Być może największa farsa „wyborcza”, od 1989 roku!

Obrazek użytkownika Bogdan Czajkowski
Kraj

Chciałbym uzupełnić to, o czym zapomniałem w dniu wczorajszym. Jest to moja pierwsza publikacja, wśród Niepoprawnych, więc chciałbym uprzejmie powitać i pozdrowić wszystkich moich PT Czytelników!

Ponadto - uwaga wczorajsza, z dnia publikacji mojego tekstu na portalu Niepoprawni.pl, czyli z dnia 18 października. Ta mianowicie, że poniższy tekst (oraz zalinkowany) opublikowałem na innych moich blogach, jeszcze przed wyborami, tj. dnia 11 października. Sądzę jednak, że warto zapoznać się z nim także i dzisiaj, bo opisane w nim okoliczności (zwłaszcza pod zamieszczonym w tekście linkiem; ujawniającym dowody przestępstw wielu osób; w tym min. Ziobry i naczelnika Państwa), znakomicie - moim zdaniem - ilustrują farsę "wyborczą", którą nam zafundowano w ostatnią niedzielę! Ograniczyłem się w tych 2 publikacjach wyłącznie do przedstawienia faktów, stroniąc od komentarzy (poza jednym wnioskiem oraz sugestią, dotyczącą intencji Schetyny). A przecież TYLKO PRAWDA JEST CIEKAWA, więc zachęcam do zapoznania się z nią. Pozostawiając wyciąganie wniosków każdemu z PT Czytelników.

*******

„Oj naiwni, naiwni, naiwni!; jak dzieci we mgle!” – porzućcie więc wszelką nadzieję (na rozwalenie patologicznego „systemu”, rodem z Magdalenki)! Nie ulega bowiem najmniejszej wątpliwości, że 13 października będzie miała miejsce największa – od kontraktowych „wyborów” w 1989 r. – maskarada „wyborcza”!

W czwartek, 3 października, ujawniłem (w Mediach Narodowych) miażdżące dowody przestępstw Jacka Kurskiego i jego wspólników (w: Biurze Podawczym Sejmu, operetkowej Radzie Mediów Narodowych, Prokuraturze Okręgowej w Warszawie oraz Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia), których ściganie zablokowane zostało przez min. Z. Ziobrę (bez wątpienia) na osobiste zlecenie „szeregowego posła”, choć… Naczelnika Państwa! Bo to właśnie on – „Jarosław, Polskę zabaw!” – cynicznie postawił notorycznego łgarza Kurskiego, na czele TVP i tak ma pozostać (w „demokratycznym państwie prawnym” Kaczyńskiego), aby można było bezkarnie tumanić Polaków! Dzięki temu propaganda tego osobnika przebija – w ostatnich tygodniach – już nie tylko „propagandę sukcesu” za Gierka (jak wcześniej), bo łajdactwo niektórych „dziennikarzy” i ich rozmówców, przypomina wręcz czasy stanu wojennego! Tu odsyłam do mojej wcześniejszej publikacji, którą należy koniecznie obejrzeć (i przeczytać uzupełnienie), bo na zamieszczonym w niej filmie znajduje się - między innymi - nagranie monitoringu w Sejmie, ze stemplowaniem pustych kopert Kurskiemu (tj. poświadczanie nieprawdy) i podrabianiem - przez asystenta Kurskiego, na życzenie Kurskiego - podpisu (tj. fałszowanie dokumentu)!:

https://www.ekspedyt.org/2019/10/05/jak-to-z-kurskim-bylo-dowody-jego-przestepstw-oraz-prawnych-komisarzy-politycznych/

Nie dość jednak na tym, bo owe dowody znają – od ponad tygodnia! – liczne media „totalnej opozycji”, które osobiście zawiadomiłem: TVN i TVN24, Polsat (w tym: red. B. Rymanowski), „Gazeta Wyborcza” (red. A. Kublik), „Dziennik – GP” (z-ca nacz. B. Kasprzycka i red. E. Rutkowska) i wiele innych. I co? - wszystkie milczą, jak „zaklęte”! A dzięki temu Kurski - od ponad tygodnia - może bezkarnie i nieustannie grillować – od rana do nocy – „straszliwe” nagrania Neumanna, w których inkryminowany nie powiedział niczego, czego nie wiedziałby każdy przytomny Polak. Powiedział bowiem w nich prawdę o „standardach”, obowiązujących w „magdalenkowych” partiach! Grilluje bezkarnie, bo bez żadnej riposty ze strony mediów „opozycji”. A trudno o lepszą ripostę, jak ujawnione przeze mnie dowody, które jednoznacznie ilustrują „mafijną” zasadę obrony „swoich” (także w „naszych” prokuraturach i sądach „na zlecenie”), obowiązującą również w PiS-ie (którą zarzuca Neumannowi – i PO - Kur-wizja)! Różnica polega jedynie na tym, że PiS nie jest tak ostentacyjny i znacznie przewyższa przeciwników hipokryzją!

Jednak to nie wszystko, gdy chodzi o opisywaną „omertę”. Dowody przekazałem także pos. A. Mężydło z PO. [Skądinąd – niektórzy zapewne pamiętają, jak to pajac Brejza uwijał się – w 2016 r. – po mediach, odgrażając się, że „zrobi aferę” z nielegalnego powołania Kurskiego, wskutek „konkursu na… Kurskiego”..?] Mój pełnomocnik zaś powiadomił o tej aferze (i dowodach) .Nowoczesną, Zielonych i chyba Lewicę oraz PSL..?

Jaki więc wniosek wypływa z powyższego?

Jest on najzupełniej oczywisty – „ktoś” niewątpliwie nałożył kaganiec tym mediom głównego ścieku; zwłaszcza TVN (vide: David Zaslav, z pierwszorzędnymi korzeniami)! [Bo przecież ta afera aż „prosi się” o nagłośnienie medialne!?] A idąc dalej - teza jest taka, że US-rael (rządzący de facto naszym bantustanem) ostatecznie już zadecydował, że PiS ma wygrać; i to z jak największą przewagą! [A gdzież znajdują się serwery „wyborcze”?] Bowiem to PiS (i prezydent) podpisywał ukrywane – przed Polakami - cyrografy z Żydami i sprzeda nas – wkrótce po wyborach - pod okupację żydowską! [Pozwolę tu sobie zauważyć, że zgodziliśmy się - co do powyższej konkluzji – z red. S. Michalkiewiczem, w naszej przedwczorajszej rozmowie.]

W tych zaś okolicznościach zaryzykowałbym całkowicie uprawnione podejrzenie, że Schetyna – być może - wcale nie chce przejąć władzy(?), bo – na „chłopski” rozum - po cóż miałby brać na siebie to odium (hańbę) największej Zdrady Narodowej, czyli - zgody na zrabowanie Polski, na kwotę ponad 300 mld dolarów? [Tym bardziej, że nadciąga – wg większości prognoz – okres b. dotkliwej, światowej dekoniunktury! A pieniądze (dotacje z budżetu) i tak dostaną.]

Aby dopełnić tej „czary goryczy”, dodam jeszcze jedno. Konfederacja także zna te dowody, zaś ja osobiście przekazałem je G. Braunowi, na jego życzenie. I co? Także głucha cisza, choć tego już zupełnie nie pojmuję..?! [Mimo, że posiadam wielkie doświadczenie, w prowadzeniu „wyborczych” kampanii w mediach, sprzed wielu lat (i oby dobry Bóg mi to odpuścił!); a nawet szefowałem niektórym z tych kampanii.]

P. S. Ja zaś - naiwny także - specjalnie czekałem do apogeum kampanii "wyborczej", z ujawnieniem tych kompromitujących dla Kaczyńskiego (et consortes) dowodów! [Bo mogłem to uczynić już wiele miesięcy temu!]

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.2 (23 głosy)

Komentarze

(na życzenie Kaczelnika) mają być dowodem zgody na zrabowanie Polski na 300 mld $? Bo potwierdza to, w rozmowie, red. Michalkiewicz (ten od "miesiączek smoleńskich")?

Pan wybaczy, że zapytam - a w domu wszyscy zdrowi? 

I, rzecz przedziwna - nikt z Konfetti, nawet Braun nie podjął tematu, choć wśród haseł wyborczych mieli słynną 447? Dziwy, panie, dziwy! Czyli - wszyscy zdrajcy, PiS, Konfederacja z Braunem i "TVN i TVN24, Polsat (w tym: red. B. Rymanowski), „Gazeta Wyborcza” (red. A. Kublik), „Dziennik – GP” (z-ca nacz. B. Kasprzycka i red. E. Rutkowska) i wiele innych." Z wyjątkiem, zapewne Jana Zbigniewa hr. Potockiego i jego kompaniona - Paza. Lub Olszańskiego (nick - Jabłonowski)! To pański towarzysz? A może jest jeszcze inny ten "jeden sprawiedliwy z Sodomy i gonorrhei"?

Wprawdzie spiski to rzeczywistość, nie teoria, jednak politycy z pewnym doświadczeniem nie wchodzą dobrowolnie w tzw. szajs. I rozróżniają między szajsem, bagnem, a glebą. Tym razem odnoszę wrażenie, że w ten "kanał" to Pan próbuje nas wpuszczać. Nie wiem tylko - po co? Dlatego, że nie Pan wygrał w rankingu na tubę propagandową "zwykłego posła", który tak jest potężny, że wszystkim nie po jego myśli założył knebel i kaganiec... Eech, trochę to skomplikowane, a w dodatku - jakoś dziwnie - jawi mi się Pan nie jako "sprawiedliwy", a jako mąciciel. Sapienti sat!

Aha! Za wpis - jedna z jedynek - to ode mnie.

Vote up!
15
Vote down!
-6

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1606704

"Wprawdzie spiski to rzeczywistość, nie teoria, jednak politycy z pewnym doświadczeniem nie wchodzą dobrowolnie w tzw. szajs" - i z powodu tego ostatniego "atrybutu" właśnie, nie będę wchodził MERYTORYCZNĄ POLEMIKĘ Z TYM ŻAŁOSNYM "KOMENTARZEM"! Bo musiałby być... merytoryczny! Ale to nie ja wpuściłem Panią w jakikolwiek "kanał", lecz to Pani wskoczyła doń ochoczo, wypełniając sobą zaprezentowany WŁASNY KANAŁ!

Najbardziej ubawiła mnie zawistna brednia, jakobym trwał w "rozpaczy", iż to nie ja "wygrałem w rankingu na tubę propagandową". Gratuluję, bo to prawie dokładny cytat z Kurskiego, który od 3 lat w ten właśnie sposób "twiitt-uje" i "oświadcza" (przez swoje biuro), w odpowiedzi na medialne doniesienia o jego oszustwach w tym "konkursie"! [Bo nic więcej nie ma do powiedzenia w tej sprawie - dla "ciemnego ludu, który wszystko kupi!" - zaś prawdę (fakty) zna doskonale!]

Zaś "teza" o założenia knebla przez... Kaczyńskiego (i pozostałe jeszcze, w Pani wynurzeniach) - których dopatrzyła się Pani w mojej publikacji - przynosi zaszczyt "babskiej logice" i czytaniu... bez zrozumienia!

Tym bardziej więc pozostaję w rozpaczy (już po raz drugi), z powodu otrzymanej "jedynki"!

Vote up!
11
Vote down!
-11

Bogdan Czajkowski

#1606707

to oczywiście, po chłopsku logiczny, Bogdan Czajkowski. Gratulacje!

I zgoda - co do "nie wchodzenia w zwarcie". "Gdybyś był milczał - uznałbym Cię za filozofa!" Że też rozumie Pan zasadę "nieodpowiadania" - w odniesieniu do siebie, ale np. w relacjach polsko-amerykańsko-izraelskich nie jest Pan już taki bystrzacha. A właściwie - jest Pan ten cwaniutki, co to wystawiałby "innych", kryjąc się za ich plecami. Jeśli zaś nie dadzą się "wystawić" - "biada im"!

Ciekawe, czy zdoła Pan MERYTORYCZNIE odpowiedzieć na pytanie mężczyzny - blogera Piter1.

Ukłony,

Vote up!
9
Vote down!
-5

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1606734

Wczorajszy Pani wybryk wyłącznie mnie rozbawił!

Dzisiaj jednak ośmieliła się Pani posunąć do bezczelnej i wysoce obraźliwej - dla mnie - insynuacji, którą tu zacytuję, żeby nie było żadnych wątpliwości:

"w relacjach polsko-amerykańsko-izraelskich nie jest Pan już taki bystrzacha. A właściwie - jest Pan ten cwaniutki, co to wystawiałby "innych", kryjąc się za ich plecami. Jeśli zaś nie dadzą się "wystawić" - "biada im"!"
Źródło: https://niepoprawni.pl/comment/reply/148747/1606734

Dlatego zareaguję; jednak wyłącznie z uwagi na innych Czytelników (bo Pani na to nie zasługuje!), którzy mogliby się dać "nabrać", na to Pani łajdactwo! [Choć także w wątłej nadziei, że powstrzyma to Panią - choćby ze wstydu! - od dalszego "pyskowania"?!]

Mój protest w sprawie bezczelnych tzw. roszczeń żydowskich, w postaci zwrotu orderu Dudzie, w dniu 5 listopada 2018 r. (wraz z nagłośnionym w internecie moim oświadczeniem; a później - w mediach głównego ścieku, choć naturalnie sfałszowanym!), był najprawdopodobniej pierwszym spektakularnym protestem publicznym; na kilka miesięcy wcześniej, zanim protesty podjęło Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, za co im chwała! Co więcej - 4 dni później (9 listopada) izraelskie służby - na których "czarnej liście" znajduję się od przynajmniej 21 lat! - podpaliły (i sfajczyły) mi piwnicę z książkami i częścią archiwum! [Co - podpalenie - potwierdziła policja.] A było to "ostatnie poważne ostrzeżenie" tych służb - które czują się już u nas "jak w domu"! - abym już więcej "nie podskakiwał", wchodząc "w szkodę" żydowskim geszeftom, które właśnie weszły w fazę ostatecznej realizacji!

Dla rzeczywiście zainteresowanych (bo przecież nie dla Pani) wklejam dwa linki, dla ilustracji powyższego:

https://www.ekspedyt.org/2019/05/15/ocenzurowany-w-pisowskich-mediach-list-antykomunistycznego-opozycjonisty-ktory-zwrocil-swoj-order-dudzie/

https://www.ekspedyt.org/2019/06/12/eksterytorialny-oboz-auschwitz-oraz-miasto-oswiecim/

Zaś dla jeszcze bardziej zainteresowanych (i cierpliwych) dwie rozmowy ze mną, usunięte po 3 godzinach z żydowskiej YT, ale - na szczęście - skopiowane na gloria.tv:

https://gloria.tv/video/9KaE3fimgsSV2EFvZyNoLgkrJ

https://gloria.tv/video/bL1pZEz7z99f4EnZhHUwL831X

Powyższą informację (częściowo) mogła Pani zaczerpnąć choćby z krótkiej notki o mnie (po prawej stronie, w ostatnim zdaniu); nie mówiąc już o Wiki. Co uchroniłoby Panią od wypisywanie zacytowanych wyżej bredni! To jednak był - zapewne - zbyt duży wysiłek "intelektualny" dla Pani?! Na tej podstawie podejrzewam, że nawet powyższej publikacji Pani nie przeczytała: a już z pewnością - publikacji zalinkowanej w tekście. Bo lemingi Pani pokroju ograniczają się do "rzutu oka" na tekst, co jest im potrzebne wyłącznie do zidentyfikowania (namierzenia) WROGA; bo z innego plemienia! Ja zaś nie należę - choć nie mieści się to Pani "rozumku", zapewne? - do żadnego plemienia!

W związku z powyższymi informacjami o mnie, oczekuję teraz od Pani - w rewanżu (a sądzę, że także wielu Czytelników oczekiwałoby tego!) - opisania swoich bohaterskich osiągnięć; tak odmiennych - zapewne - od mojej "cwaniutkiej" postawy oraz ukrywania się za "cudzymi plecami"! Zwłaszcza zaś za tzw. pierwszej komuny, w której - sądząc po fotografii - spędziła Pani dorosłe już życie! [Dodam, że w przeciwieństwie do Pani - ja zadałem sobie trud poszperania w sieci, i... niczego w niej nie znalazłem!]

Reasumując - jest godnym najwyższego ubolewania, że doświadczona (bo 7-letnia) blogerka, zniża się do tak łajdackiego "hejtu"; rodem spośród motłochu, "zaludniającego" takie fora, jak na germańskiej WP, gdzie liczy się tylko jedno: "opluć bliźniego", odróżniającego się od owego motłochu i którego podejrzewa się (skądinąd, bez żadnej wiedzy), że... nie należy do mojego "plemienia"!

Vote up!
10
Vote down!
-8

Bogdan Czajkowski

#1606833

Moich osobistych - nie muszę się wstydzić, nie mniej - nie ma wśród nich zwracania odznaczenia p. Prezydentowi Dudzie. Jednak zdarzyło się że czegoś nie przyjęłam. Bo - mnie odznaczać zamierzali podczas stanu wojennego. Jakoby - za "całokształt", krzyżem tzw. chlebowym.

Natomiast jak widzę - manipulować Pan potrafi na "wysokim poziomie", gdzie mnie - w takie progi. Te pańskie "uprzejme sugestie" (które ma się rozumieć - nie są hejtem) pozwolę sobie pominąć milczeniem. Ci, którzy mnie znają - będą mogli z Pana pokpiwać, ci  którzy nie znają - mogą mieć problem, do pańskiego podobny - jak tu bezkarnie (i skutecznie?) "dokopać" komuś nieznanemu.

Zwłaszcza, że ekspedyt to taki bardzo jednoznacznie "pro-polski" blog. Że co? Że "ma na uwadze" jakieś inne "opcje?" Nie mój biznes! Nie mój blog!

Nie muszę niczego, pod pańskim adresem sugerować - Pan sam sobie świadectwo wystawia. I niech tak zostanie - "koń, jaki jest każdy widzi". Z koniem - kopać się nie zamierzam.

 Zauważę jednak że, niestety, dość często w pewnych rejonach spotykane podpalenia piwnic, nie są "akcjami żydowskimi" i w pańskim przypadku - też niekoniecznie muszą być. W moich piwnicach miałam zarówno włamania, kradzieże, jak też zalanie i (nieskuteczną) próbę podpalenia: nie było materiałów łatwopalnych. 

Pan jest oczywiście, we własnych oczach, człowiekiem szlachetnym, a osoba Lecha Kaczyńskiego nie stanowiła niegdyś przeszkody do przyjęcia odznaczenia. Taka jest pańska logika. Ja ją określam grą pod publikę. Jak ktoś lubi - aktor i publika - proszę bardzo. Również - nie mój to biznes. Tylko - czemu nie trwa Pan wiernie - przy ekspedycie? Po co Panu Niepoprawni?

Dalsze popisy erystyczne może Pan sobie darować - mnie to nie bawi. (Takim klasycznym przykładem jest pańska "odpowiedź" na pytania Blogera Piter1.)

Ukłony,

 

 

 

Vote up!
8
Vote down!
-5

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1606872

@ katarzyna.tarnawska

A kogóż to obchodzi, co Panią "powala", lub nie? Mnie z pewnością to nie obchodzi, choć z Pani elukubracji wynika jednoznacznie, że "powala" Panią - i to na obie łopatki - Pani "babska logika" (wsparta temperamentem, rodem z... magla) oraz ignorancja! [Zaś dosadną ilustracją owego magla (żeby nie powiedzieć gorzej!) jest ta okoliczność, że zaczęła Pani do mnie pisać - przekonana, że tym jest Pani w stanie mnie obrazić! - zaimki z małej litery (np. pański, pańska, itp.)!]

Skoro już wspomniała Pani o erystyce (którą - mam nadzieję - zna Pani choćby "z... widzenia"?), to wielka szkoda, że nie potrafi Pani zastosować jednego z jej podstawowych "chwytów", który zwie się: mutatio controversiae, co się wykłada (w uproszczeniu) zejściem z tematu (jego zmianą), na płaszczyźnie którego polemista nie ma żadnych szans i musi polec! Zamiast skorzystania z tego "chwytu", postanowiła jednak Pani - samobójczo - brnąć "w zaparte" i na ślepo strzelać nadal (do mnie), choć niezmiennie "kulą w... płot"! 

Skoro więc zostałem "zaatakowany", za przyjęcie orderu od PLK (w 2008 r.), to z niekłamaną (z powodu głupoty adwersarza) satysfakcją informuję Panią (oraz Pani "fanów"), że owego 6 marca 2008 r., w Pałacu Namiestnikowskim (skądinąd - niezwykle adekwatna nazwa), publicznie odmówiłem przyjęcia tego Orderu, co mogła obejrzeć cała Polska, gdyż uroczystość była transmitowana przez wszystkie główne telewizje! A powodem tego mojego protestu, był brak referendum w sprawie ratyfikacji traktatu lizbońskiego, który pozbawił Polskę suwerenności! [Innymi słowy - moja troska o suwerenność Polski!] I od ponad 11 już lat, może Pani obserwować (używając rozumu, ma się rozumieć) ów brak suwerenności, w postaci "czołgania Polski przez euro-kołchoz" (na podstawie traktatu), co jednoznacznie dowodzi, że wówczas to ja miałem rację, a nie Kaczyńscy!

Grzech (bezinteresowna zawiść, a może i nienawiść?) - nie mówiąc już o jego Praźródle - jest zawsze złym doradcą i stosunkowo rychło skutkuje karą. A ponieważ tym, czego najłatwiej można dopatrzyć się (w Pani elukubracjach), jest właśnie owa bezinteresowna zawiść, więc z prawdziwą przyjemnością (z powodu spodziewane konfuzji) uzupełnię - powyższe informacje - jeszcze jedną okolicznością. Tą mianowicie, że po owym proteście - oprócz "hejtu", który jest rzeczą niestety codzienną, do którego i Pani (zapewne) przyłączyłaby się? - otrzymałem wiele wzruszających gratulacji, a ponadto - mój protest skutkował publikacjami w sieci, zatytułowanymi np: "Rejtan w Pałacu!" (z reprodukcją obrazu Matejki); co - skądinąd - uznałem za przesadę, bo nigdy wcześniej nawet nie przyszła mi do głowy taka asocjacja! [No i jak - "ucieszyła się" Pani?! Co gorsza - może to Pani sobie "wygooglować"!]

Zgodnie z moim przewidywaniem, nie doczekaliśmy się - ani ja, ani pozostali Czytelnicy - spodziewanego rewanżu, gdy chodzi o Pani bohaterskie sprzeciwy za pierwszej komuny, odróżniające Panią od mojego "cwaniactwa" i ukrywania się "za plecami" innych! Bowiem żałosny - i jedyny - przykład, którym Pani się posłużyła, posiada dwie fundamentalne "ułomności":

 1. Choćby to była prawda - że chciano Panią odznaczyć, podczas stanu wojennego - to już sam czas tego zamiaru odznaczenia (stan wojenny), stawia Panią - co najmniej - w dwuznacznym świetle!
 2. Zarówno o zamiarze odznaczenia, jak i o Pani "odmowie", "pies z kulawą nogą" nie wie!

Co do podpalenia piwnicy, to przypuszczam, iż jest Pani tak bardzo zdominowana zawiścią, że gotowa byłaby sama przyznać się do tego podpalenia, aby tylko obalić moje uzasadnione podejrzenia, co do sprawców. [Nie ulega dla mnie najmniejszej wątpliwości, że nie zadała Pani sobie trudu, aby zajrzeć pod wklejone linki, aby mieć choćby elementarną wiedzę, która dałaby Pani jakikolwiek asumpt do własnej oceny! Bowiem Pani z góry wie, że to... "sąsiedzi"!]

"Po co Panu Niepoprawni?" - zapytuje Pani. Wygląda na to - jak na razie, po 3 dniach mojej tu obecności - że być może po to, aby "rozsmarować na podłodze" Pani zawiść, "babską logikę" i ignorancję! Dlatego doradzam, aby Pani - w trosce o własną reputację - zaniechała już dalszego "pyskowania" na moim blogu, bo nie sprosta Pani temu wyzwaniu; wbrew buńczucznym "pogróżkom", w które wyposaża Pani każdy "komentarz"!

Vote up!
7
Vote down!
-4

Bogdan Czajkowski

#1607152

Widzę, że  Pan się zna na wielu sprawach....podzielam Pańskie spostrzeżenia co do tego indywiduum.

Mściwe pogróżki takie niepolskie....no cóż.

Polska potrzebuje Polaków zdecydowanych, radykalnych...takich .jak Pan.

Z szacunkiem

 

Vote up!
7
Vote down!
-7

Verita

#1607153

Zaimki przymiotne piszemy, podobnie jak przymiotniki, małą literą.

O pańskim rodzie dyskutować nie zamierzałam i nie zamierzam, ani też o "wzniosłych" cechach pańskiego charakteru. I proponuję, aby Pan odteleptał się od mego rodu i charakteru. Te pańskie pseudoerystyczne popisy wyczerpują znamiona hejtu, czy jest Pan tego świadom, czy, jak można przypuszczać - nie jest.

Śp. Prezydent Lech Kaczyński był człowiekiem dobrym i koncyliacyjnym, przyznawał ordery wielu ludziom, którzy na nie nie zasługiwali, a po Smoleńsku okazali niewyobrażalną niewdzięczność. Przykładem - odznaczenia dla tych dziwnych "bojowników" z KPN, choćby Moczulskiego, czy Króla. Przypuszczam, że niektóre z odznaczeń były wynikiem sugestii jakichś niefortunnych doradców, a niekoniecznie - inwencją p. Prezydenta. Przypuszczam także, iż doradcy nie "negocjowali" odznaczenia z Panem.

Wielkie dzięki - za wszelkie "uprzejme rady", pozwoli Pan, że sama określę - co będę czynić w przyszłości. 

A jeśli popisuje się Pan tak niezwykłą hermetycznością własnych tekstów, że stają niezrozumiałe dla bab mnie podobnych, to

- po pierwsze przypisywanie zawiści, jako motywu krytyki pańskich elukubracji jest świadectwem czytania bez zrozumienia;

 - po drugie  - dostrzeganie nieistniejących defektów u osoby o odmiennych poglądach - świadczy odpowiednio o "dostrzegaczu".

Wreszcie - "technika", którą ośmieliłam się ocenić negatywnie w pańskim pierwszym wpisie na blogu Niepoprawnych, to "metoda" z ekspedyta czyli "wskazać winnego Żyda" i znaleźć takich, których uda się napuścić, aby z "winnym" rozprawiali się. 

Pańskie "wejście smoka" z hasłem - "wszyscy niegodni", czy nawet  prawdziwym, biblijnym "nie ma sprawiedliwego, nawet ani jednego" (Rz 3:10)  - Pan wybaczy - może wzbudzać entuzjazm  jedynie u głupków. Żyjemy w określonym czasie, określonym miejscu, z określonymi zagrożeniami i uwikłaniami oraz określonym "spadkiem" z przedniej "epoki". Wszelkie "podskakiwania", bez odpowiedniego "zaplecza" są niebezpieczne, a stymulowanie Polaków do niebezpiecznych zachowań to dywersja. Zwłaszcza w czasie, gdy stajemy przed koniecznością decyzji odnośnie wyboru Prezydenta.

No i poziom magla to poziom pańskiego, powyższego wpisu. Nawet jeśli będzie Pan próbował zaprzeczać. Nic tak nie paskudzi blogera, jak internet. 

Toteż mam propozycję, aby światłe rady własne stosował Pan, na przyszłość, wobec siebie.

EOT

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1607159

Jeśli tak dalej pójdzie - zacznę chyba Pani współczuć tej samobójczej "wojenki" ze mną?!

Przejdźmy obecnie do drogocennych cytatów, z Pani elukubracji:

"Zaimki przymiotne piszemy, podobnie jak przymiotniki, małą literą."

Nie wiem zupełnie, w jakim celu "informuje" mnie Pani o tym, że "piszemy" (choć także nie wiem, jacy "my"?), gdyż to zauważyłem i zwróciłem - na ów brak kultury - uwagę?! Ponieważ "zaimki przymiotne", takie jak: Pański, Pańskie, Pańska itp., występują - prawie wyłącznie obecnie! - w formach grzecznościowych (o których, jak widać, nie ma Pani "zielonego pojęcia"); czyli - w przypadku bezpośredniego zwracania się do kogoś, z którym nie jest się "po imieniu"! I wówczas pisze się - owe zaimki - wyłącznie z dużej litery! [Czego wymaga cywilizowana, polska epistolografia!] A za takim właśnie przypadkiem mamy tu do czynienia.

Naturalnie - występują także (choć "szczątkowo" rzadkie) inne przypadki zastosowania tych zaimków; np. w sytuacji, w której opisywałaby Pani pracę swoich pańszczyźnianych przodków, zatrudnionych w "pańskich włościach", lub służących "w pańskim pałacu"! I wówczas pisze się te zaimki z małej litery. [Co zauważam z całym szacunkiem dla owych Pani przodków, bo zawsze potrafiłem uszanować ludzi prostych; w odróżnieniu od... prostaków, których nie znoszę!] Czyż więc o takie przypadki Pani chodziło?!

Doprawdy - nie sposób Pani "dogodzić"! Bo najpierw zarzuca mi Pani, że przyjąłem order od PLK, zaś obecnie próbuje Pani mnie epatować jego hagiografią oraz... katastrofą smoleńską! Więc informuję, że - pod wpływem owej katastrofy - przyjąłem (w porozumieniu z min. Łopińskim) ów order, przybywając wówczas na emigracji na Antypodach, aby tym uhonorować zmarłego Prezydenta. [Choć uważam, że - z uwagi na podpisanie traktatu lizbońskiego, czym zdradził prezydenta Klausa - na Wawel nie zasługiwał i Historia to potwierdzi!] Co do pozostałych Pani "komentarzy" - odsyłam poniżej; gdzie Pani je zamieściła, więc także do "korepetycji", odnośnie do użytego przez Panią określenia: "negatywizm"!

Ponieważ już zauważyłem, że jest Pani fanatycznym, PiS-owskim lemingiem, więc zmieniam swoją ocenę Pani "motywacji": z bezinteresownej zawiści, na - nienawiść! Ponieważ tylko skończony idiota, lub fanatyczny leming (zdominowany nienawiścią!) może "wywnioskować" - z mojej powyższej mojej notki - następującą piramidalną brednię(!), od której zaczęła Pani swój nienawistny (bo całkowicie niemerytoryczny) atak na mnie, a mianowicie:

"Te dowody na ustawiony konkurs "pod Kurskiego" (na życzenie Kaczelnika) mają być dowodem zgody na zrabowanie Polski na 300 mld $?"

Ponadto - o żadnej " krytyce" z Pani strony (jak Pani bezpodstawnie utrzymuje) nie może być tu mowy, skoro - poza powyższą brednią - ograniczyła się Pani wyłącznie do insynuacji ad personam, balansujących na granicy obelg i wyzwisk! Bo krytyka występuje wyłącznie wówczas, gdy posługuje się argumentami merytorycznymi!

Na zakończenie stanowczo też doradzam zapoznanie się - wreszcie - z "moją" Wiki (to zaledwie kilka minut lektury), aby ustrzec się od tego, że samobójczo "zatłucze się" Pani sama, swoimi "strzałami w kolano"! Tym bardziej, że zaczyna mnie już nużyć "wojenka" z tak niezwykle łatwą "polemistką"!

Vote up!
3
Vote down!
-4

Bogdan Czajkowski

#1607409

.

EOT

Vote up!
4
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1607411

Przykro czytać...

 

Czy to kolejnego emeryta, jak nie przymierzając Wrzodaka, dopadły pieniacze, starcze odpały?

Rany! Żeby mnie tylko to nie spotkało.

Vote up!
7
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1606934

Dziwne. Dostał Pan Order w 2008 roku i przez 8 lat nierządów PO nie widział Pan nic niestosownego i dopiero w 2018 go Pan zwrócił Prezydentowi, bo nie wybrali Pana na Prezesa TVP - żenada.

Vote up!
11
Vote down!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1606708

Zwłaszcza na insynuacje, nie poparte żadną wiedzą (choćby - przeczytaniem mojego tekstu!); w tym szczególnie na brednie, skopiowane z powyższego "hejtu" Katarzyny Tarnawskiej!

Co najwyżej będę - jeśli przekroczy Pan już dopuszczalną (w cywilizowanym świecie) miarę - je usuwał!

Vote up!
10
Vote down!
-7

Bogdan Czajkowski

#1606840

hahaha i znów się mylisz, bo tekst przeczytałem, ba nawet w linka wszedłem i go przejrzałem - i całość wyszła tak żałośnie, że się nadawała tylko na mój powyższy wpis

co do usuwania, to znów się mylisz :) gdzie ty taki guziczek zauważyłeś? ;P

Ps. lepiej zrób jak Satyr ci pisze, wycofaj się, zrób 1000 wdechów i pomedytuj troche - może ci pomoże ;)

Vote up!
6
Vote down!
-6

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1606904

Z całym szacunkiem ale TOTALNIE pogubiłem się czytając Pana wywód. Jest Pan, rozumiem, przeciwko wszystkim mając pretensje do PISu, PO, do Konfederacji, TVP, TVN. No to za kim Pan jest?

Niech Pan napisze w trzech, czterech zdaniach, o co Panu chodzi?

PS. A na kogo Pan w końcu głosował w tej "farsie"?

Vote up!
10
Vote down!
-6

Piter1

#1606729

Nie bardzo rozumiem, dlaczego tak Pan "pogubił się"..? Być może przyczyną tego jest użyte - przez Pana - nieadekwatne słowo: "wywód"? Bo ono sugeruje, iż uznał Pan moją publikację za jakiś... apel, w którym usiłuję przekonać Czytelników do jakichś (być może moich) poglądów..?

Podczas gdy moje 2 publikacje (bo także ta zalinkowana), nie są "wywodem" (w takim znaczeniu, jak powyżej), lecz wyłącznie chłodną - na ile to mi się udało - prezentacją faktów i dowodów! [No, może z dwoma wyjątkami: głównym moim wnioskiem (o "nałożeniu kagańca") oraz sugestią, co do intencji Schetyny; bo to nie są - co oczywiste - fakty, lecz mój komentarz do nich!] Opisałem to wszystko, ponieważ - jak napisał nieoceniony Józef Mackiewicz - TYLKO PRAWDA JEST CIEKAWA! Zaś wnioski, wynikające z tej prawdy, pozostawiam do wyciągnięcia już Czytelnikom!

Pyta Pan także: "o co mi chodzi"? [To pytanie również sugeruje podejrzenie (niezwykle dziś rozpowszechnione wśród Polaków, nad czym bardzo ubolewam!), że każdy - który coś publikuje - musi mieć jakiś ukrywany cel, którym chce "zbałamucić" bliźnich..?]

Odpowiem jednak na Pańskie powyższe pytanie, w sposób zaskakująco - prawdopodobnie? - prosty:

Po pierwsze,

po drugie i

po trzecie, "chodzi mi" o ujawnianie Polakom prawdy; jakkolwiek by ona nie była przykra! [I tak właśnie starałem się - a da Bóg, że do końca będę! - postępować przez całe dotychczasowe życie, za co płaciłem dość wysoką cenę...]

Co do mojego "głosowania" (czyżby to była Pańska tzw. freudowska pomyłka; skoro nie zapytał Pan, kogo wybrałem?) - nie "głosowałem" na nikogo, co chyba jest logiczne, skoro "wybory" uznałem za farsę. Zaś bojkot "wyborów" - wartych tyle samo, co w pierwszym PRL-u - uznaję za jedyny wolny wybór, który nam pozostał!

To ostatnie moje stwierdzenie jest tematem na odrębną i dłuższą "rozprawkę". [Choć polecam tu publikacje A. Ściosa, na jego blogu.] Dodam jeszcze, że najcenniejszą obecnie - jak sądzę - inicjatywą społeczną, są powołane niedawno Roty Niepodległości (w ramach Stowarzyszenia Marsz Niepodległości). Bo niosą w sobie to, co drogie jest memu sercu - nadzieję na odzyskanie Niepodległej Ojczyzny (choć w dość odległej perspektywie). Dlatego uczestniczę w nich - na miarę swoich skromnych możliwości - aktywnie!

Pozdrawiam Pana.

Vote up!
10
Vote down!
-9

Bogdan Czajkowski

#1606855

Proszę Pana,

Myli Pan pojęcia - wywód to nie jest apel. Jest to wyrażenie swojej opinii, która poparta argumentami prowadzi do tezy (wniosku, propozycji rozwiązań).

U Pana jest wiele argumentów ale brakuje całej reszty, czyli esencji wywodu.

Jeżeli chodzi o "...ujawnianie prawdy Polakom, jakkolwiek by one nie była przykra...", to o jaką Prawdę chodzi, jeżeli jest ona przeciwko wszystkim? O własną? (sic!).

Nie głosował Pan na nikogo w tej "farsie"? - ok. Rozumiem, że zagłosował Pan na siebie ale z tego to pożytku dla kraju nie będzie.

Bez urazy ale nic mi Pan nie rozjaśnił.

Vote up!
9
Vote down!
-4

Piter1

#1606958

śpiew narodowych bardów...

 

śpiew narodowych bardów

przypomina Polakom

że muszą oddać Żydom

300 miliardów! 

Vote up!
8
Vote down!
-5

jan patmo

#1606850

... na naszym serwisie Niepoprawni.pl.

Pamiętam Cię z czasów studenckich. Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej, choć parę lat młodszy od Ciebie. Nie umniejszając Twoich zasług w walce z komunistami w czasach PRL-u oraz z neokomunistami "pookrągłostołowymi" - niepotrzebnie prowadzisz tu narrację w sposób dość chaotyczny. Także niepotrzebnie w swych komentarzach "zadzierasz" z Katarzyną Tarnawską.

Proponuję Ci uporządkować myśli, wyciszyć emocje i jeszcze raz, ale w sposób uporządkowany napisać - "co Cię boli", bez "wrzucania wszystkich do jednego worka". A,... i jeszcze jedno: postaraj się poprawnie sformatować tekst, bez nadinterpretacji kolorami czcionki czy pogrubiania tekstu. Tak "upiększony" jak wyżej Twój tekst po prostu źle się czyta. Czytelnik sam się zorientuje, co w tekście jest dla niego ważne, więc sugerowanie jemu kolorem czerwonym czy pogrubioną czcionką ważności treści nie ma sensu. Nie zaszkodzi Ci zajrzenie do naszego niepoprawnego Przewodnika zasad pisowni.

Satyr 

Vote up!
8
Vote down!
-8

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1606873

Oto jest pytanie... a raczej - co z kim zadarło? Co kogo zaczepiło?

Vote up!
9
Vote down!
-8

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1606874

o co zaczepiło?

 

ze swymi myślami

samo się biło

o swój rozum

zaczepiło

Vote up!
6
Vote down!
-6

jan patmo

#1606901

weź leki i wróć

Vote up!
7
Vote down!
-6

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1606903

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jakie to ma znaczenie  na NP co na kogo napadło? Ten portal ma swoje prawa i swoją sprawiedliwość. To "polski" portal.

Przyczepiło się do okrętu i woła "rdzawym okiem"...płyniemy !

A satyryczny "kapitan",  zamiast uważać aby nie roztrzaskać się o skały ..posługuje  się Przewodnikiem  zasad pisowni....a nie  mapą i kompasem. A to Polska właśnie !

Pozdrawiam

P.S. Debiut Pana Bogdana wyjątkowo udany ...i na czasie.

Vote up!
9
Vote down!
-11

Verita

#1606925

Zrekapitulujmy: Pan Bogdan Czajkowski zamieszcza wpis, w którym przedstawia swoje przemyślenia i wnioski. Niedługo potem otrzymuje 'jedynkę' oraz połajankę, na którą odpowiada zdecydowanie i rzeczowo. A więc - kto zaczął przepychankę i pałkowanie? Na to wszystko wchodzi z recenzją negatywną Satyr, łając ze swojej strony pana Bogdana, m.in. za to, że ośmielił się bronić przed bezczelnością pewnej smugi brzydkiego zapachu.

Pozostaje pozdrowić pana Bogdana i prosić, aby się nie zniechęcał.

p.s. mnie nie przeszkadzają wytłuszczenia i zmiany koloru w tekście Autora wątku.

Vote up!
7
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1606948

Czyżby   stowarzyszona arystokratyczna smuga  nie wiedziała, że nie wypada jej używać niektórych popularnych zwrotów spod budki z piwem,  jak " sikanie po nogach"...?   Przecież można taki przypadek opisać bardziej szlachetnie, fizjologicznie i medycznie....

Wytłuszczenia w tekście Autora są potrzebne, wręcz pożądane !

Vote up!
10
Vote down!
-8

Verita

#1606951

@ markowa i @ Verita.

Serdecznie dziękuję Paniom za dobre i cywilizowane słowo! Tym bardziej, że zacząłem już podejrzewać - po pierwszych atakach - że Niepoprawnych zaludniają głównie "świry", opętane zawiścią i nastawione wyłącznie na pozamerytoryczny "hejt"!

Nie ukrywam, że nieco zmyliła mnie - co do jakości tutejszego forum - obecność tu publikacji Ks. Prof. Zygmunta Zielińskiego, którego znam osobiście i bardzo szanuję!

Zapewniam, że posiadam i cierpliwość, i "grubą skórę", a na prymitywne ataki jestem uodporniony, bo prostactwo "nie jest w stanie" mnie obrazić!

Z pozdrowieniami

Vote up!
7
Vote down!
-4

Bogdan Czajkowski

#1607155

Z wieloletniej mojej obserwacji wynika, że to wcale nie są żadne "świry", opętane zawiścią i nastawione wyłącznie na pozamerytoryczny "hejt" tylko dobrze zakamuflowani "żydzi"*, którzy bezwzględni, z jakąś szatańską zapamiętałością niszczą wszystko co trąci polskim duchem. Sądząc po permanentnym minusowaniu jest ich od 8 do 12 osób. Ich w ogóle nie interesuje treść komentarza - reagują na nic i stawiają swój ulubiony minus. Ponad miesiąc temu wdałem się z nimi w dyskusję to w kilka dni "straciłem" ponad 500 punktów - taka jest ich organizacja i zawziętość. Jest to zawziętość polskiej strzygi. Poparł ich nawet administrator nie szczędząc wyśmiewczych komentarzy do do mojej znajomości programowania.

Do tego jest też dopasowany przemyślanie system "oceny" punktowej.

Pod resztą Pana tekstów się podpisuję,

pokłony dla Pana Bogdana Czajkowskiego

* - napisałem "żydzi", bo to są czyste żydowskie metody, którymi wprost ocieka cały Talmud - patrz książki na ten temat najwybitniejszych polskich i litewskich znawców tj. ks. dr Stanisława Trzeciaka z 1939 r. – „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce”  i ks. prof. Justyna Bonawentury Pranajtisa (wyd. drugie z 1937 r.) – „Chrześcijanin w Talmudzie żydowskim czyli tajemnice nauki rabinów o chrześcijanach które ujawnił j. B. Pranajtis”.

Vote up!
6
Vote down!
-5

panMarek

#1607191

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika SolidarnyX został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N t jż wszystk rzmm - fktyczn jstśc sb wrc: Pn Pn Zlńsk (pdbn jst ksdzm l jkś w swjj nzw tg n zkcntwł).

Vote up!
1
Vote down!
-8

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1607192

Czy wtręty o czynnościach wydalniczych nie rażą naszego arbitra?

Vote up!
8
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1606994

 1. Jeżeli rzeczywiście się znamy - i jesteśmy "na Ty" - to wypadałoby się przedstawić, zapewne..?
 2. Niefortunny jest - z całą pewnością - nienawistny (więc pozamerytoryczny) poziom większości tutejszych "komentarzy"; w tym zwłaszcza - p. Tarnawskiej!
 3. Moja narracja jest - bez wątpienia - uporządkowana, jednak to p. Tarnawska ze mną "zadarła"; i to niepotrzebnie właśnie (bo na własną "zgubę"!), o czym może się przekonać każdy rozumny Czytelnik, przeglądając nasz "spór" (powyżej i poniżej).
 4. Myślę w sposób uporządkowany, zaś piszę bez emocji, więc - w rewanżu - doradzałbym zatroszczyć się raczej o siebie! Bowiem zajmuję się publicystyką od prawie 50 lat, a co więcej - jestem "drukowany" w nie jednym piśmie! [Że nie wspomnę o dorobku literackim...]
 5. Tekst jest od początku poprawnie sformatowany, tj. zgodny z tym, co podpowiada moje publicystyczne doświadczenie. Kolor zaś czcionki nie należy - ściśle biorąc - do... "formatowania" oraz - z całą pewnością - nie służy... nadinterpretacji! Bowiem nadinterpretacja może - i owszem - wystąpić, ale wyłącznie u... Czytelników (odbiorców)!; w tym zwłaszcza - formułujących "wzięte z sufitu" wnioski o tym, jakobym... "wrzucał wszystkich do jednego worka"! ["Wrzuciłem" bowiem tylko tych, których chciałem i bynajmniej nie do "jednego worka". Wystarczy przeczytać mój tekst ze zrozumieniem...] Co do moich "boleści" - dodaję, że zajmuję się nimi wyłącznie u lekarza oraz w... konfesjonale.
 6. Odsyłanie zaś mnie do... "Przewodnika zasad pisowni" przyjmuję jako przejaw wybujałego tupetu; nie mówiąc już o tym, że jest kuriozalne! [Chyba, że chodziłoby - rzeczywiście - o "zasady"... niepoprawne?]
 7. Podpisuję się więc pod hasłem: "Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz!"
Vote up!
4
Vote down!
-3

Bogdan Czajkowski

#1607690

Cieszę się, że znowu ktoś mądry i szlachetny zawitał na  Niepoprawnych...będzie co poczytać i przemyśleć.

U nas też jesień. Ulęgałkami, spadami i robaczywkami  proszę się nie przejmować. Satyrycznymi komentarzami również.

Proszę się uzbroić w cierpliwość i  "grubą skórę"...bo tu walą często  na oślep i bez nabicia...a nad wszystkim  i "czuwa" jedynie sztuczna administracja w postaci  AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion, która skutkuje wyjątkowo niesprawiedliwą oceną tekstów o komentarzy....coś jak podczas wyborów w "naszym, nieszczęśliwym kraju"...czy w komitecie noblowskim.

NIc to !

Serdecznie Pana pozdrawiam

 

Vote up!
11
Vote down!
-9

Verita

#1606924

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Verita, Ty to podobnie jak ten patmo - jak zapomnicie o lekach to takie brednie, że szkoda gadać, jak leki na czas weźmiecie, to czasem da się Was czytać.

Co do wpisu, to kto jak kto ale tutaj, to właśnie Pan Bogdan walił na lewo i prawo na oślep - oszczędził tylko... siebie (teoretycznie, bo w praktyce niekoniecznie).

Vote up!
6
Vote down!
-10

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1606927

wróciłeś z apteki?

 

to wróciłeś już z apteki

na chazarskie morały

wziąłeś potrzebne leki?!

Vote up!
7
Vote down!
-5

jan patmo

#1606953

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

no właśnie, ty znów jak widać do tej apteki nie dotarłeś - nie myśl sobie, że będę ci w kółko te leki nosił, jak chcesz robić z siebie błazna to droga wolna :)

Vote up!
2
Vote down!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1607194

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

znów dwukrotnie to samo się wstawiło

Vote up!
4
Vote down!
-6

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1606928

@ SolidarnyX

Ponieważ przedmioty martwe także bywają złośliwe!

Na marginesie - ten Pański nick, a może raczej - ksywa(?), to na szyderstwo z ruchu "Solidarność"? [Bo prezentowane tu prostactwo nie ma absolutnie nic wspólnego z solidarnością; zarówno tą w cudzysłowie, jak i bez niego!]

Vote up!
7
Vote down!
-5

Bogdan Czajkowski

#1607157

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

i to prawi typ, który sie obraził na cały świat, że mu nie dali fotela prezesa TVP :P

Vote up!
3
Vote down!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1607195

@Bogdan Czajkowski

Może to znaczyć np. Solidarny72204 albo coś podobnego.

Vote up!
5
Vote down!
-5

panMarek

#1607214

gdy pojawia się na Niepoprawnych ktoś a'la Kosiór, czy panMarek.

To, co zarzucam B. Czajkowskiemu - to negatywizm i kreowanie opinii o Polsce i Polakach jako o kraju antysemitów. To jest zresztą takie ogólne pryncypium ekspedyta. Przy czym - wywołuje takie opinie  i uczucia u "innych". Potem zaś - "błyskotliwe" stwierdza, że czytający nie rozumieją jego "światłych" czy patriotycznych idei. Jeśli to nie jest cwaniactwo - to jak inaczej należy określić? Taki niby wielki "protestant", przyjmowany, akceptowany, nagradzany, bez ponoszenia konsekwencji swoich specyficznych poglądów. Największy "wyczyn" czyli zwrócenie, po wielu latach, odznaczenia - urzędującemu obecnie prezydentowi, który NB tego odznaczenia nie przyznawał!

Celem porównania proponuję przeczytanie wpisu blogera o nicku Stronnik na blogu B'n'R:

https://www.blog-n-roll.pl/pl/comment/466797#comment-466797

Osobiście - apeluję o mądrość i rozwagę, zgodnie z rzymską maksymą 

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem. Dla niektórych - nadal stanowi to problem.

 

 

 

Vote up!
10
Vote down!
-6

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1606947

@ katarzyna.tarnawska

W związku z użyciem pojęcia: "negatywizm" zalecam Pani zajrzenie do Słownika Wyrazów Obcych! [Bo bez wątpienia jest to określenie dla Pani obce!]

Na marginesie - "wszechobecne" u Pani łacińskie "złote myśli", z których... nic Pani nie rozumie!

P. S. Zgodnie z Pani przepastną "wiedzą" o procedurach, winienem udać się na Wawel i złożyć swój order na... sarkofagu L. Kaczyńskiego, prawda?! Pani wyjątkowe chamstwo z "sikaniem po nogach" już zignoruje!

Vote up!
6
Vote down!
-4

Bogdan Czajkowski

#1607399

@ Verita i @ markowa.

Serdecznie dziękuję Paniom za dobre i cywilizowane słowo! Tym bardziej, że zacząłem już podejrzewać - po pierwszych atakach - że Niepoprawnych zaludniają głównie "świry", opętane zawiścią i nastawione wyłącznie na pozamerytoryczny "hejt"!

Nie ukrywam, że nieco zmyliła mnie - co do jakości tutejszego forum - obecność tu publikacji Ks. Prof. Zygmunta Zielińskiego, którego znam osobiście i bardzo szanuję!

Zapewniam Panie, że posiadam i cierpliwość, i "grubą skórę", a na prymitywne ataki jestem uodporniony, bo prostactwo "nie jest w stanie" mnie obrazić!

Z pozdrowieniami

Vote up!
7
Vote down!
-5

Bogdan Czajkowski

#1607154

Z to prawdziwe zdanie - "która skutkuje wyjątkowo niesprawiedliwą oceną tekstów" - nominuję Panią do Nobla w kategorii "ocena świata". 

Pokłony

Vote up!
6
Vote down!
-4

panMarek

#1607187

Pana Marka  nominuję  do najwyższej nagrody   w kategorii  "Sympatyczny Niepoprawny".

Mądrych paru by się tu znalazło...ale mądrych i jednocześnie sympatycznych...ze świecą szukać .

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-8

Verita

#1607198

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ale wróciłem ze zsyłki po utraci 1/3 czyli przeszło 500 "punktów". Po wdaniu się w dyskusję z "mosadziarską bandą" i ich niezbyt eleganckim zruganiu od najgorszych otrzymałem na e-maila od Admina informację, że muszę od nowa się zarejestrować i "podać wszystkie swoje dane" więc miesiąc nawet nie zaglądałem. Wczoraj wszedłem i okazało się, że jednak mogę się zalogować więc jestem. 

P.S. Strzyga Tarnawska już mnie dopadła - choć jej nie zaczepiałem nawet "plusem" - pisząc: "Verita i Markowa znów sikają z zachwytu, po nogach, gdy pojawia się na Niepoprawnych ktoś a'la Kosiór, czy panMarek.
https://niepoprawni.pl/blog/bogdan-czajkowski/byc-moze-najwieksza-farsa-wyborcza-od-1989-roku

Vote up!
4
Vote down!
-6

panMarek

#1607207

został usunięty z tego blogu.

Teraz panMarek rżnie głupa lub niewinną dziewicę, którą prześladowała/prześladuje Strzyga Tarnawska.

No i są na tym blogu wierne admiratorki tego blogera.

Zawsze może na nie liczyć, choćby odkrył całe swoje prawdziwe oblicze. Swój do swego po swoje!

GRATULUJĘ KÓŁKA WZAJEMNEJ ADORACJI.

Vote up!
7
Vote down!
-5

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1607218

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Proszę szanownych Blogerów na spojrzenie na daty i godziny. Czy ja zaczepiłem panią Tarnawską, czy ona, dwa dni wcześniej, pojechała po mnie bez żadnego powodu. Bez żadnego przyczynku!

katarzyna.tarnawska - 20 Października, 2019 - 14:04
Verita i Markowa znów sikają z zachwytu, po nogach, gdy pojawia się na Niepoprawnych ktoś a'la Kosiór, czy panMarek.

panMarek - 22 Października, 2019 - 14:59
P.S. Strzyga Tarnawska już mnie dopadła - choć jej nie zaczepiałem nawet "plusem" - pisząc: "Verita i Markowa znów sikają z zachwytu, po nogach, gdy pojawia się na Niepoprawnych ktoś a'la Kosiór, czy panMarek.
 

Vote up!
4
Vote down!
-6

panMarek

#1607222

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

1 :4 dla mocnej grupy psychicznych 6-ciopunktowców.

Vote up!
2
Vote down!
-5

panMarek

#1607254

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"1 :4 dla mocnej grupy psychicznych 6-ciopunktowców.".. Witamy w klubie:).
My to znosimy o lat :).
Proszę mocno się uzbroić :).

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1607257

... o wstrętnych wpisach komentatorów, także o nicku "panMarek". Nie zapomina nawet wtedy, kiedy Admin usuwa takie wpisy,... i słusznie. Bo takie teksty, jak poniżej zacytowane - autorstwa owego "panaMarka" a priori muszą być usunięte z portalu.

Tak właśnie wyglądało moje zgłoszenie naruszenia Regulaminu NP do Admina:

A mam takich zrzutów z ekranu więcej.

Post scriptum adresowane do... tfuuuu.. "panaMarka":
masz u mnie tak wielkie tyły, że każdy "tfuj" wpis komentatorski będę pałował.
No,... chyba że mnie tu publicznie przeprosisz, że... nie jestem wszą j*baną, że nie jestem zoofilem i że nie jestem dla psa mezaliansem.
Jeśli tego nie zrobisz,... skończysz tak, jak wilk na kacapy, ku szczęściu tych, którzy tu pisząc, piszą prawdę o swych adwersarzach, którą znają.
Ponadto zasygnalizuję ci prostaku,... była tu przed kilku laty na portalu NP komentatorka o nicku Reszka vel Bursztynka (miała dwa nicki), która za swe oszczerstwa i obelgi wobec mnie na forum publicznym znalazła się na ławie oskarżonych i... została skazana na 1,5 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Co prawda, ma wyrok w zawieszeniu, ale... papiery ma już zasr*ne przez swoją głupotę. Chcesz być następnym? - Ja nie odpuszczam.  

Satyr

Vote up!
6
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1607240

Janku! Nie mam zwyczaju "czepiać się" kogokolwiek bez tłumaczenia. Uzasadniam swoje negatywne opinie, pozytywne natomiast tylko czasami, plusy stawiam zazwyczaj anonimowo.

Są blogerzy, którzy afiszują się hałaśliwie z krytyką systemu i osoby Admina, a także innych blogerów, jednak bez rzeczowych dowodów. Kiedyś, wobec systemu wprowadzonego na blogu, nie mieli zastrzeżeń, teraz - nie mają hamulców ani wartościowych argumentów.

Zrzut ekranu, który przypomniałeś, mnie osobiście wysoce zbulwersował. Zgłosiłabym naruszenie również gdyby dotyczył kogokolwiek na blogu, nie tylko Ciebie.

Jest też dowodem, że internet może trwale "upaskudzić" nieroztropnego blogera.

Zasługujesz na przeprosiny, jednak - aby przeprosić - trzeba mieć charakter.

Zobaczymy.

Serdecznie pozdrawiam, 

 

Vote up!
5
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1607245

aż po nogach sikają

 

ze wszystkich stron

antypolonizm obcmokają

aż po nogach sikają!

Vote up!
6
Vote down!
-6

jan patmo

#1606950

Każdy Polak ma mieć swobodny dostęp do broni jaką lubi i na jaką go stać na podstawie czystego rejestru karnego. Każdy! 
Co za debilizm aby jakaś kretynka w postaci przekupnego, milicyjnego "psychologa" decydowała, kto może a kto nie może posiadać broni. Tak dzisiaj jest! Idiotyzm i tyle. 
Groźne jest jednak to, że w ten idiotyzm wierzy 99% Polaków którym żyd wmówił, że jakby posiadali broń to by się pozabijali nawzajem. 
To jest dopiero problem.

Zakazy i ograniczenia prawa do posiadania i noszenia broni pojawiły się wraz z wprowadzeniem żydo-masońskiej formułki "Równość-Wolność-Braterstwo" zamiast "Bóg-Honor-Ojczyzna".
 

Vote up!
7
Vote down!
-7

panMarek

#1607094

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

szwedom wmówili, że jak beda mieli swobodny dostep do alkoholu to się zapiją na śmierć - rezultat jest taki, że jak szwed zobaczy butelke wódki to wszystko za nia odda, bo cieżko jest dostać

Ps. wracając do tematu, to śmiech mnie ogarnia, jak teraz PiS "walczy" o każdy głos w senacie, a przecież od lat olewaja wybory do senatu, a ostatnio nawet gderali, że 20 głosów w tą, czy w tą na komisji wyborczej to nie tragedia - teraz chcą sprawdzenia, czy w tych komisjach nie było przypadkiem takich "20 głosów" ;P

Vote up!
2
Vote down!
-7

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1607196

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Złe porównanie z tymi alkoholami. Porównywać można tylko elementy należące do tego samego zbioru. Tak mówi matematyka która jest jakby życiodajnym "cieniem" rzucanym przez Boga na rodzaj ludzki aby mógł łatwiej rozumieć sprawy ważne czyli boskie.

Co ma alkohol do broni?

Chyba tylko to, że kiedyś jeden znajomy mi TW dostał w łeb butelką po piwie jak się nie wywiązał należycie z donoszenia na mnie.

P.S. Do SolidarnyX: Nie wiem za co mi wjebałeś -6 punktów nie mają racji. Żałosne.

Vote up!
4
Vote down!
-6

panMarek

#1607208

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Oj wystarczy troche ruszyć głową. Czy porównanie z zakazem posiadania broni moze być tylko zakaz posiadania broni? NIE, bo zakaz posiadania alkoholu wysokoprocentowego, to także zakaz, który tak jak napisałem, prowadzi do patologii

Ps. juz nie chce się czepiać jezyka (pół biedy, że choc po polsku przeklinasz ;) ale o co ci chodzi??? To juz chyba żadna wróżka nie wie :P Troche takie pisanie przypomina mi pewnego gościa co pisał jak sobie wypił (zwą go Kukiz ;P ) a najlepsze jest to, że za tamten wpis dałem ci + a nie - (szkoda, ze nie mogę zmienić skoro tak bardzo chcesz - i kto tu jest żałosny :P )

Vote up!
2
Vote down!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1607234

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

1. NIE "chodzi???" TYLKO "chodzi?" - zawsze tylko jeden znak, więcej to błąd.

2. NIE "Troche takie pisanie przypomina" TYLKO "takie pisanie trochę przypomina?"

3. NIE "dałem ci +" TYLKO "dałem Ci -" - ten portal pozwala ustalić "kto co dał mi" więc przynajmniej nie kłam.

4. NIE "szkoda, ze nie mogę zmienić" TYLKO "mogę zmienić" - wystarczy kliknąć na zieloną strzałkę.

Na koniec powiem tak: zakaz posiadania alkoholu wysokoprocentowego, to także zakaz, można wszak strzelać korkami od szampana.

Vote up!
3
Vote down!
-6

panMarek

#1607253

hahaaha ale ty gosciu żałosny jesteś i co najlepsze uważasz, ze to jest śmieszne :P

Ale w jednym masz racje, że faktycznie mogę zmienić, więc prosze bardzo zmieniłem ci z + na -. Godzina 2.17, sprawdź w swoich zapiskach (miałeś 7 na + i 5 na -; teraz masz 6 na + i 6 na -) ;P

Jak wcześniej ustalałeś to Sherlock Holmesie, to nie wnikam ale z tego co widzę, to wszystko co piszesz jest tyle samo warte, co twoje "ustalenia" :P KOMPLETNE ZERO!!! (z wieloma wykrzyknikami abyś skumał)

Vote up!
5
Vote down!
-4

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1607268

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jesteśmy na "ty", bo nie przypominam sobie?

Anonimom bez nazwiska nie odpisuję, bo mam ich - tak jak oni siebie - za nic. Za NULL. Znamy takich cwaniaczków bez nazwiska i żadnych danych. Cwaniaczków jednorazowych jak kondon.
Sądząc po jednym zdaniu to masz wyjątkowo pusto we łbie więc przynajmniej nie ubliżaj bez powodu. O Twojej matce jeszcze nie pisałem, ale po tych wyzwiskach, mogę wspomnieć o jej profesji. 

Ty się lepiej naucz pisać poprawną polszczyzną, jołopie. Od tego zacznij.

Vote up!
2
Vote down!
-5

panMarek

#1607333

"Anonimom bez nazwiska nie odpisuję" - i to prawi panMarek bez nazwiska ;P który w opisie profilu napisał o sobie dokładnie ` - tak właśnie tyle ;P ale najlepsze jest to, że odpisując pisze, ze nie odpisuje ;P schizofrenia paranoidalna ;P

"Znamy takich cwaniaczków bez nazwiska i żadnych danych. Cwaniaczków jednorazowych jak kondon." - to fakt, zna doskonale, przecież dokładnie takim jest ;P

i dalej: "O Twojej matce jeszcze nie pisałem, ale po tych wyzwiskach, mogę wspomnieć o jej profesji." - hm, po jakich wyzwiskach? Nie miałem takiej potrzeby, a widząc, to że typ grozi (nie wiem czy się śmiać czy płakać ;) że oczerni moją mamę, widać, że mamy do czynienia z ostatnim ...., dla którego ewentualne wyzwisko spłynęłoby jak po kaczce. Jego boli to, że została obnażona jego głupota i to nazywa wyzwiskami, bo mienił się na mądrale (niektórzy w to łyknęli) a jest zwykłym yntelygentem bez jaj ;)

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1607453

Na przykład pan Bogdan Czajkowski, który lekkomyślnie stanął do konkursu na prezesa rządowej telewizji twierdzi, że zdemaskował pana Jacka Kurskiego, który w tym konkursie też startował, no i oczywiście wygrał, chociaż pan Czajkowski twierdzi, iż swój wniosek złożył po godzinie 16.00, która była tak zwanym terminem zawitym, to znaczy – iż wnioski złożone po tej godzinie powinny zostać uznane za niebyłe. Swoimi spostrzeżeniami podzielił się z niezależną prokuraturą, ale ta – jak podejrzewa - postanowiła kierować się nie jakimiś tam „stanami faktycznymi”, tylko racją stanu, która wymagała by prezesem TVP został pan Jacek Kurski. Zgodnie bowiem z najnowszymi poglądami filozoficznymi, coś takiego, jak „Prawda”, to znaczy – również „stany faktyczne” w ogóle nie istnieją, to znaczy – oczywiście istnieją – ale tylko jako fantomy, to znaczy każdy ma swoją, a skoro tak, to dlaczego by niezależna prokuratura i niezwisły sąd nie mógł mieć prawdy do swego jednorazowego użytku? Toteż pani prokurator Monika Harasim postanowiła umorzyć dochodzenie w sprawie poświadczenia nieprawdy, użycia dokumentu poświadczającego nieprawdę i podrobienia dokumentu w celu użycia go, jako autentycznego. To dochodzenie zostało nawet umorzone już wcześniej z powodu „braku znamion czynu zabronionego”, chociaż pan Czajkowski dowodził, iż oferta konkursowa pana Jacka Kurskiego została złożona dopiero o godzinie 16,20, a nie o 16.00 do kiedy powinna być złożona. Na to wcześniejsze postanowienie pan Czajkowski się zażalił, no i dostał nauczkę. Bo wprawdzie niezawisły sąd nakazał prokuraturze sprawdzenie wszystkich okoliczności faktycznych, ale po sprawdzeniu okazało się – no bo jakże by inaczej! - że wszystko odbyło się w jak najlepszym porządku, to znaczy – pan Jacek Kurski złożył swoją ofertę przed godziną 16.00, tylko – w odróżnieniu od innych pretendentów - nie życzył sobie wpisania tej godziny na kopercie, więc urzędnicy umieścili tylko datę. W tej sytuacji niezawisły Sąd Rejonowy w Warszawie nie miał innego wyjścia, jak tylko zatwierdzić postanowienie pani prokurator Moniki Harasim, no i to zrobił, pozostawiając pana Czajkowskiego – jak to mówią gitowcy - „z fiutem z garści”. Dodatkowego efektu komicznego dodaje okoliczność, że pan Czajkowski powoływał się na „konstytucję”, chociaż jest dużym chłopczykiem i powinien wiedzieć, że konstytucja nie jest po to, żeby się na nią powoływać, tylko – żeby było ładniej.

tu całość:

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4568

Vote up!
5
Vote down!
-5

panMarek

#1607216

Pani K.T. poczuła się po prostu zdegustowana i tylko wrodzona skromność nie pozwoliła jej powiedzieć panu Czajkowskiemu wprost: - wypuść pan tego fiuta - więc zmieszana wdała się w polmikę zawiłą i dukającą.
To również tłumaczy podobnie krytyczną reakcję innych komentatorów.

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1607217

Jednak dzięki temu, że mamy na blogu kefasa z gi - wszystko zostało dogłębnie wyjaśnione. Dobrze mieć tak mądrych blogerów w zespole! Minus - nie ode mnie, nad oceną - jeszcze się zastanowię ;) !

Pozdro,

Vote up!
6
Vote down!
-4

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1607219

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A sytuacja tu jest ze wszech stron komiczna i cytat z Michalkiewicza to doskonale oddaje.
Pan Czajkowski sam się na końcu przyznaje do naiwności czyli trzymania "fiuta w garści", od iluż to już lat? Bo przecież podaje tu jakby jaką sensację fakty, które wszyscy znają od zarania. Dla przypomnienia: niejaki Kolonko Max opłakiwał w szczegółach własne "poniżenie" w owym "konkursie" chyba 3 lata temu.
Pani Tarnawska i innni panowie, wbrew znajomości owych faktów, stają w opozycji do "fiuta w garści" a w guncie rzeczy w obronie nie wiedzieć czego - chyba samegu kultu - i to wbrew faktom których nie chcą dostrzec a które pan Czajkowski sfomułował dość jasno pomimo ciągłego dzierżenia "fiuta w garści": Konkursy konkursami, wybory wyborami, demokracja demokracją, prokuratury prokuraturami, sądy sądami a prawo i sprawiedliość musi być po naszej stronie.
Po naszej, tzn. po stronie kultu.

Teraz tak trochę nie do śmiechu:
Obiekty kultu mogą być różne na różnych poziomach wyznawania.
Z kultu mogą się ewentualnie wymknąć jednostki i strażnicy świątyni. Zbiorowo wychodzi się z niego tylko nogami do przodu.

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1607233

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kontrik został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Dziwisz się, że Kolonko się nie załapał ?

Przy okazji- pozdrawiam Polonię i wszystkich znajdujących sobie takie ikony czy wręcz zbawców w necie.

Vote up!
2
Vote down!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1607238

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jan patmo nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

z otworu

 

gdy mu Putas

wymknie się z otworu

wtedy kefasowi

przybędzie humoru!

 

Vote up!
3
Vote down!
-7

jan patmo

#1607244

@ kefas z giathalassy

Bynajmniej nie podałem "jako sensacji" faktów, które wszyscy "znają od zarania"! Zaś sytuacja byłaby ze wszech miar komiczna, gdyby nie ów "drobiazg", że jest i... bardzo poważna, bo chodzi tu o "standardy" tego państwa...

To prawda, że "wszyscy" (wśród nich i ja) pozostawali w przekonaniu o "ustawieniu" owego konkursu na Prezesa TVP (jeśli to miał Pan na myśli?); zwłaszcza z uwagi na przyczynę jego ogłoszenia, czyli - nieudaną  próbę odwołania Kurskiego, przez Czabańskiego, którą ten ostatni musiał "odszczekać", po wezwaniu "na dywanik" u Naczelnika! Najlepszym dowodem tego przekonania "wszystkich", było powszechnie funkcjonujące - wówczas - w sieci określanie owego "konkursu", jako "konkursu na... Kurskiego"! Czego logiczną konsekwencją musiało być "zwycięstwo" osobnika, o nazwisku Kurski. Wszyscy pozostali nie mogli więc "wygrać"; wśród nich także ja, bo nie nazywam się - za co Bogu dziękuję! - Jacek Kurski.

[Tu godzi się jeszcze podkreślić, dlaczego - wobec powyższego "powszechnego przekonania" (a także i mojego) - złożyłem swoją ofertę do owej "ustawki"? Ta moja decyzja miała wyłącznie jeden powód, o którym mówiłem wielokrotnie (co można znaleźć również na YT); głównie z powodu elukubracji "twittowych" Kurskiego (że jakobym "nie mógł pogodzić się z przegraną"?), powtórzonych tu - z "piekielną" zawiścią - przez Tarnawską i wiernych jej "pałkarzy". Tym jedynym powodem była nadzieja, że uda mi się zakwalifikować do finału (czyli - trzeciego etapu) "konkursu", którego przesłuchania - jak zagwarantowano w ogłoszeniu - będą publiczne, tj. transmitowane przez telewizję, dzięki czemu każdy zainteresowany Polak będzie mógł wysłuchać tego, co mam do powiedzenia na temat telewizji "publicznej"! (Bynajmniej więc żadna nadzieja, na "wygranie" owej "ustawki", mną nie kierowała!) A byłem do tego wystąpienia przygotowany (merytorycznie) od ok. 20 lat; a co więcej - 13 już lat temu (czyli za pierwszej "dobrej zmiany") przygotowałem b. obszerny memoriał (w sprawie profesjonalnej naprawy TVP) adresowany do J. Kaczyńskiego (zignorowany oczywiście!). Dodam tu jeszcze - ku wściekłości Tarnawskiej i jej "pałkarzy" - że jeden z czwórki finalistów, red. K. Skowroński (czyli mój formalny rywal), jeszcze przed finałowymi przesłuchaniami oświadczył publicznie, że nikt - z pozostałej trójki finalistów - "nie dostaje" do mnie, gdy chodzi o formalne kwalifikacje zawodowe, dorobek twórczy i doświadczenie (także w TVP)... Tak więc - z perspektywy założonego przeze mnie celu (udziału w finale) - osiągnąłem pełen sukces w tej "ustawce"!]

Wracając do meritum - zgodzi się więc Pan chyba z opinią, iż występuje tu fundamentalna (i procesowa) różnica, pomiędzy "powszechnym przekonaniem", a miażdżącymi dowodami na trafność owego "przekonania", które ostatnio zaprezentowałem opinii publicznej? A co więcej - owe dowody bez wątpienia wykazują, że w PiS obowiązuje dokładnie ta sama, "mafijna" zasada obrony "swoich" (za pomocą ostentacyjnego  łamania prawa), którą to Kurski bezkarnie (bo bez riposty) grillował - na przykładzie taśm Neumanna - przez ponad tydzień, aż do "wyborów"!

Jednak dotąd - z powodu prawie 3-letnich i przestępczych "machlojek" prok. M. Harasim (a na koniec: sędziów "na zlecenie", M. Mitery i M. Krysztofiuka) - nie mogłem tych dowodów ujawnić, będąc zobligowanym tzw. tajemnicą śledztwa, za której złamanie prok. Harasim próbowałaby mnie jeszcze... "posadzić", co uważam za wysoce prawdopodobne!? [Swoją drogą ciekawe, czy obecnie zostanę pozwany - bądź wszczęte zostanie śledztwo? - w sprawie "poniżania" - przeze mnie - funkcjonariuszy publicznych..?]

P. S. Max Kolonko nie złożył oferty w "konkursie", więc nie miał przesłanek do "opłakiwania" swojego "poniżenia"...

Vote up!
3
Vote down!
-4

Bogdan Czajkowski

#1607450

że właśnie pan, po tylu życiowych doświadczeniach, nadal bierze to śmiertelnie poważnie - znaczy się te STANDARDY tego PAŃSTWA - podczas gdy średnio bystry obserwator już dawno domyśli się, że jedynym standardem tego bantustanu jest ich elastyczność znacznie przewyższająca rozciągliwość gumki od majtek.
No, ja po przeczytaniu pańskiego wpisu, spodziewałem się po panu takiego minimum bystrości, a tu masz - pan się uwziął upierać, że majtki są z drutu. No to przynajmniej nie upieraj się pan już przy ściąganiu majtek z Tarnawskiej.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1607733

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Bogdan Czajkowski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

że zupełnie Pan nie rozumie:

 1. Iż występuje fundamentalna różnica, pomiędzy "powszechnym przekonaniem" (bo - de facto - wcale nie "powszechnym"; jak Pan sobie imaginuje), a bezspornymi dowodami na to "powszechne przekonanie"! [Które to "przekonanie" może przecież wynikać z tego, że "jedna ciocia, powiedziała to drugiej cioci", czyli - jak to Pan ujął i praktykuje - z "domysłów"!] Zaś powyższa okoliczność (owa różnica) - której Pan nie rozumie - była podstawową przesłanką zawieszenie tu mojej publikacji (aby ukazać te dowody tej części "ogółu", który nie podziela rzekomego "powszechnego przekonania"; np. fanatykom PiS-u)! Jednak była także przyczyną, że to do Pana zaadresowałem swój powyższy komentarz, co obecnie uważam za czas zmarnowany!
 2. Osobnik cywilizowany - nawet gdy korzysta z anonimowości, jak Pan - nigdy nie pozwala sobie na takie "spoufalanie się" z rozmówcą, żeby zwracać się do niego "polszczyzną", zaczerpniętą "spod budki z piwem"! [Którą zapewne uznaje Pan za niezwykle "dowcipną"..!? Inne zaś uchybienia - cywilizowanym formom - litościwie pomijam!] Co prowadzi nas do wniosku, że Pańskie "bohaterstwo" (w wygłaszanych opiniach) umocowane jest wyłącznie w owej... Anonimowości!

Co do mojej (ponoć) "śmiertelnej powagi" - szkoda mi czasu na tłumaczenia, skoro Pan wie "lepiej" (jak każdy, podobny Panu).

Vote up!
1
Vote down!
-5

Bogdan Czajkowski

#1607832

Pozwolę sobie zauważyć, że znamy się ze Staszkiem od wielu lat i - jak sądzę - przyjaźnimy się! W podobnym stylu (o "dużym chłopczyku") i ja piszę o Staszku; może z tą jedyną różnicą, że raczej nie używam takich określeń - skądinąd zabawnych - jak: "pozostał z fiutem w garści". Dla przykładu - i dla rozrywki - zacytuję fragment mojego felietonu - w obronie Michalkiewicza, gdy doniesiono na niego do toruńskiej prokuratury, za felieton w RM - sprzed kilkunastu laty, w którym "domagałem się" ("praworządnie" donosząc na... własny "antysemityzm"!), aby posadzili mnie we... wspólnej celi, z Michalkiewiczem!

*****

Zauważmy bowiem, że red. Michalkiewicz wprawdzie wyłgał się od znieważenia narodu żydowskiego, ale nie dopilnował zagadnienia „znieważenia... ludności żydowskiej”, którego dotyczy wszczęte śledztwo oraz zupełnie już – i niewybaczalnie – nie zaprzeczył... „zaprzeczaniu popełnionym (...) zbrodniom nazistowskim”. [W cudzysłowach w ostatnim zdaniu są cytaty z oświadczenia prokuratury.] Bądźmy jednak wyrozumiali wobec tego lekkomyślnego zaniechania, skoro w felietonie nie zamieścił nawet jednego słowa, poddającego w wątpliwość „zbrodnie, popełnione przez nazistów”, a nawet odwrotnie: podkreślał te zbrodnie niemieckie, zarzucając Światowemu Kongresowi Żydów swego rodzaju „zaprzeczanie” właśnie, za pomocą podmieniania przymiotników („nazistowski” w miejsce „niemieckiego”) oraz operowania określeniem: „polskie obozy koncentracyjne”. Jakże więc biedny Michalkiewicz mógł wpaść na taki zarzut (aby mu publicznie – ku zaspokojenia tutejszych, prokuratorskich „procedur” – zaprzeczyć), skoro przez wiele tygodni kampanii medialnej przeciwko Radiu Maryja, nie wpadły na niego nawet najpoważniejsze i najbardziej – ma się rozumieć – wiarygodne tytuły i stacje („jawne, tajne i dwupłciowe”)..? Red. Michalkiewicz myślał więc nadal oddawać się lekkomyślnemu poczuciu bezpieczeństwa, sądząc, że nawet zainteresowany półgłówek może – z tzw. zrozumieniem - przeczytać (lub przesłuchać) osławiony felieton. [A skoro każdy półgłówek, to już na pewno prokurator, dajmy na to...] „Myślał indyk o niedzieli, a w sobotę...” prasa poinformowała o wszczęciu śledztwa. [Dodajmy, że już w piątek, 28.04.2006 r., o godz. 12.30, „Kurier” regionalnej Trójki, informując o wszczęciu śledztwa, cytował przedstawione w zawiadomieniu „dowody" z... jakiegoś nieznanego mi felietonu..? Bo na pewno nie z tego w Radiu Maryja.]

Ale bo też red. Michalkiewicz, sam posiadłszy biegłość w pisaniu i czytaniu – dodajmy: w stopniu nietuzinkowym – zanadto sądzi innych po sobie. Popełnił fundamentalny błąd, zakładając - całkowicie niesłusznie - że wszyscy inni posiedli także owe zdolności (oraz umiejętność słyszenia tego, co rzeczywiście... słyszą). Tedy, po tak zmasowanym - i czasochłonnym - polowaniu z nagonką (na... Radio Maryja), musiała odezwać się – no, w końcu! - jakaś grupa tzw. pożytecznych idiotów, oburzonych „antysemityzmem” i temu podobnymi bredniami. [Idę o zakład, że owo kieleckie stowarzyszenie, zawiadamiając prokuraturę, nie załączyło tekstu skarżonego felietonu, o czym mogłyby świadczyć „cytaty” w „Kurierze”. Bo i po cóż się trudzić, męczącym – samym w sobie, przecież; ale także: z uwagi na obrzydliwość „antysemityzmu” - przeczytaniem felietonu, skoro „powszechnie wiadomo” itd., a prokuratura już tam będzie wiedziała, jakie poczynić „stosowne ustalenia”...] Żeby być bliżej omawianej problematyki, właściwsze byłoby zastąpienie określenia: „pożyteczny idiota” (oddającego sens rewolucyjnego terminu rosyjskiego: „poputczik”), przedwojennym określeniem: „szabesgoj”, kładącym ten sam nacisk na pożyteczność (takiego goja) i z tym samym piętnem inteligencji...

Skoro jednak w felietonie nie da się znaleźć ani jednego słowa „zaprzeczania popełnionym (...) zbrodniom nazistowskim”, to w trakcie wszczętego – wskutek braku zaprzeczenia... ”zaprzeczaniu”, ze strony red. Michalkiewicza – śledztwa, toruńska prokuratura będzie musiała zbadać, co „autor miał na myśli”, a pomimo tego – jako osobnik podstępny – nie napisał; chociaż naturalnie myślał zbrodniarz jeden..! Ale bo też nie takie w końcu rzeczy „przygważdżała” – onegdaj – niezawodna „razwiedka”! A przecież nie wymarła i ciągle ma się znakomicie, o czym może świadczyć przypadek gen. Jaruzelskiego, który – skądinąd - nie zadbał o właściwą, „patriotyczną” trwałość zaczerniającego tuszu... Jak słusznie zauważył red. Michalkiewicz, w owych wspaniałych czasach byli nawet tacy, co to na własne oczy widzieli zrzucanie stonki amerykańskiej. Dlaczegóżby więc dzisiaj, nie mieli dostrzec tej „stonki” w Kielcach, czy – dajmy na to – w Toruniu?! Tym bardziej, że „nie brak świadków na tym świecie”, jak zauważył pewien rejent; skądinąd – Milczek..?

Istota drugiego (a właściwie: pierwszego) zarzutu, wchodzi w materię bardziej finezyjną, a nawet – powiedziałbym – rasową, nieprzyjemnie zalatującą ustawami – strach powiedzieć! - norymberskimi. Ponieważ red. Michalkiewicz publicznie zaprzeczył „znieważeniu narodu żydowskiego”, no to już – zgodnie z toruńską „procedurą” prokuratury, wskazaną na wstępie – niedopuszczalne było wszczęcie śledztwa w tej sprawie... I z tego impasu (a może raczej – ambarasu?) wyprowadziło... wszczęcie śledztwa „w sprawie publicznego znieważenia... ludności żydowskiej”. [Skądinąd – ciekawe, czy ów manewr prawny wymyślono w Kielcach, czy też może – raczej – w trakcie ustalania... „stosownych ustaleń”..?] Jednak takie ustawienie celu (w sensie strzeleckim), musi mnożyć pytania, niczym króliki..! No bo czym się odróżnia „ludność” od „narodu”? A także - czy „ludność” może być (i kiedy?) synonimem „narodowości”? [Co jednak – w świetle zaprzeczenia red. Michalkiewicza – uniemożliwiałoby „wszczęcie śledztwa” i wracało nas do wspomnianego „ambarasu”...] Oraz - czym się różni „znieważenie narodu żydowskiego” od „znieważenia ludności żydowskiej”, którego powodem – zgodnie z postawionym zarzutem – jest... „przynależność narodowa”; czyli innymi słowy... „naród”? Ile też osób musi liczyć ludność, aby – praworządnie, bo to nieodzowne! – stać się wzmiankowaną „ludnością”? Czy Izrael Singer, ze Światowego Kongresu Żydów, jest już „ludnością”, w rozumieniu prawa? A jeżeli tak, to czy znieważany red. Michalkiewicz jest także „ludnością”? Czy podawanie do wiadomości publicznej faktów, które – rzeczywiście uchybiając dobremu imieniu – są prawdziwe, może być „znieważaniem ludności”? A jeżeli już może, to której „ludności”? Albo jeszcze inaczej - czy to dotyczy każdej „ludności”, czy tylko – z jakichś powodów, dajmy na to – „wybranej”? Czy dopuszczalne jest, z kolei, znieważanie „ludności”, z powodu braku (na odwrót, niż w zarzucie prokuratury) przynależności do tej... „wybranej ludności”? Bo może jest też „ludnością” Radio Maryja ze słuchaczami, znieważane z powodu... „przynależności do... moherowych beretów”? Wreszcie, aby pogłębić temat – a można by długo jeszcze mnożyć takie pytania – zapytać też należy, czy istnieje (i w jakich sytuacjach, dajmy na to?) „ludność nazistowska”? Etc., etc...

Vote up!
5
Vote down!
-4

Bogdan Czajkowski

#1607397

Vote up!
5
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1607426

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Bogdan Czajkowski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

@ markowa

Ale mówiąc szczerze, samo "mówienie o mnie" niezbyt mnie "rajcuje"... Zdecydowanie wolałbym, żeby p. Braun rzetelnie zapoznał się z przesłanymi mu dowodami (w tym - z nagraniem monitoringu; czego do dzisiaj jeszcze nie uczynił, bo tego dowodzi jego powyższa wypowiedź) i zrobił z nich użytek przed "wyborami"! Zamiast budzić się obecnie, z "ręką w... nocniku"!

Pozdrawiam Panią serdecznie!

Vote up!
2
Vote down!
-6

Bogdan Czajkowski

#1607454