Michnik stawia na Frasyniuka, a Hartmana pognał precz

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Michał Karnowski „No, no. Gazeta Michnika zdaje się skreślać Schetynę i żąda: podporządkuj się Frasyniukowi!”...”W kolejnym najdramatyczniejszym z dramatycznych komentarzy wicenaczelny (a realnie szef) „Gazety Wyborczej” Jarosław Kurski pyta:
Co jeszcze musi się stać, by panowie Schetyna, Petru, KosiniakKamysz, Zandberg, Łoziński, aby panie Nowacka, Mucha, Lubnauer, Lepmart, liderzy PO, Nowoczesnej, PSL, SLD, Razem, KOD-u, prezydenci miast, ruchy kobiece, organizacje zawodowe i obywatelskie zawiązali wreszcie wspólny front wokół jednej sprawy, która ich łączy, a na później odsunęli sprawy, które ich dzielą?I rysuje wizję formuły takiej koalicji:
Niech waszej koalicji patronuje np. Władysław Frasyniuk, który jak w każdej zlepionej zbiorowości musi mieć głos ostateczny, by inicjatywa po tygodniu nie zmieniła się w groteskowy konwent św. Katarzyny.
Dalej publicysta znany ze stwierdzenia w 2011 roku iż
jestem wrogiem PiS i będę go zwalczał ile sił,”..]]>.(źródło)(link is external)]]>

Kogo nie chciał Schetyna, a o kogo walczył Frasyniuk? Wychodzą kolejne kulisy wczorajszego Zamachu Lipcowego”...” Portal wPolityce.pl pisał już o tym, że InicjatywaPL oraz partia Razem nie została wpuszczona na scenę, na której działo się równie dużo. Słyszeliśmy o blokowaniu Ewy Kopacz przez Grzegorza Schetynę, ale była premier nie była jedyną osobą, którą wczoraj blokowano… „...]]>(źródło )(link is external)]]>

Jan Hartman „ Żegnajcie kontrmiesięcznice! Czerwona kartka dla Frasyniuka”....”10 lipca Kaczyński zapunktował. Mimo że na obywatelską kontrmiesięcznicę (czy słowniki odnotowały już nowy wyraz?) przyszło ponad dwa tysiące ludzi, czyli nieco więcej niż na pisowsko-kościelną miesięcznicę. I mimo że na naszej demonstracji wzięło udział wielu ważnych polityków. To, w jaki sposób opozycja zorganizowała swój protest, oraz sam jego przebieg – pokazuje jak na dłoni bezmiar naszej bezradności. Jest naprawdę źle. I jeśli nie znajdą się ludzie zdolni potrząsnąć politykami i zmusić ich do poważnych rozmów, przegramy Polskę, jak pijany ordynat przegrywa w karty swoje grunty. Zawiódł Frasyniuk, zawiódł Kasprzak, zawiedli szefowie partii. „...]]>(źródło)(link is external)]]>

----------
Mój komentarz

Antykaczystowski Pucz to czysta żenada. Śmiesznością popełniają samobójstwo.

Michnik jest już na aucie. Staremu lewakowi powypadały zęby. Jeszcze próbuje kontrolować sytuację, ale wychodzi z tego kabaret. Frasyniuk, bogaty burżuj okrągłostołowy nie nadaj się na przywódcę. Nikt tam się nie nadaję. Kawiorowa lewica. Michnik nie za bardzo już wie co się wokół niego dzieje i coraz mniej się nim w zbieraninie liczą.

Ciekaw jest sprawa Hartmana, członka żydowskiej masonerii, znanego entuzjastę zboczenia zwanego miłością kazirodczą. Ci którzy mają mocne żołądki mogą zaryzykować i zaznajomić się z jego euforycznym opisem zboczonych relacji brata z siostrą ( ]]>http://naszeblogi.pl/49725-hartman-od-palikota-za-kazirodztwo-usuniety-z-uczelni]]> )

Ludzi Hartmana pognano z z centrum wydarzeń groteski zwanej puczem lipcowym. Stetryczały Michnik najwyraźniej broni się. Nie chce oddać rządu dusz młodemu lewackiemu wilkowi , Hartmanowi. Hartman położył kreskę na Frasyniuku pupilu Michnika.

Tu nie chodzi o Frasyniuka. On się nie liczy. Tylko o to, kto będzie trzymał klaunów opozycji na smyczy. Hartman już jest ideologicznym przywódcą, ma rząd dusz LGTB, kazirodców i pedofilów.

Hartman zostanie zrobiony przez siły zewnętrzne nadzorcą lewactwa i agentury wpływu . Nie ma z kim przegrać. I pewnie jego środowisko dostanie wsparcie i programów analityczne i socjotechnicznych koncernów Google, Facebooka, Youtube i inne Dzięki tym narzędziom będzie robił Polakom papkę z mózgu. Każdemu indywidualnie. Na tym polu będzie się rozgrywać przyszła ideologiczna i polityczna wojna o rząd dusz Polaków

Film Edukacja w Niemczech porażający obraz upadku Zachodu
film 08. Wichu - Kiedy Zachód Słońca
film KRZYSZTOF KAROŃ.Kościół Katolicki przeciw niewolnictwu - wiedza zakazana.

Marek Mojsiewicz

Zapraszam do subskrypcji mojego bloga ]]>( tutaj ) (link is external)]]>
Zapraszam do odwiedzenia strony ]]>„ Różne Takie „ (link is external)]]>
Zapraszam do odwiedzenia strony powieści ]]>„Pas Kuipera” (link is external)]]>
Kupno ebooka ' Pas Kuipera” w formie przedpłaty w cenie 29 zł Wpłaty proszę kierować na konto Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 87 7999 9995 0651 6233 3004 0001 wraz z e-mailem na którym ma być wyłana

Darowizny na rzecz bloga Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
]]>]]>]]>Dobre złego początki „ ]]>2 ]]>Na końcu którego będzie o bogini]]>]]>Kali]]>]]>]]>3 ]]>]]>]]>Nie]]>]]>należy]]>]]>nerwosolu pić na oko ]]>4 ]]>]]>]]>O ]]>]]>rzeźbie ]]>]]>Niosącego]]>]]>Światło ]]>5 ]]>]]>]]>Impreza ]]>]]>u ]]>]]>Starskiego „ ]]>6 ]]>]]>]]>Tych filmów już się oglądać nie da ]]>]]>]]>7.]]>]]>]]>Mutant ]]>]]>]]>8 ]]>]]>]]>Anne Vanderbilt „]]> 9 ]]>]]>]]>Fenotyp rozszerzony.lamborghini„]]> 10. ]]>]]>]]>Spisek w służbach specjalnych „11.]]> ]]>Marzenia ]]>]]>ministra o]]>]]>łapówkach „]]> 12. ]]>]]>]]>Niemierz i kontakt z cybernetyką „]]> ]]>13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „]]> 14 ” ]]>Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (4 głosy)

Komentarze

Boże daj takiego "lidera".

Vote up!
2
Vote down!
0

Traczew

#1544443

Jako, ze - parafrazujac Sztaudyngera - kazda jej pozycja to juz opozycja.

Vote up!
4
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1544444