Darski - żeby wiedzieć o co chodzi

Obrazek użytkownika Honic
Kraj

    Pojawiły się ostatnio tu: http://niezalezna.pl/220163-nergal-w-opalach-gęsto-tłumaczy-sie-w-sadzie-z-jednej-sprawy-a-prokuratura-już-bada-kolejna informacje o znieważeniu godła Rzeczypospolitej Polskiej przez Adama Darskiego "Nergala". Lider zespołu Behemoth nie przyznał się do winy i starał się tłumaczyć, że wykorzystany przez jego formację emblemat "jest po prostu ptakiem", a używana symbolika ma związek z muzyką. 
    Tak się zdarzyło, że jakiś rok temu "wynalazłem" odpowiedni plakat na parkanie na warszawskiej Woli. Poruszył mnie na tyle, że zrobiłem zdjęcie. Pokażę więc toto na NP, aby nikt nie miał wątpliwości o co chodzi. Wiem że żyję w kraju w którym istnieje wyraźne parcie, aby psychopatologia była podstawowym prawem człowieka i nie mogła być karalna. Sądzę także że pan Adam Darski jest zdolnym pijarowcem który używa metod "kontrowersyjnych" aby zyskać efekt samopromocji - po takiej awanturze jak opisana na pewno będzie jeszcze bardziej znany niż dotychczas. Poczuje się większym "artystą" i zapewne sprzeda więcej płyt. Obawiam się że nie mam na to wpływu. Co więcej, gdybym powiedział "za dużo" mógłbym spodziewać się represji ze strony tego pana; choćby na skutek ewentualnego działania jego prawników. Więc odpuszczam. Zamiast tego, proponuję najsławniejsze stwierdzenie Pierre Cambronne'a o którym z łatwością można przeczytać w "wikipedii". Chyba nie jest karalne?
Zamieszczam zdjęcie plakatu z wizerunkiem o który toczy się kolejne postępowanie. No cóż; gdybym chciał odpowiedzieć w jego "języku" w którym stwierdził że przedstawiony emblemat jet "po prostu ptakiem", powiem wprost: dla mnie pan Adam Darski, ksywa "Behemoth" jest własnie po prostu ptakiem. I niech każdy pomyśli, co chcę przez to powiedzieć. "Bez Przyjemności". No i niech teraz teraz pan Darski spróbuje mi coś zrobić....:-)))

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

Wygląda jak plagiat przedwojennego znaczka pocztowego. Kolor, liternictwo, kreska. Jeżeli mnie to wygląda jak profanacja godła, Tobie to wygląda jak profanacja godła, ludziom to wygląda jak profanacja godła - TO TO JEST  profanacja godła !

Dla p.Darskiego odgłosy jakie wydaje są muzyką, dla jego fanów są muzyką. Jego płyty sprzedawane są na stoiskach z muzyką. Ergo : to jest muzyka. Plakat jest plakatem, czyli publicznym przekazem (publicznie propaguje...). Profanacja jest profanacją (w dodatku publiczną). A wszystko to są świadome, celowe działania.

Nie robić z niego męczennika - "zawiasami" by się chwalił. Ustalić z pomocą urzędu skarbowego obroty brutto zespołu i skasować proporcjonalnie do "uzysku" na przestępstwie. 

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0


#1560445

z urzędami skarbowymi jest ten problem, że tam gdzie faktycznie byłyby potrzebne to ich nie ma, za to chętnie duszą zwykłego Kowalskiego i małe polskie firmy często ledwo wiążące koniec z końcem. Jest to o tyle ciekawe, że czasu na dobrą zmianę było dosyć bo tu nawet nie można się zasłaniać batalią o TK, który nie ma z tym wiele wspólnego. Ewidentnie widać brać jakiejkolwiek woli ze strony rządzących i tak już pewnie zostanie do końca.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1560481

Masz rację. Piszę o tym od dawna. Rząd działa na wyniszczenie polskich, małych firm.
US zachowują się jak psy gończe, od dużego zwierza uciekają z podkulonym ogonem, za to chętnie zagryzają małe i słabe zwierzątka, wcześniej pastwiąc się nad nimi niemiłosiernie.
W tej sprawie i w wielu innych, ten rząd jest wrogiem własnego społeczeństwa.
Masz rację, tu nie ma wytłumaczenia destrukcyjnymi działaniami opozycji i "zaszłościami" po "minionym okresie". Brak jakichkolwiek działań obecnego rządu, to nie jest zaniedbanie, ani nawet lenistwo, to ewidentnie wrogie działania wobec polskich przedsiębiorców.

PS. Cały ten temat o Darskim, to temat zastępczy.
Zajmujmy się tym , co dla nas na prawdę ważne.
Nie dajmy sobą manipulować.
Przypominam, małe i średnie , polskie firmy, to podstawa polskiego budżetu...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1560516

Za wikipedią :

Grupa powstała w 1991 roku w Gdańsku na osiedlu Żabianka z inicjatywy 14-letniego wówczas Adama Michała Darskiego oraz 15-letniego Adama Muraszko, grającego na perkusji, występujących pod pseudonimami odpowiednio „Holocausto” oraz „Sodomizer”.

Ciekaw jestem czy "starsi bracia" nie skasują go pierwsi ?! 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0


#1560447

A może być i tak, że Darski dał się już starszym braciam "obrzezać", bo taki zwierzęcy antykatolicyzm i antypolonizm to coś mocno czosnkiem pachnie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1560457

Czerwono-brunatnemu odłamowi chyba ! Temu co szuka neopogańskich powiązań ze staropogańskimi wierzeniami. Taki bigos, doprawiony anglojęzycznymi pseudobiblijnymi słowami. Raczej bimber i onuce niż czosnek. A co do obrzezania : coś się rzezakowi rączka omskła, bo pan D. wyraźnie bez jaj.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0


#1560488

Rzeczywiście z taką tfurczością to mu daleko od Skrzypka na dachu.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1560492

W teorii - pięknie !

W praktyce, jak widać na przykładzie Polski, jakakolwiek próba poprawy prawa na sprawiedliwsze, powoduje niemal wypowiedzenie wojny.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


#1560503

Oskarżony zeznał, że "to nic osobistego"(!), to nie poglądy, po prostu dla pieniędzy, dla zwiększenia sprzedaży płyt, biletów.

Słuchajcie fani satanizmu : on was dyma za wasze pieniądze ! Po koncercie starannie usuwa szminkę, zatyczki z uszu, zabiera płytę z playback'iem i wraca do "mieszkania". Łatwowierni adepci szatana.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1


#1560505

Twój apel do satanistów i niezwykła troska o ich finanse wzruszyły mnie nieomal do łez...
A tak przy okazji...Nie zastanawiasz się nad tym, na jaką skalę, przez kogo i dlaczego w ogóle, wszyscy Polacy (z uwzględnieniem satanistów :) ) "dymani" są już w okresie tak oczekiwanych i również przez Ciebie "uwielbianych" rządów PIS ?...
Nie uważasz, że to problem o wiele ważniejszy, a "dymanie" na nieporównywalnie większą skalę ?.
Mnie sataniści, ani ich pieniądze, w ogóle nie interesują, natomiast zadecydowanie martwi mnie kondycja finansowa i nie tylko finansowa Polaków.

PS. Parafrazując Twoje słowa odpowiem tak .. Słuchajcie fani PISu: Ono was dyma za wasze pieniądze !.
Po obradach sejmu, zdejmują swoje drogie, kupione za wasze pieniądze garnitury, wciągają na dupę modne rurki i w drodze na alkoholową imprezkę ze swoimi kumplami z PO, Nowoczesnej i KODu , z szyderczym uśmiechem na ustach, wyrzucają do przydrożnego kosza na śmieci , swoje kierowane do was, kłamliwe, płomienne, sejmowe przemówienia...

Miłego dnia otumaniony narodzie...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1560519

,ale te mniejsze zlo okazuje sie wcale nie takie mniejsze.
Polacy znowu zostali nabici przez Kaczynskiego w butelke,PIS ratuje wprawdzie Polske od szabru przez PObolszewickie mendy ale to co ocalil wciska swiatowemu gudlajstwu niszczc Polske z taka sama moca jak niszczyl her Tusk.
Tylko male firmy moga dzwignac Polske z zastoju gospodarczego ,bo Polacy to narod pracowity,sprytny i przedsiebiorczy w porownaniu do lewackiego zachodu i o tym bangsterski agent Morawiecki zaimplantowanym nam jak Dudek przez Kaczora dobrze wie jak podciac peciny Polakom.
Obiecana reforma sadownicza to smiech w zywe oczy Gudlajstwo w togach i ich szabesgojowa psiarnia z naczelna rabinka sadownictwa Gersdorf drwi sobie w zywe oczy z pszenno/buraczanego spoleczenstwa gojow bedacego tylko na uslugach tej zajarmulczonej kasty,placac na nich podatek i tego porzadku pilnuje naczelny jydodoopowlaz zdrajca Dudaczewski tez z namaszczenia kociarza.
Dalej jest jak bylo , a nawet gorzej bo okazalo sie ze rzad Polski nie moze nic zrobic, a wlasciwie nie chce zrobic udajc ze duzo robi ,krok do przodu dwa do tylu.
WSZYSCY CO ZE STOLEM MAGDALENKOWYM MIELI COS W SPOLNEGO ZE SCENY POLITYZNEJ WON!!!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1560533

Jestem poglądów republikańskich. Do rządów PiS podchodzę pragmatycznie, o "wielbieniu" mowy nie ma. 

Podeślij jakiś link do informacji o wspólnych imprezkach PiS - KOD.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0


#1560554

Już dawno ci z behemota powinni siedzieć, tak jak alimenciarz Kijowski za 200 tysięcy alimentów.

To jest ten efekt weta Dudy, który nie pozwolił by żydo-komuna w togach została usunięta, a teraz PiS może ją tylko pocałować w cztery litery, niezłe przedstawienie zrobił PiS i prezydent Duda, udając że walczą z system w sądach. 

Zrobili reformy bez reformy, by było jak było, a żydo-komunie żyło się lepiej i nikt nikogo nie mógł ukarać, bo my nie ukarzemy was, a wy nas.

I dla tego nigdy nie ukarzą polityków takich jak Lewandowski, Balcerowicz, Tusk, Gronkiewicz, bo to tuzy żydo-komuny, a towarzysze w togach dla tego zostali pozostawieni, przez prezydenta Dudę, którego poparł Kaczyński.

PO-PSL kradło i niszczyło Polskę, a PiS rozdaje żydom setki milionów, jedni drudzy mówią, że to dla dobra Polski.i winnych nie ma.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1560538

to tzw ksywka A. Darskiego albo innego debilnego lucyfera, modlić się tylko za takich trzeba 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

piciubata

#1560547

#1560682