Michalkiewicz o Dudzie walczącym z V kolumną Michnika

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Michalkiewicz „ Obóz zdrady narodowej nie odpuści Dudzie”...”Pomysł powołania przez prezydenta dudę specjalnej komisji dbającej o dobre imię polski, jest dobry, na początku mogłyby bronić naszej Ojczyzny przed Adamem Michnikiem, który jest przywódcą piątej kolumny w Polsce. Mam nadzieję, że do żyję chwili, kiedy naczelny GW zostanie wyciągnięty za fraki i wywalony z Polski  „...”Prezydent ma dwa samodzielne uprawnienia, to jest inicjatywa ustawodawcza oraz prawo weta, ale również one pozostają zależne od woli większości parlamentarnej. Obóz zdrady i zaprzaństwa, czyli PO i Gazeta Wyborcza nie zejdzie z wojennej ścieżki. Zobaczymy jaki będzie wynik tej wojny bo, im bliżej będzie do wyborów tym ta wojna się zaostrzy  „...”Zdaniem redaktora Michalkiewicza trwa w Polsce wojna z siłami bezpieczniackimi, która przejęły władzę w chwili wprowadzenia stanu wojennego i do tej pory nie chce jej oddać - Platforma Obywatelska, została wyznaczona na pierwszy oddział szturmowy w tej wojnie, wystawiony przez bezpieczniacką soldateskę „...(źródło )

Niesłychane! „Życzenia” gazety Michnika dla prezydenta Dudy. „Życzę, by umiał Pan szanować mądrzejszych od siebie””....”Życzę prezydentowi Dudzie, by umiał szanować mądrzejszych od siebie, umiał kierować się zdrowym rozsądkiem, a nie strachem przed mentorami z PiS-u „ „...(więcej )

Prof. Nowak: „Obawiam się, że w stosunku do prezydenta Dudy rozwinięty zostanie przemysł pogardy”. Symptomy już widać..”...”Obawiam się , że w stosunku do prezydenta Dudy rozwinięty zostanie przemysł pogardy, jak wtedy kiedy prezydentem był Lecha Kaczyński. Jeżeli rzecznik prasowy rządu jeszcze przed zaprzysiężeniem mówi ironicznie, że Andrzej Duda będzie także jego prezydentem, a aktorka Anna Nehrebecka nazywa go [A. Dudę – red.] chłystkiem, nie wróży do dobrze  „...(więcej )

Lawina życzeń dla Michnika „....”Już bez znaku zapytania i niepewności. "Super Express", a wraz z nim szereg polityków składa Adamowi Michnikowi życzenia z okazji narodzenia potomka.67-letni redaktor naczelny "Gazety Wyborczej" został przyłapany przez fotoreporterów tabloidu na spacerze z młodszą kobietą i dziecięcym wózkiem. „...”Niektórzy nie kryli zdziwienia, inni zazdrości. Przytoczmy kilka z małych gratulacyjnych depesz. „....”Widywałem Adama nie tak dawno w towarzystwie młodych kobiet, ale jest to dla mnie ogromna niespodzianka. Życzę młodemu człowiekowi wiele szczęścia i mniej zapracowanego oraz ideologizującego ojca- dodawał Jan Rulewski.A Magdalena Środa dodawała, że już zdążyła Michnikowi pogratulować osobiście. Liczy także, że wraz z Ryszardem Kaliszem będą orędownikami tzw. urlopów tacierzyńskich”..( http://naszeblogi.pl/51942-panteon-obyczajowych-lajdakow-michnik-korwin-mikke-kalisz )

„ Francuska komedia zakazana na Wyspach Brytyjskich i w USA „.....”Francuska komedia „Za jakie grzechy, dobry Boże?” została zakazana w USA i Wielkiej Brytanii, z powodu braku politycznej poprawności. Okazuje się, że mieszkańcy tych anglojęzycznych krajów – zdaniem tamtejszych dystrybutorów – nie chcą się śmiać (albo nie mają do tego prawa?) z Żydów czy Arabów.”...”Polski dystrybutor podkreśla, że „większość angielskojęzycznych recenzji zarzuca filmowi utrwalanie rasistowskich stereotypów, choć reżyser Philippe de Chauveron broni swojego dzieła. Jego zdaniem „Za jakie grzechy, dobry Boże?” przekłuwa balon uprzedzeń pompowany przez coraz popularniejszy we Francji anty-imigrancki Front Narodowy i podkreśla, iż mimo że Francuzi bywają czasem rasistami, to zdrowy rozsądek wygra i w ostatecznym rozrachunku wszyscy - bez względu na kolor skóry czy wyznanie - będą potrafili żyć obok siebie w harmonii.” ...”Francuską komedię polscy widzowie mają okazję oglądać od 14 listopada. Fabuła opowiada o tragedii francuskich burżujów, którzy swe cztery córki wydają za maż za: araba, żyda, chińczyka i murzyna.  „..(więcej ) 

-------

Ważne

Michalkiewicz „ Pomysł powołania przez prezydenta dudę specjalnej komisji dbającej o dobre imię polski, jest dobry, na początku mogłyby bronić naszej Ojczyzny przed Adamem Michnikiem, który jest przywódcą piątej kolumny w Polsce. Mam nadzieję, że do żyję chwili, kiedy naczelny GW zostanie wyciągnięty za fraki i wywalony z Polski

-------- 

Mój komentarz 

Lewactwo to bezwzględna świetnie zorganizowana banda , to de facto kolaboranci i piąta kolumna. Żaden nowoczesna suwerenne państwo nie może sobie pozwolić na istnienie czegoś takiego jak Gazeta Wyborcza. 

Jeżeli w USA należące do lichwiarstwa koncerny filmowe nie dopuściły do dystrybucji komedię francuska , która jest niepoprawna ideologicznie i zagraża ideologii politycznej poprawności ,która jest religia polityczną panującą w USA to chyba taka Gazeta Polska , gdyby w USA miała taką poczytność jak Wyborcza w w Polsce i by opluwała polityczną poprawność, gender , lichwiarstwo,aborcje , Izrael i socjalistyczny system społeczny to by natychmiast została zlikwidowana .

Polacy nie powinni z siebie robić idiotów i powinny bronić swój chrześcijański ład ideologiczny tak jak to robią Niemcy , Izrael, USA, Rosja, Chiny. Po prostu rząd powinien doprowadzić do likwidacji Gazety Wyborczej jak obcej ideologicznej V kolumny .

video Telewizja Republika - Pierwszy telewizyjny wywiad z Prezydentem RP Andrzejem Dudą – 2015-08-07

video Adam Michnik płomiennym szermierzem pokoju - Stanisław Michalkiewicz (Myśląc Ojczyzna 18.02.2015)

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewic z Twitter 

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie Niosącego Światło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.amborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 

 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)