35. rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Obrazek użytkownika LOS_Polski
Kraj

13. grudnia przypada 35. rocznica wprowadzenia stanu wojennego. System komunistyczny pokazał 35 lat temu swoje prawdziwe oblicze. Terror i pogarda dla społeczeństwa, to były podstawowe sposoby zniewolenia Narodu Polskiego, pragnącego wolności i godnego życia. W wyniku tego haniebnego aktu przemocy, łamiącego nawet zasady ówczesnej konstytucji, życie straciło wiele niewinnych osób. Prześladowania dotknęły tysiące ludzi, uznanych przez władzę za groźnych dla systemu, bo zaangażowanych w działalność związkową i społeczną.

 

Nie wolno nam zapomnieć o tej dacie. Musimy pamiętać o tym jak nieludzkim ustrojem był komunizm, oraz że walka jeszcze nie dobiegła końca. Walka nie tylko o ukaranie winnych i elementarną sprawiedliwość. Walka, przede wszystkim o prawdę na temat tamtych wydarzeń i trzeźwe spojrzenie na czasy obecne, w których odradzają się oparte na marksistowskich teoriach pseudo idee. Odzierające ludzi z człowieczeństwa i podobnie jak komunizm, sprowadzające nas do roli zwierząt wymagających tresury. Macki czerwonej ideologii przeniknęły do elit rządzących Europą. Poczynają sobie coraz śmielej deprecjonując odwieczne wartości, kulturę i tradycję. Metodologia ich działań jest inna, lecz cele takie same: pozbawienie ludzi samodzielności i godności, stworzenie z nas ogłupionego tłumu. Musimy stawić temu opór, aby wydarzenia podobne do tych sprzed 35 lat, nigdy więcej nie miały już miejsca.

 

]]>lospolski.pl]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

Czas szybko biegnie a rany nie chcą się goić , wręcz przeciwnie , są rozdrapywane przez zdrajców , sabotażystów porządku oraz ladu w jakim chce żyć naród Polski.

Grupa przegrancow z PO , zgrai która się nazwala ""nowoczesna ""byli SB-ecy i inne oszołomy nawołują ludzi aby wyszli na ulice i demokratycznie wybrany rząd obalili , bo oni chcą rządzić .
Mam nadzieje ze ludzie nie pójdą za tym jazgotem oszołomów , awanturników politycznych którym się marzy rozlew krwi Polskiego Narodu .
jak trzeba nienawidziec Polskiego Narodu aby nawoływać do bratobójczej wojny domowej ?? przecież o to im tylko chodzi , aby chaos i niezgoda panowała w narodzie , na tym bazują i z tego czerpią korzyści.
Przed 35-cioma laty komuniści całkowicie zniewolili naród polski wysyłając na Polski Narod wojsko , milicje , ZOMO i inne im posłuszne służby które bez pardonu bili ,kopali , ""sukami ""rozjeżdżali strajkujących ludzi nie zgadzających się z ówczesną władzą komunistyczna .
13-go grudnia należny czcić i oddawać hold i honor pomordowanym ludziom którzy zginęli z rak oprawców ktorzy do dzisiaj nie sa osadzeni , a ci co nawołują do buntu i rewolty przeciw obecnemu rządowi powinni stanąć przed sadami i odpowiadać karnie za sabotaż i nawoływanie do niezgody.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1527376

Vote up!
4
Vote down!
0
#1527385

Vote up!
3
Vote down!
0
#1527407