Manifestacja w obronie polskości Śląska

Obrazek użytkownika LOS_Polski
Kraj

16 lipca w Katowicach odbyła się manifestacja patriotyczna w obronie polskości Śląska. Protest związany był z odbywającym się równolegle tzw. Marszem Autonomii, organizowanym przez separatystyczny Ruch Autonomii Śląska.

Manifestacje w obronie polskości Śląska odbywają się od kilku lat z inicjatywy Ligi Obrony Suwerenności. Przedsięwzięcie cieszy się poparciem lokalnego środowiska patriotycznego. W tym roku w demonstracji wzięli udział przedstawiciele m.in. śląskich klubów „Gazety Polskiej” oraz Solidarnych 2010. Protest rozpoczął się o godz. 11.00 przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego, ulokowanym na Placu Chrobrego. Wygłoszono okolicznościowe przemówienia oraz przedstawiono nasze stanowisko licznie przybyłym mediom. Marsz separatystów z RAŚ, od którego odgradzała nas policja, przeszedł niemal niezauważony z racji niskiej frekwencji. Jak zwykle jednak liczba jego uczestników została zawyżona przez media.

Nasze manifestacje, oprócz wyrażenia sprzeciwu wobec ruchów separatystycznych działających w Polsce, są również świetną okazją do spotkań oraz konsolidacji środowiska patriotycznego. W tym roku na katowickiej pikiecie zebrali się ludzie, dla których dobro Ojczyzny stanowi wartość najwyższą, którzy wbrew przeciwnościom i pogardzie okazywanej ze strony osobników mieniących się patriotami, walczą z zarazą rozsadzającą nasz kraj od środka. Liga Obrony Suwerenności dostrzega prawdziwe zagrożenia dla Polski. Nie dajemy się ogłupić medialnej propagandzie i serwowanym przez polityków głównego nurtu tematom zastępczym. Integralność Państwa Polskiego jest podstawą jego siły, dającą nadzieję na lepszą przyszłość. Przyszłość, która dla państw stawiających na autonomię regionów oraz multikulturalizm rysuje się w ciemnych barwach. Naszym celem była, jest i będzie Wielka Polska, z którą wszyscy obywatele, niezależnie od tego czy są Ślązakami, Kaszubami czy jakąkolwiek inną mniejszością etniczną, czują się nierozerwalnie związani. Wbrew temu co próbowali nam wmówić aktywiści z RAŚ, którzy pojawili się na naszej manifestacji, jest to możliwe, a większość Ślązaków nie ma z separatystami nic wspólnego. Wroga propaganda jednak nadal działa i sączy w umysły, głównie młodych ludzi, jad nienawiści do wszystkiego co polskie. Nie pozwólmy na to. Brońmy polskości Śląska.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Śląsk zamieszkiwany jest przez naszych przodków od kilkudziesięciu tysięcy lat, kiedy północ Polski pokryta była jeszcze lądolodem.

 

Od ponad 2500 lat na Śląsku obecni są przybyli tu okrężną drogą, przez Tocharię, Indie, Persję, Anatolię i Bałkany Kotynowie (Kotan) i Bojowie (Boii, Kambojas) oraz ich elita Kołodzieje (Brahmini-Magowie-Druidzi) i wybrani spośród nich Piastowie.

Piastowie wprowadzają również w Europie Epokę Żelaza, t.zw. kulturę lateńską, a od Kotynów-Kunonów-Hutynów pochodzą nazwy kuźni i hut, czy chociażby Katowic, czy Kunowic.

Dopiero ok. 2000 lat temu pojawiają się Sarmaci, którzy rozstali się z Kołodziejami po zdobyciu Niniwy i powrócili do Europy przez góry Kaukazu.

W latach 200-400 n.e. Śląsk jest pustoszony przez przybyłe z południowej Skandynawii i przemieszczające się wzdłuż Odry ludożercze plemiona zwane przez Greków androphagoi a przez apenińską mafię (Imperium Rzymskie) Vandalami i Herulami. Germańscy ludożercy uciekają przed tureckimi plemionami zabajkalskich Hunów a ok. 500 n.e. na zdecymowanych terenach pojawiają się słowiańskie posiłki, zwane ogólnie Białymi Chorwatami.

 

Ok. 800 n.e. napady androphagów na Kresy Zachodnie (Perkunia, Hercynia, Styria, Karantania, Ostrovica, Lutecia, Związek Wielecki, Biała Serbia, Pomorze Zachodnie, Kopnik, Miśnia, Łużyce - krainy zajęte obecnie przez androphagów i zwane Niemcy i Austria) nasilają się i w połowie XII wieku Śląsk zostaje obsadzony marionetkowym rządem potomków Agnes von Babenberg, wspomaganych przez rzeźnika Mediolanu Fryderyka Rudobrodego i wkrótce oddziałami terrorystycznymi Zakonu NMP, Cystersów i.t.p.

Fryderyk Rudobrody wykrada z Mediolanu przywiezione tam z Carogrodu relikwie Piasta Kaspra z Sawy, wokół których zbudowano katedrę w Kolonii.

 

Nazwa Piastów zostaje podobnie jak ich ziemie (majątki a nawet kości) zawłaszczona i przypisana jako nazwa dziedziczna dynastii potomków Agnes von Babenberg.

Od tej pory Śląsk znajduje się pod ponad 800-letnią okupacją androphagów.

W 1945 roku Śląsk przechodzi pod okupację założonej przez germańsko-żydowsko-tureckie spółki (Parvus, Lenin) organizacji terrorystycznej zwanej związkiem sowieckim.

Okupacja sowiecka trwa już ponad 70 lat.

 

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

 

Jedną z ostatnich prób wzmocnienia germańsko-sowieckiej oligarchii jest koń trojański związany z PO - RAŚ werbujący zwolenników tandetnymi populistycznymi sloganami - od PO różnią się jedynie kolorem krawatów, a ich terminologia nawiązuje do stalinowskich tradycji, cytuję: "Bytom nie stanowi ważnego elementu w strukturach siatki kolonializacyjnej".

Cytat pochodzi ze spotkania z ukraińskimi mieszkańcami miejscowości Bytom zorganizowanego w piastowskim budynku zarządu gminy Rosperk (Rozbark), po uprzednim aresztowaniu, obrabowaniu i torturach potomków Piastow oraz odwiedzinach Szczynukowicza vel Komorowskiego i Buzka (Georg Busseck) w celu sprawdzenia postępu prac nad redagowaną przez miejscową Ukrainkę sowiecką wersją historii Piastowskiego Rosperku (Rozbarku) Spyrów.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pernus

http://pl.wikipedia.org/wiki/Str%C3%B3j_rozbarski

http://www.slaskplus.pl/artykul/3698528,tubycie-w-swiecie-rozbarskich-paciorkow-niejednego-rozanca,2,id,t,sg.html

http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/prezydent-bronislaw-komorowski-w-bytomiu-zdjecia-wideo,1870963,artgal,t,id,tm.html

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

http://sbb-music.jimdo.com

#1516663

Dzięki serdeczne LOS za ten b. pożyteczny wpis, pozwalający mieć wgląd w dzisiejsze zmaganie o zdrowy patriotyzm na Piastowskim Śląsku. Plac króla Bolesława Chrobrego i pomnik poświęcony Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu to znakomicie dobrane miejsce, by krzewić patriotyzm i pielęgnować najlepsze tradycje polskości Śląska. Trzeba zgłębiać bogactwo Śląska i ludzi ze Śląska, te wspaniałe tradycje, kulturę śląską, bo to jest jakże barwne, nasze narodowe dziedzictwo. Mu tu nic nie musimu wymyślać, ani tym bardziej na kimkolwiek wymuszać, my tu na Śląsku po prostu jesteśmy u siebie. I to jest najpiękniejsze!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1516670