Katowice: rocznica Majdanu

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj22 lutego b. r. przed Spodkiem w Katowicach odbyła się demonstracja pod hasłem „Rocznica strzałów i ucieczka dyktatora. Majdan.” Zorganizowali ją młodzi Ukraińcy, mieszkający i studiujący w Katowicach

 

PILNE!
]]>http://naszeblogi.pl/52836-jency-obroncy-lotniska-w-doniecku-pomoc-dla-rodzin-pilne]]>
 
Zobacz też:
]]>http://naszeblogi.pl/45493-polski-banderowiec-z-bardzo-bardzo-wschodniej-polski]]>
]]>http://naszeblogi.pl/44921-wolny-czyn-z-kijowa-ukraina-na-barykadach]]>
]]>http://naszeblogi.pl/44997-jak-zwyciezylo-powstanie-na-ukrainie-film-z-majdanu]]>
]]>http://naszeblogi.pl/44973-za-wolnosc-nasza-i-wasza-na-majdanie-z-czarnymi-kozakami]]>
]]>http://naszeblogi.pl/44854-do-broni]]>
]]>http://naszeblogi.pl/46856-ukrainska-pozyczka-wojenna]]>
]]>http://naszeblogi.pl/45583-slomka-o-znaczeniu-powstania-ukrainskiego-dla-polski]]>
]]>http://naszeblogi.pl/52839-adam-slomka-kandydat-na-prezydenta-sprzedajmy-bron-ukrainie]]>
]]>http://naszeblogi.pl/45851-polska-majdan-ukraina-konferencja-w-zabrzu-kwk-guido]]>
]]>http://naszeblogi.pl/47415-kozacka-slawa-wyzwanie-tyranii-moskwy]]>
]]>http://naszeblogi.pl/52337-propaganda-moskwy-stare-lajdactwa-starych-lajdakow]]>
]]>http://naszeblogi.pl/52858-kociol-debalcewski]]>
]]>http://naszeblogi.pl/52387-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-wolnowacha]]>
]]>http://naszeblogi.pl/52406-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-mariupol]]>
]]>http://naszeblogi.pl/52447-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-tortury-i-egzekucje-jencow]]>
]]>http://naszeblogi.pl/52815-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-egzekucje-i-bezczeszczenie-zwlok]]>


Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
]]>https://sites.google.com/site/wolnyczyn]]>
]]>http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn]]>  
]]>http://mariuszcysewski.blogspot.com]]>  
]]>http://www.facebook.com/cysewski1]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.8 (12 głosów)

Komentarze

A czy by nie można tym młodym ludziom z Ukrainy wytłumaczyć, że w Polsce, i to nie tylko starszemu pokoleniu, hasło "Sława Bohaterom", kojarzy się jednoznacznie negatywnie z wciąż nierozliczonymi potwornymi zbrodniami ludobójców z OUN-UPA (przede wszystkim na bezbronnych Polakach).Jestem jak najbardziej za wspieraniem Ukrainy i Ukraińców w walce z iście szatańskim tyranem jakim jest Rosja Putina, jednakże przemycanie czy propagowanie ideologii neobanderowskiej pod hasłami walki o wolność powinno być ścigane z mocy prawa i to natychmiastowo, podobnie jak ma to miejsce w przypadku szerzenia faszyzmu czy nazizmu.    

 

Vote up!
1
Vote down!
-4

jan patmo

#1467226

Nie, nie można by. Nie ma żadnej "ideologii banderowskiej" (co dopiero "neobanderowskiej").

Sława Bohaterom nie jest gramatyczne ;) ale intencje są tu oczywiste. Negatywnie nie kojarzy się nikomu. poza frustratami, agentami itd.

Vote up!
4
Vote down!
0

Mariusz Cysewski

#1467241

usiłująca za wszelką cenę skłócić Polaków z Ukraińcami, to o "neobanderowcach" prawie nikt by nie słyszał.

Vote up!
4
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1467244

Czyli problemu nie ma! Proszę serdecznie to powiedzieć tym, którzy przeżyli ludobójstwo zgotowane głównie Polakom przez ludobójców z OUN-UPA (oraz ich potomkom).

 

Gdy zaś chodzi o prymitywne propagandowo oskarżenia o ruską agenturę każdego, kto tylko domaga się jednoznacznego potępienia tychże zbrodni oraz zdecydowanego reagowania na dzisiejsze przejawy jawnego neobanderyzmu - to ktoś taki sam sobie wystawia "najlepsze z możliwych świadectw"!  

Vote up!
1
Vote down!
-3

jan patmo

#1467247

na Wołyniu w czasie II WŚ przez ukraińskich nacjonalistów inspirowanych przez Soviety a czym innym jest bezwarunkowe poparcie Ukrainy w jej nierównej walce z rosyjskim najeźdźcą. Ukraina i Polska stoją w obliczu śmiertelnego zagrożenia i to wymaga zjednoczenia sił. Słowianie powinni razem stanąć do walki z mongolską dziczą, którą przysyła Putler aby mordowała nas, grabiła i siała zniszczenie. Słowianie należą zresztą do Cywilizacji Zachodniej, stąd ich naturalne dążenie ku Zachodowi, czego turańska i obecnie faszystowska Rosja nie chce zaakceptować.

Vote up!
3
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1467252

Oczywiście że nie ma żadnego problemu. Tak jak go nie ma (powiedzmy) w stosunkach z Niemcami. A już najmniej - czemu mnie to jakoś nie dziwi? ;) - go jest w stosunkach z Rosją.

Na etnicznie polskich putlerków można patrzeć z wielu punktów widzenia. Wspomniałem, że składają się oni głównie z frustratów (czyli durniów), przynajmniej pod względem liczebności. Jednak durniów ktoś nakręca, zakłada im portale, itd. itp.

I widać to gołym okiem. Również w sprawie Wołynia. Gdyby sprawa Wołynia była naturalna i autentyczna, to miałaby rozmiary takie jak pamięć ludobójstwa rosyjskiego albo niemieckiego. A jeśli ma rozmiary większe, to ani naturalna ani autentyczna.

Nie powinien pan podszywać się pod "tych którzy przeżyli ludobójstwo" na Wołyniu, bo oni żyją i mówią swoim głosem, choćby tu: http://naszeblogi.pl/52622-apel-polakow-na-ukrainie

Vote up!
2
Vote down!
0

Mariusz Cysewski

#1467258

Dziękuję za  historyczną "panoramę", z tym jednakże drobnym zastrzeżeniem, że nie odbierałbym Ukraińcom wyjatkowych zdolności do ludobójczej eksterminacji, zwłaszcza Polaków, począwszy już od początku napaści sowieckiej na Polskę. Ukraińscy nacjonaliści (i nie tylko) po prostu świetnie się wpasowali w ludobójcze programy szwabsko-ruskiego "duetu". 

Poparcie dla Ukrainy i jej dążeń wolnościowych - TAK! Natomiast bezkrytycznym ukrainofilom, którzy pod płaszczykiem wolnościowych dążeń Ukrainy i Ukraińców usiłują rozwodnić odpowiedzialność OUN-UPA z ludobójstwo - zdecydowane NIE! Żadnego "sława gierojom" (czytaj upowskim ludobójcom), żadnych pomników Bandery i innych upowskich ludobójców gdziekolwiek na świecie i zero pobłażania dla propagowania tej zbrodniczej ideologii.  

 

   

Vote up!
0
Vote down!
-2

jan patmo

#1467259

Nie sądzę. Nie będzie pan mówił ludziom, co mają robić. Ani tym co stawiają pomniki w swoim kraju, ani nawet tym, co sławią bohaterów w Katowicach.

Vote up!
2
Vote down!
0

Mariusz Cysewski

#1467264

W odróżnienu od zbrodni niemieckich, rozliczanie zbrodni komunistycznych jest na etapie poczatkowym, natomiast rozliczanie ludobójtwa OUN-UPA dopiero jest w powijakach.  

Vote up!
0
Vote down!
-1

jan patmo

#1467261

Sądząc po takim "wybiórczym" pana  osądzie, pozostaje mi zatem życzyć sukcesów w walce z wiatrakami! No bo chyba w świetle tego co nieco wyżej pan napisał, nie traktuje pan poważnie swojego czynu!

Vote up!
0
Vote down!
-1

jan patmo

#1467276