Niemcy-Rosja dwa bratanki…

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

Morawiecki zaklinał Scholza w Muzeum Żydowskim w Berlinie, by wysłał leopardy na Ukrainę. Ale Scholz ma inną wizję: zwycięstwa Rosji nad Ukrainą i Wandel durch Handel. To stare zawołanie barona Otto Wolfa von Amerongen, architekta

współpracy Berlin-Moskwa

jeszcze za czasów sowieckich. Baron był szefem komisji wschodniej niemieckiej gospodarki, a oswajanie misia przez sprzedaż perkalu zapewniała Niemcom dobrobyt – tu mercedesa, a tam wartburga. Nazywano go w Niemczech

wschodnim ministrem handlu

i tak było naprawdę! Niemcy kochali, kochają i kochać będą Rosję bez względu na system, tam obowiązujący – czy to carat, czy to komuna, czy to demokracja putinowską! Teraz kanclerz Scholz robi wszystko, by Rosja pokonała Ukrainę, aczkolwiek mówi inaczej!

Jan Bogatko

Ps.: Tak naprawdę to uważam, że to nie baron wymyślił hasełko handel zmienia obyczaje, lecz eksportowany z Rzeszy rewolucjonista, towarzysz Lenin!

Mówiłem o tym w tym tygodniu w radiu wnet, polskim radiu PR24 i pisałem w Kurierze Wnet. Kto chce, może zajrzeć i posłuchać, albo przeczytać!

]]>https://wpolityce.pl/polityka/630785-niemcy-chca-wspolpracy-z-rosja-pmm-...]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Trzeba wcielić w życie Plan Morgenthaua! Szwaby trza rozczłonkować i pozbawić gosPOdarki. Chcieli z rusem KOlaborować to niech mają!

Vote up!
4
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1649644

Nie zrozumiem, dlaczego już po 1 WS nie przywrócono Niemiec w kształcie sprzed bismarkowskiego zjednoczenia Rzeszy! Byłoby 101 państw i nie doszłoby do wybuchu IIWS!

 

Pozdrawiam,

 

Jan Bogatko

Vote up!
5
Vote down!
0

Jan Bogatko

#1649645