Kluzikowa na kasę!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Modne się porobiły w mediach różne quizy, sondy a nawet – wkręcania, bo w 3RP jest tak dobrze (przynajmniej niektórym), że tematów poważnych brak, a jak nie brak, to popytu na nie nie ma, co na jedno wychodzi.

Dlatego i ja zaproponuję króciutki sprawdzian ze znajomości realiów życia w 3RP:

1. co się dzieje z kasjerką, która, w wyniku swojej niechlujności (OK- zaniedbania ) naraziła sklep na stratę 2 tysięcy złotych?

No jak to co:

właściciel sklepu wywala ją na zbitą twarz, a wspomniane 2 tysiące potrąca z należnej wypłaty.

2. a z dyrektorem w jakiejś spółce, który w wyniku zaniedbania naraził  tę spółkę na stratę 2 milionów złotych?

No jak to co:

zarząd pozywa go do sądu o zwrot wspomnianej kwoty, a potem komornik ściga takiego niechluja do, za przeproszeniem, usranej śmierci, a jak niechluj umrze, to i rodzinę jego ściga.

3. a co się dzieje z ministrą, która tak powierzonym sobie ministerstwem zarządzała, że naraziła Polskę na utratę 2 miliardów złotych?

No jak to co: a g... !

Przecież po to chewra (guglować młodzi, guglować!) zwana klasą polityczną wymyśliła na swój użytek myk pod nazwą odpowiedzialność polityczna”, żeby mimo zmarnowania, roztrwonienia czy wręcz przewalenia miliardów, nikt nigdy za to nie tylko siedzieć nie poszedł, ale żeby mu włos z głowy nie spadł.

Ba! Winna tej całej grandy ministra może nawet pozwolić sobie na wygłupy, co objawia się grożeniem samobójem, niby w obronie jakichś gimnazjów, ale wszyscy wiedzą, że to dla picu.

Ja tam jej śmierci nie życzę, do mamra wiem, że nie pójdzie, ale żeby ją tak na parę lat na kasie w hipermarkecie posadzili, to by ją od razu wyprostowało.Ale o tym, to możemy tylko pomarzyć, bo skazać na prace społeczne, to w 3RP można jakiegoś szaraka, a nie ministrę.

–------------------

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Wprost-Zamach-na-dwa-miliardy,wid,17948393,wiadomosc.html?ticaid=115e08

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:7)

Komentarze

Jakiej ministry nie ruszysz...wszędzie chewra. Przedtem jeszcze prezydenty. A jak popatrzysz na media...jeszcze gorzej. A jak popatrzysz na banki..szkoda gadać, że nie wspomnę o sądach. A na końcu...taki mały ogonek się ciągnie....to niepoprawni. Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1497618

Bo za dużo wolności , a oni spragnieni

Dlatego jeden czy dwóch mogą tylko krzyczeć

A mafia robi swoje by czasami ryczeć

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1497619

Mini-stra Kluzik- Guzik to kompletne nieporozumienie, tęczowo - europejska, wcale nie zajmowała sie sprawami edukacji tylko błyszczała na ekranie ogłupiacza i pracowicie niszczyła historię , literature polską, prawa rodziców w szkołach. Te 2 mld złotych, o których "zapomniała" tylko pokazuja dalszą droge jej kariery...do ZK....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1497648