Godzina W w Katowicach! Wyrzucamy Sowietów!

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj

10 lipca b.r. środowiska patriotyczne zorganizowały uroczyste usunięcie pomnika rosyjskich zbrodniarzy wojennych w Katowicach na pl. Wolności. Broniąc interesów swych panów, rząd najezdniczy od lat uniemożliwia demontaż pomnika zbrodniarzy. Również tym razem nasłał oddziały pseudopolicji i tajniaków z zadaniem obrony pomnika. Zebrani zaczęli protestować przeciw bezprawiu i uciekając się do biernego oporu udokumentowali po raz kolejny, że to Rosja jest rzeczywistym właścicielem tak rządu, jak i jego policji wszystkich rodzajów: jawnych, tajnych itd.
Za odmowę wykonywania poleceń Rosjanie zatrzymali (alfabetycznie): Mariusza Cysewskiego (dziennikarza, redaktora pisma „Wolny Czyn” KPN Obszaru V), Pawła Daniłowicza (studenta Politechniki w Gliwicach, który nieopatrznie telefonem filmował zatrzymania), Zygmunta Miernika (NSZZ Solidarność) słynnego z „protestów tortowych”, Adama Słomkę (b. posła, Przewodniczącego KPN-OP). Funkcjonariusze rosyjscy dusili do nieprzytomności Adama Słomkę, którego z placu Wolności zabrało pogotowie, a na komisariacie ciężko pobili Zygmunta Miernika (wyłamany bark). Rosjanie bili też dziennikarzy i przypadkowe osoby gdy te nagrywały ich przestępstwa np. telefonami komórkowymi a oddzieliły się od grupy; tak właśnie napadnięty i rzucony na ziemię został Paweł Daniłowicz, student który przypadkiem trafił na plac Wolności, emerytowany górnik Andrzej Rank i Anna Przekupień, dziennikarka która filmowała tajniaków (na szczęście wyrwała się i uciekła).
Taktyka wyłapywania pojedynczo uczestników demonstracji patriotycznej sprawia, że być może nie o wszystkich poszkodowanych wiemy. Dlatego apelujemy o zgłaszanie się poszkodowanych do KPN-OP, Solidarności Walczącej, Solidarni 2010 i innych organizacji uczestniczących w proteście.
Wzywamy policję i wojsko by przeszły na stronę narodu.
Dziękujemy zakładowym komisjom Solidarności regionu za ogłoszenie gotowości strajkowej w obronie represjonowanych.A pod tym adresem:
https://sites.google.com/site/wolnyczyn/aktualnosci/zygmunt-miernik-pobity-przez-policje-rosyjska-w-katowicach---zdjecia
zdjęcia Zygmunta Miernika po zwolnieniu z komendy policji. Plamy na koszuli to krew

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://naszeblogi.pl/blog/3329
http://mariuszcysewski.blogspot.com

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Faktycznie to w Katowicach,nic się nie zmieniło od 40 lat,
dalej ZOMO,POkazuje jak z miłością rozmawia się z obywatelami.

Kto nie z nami, tego pałami.
I do suki,i jedziesz z nami.
A na komendzie,zaraz do dołka.
POtem POwiedzom,żeś spadł ze stołka.
A twoje ciało,podobne do fiołka.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369470

4 śpiochów.
Postanowienie sądu już jest, że ma być rozebrany.

Nie wszystkich sędziów udało się Tuskowi rozgrzać, a marszałka Kopacz to się chyba zapłacze na śmierć, ona tak broni zawsze wszystkich symboli komuchów.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#369488

ten nieborak z kilofem naruszający coś, co prawnie ma być usunięte.Wideo pokazało co było,teraz po cichutku zadziałają sądy i kto nie ma zaplecza przepadnie. Nadal będziemy walczyć o byle mnie to nie spotkało!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369495

"Ten nieborak" to ja ;-))
A jakie konsekwencje? Zostałem zatrzymany, ale wypuszczony szybko (ok. 21.30). Dostałem zarzuty (znieważenie pomnika armii radzieckiej i bodajże napaść na policjantów). Za ten pomnik pójdę do więzienia za ten pomnik chętnie. Ale myślę, że do procesu może nawet nie dojść; wszyscy widzą że to państwo się rozpada - przez co każdy, w tym większość prokuratorów, boi się odrodzenia Polski. Pozdrawiam Mariusz Cysewski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Mariusz Cysewski

#369985

pisz jak długo możesz,znając ten kraj posiedzisz i nikt się nie upomni.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369990