Ułaskawienie i „ułaskawienie”.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Ułaskawienie i „ ułaskawienie”.

Po skandalicznej publikacji niemieckiego polskojęzycznego Fucka z jej naczelną Frau Kozlowski na czele, bez której zgody nie byłoby tego artykułu, a Frau Kozlowski najpewniej kieruje się wytycznymi niemieckich właścicieli należy zwrócić uwagę na kilka spraw.

Po pierwsze, ktoś kto czyta tylko nagłówki, może dojść do przekonania, że pedofilem jest PAD chociaż artykuł jest o kim innym , to na czołówce tego brukowca widnieje PAD. Po drugie, sprawa jest z marca, ale usłużni podrzucili Frau Kozlowski artykuł i tak się dziwnie złożyło, że ukazał się przed II turą wyborów prezydenckich.

Po trzecie, wierutnym kłamstwem jest to, że PAD ułaskawił pedofila. PAD na liczne prośby córki i partnerki tego człowieka zniósł zakaz zbliżania się do poszkodowanych. Ten człowiek odsiedział cały wyrok a gdyby był ułaskawiony , to by został wykreślony z rejestru pedofilów, w którym dalej figuruje.

Największy wrzask podniosło SLD i PO.

Otóż Kwaśniewski ułaskawił co najmniej 3 morderców w tym zabójcę 25 letniej dziennikarki, która była w 8 miesiącu ciąży, ponadto ułaskawił Petra Vogla zabójcę staruszki i Sikorę, zabójcę 2 gangsterów. Jeżeli popatrzymy na ilość ułaskawień, to Kwaśniewski i Wałęsa mieli można to nazwać fabrykę ułaskawień odpowiednio Kwaśniewski ponad 4 tys. ułaskawień, Wałęsa ponad 3 tys. ułaskawień.

Z kolei Komorowski ponad 300 ułaskawień, a śp. Lech Kaczyński, ponad 200 ułaskawień.  PAD przy tytanach ułaskawień Wałęsie i Kwaśniewskim wygląda blado, niecałe 100 ułaskawień.

Jeżeli kryptokomuch Szejna krytykuje PAD, to przynajmniej powinien milczeć a nie robić z siebie błazna. Z kolei PO to jest szczyt bezczelności.

Borys Budka będąc jeszcze ministrem sprawiedliwości u Kopaczowej wypuścił bez żadnego dozoru  2 października 2015 r.,  skazanego za obcowanie płciowe z nieletnim bez żadnego dozoru . Ów pedofil w pierwszym dniu na wolności po odbyciu 4,5-letniej kary więzienia za obcowanie płciowe z nieletnimi, Bartosz K. znowu zaatakował. Pedofil napadł 9-letniego chłopca, uderzył go w głowę i zgwałcił w klatce schodowej w pobliskiej kamienicy. Mężczyzna skazany za przestępstwa seksualne jeszcze dzień wcześniej przebywał w Zakładzie Karnym w Sztumie, na oddziale dla więźniów stwarzających poważne zagrożenie społeczne.

Panie Budka, czy pan kogoś za to przeprosił, więc milcz pan i będąc szefem PO nakaż to też swoim członkom i sympatykom.

https://www.tvp.info/38962083/hipokryzja-budki-sprawa-brutalnego-gwaltu-w-grudziadzu

https://wisla.naszemiasto.pl/prezydent-aleksander-kwasniewski-ulaskawil-petera-vogla/ar/c1-6286879

https://www.tvp.info/32193405/kogo-i-ile-razy-ulaskawili-prezydenci-rp

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Potrzebna zmiana w konstytucji RP: prezydent nie ma prawa ułaskawiać przestępców, a zanim taki zapis zostanie wprowadzony do konstytucji ułaskawienie może stosować dopiero po uzyskaniu zgody redakcji gazet "Rzeczpospolita", "Fakt", "Gazeta Wyborcza" i tygodnika "Newsweek".

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638081

To co napisałeś to prawda, dla mnie jeżeli wygra PAD, a mam nadzieje, że tak będzie, dwie ustawy są niecierpiące zwłoki, ustawa medialna (należy przepisać wprost z Francji i Niemiec) oraz uchwalić ustawę zakazującą finansowania NGO z zagranicy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1638087

......Panie Budka, czy pan kogoś za to przeprosił, więc milcz pan i będąc szefem PO nakaż to też swoim członkom i sympatykom........

chyba tylko be!  beee!.

Wstręt bierze jak patrzę na to...te - bb

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1638091

Duda ułaskawił pedofila.
Fake news an wybory. Nieniecki Fakt próbuje wpłynąć na wybory w Polsce. To pokrzywdzone wystąpiły o uniewinnienie poparte opinią sądów i innych gremiów

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polityka/Wybory-prezydenckie-2020/Andrzej-Duda-ulaskawil-pedofila.-Glos-zabrala-matka-ofiara-i-jego-partnerka-jestem-prezydentowi-wdzieczna

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1638092

   Witam! Końcem grudnia zacznie obowiązywać ustawa "rozszerzona". Nie masz pokrycia na zgromadzony swój majątek, płacisz od ręki skarbówce 75% wartości od całości. Oj zatrzęsą  się szemrane fortuny, Millerów, Kwaśniewskich, kacyków komuny i gangsterów otoczenia Tuska. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1638098

Podaj jakiś link do tego co piszesz.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1638101

  Witaj! Czytałem gdzieś parę miesięcy temu, albo chyba jednak leciało na "Republice", myślałem, że temat ogólnie znany. Spróbuję dopytać.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1638105

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638160