecznego czyśćca a potem szczęścia.

... ludzie nie zdają sobie sprawy, że trzeba będzie wszystko oddać - bo taka jest sprawiedliwość, taka prawda.

Vote up!
0
Vote down!
-2

WAŻNE! Polska ma udział w morderstwach dzieci:
https://wrealu24.tv/recordings/bo4ikcj7.mp4

#1638096