Lewactwo poniża Dudę. Z córki robi wulgarną ikonę seksu

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

„Kinga Duda w CKM! Seksowniejsza od Dody!...”córka prezydenta Andrzeja Dudy znalazła się w rankingu 50 najseksowniejszych Polek 2016 roku. Kinga Duda w polu pozostawiła takie symbole seksu jak Dorota "Doda" Rabczewska, Marta Żmuda Trzebiatowska czy Dominika "Wodzianka" Zasiewska. „...” Najciekawszym tematem okazało się zestawienie 50 najseksowniejszych Polek 2016 roku. W rankingu bardzo wysoko znalazła Kinga Duda. Córka prezydenta Andrzeja Dudy zajęła 5. miejsce!  „...”studentka, imprezowiczka z najmodniejszych warszawskich klubów, posiadaczka fenomenalnych nóg - tak o córce Andrzeja Dudy napisał magazyn dla mężczyzn. „...(źródło )

„O używaniu Janusza Palikota przeciw śp. Lechowi Kaczyńskiemu, tak by – jak mówił sam poseł z Lublina – „zniszczyć fundamenty godnościowe tej prezydentury”. (http://naszeblogi.pl/56445-michnik-o-niszczeniu-podstaw-godnosciowych-prezydentury-dudy

Brat Agaty Dudy o prezydencie: jestem rozczarowany”..”"Nie zdziwię się, jeśli prezydent Duda stanie przed Trybunałem Stanu" .”Uważałem, że to jest samodzielny, racjonalnie myślący człowiek - powiedział o swoim szwagrze, prezydencie Andrzeju Dudzie, poeta Jakub Kornhauser. - Chciałbym, żeby rządzący pamiętali, że wybrała ich niewielka część społeczeństwa, a nie "suweren", jak lubią podkreślać – dodał."...”Krakowski poeta i literaturoznawca Jakub Kornhauser, prywatnie brat Agaty Kornhauser-Dudy, w wywiadzie opublikowanym w czwartkowej "Gazecie Wyborczej" ocenił prezydenturę szwagra - Andrzeja Dudy."...”"Nie zdziwię się, jeśli prezydent Duda stanie przed Trybunałem Stanu"....”Zapytany o to, czy chodzi na demonstracje Komitetu Obrony Demokracji, wyznał, że był na dwóch pierwszych w Krakowie, gdyż uważa, że "to, co robi PiS z Trybunałem Konstytucyjnym, to łamanie konstytucji". - Nie zdziwię się, jeśli prezydent Duda stanie za to przed Trybunałem Stanu - stwierdził Kornhauser."...”Jestem rozczarowany jego prezydenturą. Uważałem, że to jest samodzielny, racjonalnie myślący człowiek. Poglądy ma konserwatywne, ale nie zamordystyczne, wydawał mi się zawsze przedstawicielem katolicyzmu otwartego. Sądziłem, że będzie w stanie jako prezydent, który ma poważną legitymację społeczną, postawić na swoim. Ale z drugiej strony szczerze mu współczuję, bo widzę, jak on się męczy. Mam wrażenie, że został ubrany w buty, w których nie chciał się znaleźć - ocenił. Poeta wyznał również, że nie głosował na szwagra podczas ostatnich wyborów prezydenckich "z wielu powodów". - Najważniejszy jest taki, że nie chciałem, żeby moja siostra wyjechała z Krakowa, bo wiem, jak kocha Kraków, swoją pracę w szkole, i jak obco się czuje w Warszawie – tłumaczył."...'Poeta wyznał również, że ani z siostrą, ani ze szwagrem o polityce nie rozmawiają. - Szwagra widzę dwa razy w roku. Nigdy nie rozmawiałem z nim o polityce. Z siostrą akurat niedawno się widziałem, była u rodziców. Ale ona zawsze opowiada o rzeczach niezwiązanych z polityką – powiedział."...”Związki rodzinne są drugorzędne, gdy mówimy o dobru wspólnym"...”iby dlaczego? Rodzice zawsze uczyli mnie, że należy być uczciwym wobec siebie i innych. Związki rodzinne są drugorzędne, gdy mówimy o dobru wspólnym, demokracji, prawach człowieka. Chciałbym, żeby rządzący pamiętali, że wybrała ich niewielka część społeczeństwa, a nie "suweren", jak lubią podkreślać. Natomiast teraz odpowiadają przed wszystkimi obywatelami, a nie tylko przed swoim elektoratem. Dlatego każdy człowiek, niezależnie od poglądów, wyznania, orientacji seksualnej i tego, czy jeździ na rowerze, czy nie, powinien czuć się w Polsce jednakowo dobrze – wyjaśnił” ...(więcej )

Prawica wściekła. Wszystko przez nagrodę dla Jakuba Kornhausera, szwagra Andrzeja Dudy”..”Tyle że prawicowi publicyści zauważyli tylko wypowiedź o „rozczarowaniu prezydenturą” Andrzeja Dudy. Ich zdaniem nagroda powędrowała do rąk Kornhausera nie ze względu na poziom jego twórczości, a właśnie z powodu tego, że na łamach dodatku do „Wyborczej” odciął się od działań szwagra. Niektórzy wręcz posuwali się do insynuacji, że brat pierwszej damy zrobił to z premedytacją, bo oprócz splendoru nagroda im. Wisławy Szymborskiej to także zastrzyk finansowy w wysokości 100 tys. zł. „..(źródło )

Kinga Duda SEKSOWNIEJSZA od Dody i Krupy!”...”Koniec ze sztucznością, powiększanymi piersiami i nienaturalnie wydętymi ustami! Mężczyźni cenią naturalność! Według najnowszego rankingu skromna Kinga Duda (21 l.) jest seksowniejsza od dotychczasowych seksbomb Joanny Krupy (37 l.) i Dody (32 l.)! „..(źródło )

Co to jest molestowanie seksualne?Molestowanie seksualne to każde nieakceptowane zachowanie, którego celem jest poniżenie lub naruszenie godności drugiej osoby odnoszące się do jej płci lub mające charakter seksualny. Może dochodzić do niego wśród osób każdej orientacji seksualnej. O molestowaniu mówimy wtedy, gdy osoba molestowana wyraża swój sprzeciw wobec takiego zachowania, nie godzi się na nie. Bardzo ważne więc, by w takich sytuacjach wyraźnie komunikować swój sprzeciw. Molestowanie często łączy się z poczuciem władzy wobec drugiej osoby (przełożony wobec pracownika, wychowawca wobec ucznia, rodzic wobec dziecka, starszy nastolatek wobec młodszego).Molestowanie może mieć różny charakter:

- słowny – dręczenie psychiczne, dwuznaczne propozycje, pseudo-żarty, „końskie zaloty”, naśmiewanie się, opowiadanie anegdot o życiu seksualnym.

- fizyczny – dotykanie różnych części ciała, niechciane pocałunki, przytulenia, wykonywanie ruchów seksualnych, gwałt.

- może być związane ze zmuszaniem do oglądania pornografii albo łączyć się z szantażem „dam ci coś, jeżeli ty...”.Ofiarami molestowania seksualnego padają najczęściej kobiety: w domu, szkole, pracy, na ulicy. Ważne, by nie bagatelizować sytuacji, które sprawiają, że czujemy się niekomfortowo. Nie należy tłumaczyć sobie nachalności jako żart lub flirt i usprawiedliwiać osoby, która molestuje. Ofiara często czuje, że w jakiś sposób sprowokowała agresora, a to nie ma żadnego znaczenia: nie liczy się to, jak ktoś wygląda, w co jest ubrany. Nie można maskować strachu śmiechem lub przyzwalać na takie zachowania, bo niepostawienie granicy prowadzi tylko do gorszych sytuacji. Niestety, w Polsce nadal często zrzuca się winę na kobiety i zamiast chronić ofiarę – dodatkowo się ją potępia! Molestowanie zawsze należy zgłaszać (rodzicom, nauczycielom, policji) i koniecznie nie dać się zastraszyć agresorowi. „...(źródło ) 

"Polakożerca" - tak w "Newsweeku" opisano teścia Andrzeja Dudy, znanego poetę i krytyka literackiego prof. Juliana Kornhausera. Powód? Jego żydowskie pochodzenie. „...”W najnowszej publikacji w tygodniku Tomasza Lisa autorzy grają antysemicką nutą. W artykule "Duda gracz" Michała Krzymowskiego i Anny Szulc w negatywnym kontekście przedstawia się pochodzenie teścia kandydata PiS na prezydenta, Andrzeja Dudy „...” Przy okazji jako zarzut stawia się również fakt jego członkostwa w... Unii Wolności 14 lat temu. Zacytujmy kluczowy fragment w całości:Dlaczego akurat Unia Wolności? Czyżby wpływ na ówczesne polityczne wybory Andrzeja Dudy miał jego teść, znany poeta i krytyk literacki prof. Julian Kornhauser? W 1994 r. Duda ożenił się z jego córką Agatą.Julian Kornhauser, z pochodzenia Żyd, w jednym ze swoich wierszy rozliczał się z Polakami biorącymi udział w pogromie kieleckim, za co przez prawicowców został okrzyknięty polakożercą” ...(więcej )

Spółka Ringer Axel Springer Polska (kraj: Niemcy)”..” Spóółka Ringer Axel Springer Polska to jeden z największych wydawców prasy w Polsce. W 2010 roku spółka jest częścią międzynarodowej spółki mediowej Ringier Axel Springer Media AG z siedzibą z Zurychu. Właścicielami koncernu są niemiecki koncern mediowy Axel Springer SE (50 proc. udziałów) oraz szwajcarska spółka mediowa Ringier AG (także 50 proc. udziałów). Nie tak dawno, bo w lipcu bieżącego roku, polska spółka wydawnicza działająca od 1993 roku przekazała Ringier Axel Springer Polska sp. z o. o. przekazała dystrybucję swoich tytułów i wydań specjalnych. Jaka jest więc łączna lista niemieckich redakcji piszących dla Polaków w Polsce?

Prasa

„On i Styl”/”Ona i Styl” (miesięcznik dla Marko Cash & Carry),

Auto Świat,

Auto Świat 4×4,

Auto Świat Auta Używane Katalog,

Auto Świat Classic,

Auto Świat Poradnik,

CKM,

Co słychać? (miesięcznik dla pracowników PTC),

Cosmopolitan,

Esquire,

Fakt,

Fakt Gwiazdy,

Fakt TV,

Fakt zdrowie,

Forbes,

Hot Moda & Shopping,

Joy,

Komputer Świat,

Komputer Świat Niezbędnik,

Magazyny,

Newsweek,

Newsweek Historia,

Pierwszy Milion,

Playboy Polska,

Przegląd Sportowy,

Puls Intercity (magazyn pracowników PKP Intercity),

Rossnę! (kwartalnik parentingowy dla sieci Rossmann),

segment Custom Publishing,

Shape,

Skarb (magazyn lifestylowy dla sieci Rossmann),

Sport,

Szerokiej Drogi (kwartalnik PKN Orlen),

Sztuka dobrego wyboru Dolce Vita (kwartalnik dla Alma Market SA),

Tanie Leki (dwumiesięcznik dla sieci Apteka i Partnerzy),

T-Mobile-trendy.pl (portal internetowy dla PTC),

TopGear,

Voyage,

Portale

kozaczek.pl,

milionkobiet.pl,

Nk.pl,

Onet.pl,

Skapiec.pl.”..(źródło )

Filip Memches „Świat według gadzinówki „Niemcy już w czasie wojny doskonale zdawali sobie sprawę z opiniotwórczej roli mediów. Stąd u nich taka dbałość o różnorodność prasy„...” Przeciwbólowe środki perswazji. Co z tego wszystkiego wynika? Niemcy świetnie zdawali sobie sprawę z opiniotwórczej roli mediów. Bo media to bądź co bądź czwarta, nie byle jaka, władza. Kiedy przeglądamy się w nich jak w lustrze, one nad nami panują. Mogą nasze poczucie wartości czy godności zarówno zawyżać, jak i zaniżać. Mogą nasze potrzeby czy nasze kompleksy rozgrywać. Mogą to robić dziś, jak mogły ponad pół wieku temu.”.....”Tymczasem nie możemy zapominać, że skuteczny podbój to nie tylko brutalna przemoc, lecz i miękkie, wręcz przeciwbólowe, środki perswazji. Od zniewolenia fizycznego groźniejsze pozostaje zniewolenie duchowe. „..Okupacja hitlerowska utrwaliła się w polskiej pamięci zbiorowej jako jeden wielki koszmar. To oczywiście truizm. Chociaż nie dla kogoś, kto czerpałby wiedzę na ten temat z ówczesnych źródeł. W tym przypadku chodzi o tak zwane gadzinówki, czyli polskojęzyczne tytuły wydawane w Generalnej Guberni z upoważnienia jej władz „...(więcej)

---------

Ważne

http://naszeblogi.pl/62387-macki-sorosa-i-michnika-dosiegly-rodziny-prezydenta-dudy

Co to jest molestowanie seksualne?Molestowanie seksualne to każde nieakceptowane zachowanie, którego celem jest poniżenie lub naruszenie godności drugiej osoby odnoszące się do jej płci lub mające charakter seksualny. Może dochodzić do niego wśród osób każdej orientacji seksualnej. O molestowaniu mówimy wtedy, gdy osoba molestowana wyraża swój sprzeciw wobec takiego zachowania, nie godzi się na nie. Bardzo ważne więc, by w takich sytuacjach wyraźnie komunikować swój sprzeciw. Molestowanie często łączy się z poczuciem władzy wobec drugiej osoby (przełożony wobec pracownika, wychowawca wobec ucznia, rodzic wobec dziecka, starszy nastolatek wobec młodszego).Molestowanie może mieć różny charakter:

- słowny – dręczenie psychiczne, dwuznaczne propozycje, pseudo-żarty, „końskie zaloty”, naśmiewanie się, opowiadanie anegdot o życiu seksualnym.

- fizyczny – dotykanie różnych części ciała, niechciane pocałunki, przytulenia, wykonywanie ruchów seksualnych, gwałt.

- może być związane ze zmuszaniem do oglądania pornografii albo łączyć się z szantażem „dam ci coś, jeżeli ty...”.Ofiarami molestowania seksualnego padają najczęściej kobiety: w domu, szkole, pracy, na ulicy. Ważne, by nie bagatelizować sytuacji, które sprawiają, że czujemy się niekomfortowo. Nie należy tłumaczyć sobie nachalności jako żart lub flirt i usprawiedliwiać osoby, która molestuje. Ofiara często czuje, że w jakiś sposób sprowokowała agresora, a to nie ma żadnego znaczenia: nie liczy się to, jak ktoś wygląda, w co jest ubrany. Nie można maskować strachu śmiechem lub przyzwalać na takie zachowania, bo niepostawienie granicy prowadzi tylko do gorszych sytuacji. Niestety, w Polsce nadal często zrzuca się winę na kobiety i zamiast chronić ofiarę – dodatkowo się ją potępia! Molestowanie zawsze należy zgłaszać (rodzicom, nauczycielom, policji) i koniecznie nie dać się zastraszyć agresorowi. „...(źródło ) 

--------

Mój komentarz

Lewackie gadzinówki dokonują publicznego seksualnego molestowania młodziutkiej Polki . Podżegają innych, aby również ją natle seksualnym  prześladowali i poniżali  Bezkarnie .Za tym wszystkim nimi stoją Niemcy. To oni są właścicielem CKM, niemieckiej pornograficznej gadzinówki  Bezkarnie

Celem jest zniszczenie podstaw godnościowych prezydentury Andrzeja Dudy , tak jak kiedyś próbował to zrobić Tusk z Palikotem z prezydenturą Lecha Kaczyńskiego .  

Niemcy i lewactwo pod wodzą Michnika i Sorosa  rzuciło  się niczym wygłodniałe szczury na rodzinę prezydenta Dudy. Najpierw stoma tysiącami złotych i obietnica rozgłosu sprostytuowali szwagra Dudy, teraz rozpoczęły poniżanie jego córki Kingi. Bezwzględne lewactwo, zdegenerowane z samej definicji poniża córkę prezydenta i samego Dudę przedstawiając Kinge Dudę jak rzecz , jako obiekt seksualny. W sposób wulgarny zestawi a się jej walory fizyczne ze zdegenerowanymi obyczajowo celebrytkami. W sposób stanowiący szczyt chamstwa jakich mało prostak lewacki ,niczym jakiś żul, czy sutener opisuje swoje wrażenia na temat jej ciała . Ci dranie ,cała ta żulia lewacka ma za cel odrzeć Kingę Dudę z godności      

Hołotę lewacką trzeba wziąć za pysk . Bo to prostactwo rozumie tylko język bata. Trzeba skończyć z poniżaniem kobie przez lewaków w Polsce , ze sprowadzaniem ich do roli rzeczy, do wulgarnego obiektu seksualnego. Umieszczenie kobiety w rankingu pornograficznego pisma uwłacza jej godności I o to chodziło takim Michnikom, Sorosom i lewackim pomagierom. Córkę prezydenta Dudy umieszczono w pornograficznym rankingu bez jej zgody. Poniżono ją jako kobietę ,jako Polkę , jako istotę ludzką.

Najwyższy czas zdegermanizować polskie media. Czas na likwidację niemieckich gadzinówek.   

video Grzegorz Braun o Talmudzie i Prawie Chazaka

video Prawdziwy isalm

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz i  na  Twitterze  

Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści „ Pas Kuipera” 

Rozdział drugi Rozdział trzeci 

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „  13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

Jestem zainteresowany współpracą z portalem informacyjnym w zakresie dokonania przeglądu prasy , w tym anglojęzycznej , ewentualnie tłumaczeń z tego języka., tworzenia serwisu informacyjnego Analiz programów i tym podobnych Zainteresowanych proszę o kontakt 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Szanowny Panie. Też kiedyś wierzyłem w ten slogan. Ale on jeswt fałszywy.

Środki masowego przekazu mają taką władzę jak karbowy we dworze. Rozkazują odbiorcom w co mają wierzyć, ale rozkazy nie pochodzą od nich tylko od prawdziwej władzy. Mówi o tym pan Wolniewicz w swoim wykładzie na temat demokracji

Pozdrawiam.

Ps. Pas Kuipera bardzo dobry. Kiedy część czwarta?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1515226

Calkiem poprostu Prezydent RP powinien winowajcow postawic przed sad. Jezeli nie mamy odpowiednich przepisow, to nalezy je stworzyc. Obrazanie Prezydenta, to obrazanie Narodu Polskiego ! Krotka pilka i nie trzeba kombinowac...Juz przyszedl czas na kolejna Bereze Kartuska. Lewactwo o ktorym powyzej mowa poprostu " pod klucz " i spokoj ! Ich zachowanie jest wulgarne, prowokacyjne, niesmaczne i w koncu nie do przyjecia. Dlaczego musimy cos takiego znosic w naszym Panstwie. To przeciez nie sa zadne roznice swiatopogladowe. To zwykle chamstwo i szydzenie w twarz ! Dodajmy, ze to nasze lewactwo ( inaczej niz na "zachodzie " ) wywodzi sie z komunistycznych bandziorow, w wiekszosci rodem z ZSRR, wiec dlaczego tyle lat po wojnie musimy tolerowac te bezustanna wojne, tym razem w innym wydaniu i opakowana w demoSRACJE ?! Powinny zostac stworzone przepisy prawne, ktore za tego typu wulgarne obrazanie Glowy Panstwa umozliwiaja wymierzenie surowej kary. Polacy doskonale potrafia odroznic rezim Komorowskiego, PO-PSL od PiS, czy obecnego Prezydenta.Czym innego bylo natrzasanie sie z glupoty Komorowskiego, Tuska i tej calej zgraji bandziorow i zlodzieji, a czym innym jest obecna sytuacja. Mamy wiekszosc w Sejmie, nalezy wiec sie tym odpowiednio zajac i to natychmiast. Jak nie Zydki nas opluwaja, to znowu lokalne POpluczyny...Kim my wlasciwie jestesmy ???

pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1515270

Od tego są te Dupelki i Prostaczki.

Kornhauser POzazdrościł szwagrowi i za to go nagrodzili?

Cóż, krakoski( nie poprawiać) merkantylizm w czystej POstaci.

 A niech mu ta nagroda na zdrowie pójdzie, rozum moze dołączy z czasem.

 Panna Duda ładna?

 Cieszyć sie trzeba, rozumnie i z taktem ale cieszyć, że rozum i urodę ma po Mamie i Tacie.

 Da Bóg, że zejdzie się z odpowiednim chłopakiem i kraj ucieszy sie ich szczęściem a Para Prezydencka wnukami, gdy pora przyjdzie.

 Niech lewusy kipią ze złości i organizują kolejne akcje typu uwolnić orkę, ekhm... wielorybicę:)

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Brian

#1515303