Wesołych Świąt

Obrazek użytkownika Leszek Smyrski
Idee

Mógłbym napisać: Absolut jako system tożsamy ze środowiskiem punkt w punk i obejmujący wszystko, wyposażył nas w algorytmy umożliwiające przezwyciężanie entropii. Ale mogę prościej.

Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan Niebiosów obnażony…

Życzę Państwu szczęścia, zdrowia i opieki Boga Wszechmogącego, cała reszta to drobiazgi możliwe do załatwienia we własnym zakresie.

Przepraszam tych, którzy poświęcają swój czas na to aby odpowiedzieć pod moimi wpisami, że nie zawsze odpisuję. Wiem że to niegrzeczne i boleję nad tym, ale nie zawsze jestem w stanie sprostać wszystkim powinnościom. Z drugiej strony używam wszelkich dostępnych sposobów aby rozpropagować uczciwość w życiu społecznym, pisanie na blogach to jeden ze sposobów. Złodziejstwo to tak poważny problem, że pozwalam sobie czuć się usprawiedliwionym za swoje rozproszenie. Proszę Państwa o modlitwę ale również o pomoc w nagłaśnianiu tego tematu.

Życzę Wesołych Świąt.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Witaj Leszku Smyrski. Diękujemy z żoną Marią za piękne życzenia świąteczne. Nie chcemy być dłużni i gorąco życzymy niech Święta Bożego Narodzenia będą dla Pana i Pańskiej rodziny oraz przyjaciół źródłem pokoju, radości, nadziei na wszelkie dobro i twórczych natchnień na każdy dzień Nowego Roku 2018. Pozdrawiamy serdecznie.

Vote up!
2
Vote down!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1555056

Dziękuję za życzenie i wzajemnie życzę Panu, Panie Sławomirze i  małżonce Marii wszelkiej pomyślności w Nowym Roku i opieki Boga dla Waszej rodziny. Również życzę natchnienia do pisania w służbie Polsce. Pozdrawiam serdecznie.

Leszek Smyrski

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1555274