II generacja nazistów i ich reaktywacja w Europie cz.2

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza
Świat

Cz.2 kolaboracja talmudo -lewactwa z naziolstwem II generacji

 

 

 

 

 

Na tej płaszczyźnie likwidacji państw narodowych niemieccy euronaziści i określani jako lewactwo, obecni komuniści w ramach UE zawsze szli ręka w rękę.  Likwidacja państwa narodowych w Europie była też zawsze celem jednych jak i drugich.

Jakkolwiek współcześni komuniści –talmudyści, również podążają za celem II –giej  generacji nazistów, to preferują inne środki niż ci drudzy dla osiągnięcia tego samego skutku, lecz jako etapu pośredniego na drodze do New Word Order (NWO), czy jak kto woli Światowego Związku Republik Sowieckich.

Jednak ich inicjatywa rozwalenia i unicestwienia państw narodowych skupia się obecnie na innych płaszczyznach destrukcji , niż niemiecka degryngolada gospodarcza państw Europy.To wynikająca z przewodniego dla nich Talmudu, destrukcja społeczna.

Stąd działalność współczesnego komucho-lewactwa skupia się min. na następujących polach megadestrukcji :

-rugowaniu i eliminacji chrześcijaństwa,

-promowaniu erotycznych zboczeń i wszelkiej maści dewiantów,

-polityce multi-kulti ,czyli przymusowego rozcieńczenia tradycyjnie historycznych społeczeństw plagą imigracyjną obcych geograficznie i kulturowo najeźdźców,

-notoryczne narzucanie kontrkultury i uartystycznionego satanizmu we wszelkich formach przekazu od sztuki , przez literaturę, po massmedia z filmem i przekazem informacyjnym włącznie,

-deprecjonowanie tradycyjnej rodziny przez opanowane przez sowieckiego pochodzenia  talmudystów tych  obsadzających instytucje sądowe preferujące ponad moralnością chrześcijańską wynaturzone nowe ideologie szatanistyczynego obrządku, jak feminazistowska czy dewiacyjna (lgbt).

- idące za tym dławienie tożsamości narodowej szykanami sądowymi osób polskiego pochodzenia przeciwstawiających się w sposób otwarty wobec w/w dewiacji.

Nie będę się tu szerzej rozpisywał i powtórnie odkrywał już odkrytą Amerykę. Lepiej też nie przedstawię zagadnień destrukcyjnej działalności talmudo-lewactwa światowego, europejskiego i polskojezycznego,  niż już to zrobił mistrz polskiego pióra, Waldemar Łysiak w swojej książce „Dół” a ściślej „ Dół kloaczny” wydawnictwa Nobilis z 2021 roku. (dostając ją pod choinkę przeczytałem całość w ciągu jednego dnia !) A warto, bo  przedstawione tam fakty i przykłady antynarodowej destrukcji są jednoznacznym skumulowanym świadectwem zakłamania, antykulturowej i  antynarodowej polityki obecnie prezentowanej przez wszelkie środowiska i ośrodki lewackie PL,UE i ONZ.

Nawiązanie sojuszu destrukcyjnego między powtórnie zjednoczonym w 1990 roku państwem Niemieckim, a chazaro-lewacką międzynarodówką stanowiło kamień węgielny dla przekreślenia wolnorynkowych zasad EWG i inicjacji ukrytego celu Związku Socjalistycznych Republik Europejskich jako  tzw. Unii Europejskiej. Tu Niemcy i komuchy (zwykle chazarskiego pochodzenia internacjonaliści obecnie występujący pod szyldem Socjaldemokratycznej Partii Europy) zawsze szli i idą ręka w rękę wobec kwestii likwidacji państw Europy.            

Obie te nacje razem działały od przewrotu chazarskiego w Rosji w listopadzie 1917  roku ,gdy Abwerha przez Finlandię do Petersburga dostarczyła Lenina wraz z obsadą specjalnym eszelonem, z wielką kasą złocie  , na rzecz przewrotu bolszewickiego zwanego „rewolucją październikową”,

następnie  gdy po udanym przewrocie , przejmując władzę w obu carskich stolicach, zdradzając swoich aliantów, chazarskie komuchy   podpisały separatystyczny rozjemczy pokój z II Rzeszą w Brześciu w marcu 1918 r. ,

kolejny, gdy poszli na kolaborację militarno- gospodarczą z Niemcami, zatwierdzoną układem w 1922 r. w Rapallo,

następnym ogniwem tej kolaboracji był  Pakt Hiltler- Stalin z 23 sierpnia 1939 roku, który wtedy przyczynił do wybuchu II Wojny światowej i podboju niemal całej Europy (które po tym dokonanym podboju niemal całego obszaru Europy jednorazowo , obie same wzięły się za łby od 22 czerwca 1941 roku ).

Ostatnim zaś współcześnie był pakt "dwa plus cztery"

I ten sojusz właśnie  reprezentują obie frakcje komuchów i Volksdojczy władające parlamentem i komisją UE ,

A wszystko to, zawsze  realizowano  i nadal realizowane jest pod zarządem powierniczym wszechświatowego chazarskiego kartelu banksterskiego (czytanego po niemiecku) „czerwonego szyldu” z Frankfurtu emitującego euro .

Faktycznie skutki tej niemiecko-chazarskiej kolaboracji i sponsoringu dla całej Europy były i są opłakane do tej pory.  Obecnie, za sprawą tego samego sponsora, ponownie ta kolaboracja  w ramach (ZSRE/UE) przeciw Polsce  działa za fasadą brukselskich instytucji !

Tu kłania się też sprawa krzywego ze swej formy  dwudniowego euro-referendum (z nocą czarów) z którego nadzoru polskojęzyczne komuchy obligatoryjnie wykluczyły w komisjach referendalnych  członków dwóch największych powszechnych organizacji społecznych: NSZZ Solidarność i kół Radia Maryja. Tymczasem społeczna wiarygodność członków tych komisji a tym samym wyniku euroreferendum była, i obecnie coraz bardziej jest do przysłowiowej dupy. A w obecnym klinczu Polski- znów powtarzanego wspólnie przez obie nazistowskie nacje (także działające przez swe polskojęzyczne agentury )-sprawa referendum ws. Polexitu winna stać się jednym z kluczowych zagadnień tegorocznej kampanii wyborczej.Powinna, bo to będzie przysłowiowy papierek lakmusowy na identyfikację faktycznych intencji sił przymierzających się do startu o przejęcie władzy nad Polską.        

Alternatywa będzie wtedy prosta ,aby się samodzielnie podłożyć pod unicestwienie albo aby być gotowym wobec napaści militarnej  sąsiadów , którą nadal stosuje Rosja Sowiecka, lub wobec agresji gospodarczej której  narzędziem  ze strony Niemiec,  ma się stać funkcjonująca pod  szyldem eko-polityk „Fit for 55”- polityka unicestwienia gospodarczego państw Europy. Stąd tak ważne, byśmy mogąc uczestniczyć w prowadzonej w sposób otwarty dyskusji sił aspirujących do objęcia władzy   mieli świadomość wyboru, a ściślej kogo na zawsze wykluczyć, jako agentów obu nacji,  z grona naszych przedstawicieli w parlamencie i z brukselskiego Eurostagu  (przed ewentualnym Polexitem lub alternatywnym DEexitem już przeprowadzonym z inicjatywy ogółu państw Europy )…

 

Eugeniusz W. Kościesza

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)