Dyskwalifikacja Prezydenta?

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Z piątku na sobotę (24 na 25 września 2016r.), za zgodą Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, Centrum Poznania  zostało obwieszone flagami tęczowymi, ale już w dniu tzw. „wymarszu równości” homoseksualistów, zniknęły wszystkie- usunięte z ulic przez oburzonych mieszkańców.

Uczestnik marszu z nominacji PO Prezydent Jaśkowiak, który corocznie ostentacyjnie bierze w nim udział, jest aktywnym promotorem akcji środowisk LGBT, zwolennikiem przyjmowania uchodźców islamskich, a jednocześnie za jego kadencji trwa nieprzerwanie totalny bałagan w mieście- brak fachowego nadzoru nad inwestycjami, rozkopane i zaśmiecone psimi odchodami ulice oraz przyzwolenie dla bezprawia.

Głośna była afera w 2015r.-  wynegocjowane z poparciem Jaśkowiaka, wyłudzenie okupu dla anarchistów w kwocie 125 tys.zł, od właściciela zabytkowej kamienicy przy ul. Szkolnej- w zamian za jej opuszczenie i przerwanie nielegalnej okupacji, połączonej z dewastacją pomieszczeń:

 http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/poznan/anarchisci-opuszcza-sklot-na-paderewskiego-za-125-tys-zl/clgb3sc

Nazajutrz po wspomnianym marszu,  podczas niedzielnego meczu Lech-Arka, kibice poznańscy na stadionie przy ul. Bułgarskiej, w sposób dosadny zademonstrowali dezaprobatę dla kontrowersyjnych działań i nieudolności Jaśkowiaka, wywieszając na trybunie transparent z przeprosinami za szkodzenie wizerunkowi miasta- poprzez kontrowersyjne wypowiedzi i szkodliwe decyzje:

Poniżej zdewastowana przez anarchistów zabytkowa kamienica przy ul. Szkolnej, przemianowana na "SKŁOT", upstrzona napisami graffiti:

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:14)

Komentarze

Sugestia moja Dla Poznaniaków, jak to się drzewiej mawiało:

ZA PIRZE I NA POWIETRZE ŚWIŻE  !

https://youtu.be/28-8vL6Vv8k

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1520983