Tusk z nędzy pozwolił się synowi prostytuować

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Gadowski „Wątkiem służb specjalnych powinna zająć się komisja śledcza do spraw Amber Gold?
Nad tym poważnie powinna się zastanowić sejmowa komisja do spraw służb specjalnych. Dlaczego niektóre tropy wiodły wprost do Agencji Wywiadu za czasów pana generała Huni? Dlaczego służby wykazywały taką bezczynność w informowaniu o tym, że to jest afera? Jeżeli polski rząd nie reagował na informacje o aferze, można uznać, że był częścią tej machiny przestępczej. Skoro w świetle prawa, wykupując reklamy w mediach za miliony złotych działała organizacja przestępcza, to znaczy, że miała przyzwolenie. Najbardziej bulwersujące w tej sprawie jest to, że ordynarna piramida finansowa działała ze wsparciem rządzącego Polską establishmentu. To nie kto inny jak pan prezydent Gdańska Paweł Adamowicz i inni działacze Platformy Obywatelskiej ciągnęli jak burłacy na Wołdze samolot OLT Express, co zostało upamiętnione na słynnym zdjęciu.”...(źródło)(link is external)

wPolityce.pl: Jak Pan ocenia dzisiejsze wystąpienie Michała Tuska przed komisją śledczą badającą sprawę Amber Gold?Janusz Szewczak (PiS): Myślę, że jesteśmy jeszcze przed najciekawszymi momentami. Mnie zawsze zastanawiał ten wątek służb. Przecież istniały w Polsce jakieś służby, czy one na Wybrzeżu nie działały? Nie wiedziały, że syn premiera współpracuje z tym hochsztaplerem?
Michał Tusk przyznał, że razem z Donaldem Tuskiem wiedzieli o tym, że Amber Gold może być „lipą”.Jeśli wiedzieli, to kto im taka wiedzę dostarczył? Z gazety wiedzieli, z telewizji, czy też jednak od jakichś służb? A jeśli od służb, to na jakiej zasadzie wszedł w posiadanie tej wiedzy syn pana premiera? To jest oczywiście początek wchodzenia w sedno tej sprawy.”...(źródło )(link is external)

---------------
Ważne
http://naszeblogi.pl/49806-kto-zadluzona-nedzarke-kopacz-zrobil-premierem-polski
http://naszeblogi.pl/47013-czlowiek-merkel-donald-tusk-o-nobliwym-przydomku-szmata
..”A co Kaczyński myśli o Tusku? „...”Jarosław przez lata nim gardził,mówił, że to chłoptaś, nie polityk. Powtarzał, że w latach 80., gdy jego żona z synkiem gnieździła się w akademiku, on przepuszczał pieniądze z kolegami na imprezach. Po upadku komuny to samo: balangi, alkohol, piłeczka. ...( http://naszeblogi.pl/37650-kwasniewski-po-wygraniu-wyborow-kaczynski-posadzi-tuska )
--------
Ten kto miał papiery na Tuska ten rządził Polska. I to byli nie tylko Niemcy. Bo nie można inaczej wytłumaczyć bezsilności Tuska , który wiedział ,że przestępcy biorą jego syna na zakładnika. Druga sprawa to fakt ,że Tusk to lowelas i łajza ,która myślała nie o rodzinie , ale o imprezach, balangach, trawce, wódeczce.
Skutkiem tego było zostawienie syna na ekonomiczną pastwę losu . Chłopak chciał kupić dom, zadba co rodzinę, a tego się nie dało zrobić z ochłapów,które rzucał mu Michnik. Tatuś nie miał jak pomóc synowi to ten sprostytuował się i zaczął zarabiać pieniądze na wysługiwaniu się „ lipie „
Coś musiało nie grać pomiędzy Tuskiem, a jego synem , bo Tusk nie pomógł mu w polityce. Fucha w Brukseli by go ustawiła na całe życie .W odróżnieniu od Tuska takich skrupułów niema na przykład Czarnecki i wielu innych polityków PIS . Dzieci , żony, synowie , byłe żony przyzwoicie zarabiają na polityce.
Sprawę nepotyzmu Pis i tworzenia nowej polskiej elity, szlachty smoleńskiej wstępnie kiedyś omawiałem. Zjawisko to , te działania robione z premedytacją uważam z punktu widzenia interesów Polski jako korzystne. W innym wypadku będą Polską rządzić dzieci resortowe.
Kopacz obejmując fuchę premiera miała kilkaset tysięcy długu . Tusk był dziadem, a jeśli nawet miał jakieś lewe pieniądze, to bał się je dać poczciwemu synowi . Młody Tusk nie jest takim bezczelnym, cynicznym typem jak Nowak i reszta ferajny z Platformy.
Trzeba skończyć z poniżającą Polskę sytuacją w której wynagrodzenie premiera, posła ,prezydenta robią z nich żebraków. Proszę zobaczyć jak nobliwie wyglądają taki Czarnecki czy Saryusz Wolski. Obaj europosłowie. A na jaka zaniedbana biedną wiejska babcię wygląda Kopacz. Czarneckiego stać było na to, aby jego bezrobotny syn nie skalał się żadną pracą przez chyba półtora roku, dopóki nie został posłem na Sejm Rzeczpospolitej. Tusk jako premier, który przy Czarneckim był jeśli chodzi o wynagrodzenie biedakiem nie mógł sobie na to pozwolić.

Tusk później, aby się ekonomiczni odkuć w Brukseli tanio sprzedał Merkel interesy Polski. Chyba nie bez powodu Saryusz Wolski nadal mu szlachetny przydomek „ Szmata „ a Brudziński „ niemieckie popychle”

Skończmy z tym dziadowaniem na honorze Rzeczpospolitej i zróbmy z posłów i przywódców Rzeczpospolitej prawdziwych panów. Niech prezentują się godnie, tak jak utuczeni na brukselskim żołdzie Czarnecki, czy Saryusz Wolski. Garnitury, okulary, luz, wielkopańskie maniery Przestańmy rzucać posłom ochłapy.

Marek Mojsiewicz
film Jacek Bartosiak - Istnienie Trójmorza jest korzystne dla USA
film Dr Jerzy Targalski - mówi jak jest czyli "ujawnia" Resortowe Dzieci

Jeszcze chwila i powieść Pas Kuipera będzie wydana. http://paskuipera.pl/index.html(link is external)
Cena za pierwsza część powieści będzie wynosiła 35 złotych. Dla tych, którzy zdecydują się na jej zakup teraz , przed premierą cena wynosi 29 złotych. W tym wypadku też proszę wysłanie na adres emailowy ksiazka@paskuipera.pl(link sends e-mail))(link sends e-mail)nazwy skrzynki na którą ma zostać wysłana powieść. Osoby te otrzymają książkę w pierwszej kolejności.
Wpłaty proszę kierować na konto Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 87 7999 9995 0651 6233 3004 0001

osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie Facebooka ( link tutaj(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)0 Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści Pas Kuipera”
Rozdział drugi . Rozdział trzeci
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
Dobre złego początki „ 2 Na końcu którego będzie o boginiKali3 Nienależynerwosolu pić na oko 4 O rzeźbie NiosącegoŚwiatło 5 Impreza u Starskiego „ 6 Tych filmów już się oglądać nie da 7.Mutant 8 Anne Vanderbilt „ 9 Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska((link is external)(link is external)(link is external)(link is external)
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)