Kolejne fakty dyskwalifikujące Kopacz

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

 

 

Jeśli chodzi o dyskwalifikujące moralnie i zawodowo dokonania pani Ewy Kopacz, jako ministra zdrowia, marszałka sejmu oraz na nieszczęście dla kraju- premiery, to pozwolę sobie wyliczyć 5 kolejnych faktów, choć może ktoś znajdzie ich więcej:

 

1. 17.06.2008r. zostało zabite nienarodzone 12-tygodniowe dziecko Agaty z Lublina, pod pretekstem zmyślonego gwałtu, co wykazało dochodzenie prokuratorskie. Kopacz, nie czekając na wyniki dochodzenia, wyznaczyła błyskawicznie na polecenie Tuska szpital, gdzie dokonano aborcji.

2. Po katastrofie smoleńskiej 10.04.2010r. publicznie skłamała o przekopaniu lotniska w poszukiwaniu szczątków ofiar na metr głębokości, oraz że sekcje zwłok wspólnie z Rosjanami przeprowadzili polscy patolodzy.

3. Innego typu dyskwalifikacja premiery, to brak elementarnych zasad kultury, gdy kilkakrotnie prostacko i arogancko wzywała Prezydenta Dudę, za pośrednictwem mediów (sic!), do powołania Biura Bezpieczeństwa Narodowego i zwołania Rady Gabinetowej.

4. Kolejny dowód na niedojrzałość emocjonalną tej dziwnej osoby i brak kultury, to jej infantylne spektakle, z wielokrotnym i napastliwym wzywaniem prezesa Jarosława Kaczyńskiego za pośrednictwem mediów do publicznej debaty, z jednoczesnym pokrzykiwaniem i wyzywaniem od tchórzy.

5. Nachalne wprowadzanie do szkół obcej, amoralnej ideologii genderyzmu, mającej na celu zniszczenie kultury łacińskiej.

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

...choć może ktoś znajdzie ich więcej:
A więc dodam kilka punktów, chociaż wiem że tematu nie wyczerpię do końca.
5. Zgoda na pomysł ściągnięcia do Polski tysięcy muzułmanów, podczas gdy nasi rodacy zza wschodnich granic od lat czekają na możliwość przyjazdu do swojej Ojczyzny.
6. Udzielanie poparcia politycznego i materialnego wrogiej nam banderowskiej klice rządzącej Ukrainą.
7. Nachalne wprowadzanie do szkół obcej nam ideologii genderyzmu, mającej na celu niszczenie kultury łacińskiej.
8. Tolerowanie i "zamiatanie pod dywan" wszelkiego rodzaju afer.
I tak dalej ...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Grzest

#1493426

Z mchu i paproci

 

PO obiecuje, że Polskę ozłoci,

a to są bajki z mchu i paproci.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1493433