Żakowski i jego sowieccy domownicy

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Z powodu ostatniego natłoku wydarzeń większości obserwatorom umknęła polemika, jaka wywiązała się między Pawłem Kukizem, a Jackiem Żakowski w emitowanym na antenie TVP 1 programie „Polityka przy kawie”. Paweł Kukiz odnosząc się do braku przeprowadzenia w Polsce po 89 roku dekomunizacji stwierdził: - Do czego doprowadził brak dekomunizacji? Przypadek pana Baumana, który w 1944 roku wstąpił do Komsomołu, wstąpił do Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Dwa lata temu udzielił wywiadu, jako były major KBW i porównuje likwidację Żołnierzy Wyklętych z dzisiejszą walką z terroryzmem. Za wygwizdanie wykładu tego bandyty młodzi ludzie dostają wyroki od 20 do 30 dni aresztu i od 1000 do 6000 zł kary. Ten system trwa, to ochrona komuny i tyle.
A teraz reakcja Jacka Żakowskiego: - Po pierwsze, Zygmunt Bauman nie był bandytą, to, co mówisz jest kłamstwem. Zygmunt Bauman był oficerem w wojnie domowej, która się toczyła. Ja nie byłem po tej stronie nigdy, po której w latach 40-tych był Zygmunt Bauman, ale też w latach 40-tych nie żyłem. Natomiast jak rozmawiamy o Żołnierzach Wyklętych to możemy porozmawiać o zbrodniach podziemia antykomunistycznego po wojnie, które jest poważnym problemem i nie ma powodu, żeby o tym też nie mówić.

Jednak wypowiadając, a właściwie powielając komunistyczną propagandę o rzekomo toczącej się w Polsce po 1945 roku wojnie domowej i zbrodniach podziemia antykomunistycznego Żakowski ustawił się już definitywnie po stronie komunistycznych zdrajców i oprawców. Otóż towarzyszu Żakowski informujemy, że wojna domowa według encyklopedycznej definicji to konflikt zbrojny, którego stronami są obywatele jednego państwa. Czy za takich domowników uznaje towarzysz oddziały NKWD mordujące polskich patriotów lub wywożące ich do sowieckich łagrów? Czy to byli obywatele polskiego państwa? Gdyby była to klasyczna wojna domowa to zakończyłaby się ona bez wydatnej pomocy Stalina zgodnie z jego słowami wypowiedzianymi już w 1944 roku do delegatów PKWN: - Jak tak patrzę na waszą pracę, to – gdyby nie było Czerwonej Armii – to przez tydzień i was by nie było. (…) wystrzelaliby was jak kuropatwy.

Tak, więc od samego Stalina dowiadujemy się, że bez sowieckich bagnetów najemni bandyci typu Bauman i jemu podobni wystrzelani zostaliby w tej wojnie domowej jak kaczki i to w ciągu tygodnia. Byłaby to wielka strata dla Żakowskiego, ponieważ nie mógłby wtedy przeprowadzić swojego „wywiadu rzeki” z komunistyczną kanalią Baumanem, a Michnik niestety musiałby w swoim gabinecie na honorowym miejscu zawiesić portret jakiegoś innego zdrajcy i polakożercy o ile oczywiście miałby dzisiaj jakiś gabinet.
Ta, więc towarzyszu Żakowski i wam podobni historyczni oszuści oraz krętacze przyjmijcie wreszcie do swojej wiadomości, że bierzecie stronę sowieckiego okupanta i polskojęzycznych zdrajców, którzy pomagali Stalinowi w zniewoleniu Polski i wymordowaniu jej najlepszych córek i synów. To hańba, że ktoś taki jak Żakowski wmawia Polakom bzdury o jakiejś toczącej się w Polsce wojnie domowej i jednocześnie uchodzi za poważnego dziennikarza i publicystę.
To wstyd, że ktoś taki jak on jest Kierownikiem Katedry Dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Czy także biednym studentom towarzysz również stręczy bezczelne kłamstwa o rzekomej wojnie domowej, która tak na prawdę była narodowowyzwoleńczym antykomunistycznym powstaniem wymierzonym w sowieckiego okupanta i kolaborujących z nim komunistycznych łajdaków? Jak widać wieloletnie terminowanie w „Gazecie Wyborczej” i postkomunistycznej „Polityce” zrobiło swoje.

Tekst opublikowany w Polsce NiepodległejNowy numer tygodnika Warszawska Gazeta już jutro w kioskach

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (26 głosów)

Komentarze

Witaj

 

Alergicznie nie znoszę tego pajaca i bufona. To przygłup, który się stroi w ineligenckie miny. No i lewacką warszawkę udało się oszukać.

Za to ma niezłą kasiorę.

 

Pozdrawiam

Vote up!
17
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1462081

Dla mnie to anty dziennikarz i komunista, tylko dzięki opluwaniu wolnych Polaków, ubecja daje mu robotę, i musi pisać co ubecja sobie zażyczy, gdyby nie protekcja, to by szlifował bruk.

Lis, Olejnik, to POziom Żakowskiego.

Vote up!
17
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1462097

Na jego widok czy sam głos reaguję jak byk na czerwoną płachtę. Zresztą jest ich kilku i wymieniając ich tu zaśmiciłbym co by nie powiedzieć porządny blog.

Vote up!
6
Vote down!
0

lupo

#1462165

Poglądy tej postkomunistycznej gnidy się nie zmienią i powino nam to być obojetne, ale najgorzej,że ten jad i kłamstwa wbija ob do głów młodych ludzi jako "wykładowca"...

Vote up!
11
Vote down!
0

Yagon 12

#1462096

W kawiarni "greencafe" przy marszłkowskiej róg nowogrodzkiej w warszawie siadał codziennie rano ten osobnik rozkładając przed soba gazetę koszerną. Czytał ją od deski do deski. Ze szczegolnym uwzględnieniem własnej TFUrczości.Obserwowałam tę ponurą postać odcinającą się stylem od kawiarnianych gości. Przypomiał tępego kujaona nad lekcjami. Wiele razy musiałam pohamować chęć podejścia do dziada i splunięcia na tę szmatę - w koncu przestałam tam bywać.

Patrząc na fizjonomię JŻ zastanawiałam się: a może człowiek faktycznie pochcodzi o d małpy???

Vote up!
16
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1462105

W kawiarni "greencafe" przy marszłkowskiej róg nowogrodzkiej w warszawie siadał codziennie rano ten osobnik rozkładając przed soba gazetę koszerną. Czytał ją od deski do deski. Ze szczegolnym uwzględnieniem własnej TFUrczości.Obserwowałam tę ponurą postać odcinającą się stylem od kawiarnianych gości. Przypominał tępego kujona nad lekcjami. Wiele razy musiałam pohamować chęć podejścia do dziada i splunięcia na tę szmatę - w końcu przestałam tam bywać.

Patrząc na fizjonomię JŻ zastanawiałam się: a może człowiek faktycznie pochodzi o d małpy???

Vote up!
5
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1462106

 Gdyby tow. Żakowski rzeczywiście miał cos do powiedzenia swoim dziennikarstwem, mógłbym (nie tylko ja) podjąć z nim merytoryczna polemikę. Ale ten "resortowy" nie ma nic do powiedzenia. Jego dziennikarstwo jest dziennikarstwem wtórnym, to znaczy powiela wg. prikazu brednie, których i tak, przy jego intelektualnej mizerocie, nie jest w stanie sam wymyslić. Ot, sługa...a do tego palant.

Vote up!
7
Vote down!
0

Skorpion48

#1462148

to jest kretyn !

 

z każdego słowa tego buca

przemawia dyletanctwo i buta

i kretynizm wyłazi z niego jak

słoma

wyłazi z buta !

 

 

to jest śmieć i antypolak.

 

typowy

przedstawiciel elyty ciemniaków,

farbowanych lisów !

co to wyżej s....a

niż d....ę

ma !

 

jak się pięknie mawiało w moich latach dzieciństwa:

 

w mordę go i nożem !

 

 

ciekawe,

 

szef

Katedry Dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie

 

dobre.

 

Nie dziwota,

jaki szef,

 

tacy żurnaliści !

 

jaki (p) rezydęt

taka PO lska właśnie

 

NIC !!!

 

 

 

 

 

wspólnego z

POLSKĄ

Naszych Marzeń.

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1462152

to jest kretyn !

 

z każdego słowa tego buca

przemawia dyletanctwo i buta

i kretynizm wyłazi z niego jak

słoma

wyłazi z buta !

 

 

to jest śmieć i antypolak.

 

typowy

przedstawiciel elyty ciemniaków,

farbowanych lisów !

co to wyżej s....a

niż d....ę

ma !

 

jak się pięknie mawiało w moich latach dzieciństwa:

 

w mordę go i nożem !

 

 

ciekawe,

 

szef

Katedry Dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie

 

dobre.

 

Nie dziwota,

jaki szef,

 

tacy żurnaliści !

 

jaki (p) rezydęt

taka PO lska właśnie

 

NIC !!!

 

wspólnego z

POLSKĄ

Naszych Marzeń.

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1462153

Wybitna kreatura,solidnie zmanierowana przez komuszków.Szkoda tylko że nie przebywa w krainie szcęśliwości swoich pryncypałow.

Vote up!
8
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1462155

Vote up!
3
Vote down!
0
#1462157

Ale nie chce mi się wierzyć 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1462163

też i o Kukizie ,który nie potrafił a może nie chciał odpowiedzięć na takie kłamstwo. W końcu to nie pierwszy raz red.Żakowski wypowiedział się w ten sposób a na to nigdy nikt nie odpowiedział mu tak aby nie chciało mu się już tego powtarzać. Są tylko reakcje tak jak Twoja Kokosie po ,które najprawdopodobniej do niego nie docierają a jednocześnie są zbyt delikatne na ten zakuty łeb.

Vote up!
4
Vote down!
0

lupo

#1462166

w przekonaniu, iż postkomusza władza, jak również rządy obecnej, postsowieckiej propagandy nigdy się nie skończą, obudzi się któregoś dnia tak, jak zazwyczaj budzą się jemu podobni - zaskoczony, że naród rozlicza go z chamstwa, obłudy i kłamstw.

Żakowski poniesie konsekwencje swoich czynów i postawy, Odpowie kiedyś przed niezwisłym wreszcie sądem za służbę zbrodniczemu systemowi.

Dziś propaganda chroni jego i jemu podobnych przed trudnymi pytaniami i faktami.

Nadejdzie dzień, kiedy spojrzy narodowi w oczy i wyjaśni mu bohaterstwo Baumana, Komorowskiego, Jaruzelskiego, Wałęsy i innych oddanych Kremlowi ludzi...

Vote up!
2
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#1462400

Czy znasz przypadek, kiedy naród rozliczył kłamcę i złodzieja?

Bo ja nie mogę sobie przypomnieć.

Piszesz:

" obudzi się któregoś dnia tak, jak zazwyczaj budzą się jemu podobni - zaskoczony, że naród rozlicza go z chamstwa, obłudy i kłamstw."

 

Vote up!
1
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1462477