Sfałszowane cudze "przeprosiny", autorstwa sędziny Magdaleny Kocój

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Sędzina Sądu Okręgowego w Rzeszowie Magdalena Kocój  wydała wyrok (uzasadnienie tajne), wedle którego Jacek Kotula i Przemysław Sycz z Fundacji Pro-Prawo Do Życia, mają przeprosić Szpital Pro Familia w Rzeszowie, za organizowanie pikiet antyaborcyjnych i przypominanie, że w placówce tej zabijane są dzieci. Obaj panowie mają też zapłacić za rzekome obrażania szpitala:

Mają to uczynić poprzez złożenie i opublikowanie na łamach regionalnego wydania „Gazety Wyborczej”, „Super Nowości” i „Nowin” oświadczenia, że „organizując pikiety i manifestacje w obronie życia nienarodzonych dzieci, przekazywali opinii publicznej szereg niezgodnych z prawdą informacji związanych z funkcjonowaniem Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia w Rzeszowie, a w szczególności informacji, jakoby w tym szpitalu dochodziło do zabijania dzieci” . Wg pani sędziny, aborcja to nie zabijanie życia ludzkiego, ale uwaga na tą nowomowę- "terminacja ciąży" (sic!).

Ciekawostka, że wydający tego typu stronnicze wyroki sędziowie wbrew zdrowemu rozsądkowi, zmuszają pozwanych do przeprosin, których autorem jest sędzia, a nie pozwany, następnie z reguły każą zamieszczać te sfałszowane w cudzym imieniu "przeprosiny" w nierzetelnej Gazecie Wyborczej i w jej kolejnych mutacjach, zdecydowanie wrogo nastawionych do Kościoła katolickiego.

A oto kilka informacji na temat tej sędziny, osoby publicznej:

Urodziła się w 1963 r. w Błażowej. Obecnie wraz z mężem i dwójką dzieci mieszka w Rzeszowie. W 1987 r. otrzymała tytuł magistra prawa na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie – Filia w Rzeszowie. W 1994 r. z rąk Prezydenta RP otrzymała nominację na urząd sędziego. Od 1994r. pełni funkcję Prezesa Sądu Rejonowego w Ropczycach. W Rzeszowie orzeka jako sędzia delegowany Sądu Okręgowego.

     

Sędzina Magdalena Kocój w 1989r. z dyplomem "Honorowy Obywatel Ropczyc"          

 

                        

M. Kocój uczestniczy w projekcie polsko-niemieckim "Razem w Europie"

 

W procesie rzeszowskim jako obserwator, brała udział działaczka Pro Li Mary Wagner, katoliczka z Kanady, sądzona w Toronto za obronę życia poczętego i skazana na 2 lata więzienia. Oto urywek filmu Grzegorza Brauna na jej temat- "Nie o Mary Wagner" :

oraz przy okazji premiery filmu spotkanie z Mary Wagner

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Tak powinna wyglądać informacja

Imię i nazwisko sędziego, jego zdjęcie i krótka notka czym się zajmuje

Każdy powinien wiedzieć jak wyglądają różne tuleje, chodkowskie itp. lista jest spora

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1446536

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Kazek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

nawet on rozumiał co to tzw aborcja i był naprawdę przeciw.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Kazek

#1446553

Tutaj przykład wpisu w Internecie na jej temat:

"wstyd, hańba, brak słów, terminacja ciąży, aż chciałoby się powiedzieć szkoda, że tej pani nie terminowano w odpowiednim czasie, ale jako katoliczce pozostaje tylko modlić się za głupią. Jest szansa, bo skoro wstydzi się pokazać twarz to wie, że jaki wyrok powinna wydać...

patrycja"

źródło: http://dajwlape.pl/?page=Sedzia&artno=832

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1446604