Kto Pan, kto cham?

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

                                                                                                                                                                             

Typowy w stylu Gazety Wybiórczej lewacki bełkot dziennikarki WP Joanny Mikos, link http://opinie.wp.pl/joanna-mikos-miedzy-panem-a-chamem-czyli-trzy-twarze-jaroslawa-kaczynskiego-6103410347873409a  i moja odpowiedź:

Współczesny cham: to oszalały typ, biegający z komórką- orężem walki, hałasujący trąbką na spędach opozycji, bełkoczący idiotyczne komunały w rodzaju "będziesz siedział", oraz używający wzorem Owsiaka w co drugim słowie przerywników k..wa, zwolennik aborcji i małżeństw 1-płciowych oraz anarchii w bolszewickim stylu "róbta co chceta". To także Europejczyk - ateista"oświecony", z rękoma w kieszeniach, witający się (wzorem przewodniczącego Komisji Europejskiej Junckera) przez uderzenie dłonią w czoło lub w twarz, wróg moralności chrześcijańskiej, uważający pieniądz za bożka, z wrogim nastawieniem do szacunku dla Ojczyzny i tradycji, która ukształtowała Europę od tysiącleci. To typowy zwolennik PO i Nowoczesnej, ze złudzeniami o swej nieomylności- nieokrzesanego światowca.

Natomiast człowiek kulturalny, to przeciętny zwolennik PIS, z wykształceniem wyższym lub średnim i dużym doświadczeniem życiowym- umiejący wyciągać prawidłowe wnioski z porażek i sukcesów. To patriota kierujący się tradycyjnymi normami kultury i honoru, dla którego raz dane słowo i honor Ojczyzny jest świętością, podobnie jak nienaruszalna definicja rodziny- złożonej z matki i ojca i dzieci, a 10 przykazań dekalogu jest dla niego fundamentem moralnym zdrowego społeczeństwa.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)