NOWA TARGOWICA W EUROPEJSKIM DNIU DONOSZENIA 13.04.2016

Obrazek użytkownika MoherJ
Kraj

DZIEŃ HAŃBY „POLSKICH” EUROPOSŁÓW
LISTA WSTYDU

Pełna lista polskich europosłów, którzy opowiedzieli się za rezolucją PE skierowanej przeciw polskiemu państwu:
Michał Boni
Jerzy Buzek
Andrzej Grzyb
Krzysztof Hetman
Danuta Jazłowiecka
Jarosław Kalinowski
Agnieszka Kozłowska-Rajewicz
Barbara Kudrycka
Janusz Lewandowski
Elżbieta Łukacijewska
Jan Olbrycht
Dariusz Rosati
Czesław Siekierski
Adam Szejnfeld
Róża Thun
Bogdan Zdrojewski
Jarosław Wałęsa
Tadeusz Zwiefka
Bogusław Liberadzki
Janusz Zemke
Danuta Hubner
Julia Pitera
Krystyna Łybacka
Bogdan Wenta
Adam Gierek
Marek Plura
Lidia Geringer de Oedenberg

Wieczna hańba zdrajcom interesu narodowego, nie możemy tego tym zaprzańcom zapomnieć!

Pytam jakim prawem PE ingeruje w wewnętrzne sprawy suwerennego państwa nie mając ku temu żadnych podstaw prawnych? Głęboka ingerencja w sprawy polskie i brutalny język rezolucji, która została przegłosowana, uważam za typowy temat zastępczy, odwracający uwagę od niezdolności sprostania rzeczywistym wyzwaniom. Parlament Europejski pokazał, że odrywa się od rzeczywistości. Chce być jednocześnie prokuratorem i sędzią w sprawach naszej ojczyzny. Przypominam, że podobne rezolucje dotyczące rządu Viktora Orbana na Węgrzech skonsolidowały społeczeństwo węgierskie. Nawet Donald Tusk, główny targowiczanin, musiał przyznać, że nie należy spodziewać się jakichś sankcji dla Polski, a rezolucja jest wyłącznie apelem.  Zresztą coraz wiecej państw lekceważy zalecenia władz UE, zwłaszcza w sprawie migrantów: Węgry, Bułgara, Dania, Szwecja, a ostatnio nawet Austria. Autorytet KE i PE gwaltownie slabnie. Dlatego cała plejada naszych sprzedawczyków, targowiczan, jurgieltników została wpuszczona w nurt pospolitego ruszenia. Mimo prób destabilizacji i obalenia legalnie wybranego prezydenta i rządu, Polska wraca na drogę państwa dbającego o dobro wspólne. Dość szemranych interesów i koniec z aferami. Czas rozliczyć, osądzić i ukarać złodziei i zdrajców działającym z premedytacją przeciw interesowi narodowemu, wysługujących się obcym rządom, tym z zachodu i ze wschodu. Należy bezzwłocznie potępić i zakończyć procedurę donosów, totalnej destrukcji państwa, chaosu, kłamstwa, manipulacji i wszystkich działań tzw. opozycji, czyli warchołow z PO, Nowomodnej, PSLu dążących za wszelką cenę do odzyskania utraconej władzy. Nie ma większej hańby i potworniejszej zbrodni niż wystapienie przeciw własnemu narodowi, przeciw jego legalnie wybranej władzy, która reprezenruje wolę i prawa swojego suwerena. Nie ma wytłumaczenia dla tych, którzy szukaja "pomocy" wśród obcych potęg przeciwko własnym braciom. Tym bardziej, że judaszom przyświeca cel tak małostkowy jak chęć odzyskania utraconych wpływów czy intratnych stanowisk. Dzisiaj w sejmie w wystąpieniu Tomasza Lenza, PO kolejny raz pokazała swoje prawdziwe oblicze. Jednym słowem chryja na mównicy sejmowej. Tomasz Lenz z Platformy krzyczy i macha rękami, marszałek Sejmu wyklucza go z obrad.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Pieniadze, pieniadze i jeszcze raz pieniadze, no i oczywiscie powrot sitwy do wladzy...EU walczy o swoje przychodzy z polskiego Eldorado, a ich kibice z POstkomunistycznej kloaki marza o powrocie do wladzy i ponownego krecenia lodow. Do tego wszystkiego Niemiaszki nie moga wrecz doczekac sie, by ponownie zagrabic czesc polskiego terytorium, ktore przez nieszczesliwy zbieg historycznych okolicznosci wpadl im swego czasu w te ich brudne lapy. Dodajac do tego teoretyczna Judopolonie, ktora z kolei Zydzi pragna jak najszybciej zrealizowac wychodzi nam rachunek, z ktorym trzeba bedzie nam sie zmierzyc..., no i jeszcze kilka innych niespodzianek oczekuje nasz umeczony Narod. W tym konglomeracie optymistyczna nutka moze byc fakt, ze wyglada na to, iz Polacy dojrzeli w koncu do zmian i to do tych prawdziwych z cala tego konsekwencja. A tym razem beda to zmiany raczej CALKOWITE...

pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

chris

#1511331

ten cały Lenz to tylko pomniejsza gnida wysłana przez tłustszych osobników do machania rekami. Czy wiatrak ma rozum...?

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1511344

Od upadku komunistyczno-sowieckiej PZPR-owskiej mafii minęło niemal trzydzieści lat. Jednak działalność PO, a więc nowej „przewodniej siły narodu”, czyli partii Tuska i Kopacz czy Komorowskiego ze Schetyną jest wyraźnym dowodem na to, że w okresie rządów PO–PSL stworzono — z wykorzystaniem wzorów PRL na tworzenie PZPR-owskiej nomenklatury — szczelny system selekcji negatywnej, w którym urzędnik czy pracownik oficjalnie musi przyjmować banalizującą zło, albo wręcz kryminalną mentalność postbolszewickich elit III RP jako swoją.

Ponownie jak to było w PRL, aparat rządzącej partii-mafii zwanej PO — stanowił realne centrum siły, komasując dla własnych mafijnych interesów władzę ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą.

A wszystko to, przy aplauzie postkomunistycznych mass mediów, czyli tej czwartej władzy, jaka z uwagi na swoją antypolską, propagandową rolę czasem nawet nazywana jest nawet „medialnymi ściekami”…

(…)

W antypolskiej propagandzie PO i KOD wspieranej przez politruków z „GWna” jest odwoływanie się do bolszewicko-nazistowskich wzorców nienawiści do politycznych adwersarzy.  Możemy więc tu zobaczyć „banalizację zła“. Czyli zła jakie spowodowała w Polsce okupacja sowiecka i jakie jeszcze zostało w mentalności części społeczeństwa po rozpadzie tego reaganowskiego „imperium zła“.

„Człowiek wyzuty z indywidualności i sumienia, z mentalnością szpiega, z duszą kata”

Marian Zdziechowski, filozof, publicysta, profesor i rektor Uniwersytetu im. Stefana Batorego w Wilnie oraz krytyk totalitaryzmów faszystowskich i komunistycznych, w swojej książce z 1937 r. „W obliczu końca” napisał:

Człowiek wyzuty z indywidualności i sumienia, z mentalnością szpiega, z duszą kata, a poddany dyscyplinie katorgi zostaje uznany, zgodnie z ewangelią sowiecką, za ideał człowieka i wzór dla czasów naszych, a propagandzie nowego ideału w rozmaitych postaciach, stosownie do miejsca i środowiska, ogół społeczeństwa naszego przypatruje się z życzliwą neutralnością.

Dzisiaj doskonale odpowiadają temu opisowi różne wyzute z godności, indywidualności oraz sumienia załgane typy, których wzorce podziwiane przez politruków michnikowszczyzny z "GWna" widzimy w różnych: Tuskach, Kopacz-kach, Schetynach, Komorowskich i Sikorskich oraz ich mafijnych wspólnikach w rabowaniu oraz niszczeniu kraju w rodzaju różnych: Zbychów, Mirów czy Rychów… Oraz Petrów i im podobnych targowiczan z KOD dążących do zniszczenia państwa polskiego.

Andrzej M. Salski

________________________________

Cały artykuł pt. „Jak mafijne elity III RP banalizują zło“ został opublikowany w „Gazecie Polskiej“, nr 40 (1156), 7 października 2015 r., s. 34.
W sieci: „Jak mafijne elity III RP banalizują zło“, http://www.gazetapolska.pl/33358-jak-mafijne-elity-iii-rp-banalizuja-zlo
 

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1511346

"15 stycznia zapytaliśmy komisję Europejską o podstawy prawne ingerencji Komisji w wewnętrzne sprawy Polski. Prosiliśmy o wskazanie podstaw traktatowych tej ingerencji. Minęły trzy miesiące i nie uzyskaliśmy odpowiedzi, choć termin na jej udzielenie wynosi sześć tygodni. Komisja nie potrafi wskazać podstaw traktatowych tej ingerencji, bo tych podstaw nie ma!

— alarmowała europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska w Parlamencie Europejskim tuż przed głosowaniem rezolucji ws. Polski. "

http://wpolityce.pl/polityka/288664-jadwiga-wisniewska-do-ke-chcecie-naprawiac-prawo-w-polsce-a-lamiecie-prawo-europejskie-kamall-staje-w-obronie-polski

 

*****

Prof.R.Legutko odpowiada na pytanie:

"Ostatnią rezolucję poparło ponad 500 europosłów. PO ma swoją siłę?

Szkoda, że dla sprawy gazu łupkowego, czy energetyki Platforma nie zmobilizowała tylu posłów. To byłby przecież większy pożytek dla Polski. Co szczególnie dziwne, Platforma robi to za nic. To tym bardziej żenujące. Oni nic z tego nie mają."

http://wpolityce.pl/polityka/288822-prof-legutko-gdy-po-ma-cos-zalatwic-dla-polski-to-nic-sie-nie-da-ale-dowalic-polskiemu-rzadowi-zawsze-sie-da-nasz-wywiad

 

******

Od siebie dodam - Schulz Szpicbródka grzmi, że "Unii grozi implozja" i co najśmieszniejsze wylicza jej błędy i ich skutki. Ale za PO-detonatorem stoi murem.

Czysta perwersja!

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1511386