W przededniu III Wojny - cz.1

Obrazek użytkownika jasieńko
KawiarNIA

I wcale nie jest mi łatwo to wypowiedzieć: Światowej. Druga zaczęła się też niespecjalnie widowiskowo, ot, taki ukłon europejskich elit w stronę Adolfa. Proszę jednak nie sądzić, że będzie miała identyczną postać, o nie – będzie mięciutka i zniewieściała jak cały ten multigender. Czołgi nie pojawią się tak szybko na ulicach Europy – nie będzie potrzeby. Jako przykład na co stać męską część EU, by bronić kobiet proszę zobaczyć (tutaj) i formę męskiego protestu – pójdziemy (płeć męska) w minispódniczkach trzymając się za ręce i krzycząc co pary w piersiach; coś a' la wojownicze Femeny. Niestety, to wcale nie jest śmieszne. To jeden z wielu przykładów na to, że Europa jest już rozbrojona.

Rozpoczęła ją baba a nie chłop – kanclerz spółki z o.o. pod nazwą Bundes Republik Deutschland – czyli Merkel. Odrzucam a priori wszelkie naiwne tłumaczenia powstałej sytuacji typu: nie zdawała sobie sprawy, zrobiła błąd, jak mogła itp. Odnosi się to zresztą do większości ludzi na szczytach decyzyjnych i reprezentacyjnych.

Merkel i niemiecki klimat w Europie

Do uzasadnienia tej tezy posłużę się analogią do II WS, okresem ją poprzedzającym i jej ostatecznymi skutkami, a dodatkowo zwrócę uwagę na wytworzony medialnie klimat i odradzanie się kultu Adolfa. Z racji korzystania z ograniczonej liczby źródeł informacji może wydawać się to mało uprawnione, ale nie trzeba mieć doktoratu, by przewidzieć zmianę pogody, chociaż ze wskazaniem na gradobicie może być już trudniej.

    Czołgi i wojsko na ulicach przeciw ludziom? Nie. Niemcy są już inaczej ukształtowanym narodem (zresztą pozostałe narody EU podobnie) i nie będzie czołgów, za to będzie: przymus administracyjny, kara za niekompatybilność (niepoprawność polityczną) i ślepe posłuszeństwo mediom. Jakkolwiek jest taki wielopaństwowy organizm jak Unia, to główną rolę pełnią w niej Niemcy ze swoim kanclerzem. Nie trzeba wielkiej przenikliwości, by zauważyć, że decydującą rolę w tym wszystkim pełnią, i tak, aktorzy zbierający się co jakiś czas na pogaduszki u Bildenberga, w Davos czy w Komisji Trójstronnej. Zostańmy jednak w klimacie ogólnoniemieckim.

Zacznijmy od tego: wiedzą czy nie wiedzą o problemie uchodźców?

Są informacje rozsiane po mediach, które rzucają na to pewne światło i przytoczę narastająco w czasie, zaczynając od ilości:

16.09.2015 r. - dziennikarz Nachdenkseiten: Dotyczy to głównie uchodźców z Syrii. Już 4 mln z nich uciekło do sąsiednich krajów, kolejne 7 mln znajduje się w drodze. (1)

18.09.2015 r. – węgierski minister spraw zagranicznych Sziarto wypowiedział się (2), że w kierunku EU zmierza ludzki potok – 35 mln ludzi

11.01.2016 r. - niemiecki minister Gerd Müller (z Bawarii) twierdzi, że do Niemiec dotarło 10% uchodźców i należy spodziewać się napływu fali od 8 do 10 mln osób. (3)

Nieuprawnione jest też twierdzenie, jakoby niemieckie kręgi decyzyjne nie wiedziały jakiego typu problem sprowadzą do EU - przytoczę poniżej kilka informacji.

Rząd Niemiec o tym doskonale wiedział i wie, a potwierdzeniem tego jest wiadomość (4) z 02.08.2013 r. z gatunku tajne przez poufne:

Niedawno odtajniono zapis rozmowy ze spotkania kanclerza Kohla z M. Thatcher w Bonn w 1982 r., jak doniósł Spiegel Online. W trakcie rozmowy Kohl przyznał się, że Niemcy nie mają problemów z imigrantami z Portugalii, Włoch czy południowo-wschodniej Azji, gdyż ludzie z tych krajów zintegrowali się bardzo dobrze ze społeczeństwem niemieckim, natomiast Turcy „nie zintegrowali się tak dobrze”. Kohl powiedział, że zamierza w przeciągu 4 lat zmniejszyć o połowę liczbę Turków w Niemczech. Rozmowa miała klauzulę tajności 30 lat.

Kolejny sygnał to fragment wywiadu (5) ze znanym niemieckim kryminologiem Pfeiferem, w którym wskazuje on na wynikające z tego (migracja arabska) poważne zagrożenia pomimo ponad 20.letnich (nawet pozytywnych) doświadczeń z imigrantami tureckimi.

Natomiast 31.01.2016 r. wyciekło (6) z gatunku poufnych coś takiego:

Niemieckie agencje wywiadowcze w latach 2000 – 2013 zwerbowały 850 azylantów do współpracy w celu przekazywania informacji jednocześnie zapewniając im prawo azylu, którego by w innym przypadku nie otrzymali. Wyszło to na jaw w odpowiedzi rządu Niemiec na interpelację poselską niemieckiej lewicy. Opozycja ostro skrytykowała takie postępowanie służb, a przedstawicielka lewicy stwierdziła, że: przy takiej presji wiarygodność przekazywanych informacji może być wątpliwa.

W informacji nie podano z jakich to krajów byli azylanci, ale należy założyć, że oprócz krajów bałkańskich również z krajów arabskich i afrykańskich.

    Wraz z tą rzeką młodych byczków (bo byczków jest przeważająca ilość) przychodzi kult maczo, nieskrępowana swoboda i głęboko zakorzeniony negatywny stosunek do niewiernych. Właśnie na gruncie europejskim nieskrępowana swoboda jest obecnie w promocji i byczki są tego świadome – nikt im nic nie zrobi. W EU maczo europejski został zmarginalizowany i teraz we wszystkim rządzi co najmniej parytet (50/50) albo już rządzi femina, a maczo muzułmański jest trudny do zniewieścienia jak się przekonali Niemcy już od czasów Kohla.

Niejako pobocznym wątkiem jest sprawa dzieci tych uchodźców, w imieniu których media próbują się odwoływać do miłosierdzia szarych obywateli UE. Nie można zaprzeczać nieszczęściu tych ludzi i dzieci, ale co się stało z 10 tysiącami dzieci, które przekroczyły granice Unii – gdzie one się podziały?

Ta zagadkowa wiadomość jest też z 31.01.2016 r. i sprawdziłem ją dla ciekawości na portalu Onetu. Z notki wynika, że nawet szef Europolu Brian Donald nie potrafi określić gdzie podziały się dzieci. W samej Italii „zaginęło” 5 tys. dzieci w okresie 2014-2015.

W zasadzie wiadomość zgadza się z moim źródłem (7), jest tylko jedno „ale” - Onet nie podał pewnej istotnej informacji, mianowicie takiej:

Przedstawiciel międzynarodowej organizacji migracyjnej IOM Leonard Doyle stwierdził, że nieznany los tych dzieci jest szokujący, ale nie zaskakujący.

Właśnie... niezaskakujący. Dla kogo i dlaczego?

Zostały sprzedane bezdzietnym czy też... odpowiedź nasuwa się nieodparcie gdy uwzględnić informację z 15.09.2015 r. (8) o nielegalnym handlu organami ludzkimi na przeszczepy i jego dawcach (kraje bliskiego Wschodu i Afryki objęte wojną) oraz ich odbiorcach (Ameryka, Anglia, Australia, Emiraty), a także – oczywistych i ciągle postępujących – sukcesach medycyny transplantacyjnej. Załączono tam wielce pouczającą mapkę dotyczącą nerek, a gdzie serca, gałki oczne itd.?

Z drugiej strony mamy informacje, że (w takiej Szwecji na przykład) wielu, wręcz dorosłych byczków podaje się nie tyle za dzieci, co za młodzież niepełnoletnią. Przykładem jest choćby „nastolatek”, który śmiertelnie ugodził nożem Szwedkę (arabskiego pochodzenia) pracującą z imigrantami jako rządowy pracownik socjalny (9) – widać go na załączonym zdjęciu.

Jakby nie patrzeć, ciągle powiększająca się ich ilość (uchodźcy, migranci, azylanci) i skoszarowanie w wielu punktach kraju to przy sprzyjających warunkach destabilizacja każdego państwa i to bez broni – gołymi rękoma zaduszą tych, którzy nie stawią żadnego oporu (bo wartości Unii i tym podobne pierdoły) i garstkę tych co będą się stawiać, bo tych co protestują spacyfikuje policja, bo przecież wojsko z większości krajów unii pilnuje demokracji w Azji i Afryce.

    W takim świetle krążąca tu i ówdzie informacja, jakoby miało zostać tylko 15 mln Polaków, zaczyna być coraz bardziej prawdopodobna. Nie wiem na ile i na jak długo będziemy zdolni opierać się naciskom szowinistów europeizmu Schulza. Co, i ile tego – zostanie nam postawione na szali, by Waszczykowski, Prezydent i Rząd zgodzili się na przyjęcie masy uchodźców? Jeśli to nastąpi, będzie akcentem wieńczącym koniec Europy łacińskiej, której to charakter zakamuflowano w początkowych słowach Preambuły „skonsolidowanego” Traktatu TUE słowami - Inspirowani kulturowym, religijnym i humanistycznym dziedzictwem Europy...

Do zawału serca organizmu jakim jest duże miasto wystarczą obecnie równoczesne zdarzenia typu: 3 „stłuczki” blokujące skrzyżowanie, 2 rozkopane jezdnie (awarie rurociągów), przejazd karetki pogotowia oraz awaria prądu – i mamy totalny paraliż. Zewsząd dochodzą sygnały o prowokacyjnym zachowaniu się imigrantów, braku adekwatnych działań policji, swobodzie poruszania się tych ludzi (nie będących obywatelami UE). Wystarczy porównać gdy wsiadasz na lotnisku do samolotu co z tobą robią, a co robią z „prawdziwym zagrożeniem” jeżdżącym bez biletu i dokumentu po całej EU pociągami. To nie paranoja – to przyzwolenie.

Jednym słowem demokratycznie przeprowadzone (ale przy małej świadomości wybierających) wybory do parlamentu europejskiego doprowadziły do tego, że ten parlament działa wbrew swoim wyborcom i na ich niekorzyść oraz łamie podstawowe zasady Unii Europejskiej określonej w Preambule Traktatu TUE, gdyż tam czytamy: WYZNACZAJĄC jako główny cel swoich wysiłków stałą poprawę warunków życia i pracy swoich narodów...

A Komisja Europejska? To niewybieralne a nominowane ciało też się nie wysila w tym kierunku. Niestety, te obowiązujące nas zasady zmienia się bardzo szybko, gdyż dokonano tzw. konsolidacji traktatów TUE i TFUE tworząc jednolity tekst, w którym dokonano wielu korekt i zmian i powyższy zapis występuje już w innym miejscu (nie w Preambule, a w Tytule I Postanowienia Ogólne art. 3 będącym dawnym art. 2 TUE) i w innej postaci słownej:

1. Celem Unii jest wspieranie pokoju, jej wartości i dobrobytu jej narodów.

Szybko zmienił się priorytet... pokój, wartości a dopiero na końcu – dobrobyt. Jej narodów.

I do realizacji tej idei potrzeba tylko wojny, miękkiej wojny w Europie (bo wspieramy pokój), by zdławić opór tych co chcą jeszcze odrębności i tysiącletnich zasad postępowania w stosunkach międzyludzkich zamiast narzucanej kompatybilności unijnej we wszystkim. Po jego zdławieniu zapanuje powszechna szczęśliwość, a to będzie już Orwell. Właśnie do tego zostanie użyta armia uchodźców, azylantów i migrantów – ona zapewni pokonanie wszelkie europejskiego oporu. Reszty dokonają: prawo, sądy, opinia publiczna i media. Europejczycy zostaną pokonani pokojem i wartościami Unii.

Przecież psychopaci unijni mając w ręku taki argument jak „strach przed obcym” i „lęk przed terroryzmem” wymuszą każdą uległość podległych im obywateli, bo przecież to nie wojna – to globalizacja. Nie kto inny, a właśnie Merkel powiedziała na spotkaniu w siedzibie koncernu IG Metall we Frankfurcie: musimy zaakceptować ten poziom legalnej imigracji, to jest globalizacja. (10) Czyli cała ta fala uciekinierów to efekt globalizacji i wiemy już do czego w budżetach krajów unijnych i samej Unii służy... Fundusz Globalizacji.

Na koniec taka wiadomość: 15.09.2015 r. The Guardian podał informację, że były prezydent Finlandii Marti Ahtisari (laureat pokojowej nagrody Nobla w 2012 r.) przyznał, że na początku konfliktu syryjskiego przedstawiciel Rosji przy Radzie Bezpieczeństwa ONZ Vitalij Czurkin zaproponował w 2012 r. 3.punktowe rozwiązanie odsunięcia od władzy Assada, jednak przedstawiciele USA, Anglii i Francji je zlekceważyli uważając, że Assad upadnie i bez tego. (11)

W części drugiej – analogie historyczne.

 

Zdjęcie: http://www.dw.com/image/0,,18967807_304,00.jpg

(tutaj) http://www.avaz.ba/clanak/214950/muskarci-u-mini-suknjama-iskazali-solidarnost-sa-zenama

(1) http://blauerbote.com/2015/09/16/syrien-experten-zu-krieg-und-fluechtlingen/

(2) http://www.nezavisne.com/novosti/svijet/Prema-Evropi-ide-35-miliona-izbeglica/326253

(3) http://www.dw.com/bs/talas-izbjeglica-tek-kre%C4%87e-prema-evropi/a-18969790

(4) http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/bivsi-njemacki-kancelar-rekao-margaret-thatcher-da-se-turci-nisu-dobro-integrirali-u-njemacko-drustvo---297029.html

(5) http://www.dw.com/sr/migranti-dolaze-sa-ma%C4%8Do-kulturom/a-18966608

(6) http://www.blic.rs/vesti/svet/spigl-nemacke-tajne-sluzbe-vrbuju-azilante/rxwrgw0

(7) http://www.avaz.ba/clanak/217323/tragicno-vise-od-10-000-izbjeglicke-djece-nestalo-u-evropi

(8) http://www.nezavisne.com/novosti/svijet/SokantnoTrgovina-organima-biznis-o-kom-svijet-cuti-VIDEO/325812

(9) http://www.dailymail.co.uk/news/article-3421150/First-picture-Six-foot-tall-15-year-old-Somali-boy-killer-Swedish-asylum-worker-appears-court-charged-murder.html

(10) http://www.slobodnadalmacija.hr/Novosti/Svijet/tabid/67/articleType/ArticleView/articleId/303953

(11) http://www.naslovi.net/2015-09-15/novi-magazin/ahtisari-zapad-pre-tri-godine-odbio-ponudu-rusije-da-se-smeni-asad/16345067

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:8)