Dobry Wieczór we Wrocławiu

Obrazek użytkownika kles
Kraj

13 grudnia o godz. 20:00 na wrocławskim Rynku, wśród gęstej śnieżycy, rozpoczęła się "Pikieta antykomunistyczna" zwołana przez Narodowe Odrodzenie Polski, portal Nacjonalista, i kibiców Śląska. 

Stawiło się kilkaset osób.(250-300). Po przejściu z pochodniami wokół Ratusza i Sukiennic manifestacja dotarła na Plac Solny - pod tutejszą siedzibę GW. Demonstranci wznosili okrzyki: "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę", "Za przelaną krew - kula w łeb", "Znajdzie się cela dla jaruzela".

Wysiadło nagłośnienie i publiczne wystąpienia, które miały miejsce koło fontanny oraz pod GW pozostały ledwie słyszalne. Nieoczekiwanie, z biegu, pojawił się też i zabrał głos Kornel Morawiecki  - przywódca Solidarności Walczącej.

Brak głosów

Komentarze

Znajdzie się pała na dupe generała!!!!!!!!!!!!

A poza tym to za ciche okrzyki były i trzeba było dłużej pod wyborczą postać ;]

Vote up!
0
Vote down!
0

Wystarczy, by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje

#115798

Jasne, przegapiłem ważki okrzyk (z tą pałą ;-) - w ogóle, to było sporo "ciepłych słów" pod adresem Dutkiewicza wygłoszonych obok fontanny, koło Sukiennic czyli siedziby prezydenta Dutkiewicza. Ponadto sporo ciepłych, wręcz parzących, słów pod adresem GW, Michnika etc.
Pozdrawiam
PS. widok ekipy TVN wywołał okrzyk " AjTiAj - spie...laj"

Vote up!
0
Vote down!
0
#115800

tak surowo pana generała, on nie miał pojęcia jak traktowani są obywatele bo patrząc w telewizor zza biurka ekran zasłaniały uszy Jurka.

To tak do śmiechu

POZDRAWIAM

Vote up!
0
Vote down!
0
#115891