Aaronie Szechter, twój czas już minął...

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Rządy skorumpowanych elit zbliżają się ku końcowi. Porozumienie "okrągłego stołu z kantami", z podziałem łupów i okradaniem majątku narodowego przy aprobacie tego stanu rzeczy przez dyspozycyjne sądy, poprzez orzeczenia o umorzeniu lub przedawnieniu karalności, dobiega nieubłaganie końca.

Wybory prezydenckie i zbliżające się w październiku do Sejmu postawią "kropkę nad i". Czołowym  gwarantem bezkarności miał być Adam Michnik, z dyspozycyjną tubą propagandową wobec komunistycznych prominentów tzw. Gazetą Wybiórczą.

Przez 25 lat (tak tak- to już ćwierćwiecze) czasów korupcji i afer zamiatanych pod dywan, zaczyna brakować majątku i kolejnych łupów. Stąd też pomysły- na sprzedaż lasów, majątku stoczni, kopalni, ziemi dla obcokrajowców, prywatyzacji szpitali za łapówki dla posłanki Sawickiej, na budowę kolejnych autostrat, stadionów narodowych wielokrotnie droższych o odpowiedników budowanych w innych krajach UE i zapewne obciążanych kosztami mniej lub bardziej oficjalnych gratyfikacji- premii i tzw. łapówek.

Tak czy owak kończy się eldorado, a jednym z objawów końca jest totalny dług zagraniczny (przeszło 300 mld.$) i kuglarskie sztuczki z ratowaniem budżetu poprzez wydłużanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn do 67 lat i pomysłami na bezprawne zakupy obligacji państwowych przez prezesa NBP..

Rządy skorumpowanych elit zbliżają się ku końcowi. Porozumienie "okrągłego stołu z kantami", z podziałem łupów i okradaniem majątku narodowego przy aprobacie tego stanu rzeczy przez dyspozycyjne sądy, poprzez orzeczenia o umorzeniu lub przedawnieniu karalności, dobiega nieubłaganie końca.

Wybory prezydenckie i zbliżające się w październiku do Sejmu postawią "kropkę nad i". Czołowym  gwarantem bezkarności miał być Adam Michnik, z dyspozycyjną tubą propagandową wobec komunistycznych prominentów tzw. Gazetą Wybiórczą.

Przez 25 lat (tak tak- to już ćwierćwiecze) czasów korupcji i afer zamiatanych pod dywan, zaczyna brakować majątku i kolejnych łupów. Stąd też pomysły- na sprzedaż lasów, majątku stoczni, kopalni, ziemi dla obcokrajowców, prywatyzacji szpitali za łapówki dla posłanki PO Sawickiej, na budowę kolejnych autostrat i stadionów narodowych wielokrotnie droższych od odpowiedników budowanych w innych krajach UE i zapewne obciążanych kosztami mniej lub bardziej oficjalnych gratyfikacji- premii i tzw. łapówek.

Tak czy owak kończy się ich eldorado, a jednym z objawów końca jest totalny dług zagraniczny (przeszło 300 mld.$) i kuglarskie sztuczki z ratowaniem budżetu poprzez wydłużanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn do 67 lat i pomysłami na bezprawne zakupy obligacji państwowych przez prezesa NBP.

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)

Komentarze

Witam Pana! Piekny artykul na czasie! Celowo rozbuchana kasta urzednicza zaczyna sie wylamywac z kolorystyki PO i Sitwy! Zaczynaja myslec ,ze sprawiedliwosc spolegliwa do tej pory a teraz,z nowymi Polskimi sadami z nowa konstytucja zmieni im zycie w sluszne w pieklo! Kazdy odpowie za swoje czyny! Bodaj pozytywne ,ale judaszy  mielismy wielu! Klaniam sie!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1487700

ronin-  Proszę  tego  dziadostwa  bolszewickiego  nie  nazywać  elitami.  To  zwykle  chamstwo    pozbawione  zasad  i  etyki.  Godność  i  honor  mają  wykastrowany .

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1487711

Witam Pania! Droga Pani  Narod z Polska. Im sie pali pod nogami! My tym bandytom nigdy nie odpuscimy,nawet do konca swiata! UB-ole za kraty! AK po was przyjdzie! psy! Wszystko wiemy!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1487737

Mam  wielką  nadzieję,  że  pożegnamy  Szechtera,  Szejnfelda ,  Warszawskich,  Hartmanów .  Nie  dlatego  że  jestem  antysemitką  ,  jak  to  oni  nazywają.  Ale  dlatego , że  niszczą  mój  kraj ,  demoralizują  go  i  degradują.  Zwalczają  wiarę  katolicką  ,  na  jakiej  oparty  jest mój  kraj , Polska.  Kalisz  i  reszta  Żydostwa  jest  mniejszością  narodową  i  muszą   dostosować  się  do    naszych  wymagań  jeżeli  chcą  nadal  życ  w  naszej  Ojczyźnie.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0
#1487709

Waldemar Łysiak w jednej ze swoich książek napisał: strzeż się żydowskiej przyjaźni. Co znaczą te słowa?- uśmiechnięta twarz ale za nią kryje się zdrada i brak lojalności.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1487714

Nawet wygrane wybory parlamentarne nie gwarantują zmiany układu "okrśgłego stołu" z kilku powodów...najprostszy - wszyscy złodzieje zdobęda wspólnie więcej mandatów niz PiS i stworzą koalicję wszystkich przecie Kaczyńskiemu...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1487710

Obawiam  się  , że  ma  pan  rację.  Polskę  może  zmienić  tylko  rewolucja,  ale  to  nie  realne.  Czerwone  dziadostwo  jest  tak  silnie  osadzone,  że   krew  by  sie  musiała  polać. Ta  hołota  bolszewicka   uwłaszczyła  sie  na  majątku  narodowym  i  nie  pozwoli  sobie  nic  odebrać.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1487713

Panie Yagon, to pojdziemy na nich z zelazem! I zadna sila nas nie POwstrzyma! Dosc..ur..stwa Polska! Jednak nadal stoimy na strazy Polski i nie damy zniszczyc,czekajac na nowa Polske! Zdrajcy pod sad Polski ,Kulczyki z sitwa tez ! i psy w togach uwlaszczone na Polskiej biedzie ktora zgotowali! Szechtera z kraju nie wypuscimy! Klaniam sie!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1487740

Sprzedawczyki  bolszewickie    nie  pozwolą  odebrać  sobie  władzy .  Zbyt  dużo  w  społeczeństwie  jest  kolaborantów, zdrajców  i  zaprzańców.  Polacy  tracą  Polskę  bezpowrotnie . Zaprzańcy    sprowadzają  za  podatników  pieniądze   broń , przeciwko  narodowi  polskiemu . Boją  sie  narodu  i  przygotowuję  się  bardzo   sumiennie  do  walki  z  Polakami.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1487715

 Adaś M z Jerzym U.pasują do siebie z różnych względów, tu intelekt i uroda idą łeb w łeb.:))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1487721

Chyba dotarlo ,ze znowelizowane pogrozki gornego milicjanta , nie POtrafia zapanowac nad narodem a, w tle z AK! Bedziemy was gonic wasza miara! Polska to My, a wszy trzeba zamiesc! Wyrywajacych sie Polakow,rodakow mamy duzo! Starczy,aby ten obornik posprzatac! Czekamy z goracym zelazem na jesieni,ktora bedzie wasza ostatnia! Koniec balangi!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1487726

Nie wystarczy odsunąć skompromitowanych "dziennikarzy", a faktycznych aparatczyków aparatu propagandowego skompromitowanego systemu.

Nie wystarczy ukarać ich za rozliczne korupcje czy to materialne, czy polityczne, oraz współuczestnictwo mniej, czy bardziej aktywne w aferach i pomniejszych przestępstwach, choćby przez kłamstwa i manipulacje opinią publiczną krajową i zagraniczną.

Ich podstawowa wina to demoralizacja i deprawacja Narodu Polskiego, zwalczanie patriotyzmu Polaków, propagowanie ideologii lewackich, od poprawności politycznej, homoseksualizmu, genderyzmu i antyantysemityzmu (w praktyce antypolonizmu). 

Ich główna wina to jednak promocja faszyzmu - tego prawdziwego - tego od Mussoliniego - faszyzmu jako związku korporacji prywatnych i państwa. Stanie na straży ich interesów, choć to interes wrogi polskiej racji stanu, interes najeźdźców i okupantów (Konsensus Waszyngtoński, kolonizacja i rekolonizacja, odbieranie Polsce majątku narodowego i stwarzanie warunków do odebrania własności obywatelom), interes wyrażany zadłużaniem Polski ponad możliwości spłacenia, co się równa podbojowi i utracie niepodległości (mechanizm piramidy Ponziego), interes bezpośredniego zagrabiania polskiego majątku  przez korporacje prywatne i inne faszystowskie instytucje, czy wskazane firmy (mechanizm prywatyzacji zysków, a uspołeczniania strat/prywatyzacji zysków, a nacjonalizacji kosztów).

Tylko dzięki takim mediom jak Gazeta Wyborcza, które tworzyły tarczę chroniącą wszelkich przekrętowców i aferzystów na skalę daleko większą jak znane powszechnie tysiące afer PO-PSL (które oczywiście GW też kryła) – na skalę długów niewybrażalnych do spłacenia nawet przez 10 pokoleń Polaków (jeśli w ogóle je uznamy jako Naród pod nieprzerwaną okupacją).

To przez tą linię ideologiczną Gazety Wyborczej -  faszystowską, a zmierzającą do skrajnie faszystowskiej, korporacjonistyczno-syjonistyczno-globalistycznej postaci stała się możliwa ruina polskiej gospodarki – wszystko wyprzedane, zmarnowane, pracownicy i młodzież skazani na tułaczkę za pracą za granicami – wszystko przejęte przez wrogie Polsce podmioty, co nawet podatków w Polsce nie chcą płacić – bankructwo, tylko tyle że jeszcze nie ogłoszone.

A to wszystko w atmosferze szopki, że niby są jakieś grube pieniądze z UE, tyle że nic ważnego po nich nie przybywa, a tylko długi rosną, społeczeństwo popada w coraz większą nędzę i beznadzieję.

A do tego narzucania nam władzy faktycznie faszystowskiej było jeszcze zwalczanie polskiego patriotyzmu pod zarzutem, że to ... faszyzm.

Faszysta krzyczał „łapaj faszystę”. Pisałem o tym faszyźmie Wyborczej:

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/skonczyc-z-ta-wyborcza-skonczyc-z-tym-faszyzmem

miarka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1487728

Serdeczne podziewkowania za ten tekst.

Niech nasza Królowa ma Pana i Polskę w swojej Opiece.

Wygrajmy Ojczyznę w październiku 2015 roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#1487736

Witam Pana! Ja tez jestem katolikiem,ale bedziemy gonili te mafijna bande goracym zelazem! Nie ma dalszego przyzwolenia na rzady tej czerwonej mafii! Polska bedzie miala Polakow w sejmie dbajacych o Polska Racje Stanu,a nie zdrajcow i kolaborantow! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1487743

Świetny materiał ale na hurraoptymizm za wcześnie. Bezpieczniackie watahy to nie jakaś tam garstka "leśnych ludków", którą będzie można szybko osaczyć i spacyfikować. Te "leśne ludki" wykształciły nowe "elity", które obsiadły praktycznie każdą dziedzinę naszego państwa jak też mają wpływ na każdy przejaw w nim działalności społeczno - kulturowo - obyczajowej. To szereg powiązań i znajomości od polityki przez biznes z sądami, prefosurami po media i tak zwany świat artystyczny. To jedna wielka wielogłowa hydra, która "de facto" nie posiada jakegoś jednego scentralizowanego systemu zarządzania. Tą hydrą zarządzają pomnijesze ośrodki, które często przenikają się nawzajem tworząc nieustannie zamknięty i hermetyczny układ. Tu muszą być "sami swoi". Ujmując całą rzecz krótko. Polska jest rządzona przez jedną wielką "komuchową" Oligarchię dla której podstawową determinantą jest MIEĆ. Ale żeby MIEĆ to trzeba BYĆ - u władzy. Inny wariant dla tej Oligarchii nie istnieje. Dlatego spodziewam się, że ta hydra łatwo skóry nie sprzeda. Dziś możemy obserwować pewne rysy pęknięć w obozie "razwietki" ale to nie znaczy, że zrobi się z tego zaraz jakiś wyłom i ta hydra sama rozleci się na kawałki. Już nie raz bywały wojny na górze gdzie "niebiescy" prztykali się z "zielonymi" ale jak dochodziło co do czego to obydwa filary odpowiadające za bezpieczeństwo całej Hydry natychmiast spajały szczeliny i system napowrót był nieprzemakalny. Dlatego obawiam się czy aby do tych wyborów parlamentarnych wogóle dojdzie. Ci ludzie nie cofną się nawet przed użyciem siły. Oni są do tego szkoleni i bezwzględni. Z drugiej strony być może aż taki siłowy wariant wcale nie będzie potrzebny. Patrząc na ostatnie wydarzenia i te geopolityczne i te nasze tu lokalne wariant może być wręcz zaskakujący. Coś mi się się zdaje, że jeśli te wybory się odbędą, a ich wynik będzie taki "pa pałam" dla PiS i PO to rozgorzeje prawdziwa wojna - wojna o fotel Marszałka Sejmu bo to może być najważniejszy fotel w całym naszym Państwie !!! To podpowiadają mi ostatnie zmiany ustawodawcze, w wyniku których Polska staje się takim dość dziwnym krajem gdzie będzie funkcjonował Prezydent i Nadprezydent, którego oczywiście formalnie nigdzie nie ma. Proszę zwrócić uwagę na poprawkę ustawy dotyczącej zmiany sposoby wyboru sędziów do Trybunału Konstytucyjnego. To może być na telefon, SMS i o każdej porze dnia. Kolejna nowelizacja ustawy dotyczy juz samego urzędu Prezydenta, a zwłaszcza jego odwołania w trybie pilnym ze względu na chwilową niedyspozycję Prezydenta w sprawowaniu władzy. Połączmy te dwie ustawy w jedno i o to rysuje się ciekawy scenariusz. Prezydent jest z PiS, a dzięki najbliższym wyborom PO udaje się "wsadzić" kogoś swojego na fotel Marszałka Sejmu. Niech no teraz Pan Prezydent coś za dużo zacznie wetować albo będzie wetował to co "nie trzeba" wetować, a jeszcze gorzej jak Pan Prezydent zacznie wypuszczać z siebie co i róż jakieś nowe ustawy, które rzecz jasna będą biły w interes PO. No to co zrobi Marszałek Sejmu ? "O północy gdzieś przybyli jacyś dwaj Pro Civili" - czyli SMS do sędziego co trzeba "Panie Sędzio wejź GO Pan szczyścij bo on chyba zachorował na nie określony termin". No i Pan Prezydent już z rana zamiast do Belwederu to na zieloną trawkę  może się udać, a Pan Marszałek spokojnie rolę Prezydenta może odgrywać. Co do geoplityki też nie wygląda to ładnie ale to może przy innej okazji. W każdym razie nie zazdroszczę Dudzie tej prezydentury i choć nie jestem zwolennikiem PiS to obiektywnie stwierdzam, że będzie to jedna z najtrudniejszych prezydentur od 25 lat. Dlatego bo sytuacja geopolityczna w jakiej się znajdujemy jest właśnie najgorsza od 25 lat.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1487738

Witam Pana! Swietny komentarz prosze Pana! My doskonale zdajemy sobie sprawe z zagrozenia! Jezeli stworzymy nowy Polsce sluzacy wymiar sprawiedliwosci,to ta garstka zdrajcow,tak garstka zdrajcow w skali narodu,to odzyskamy wolna,godna Polske! Reszta tego mafijnego ukladu,to kolaboranci na wygodnych fotelach! Ale ,to chwiejne choragiewki! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1487762

Jedno z najciekawszych spotkań w klubie Ronina.

https://www.youtube.com/watch?v=d95Y3Pgt6VM

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1487755

 Michnik, ten kłamliwy bydlak powinien już zniknąć z polskiej sceny medialnej.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Skorpion48

#1487906

Trzeba zestawić wypowiedź premiera Izraela o wykupywaniu Polski i innych krajów
https://www.youtube.com/watch?v=mGw8mKIZaKg
z „Taśmami Geremka” -artykułem Waldemara Łysiaka
http://www.rodaknet.com/rp_art_3275_czytelnia_lysiak_tasmy_geremka.htm
„Szechter” otrzymał zadanie żeby robić ludziom budyń z mózgu, żeby ludzie nie zorientowali się o co chodzi, a pan Wałęsa tak walczył z komuną że nawet  ją popierał. Zdjęcia do artykułu świetnie to dokumentują.
Poumieszczali swoich ludzi we wszystkich możliwych partiach dzięki temu każdy kolejny rząd realizował ich cele, a nas obywateli mamili „etosem” i odzyskiwaniem wolności.
Wykorzystywali patriotyczne hasła żeby zgromadzić (spacyfikować )prawdziwych patriotów i nie pozwolić im działać na rzecz dobra Polski.
Wychodzi na to że było to zaplanowane. Niestety zbyt byli pazerni i nawet ci co wcześniej im wierzyli już ich nie tolerują. Platforma już się zwija więc domagajmy się teraz od PIS-u jasnego programu żeby ewentualne krety nie spowodowały że sytuacja się nie zmieni.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

trzeźwy

#1487934