Jesteśmy z Wami

Obrazek użytkownika MoherJ
Kraj

Granica państwa polskiego to nie jest tylko linia na mapie. Za nią przelewały krew pokolenia Polaków. Ta granica jest świętością – napisał premier Mateusz Morawiecki.

Dziękujemy i jesteśmy z Wami, macie nasze wsparcie i szacunek za obronę granicy. ]]>#MuremZaPolskimMundurem]]>

Oglądam informacje w telewizji wszelkiej maści i mam pytanie, gzie jest pomoc z tej słynnej Unii Europejskiej (karać nas umieją, zamykać kopalnie i wściekać się o Izbę Dyscyplinarną), ale pomagają tylko oświadczeniami (ani jednego euro!). Gdzie jest NATO ze słynnym artykułem 5. Coś mi to przypomina pomoc z 1939 roku. Znowu jesteśmy sami, musimy liczyć na siebie! - "umiesz liczyć licz na siebie".

Zresztą, nigdzie w Europie Unia nie kiwnęła palcem, by masową, nielegalną migrację z kręgów dalekich kulturowo, powstrzymać - ani we Włoszech, ani w Hiszpanii.

Mam w nosie takich sojuszników.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Tylko w onecie. Tyle się dowie czytelnik z tego ścieku

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635090

temu komuś odpowiadam  biało-czerwoną flagą na balkonie 

Bóg Honor Ojczyzna

https://niezalezna.pl/417904-nasza-akcja-duma-i-szacunek-wywiesmy-flagi-w-calej-polsce-by-wyrazic-poparcie-dla-straznikow-i-zolnierzy

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#1635139

https://niezalezna.pl/417904-nasza-akcja-duma-i-szacunek-wywiesmy-flagi-w-calej-polsce-by-wyrazic-poparcie-dla-straznikow-i-zolnierzy#:~:text=NASZA%20AKCJA%20Duma,redakcja%20%7C%20Niezalezna.PL

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#1635140