Platformersi nie odpuszczą, zbierają siły do intryg i destrukcji- to ich specjalność

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

    

              Tak to jest gdy tyłki przyrosły do foteli i koryta. To tylko cisza przed burzą. Pokazali już, że są zdolni do wszystkiego w kłamstwach i szkodliwej propagandzie wobec Prezydenta. Także PIS musi się liczyć z tą samą wrogością aferzystów i intrygantów jaką demonstrowali w latach 2005-2007r.

Osobiście nie widzę żadnej pokory z ich strony. Nadal jest ta sama buta i zaślepienie w nienawiści. Ciąg dalszy nastąpi wkrótce, ale my Polacy, nie pozwolimy na dalsze rujnowanie państwa i zamiatanie afer, z których powinni być rozliczeni co do joty, w majestacie prawa a nie jego fikcji, którą sami stworzyli.

Wkrótce dostarczę prezydentowi i premierowi wykaz sędziów i prokuratorów wydających wyroki na polityczne zlecenia, który skrupulatnie został skompletowany na okoliczność właśnie tego zwycięstwa. Oto aktywny link do tego wykazu: http://niepoprawni.pl/blog/5832/lista-sedziow-sprzeniewierzajacych-sie-etyce-zawodu-prawnika

 

 

         

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:10)

Komentarze

świństwem, podłością, kłamstwem itd., ale nie są już tak silni jak kiedyś, bo stracili poparcie społeczne, a i najważniejszy el fundador del movimiento politico już niestety nieobecny :(.

Wiekszość Polaków już wie, że ich łże elity i me-n-dia manipulują, a jeśli mówią prawdę, to przez pomyłkę, więc im także będzie znacznie trudniej.

Tym razem prawica - PIS, czyli my wszyscy uczciwi ludzie jesteśmy "skazani na sukces" i tak sie stanie.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1497437

Oczywiście powyższy komentarz jest dla tych, którzy "trochę nie dowierzają" i "trochę się boją", tak "na wszelki wypadek"?
WIADOMO, że >anty bolszewik<, NA PEWNO rozumie że ŁŻE-ELITA jest dużo bardziej bezradna(((inaczej by nie pracował nad skrupulatniym kompletowaniem wykazu ŁŻE-PRAWNIKÓW na okoliczność tego zwycięstwa, nie byłoby po co))), POMIMO wybicia(dosłownego, niestety) OGROMNEJ CZĘŚCI NAJWAŻNIEJSZYCH "oszołomów", w Smoleńsku i NIE TYLKO https://www.google.pl/#q=dziwne+zgony+iii+rp

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

odmęty szaleństwa i kamieni kupa

#1497445

Łże elita z PO, która sprawowała przez 8 lat nieprzerwanie rządy jest bezradna z powodu afer i taśm, które ją ostatecznie pogrążyły, ale skokiem na taśmę zagwarantowała sobie ustawowo bezkarność zrejestrowanych na niej dowodów przestępstw. Jednak dziennikarze śledczy i instynkt samozachowawczy Polaków, doprowadzili do ostatecznej utraty zaufania i przegranych wyborów. Jak na razie PIS jest wolny od ogromnego bagażu afer i nie musi niczego zamiatać pod dywan, wprost przeciwnie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

anty bolszewik

#1497510

i dla tych i dla innych. Mówienie rzeczy oczywistych może wydawać sie śmieszne, ale czy rzeczywiście jest niepotrzebne?

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1497511

A nawet więcej,bo to jest jedyna skuteczna metoda na wszelkie rodzaje mętów i cwaniaczków,którzy jak robactwo rozplenili się w naszym kraju.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

przeciw bezprawiu

#1497468

Platfuje,platfuje,platfuje wystarczy?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1497479

Linia podziału przebiega między Wnukami Żołnierzy Wyklętych a progeniturą Marchlewskiego i Róży Luksemburg, przez 25 lat występującą w roli produktu polskopodobnego

 

(...)

Młodzi historycy wygrali bitwę o pamięć. W IPN i na „Łączce”! Wnuki Żołnierzy Wyklętych okazały się silniejsze od potomków swoich katów. Bo przecież nieprawdą jest, że współczesny spór o Polskę toczyły trumny Dmowskiego i Piłsudskiego, ten podział unieważniła wielka Solidarność.

Linia podziału przebiega między nimi a progeniturą Marchlewskiego i Róży Luksemburg, przez 25 lat występującą w roli produktu polskopodobnego!

Lata politycznego czyśćca (trwał z grubsza tyle, ile junta Jaruzelskiego) nie zostały zmarnowane. Poległych w Smoleńsku zastąpili ich koledzy – tacy jak Andrzej Duda i dzielne kobiety – córki i wdowy!

(...)

Marcin Wolski

Cytowane za: http://m.niezalezna.pl/72398-warto-bylo

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1497493

PO-sitwa utuczona na kradzionym polskim majątku na pewno będzie walczyc z nowym rzadem. Nie ma w nich pokory i zrozumienia własnych błędów, jest obsesja jakiegos pisowskiego spisku. Trzeba ich pop prostu wyrzucić na margines publicznego zycia - Polsce potrzebna jest "deplatformizacja" powszechna...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1497545