Memorandum Rządu RP do Rządu RFN

Obrazek użytkownika civilebellum
Świat

W związku z rozwojem sytuacji w Europie Zachodniej, spowodowanej agresywnymi poczynaniami przebywających czasowo, bądź stale na jej terenie, migrantów z Afryki Północnej (wg nomenklatury rządu RFN) – Polska, jako sąsiad i tysiącletni członek wspólnoty europejskiej, a także kierując się stale w niej dominującymi zasadami wywodzącymi się z jej chrześcijańskich korzeni - przedstawia swoją propozycję wobec tych obywateli Republiki Federalnej, którzy już to z powodu osamotnienia, już z racji ekonomicznych czy nawet emocjonalnych, obawiają się, w wyniku wspomnianego zagrożenia, o swoją najbliższą przyszłość.

Polska jest gotowa przyjąć tego typu obywateli Republiki Federalnej, zapewniając im mieszkania w nowo budowanych domach, spokój i dostatek wynikający choćby z korzystnych przeliczeń walutowych. Czynimy to dziś, kiedy nie jest jeszcze za późno.

Nasze granice są nadal otwarte dla chrześcijan, słabych i samotnych, których w miarę naszych skromnych, ale życiowo stabilnych warunków, przyjmiemy pod swój dach.

Niemieccy uchodźcy - nasi sąsiedzi - mogą być pewni, że przywita ich w Polsce swojskie: herzlich willkommen!

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

2 warunki

raz chrzescijanie,zadnych lewakow ci niech sie ubogacaja kulturalnie z kozo....ami

dwa zgadzaja sie respektowac i poddac polskiemu prawu,ewentualne obywatelstwo po 10 latach i pod przysiega

tyle

Vote up!
0
Vote down!
0

marekpolo

#1505668